Forum Klubu ROVERki.pl :: pomysł na kalendarz 2015
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Sob Sty 04, 2014 17:36
pomysł na kalendarz 2015
Autor Wiadomość
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Czw Sty 02, 2014 22:02   

seba1x napisał/a:
osobiscie wolał bym fotkę auta w kalendarzu takiego typu:
:załamka:

siemion_ napisał/a:
Pierwsze kalendarze docierają już do właścicieli.
U mnie już wisi na ścianie. Jest extra.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sty 02, 2014 22:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Czw Sty 02, 2014 22:08   

ej ja też już chcę.... :wink:
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 02, 2014 22:11   

seba1x, rozumiem że kupiłeś kalendarz z BMW? ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Czw Sty 02, 2014 22:15   

pelson91 napisał/a:
seba1x, rozumiem że kupiłeś kalendarz z BMW? ;)

nie. nasz klubowy rover/mg
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Sty 02, 2014 23:36   

No to czekamy na oceny, jak odbieracie tegorczny kalendarz.
Które foto najbardziej się Wam podoba?
Jak oceniacie dobó zdjęć, układ kalendarza, czytelność - słowem badamy wszystkie aspekty :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Pią Sty 03, 2014 08:18   

walkie, ale to nie ten temat ;)
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
cinnamongirl 




Dołączyła: 24 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 08:39   

seba1x napisał/a:
powiem tak: na wielu zlotach jest coś takiego jak promowanie aut i zawsze robią to dziewczyny w ładnym ubranku tak to już sie przyjeło że kobiety to płeć piękna i to tylko podkreśla promowaną rzecz tak samo z naszymi autami.


Kup sobie kalendarz playboya i tez bedziesz mial ladne dziewczyny ;] ja rozumiem, ze cos sie 'przyjelo', ale to nie znaczy, ze tak jest dobrze. Ja takiego kalendarza bym nie kupila, bo jestem heteroseksualna i kobiety mnie nie kreca. Tu chodzi o SAMOCHODY!!
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 18:50   

W kalendarzu liczą się piękne zdjęcia, które można urozmaicić modelami i modelkami, mogą to być twarze z Klubu :)
Myślę, że oprócz patrzenia na fajne samochody, samochody znajome z klubu będzie fajnie zawiesić oko na ludziach z klubu, które będą towarzyszyć samochodom, których znamy ze zlotów i spotów.
Nie musi to być od razu sexbomba świecąca cyckami i przysłaniająca pół auta.
Mnie także kobiety nie kręcą, ale w kalendarzu mi nic takiego nie przeszkadza, bo kalendarz wykorzystuję tylko do sprawdzania daty, i nie ma tu nic do rzeczy co mnie kręci i podnieca. ;-)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
cinnamongirl 




Dołączyła: 24 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 19:02   

walkie napisał/a:

Nie musi to być od razu sexbomba świecąca cyckami i przysłaniająca pół auta.


ale właśnie taki przykład podał seba1x, stąd moja odpowiedź.

mi kalendarz klubowy służy nie tylko do sprawdzania daty, ale przede wszystkim ozdabia mój pokój. tylko i wyłącznie do dat mam kalendarz w telefonie, komputerze, bądź taki w formie książkowej.
ponadto jest to tylko i wyłącznie moja opinia, z którą nikt nie musi się zgadzać, jednak chciałam ją wyrazić, bo już drugi rok będę korzystać z kalendarza roverkowego i chciałabym też w przyszłym roku móc go powiesić.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 19:08   

ola_pelsona napisał/a:
ale właśnie taki przykład podał seba1x, stąd moja odpowiedź.


zgadza się, ale jak napisałam nie musi to być ta forma. mogą to być normalni ludzie.

ola_pelsona napisał/a:
ponadto jest to tylko i wyłącznie moja opinia, z którą nikt nie musi się zgadzać, jednak chciałam ją wyrazić, bo już drugi rok będę korzystać z kalendarza roverkowego i chciałabym też w przyszłym roku móc go powiesić.


ja trzeci, i podoba mi się propozycja zmiany
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 19:16   

walkie napisał/a:
i podoba mi się propozycja zmiany

a mi nie i nie musze sie z tego tlumaczyc. nie kupilbym kalendarza r/mg z ludzmi :-)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 19:23   

pelson91 napisał/a:
a mi nie i nie musze sie z tego tlumaczyc.

Nikt Cię o to nie prosi, niemniej jednak jak powstał wątek to warto napisać coś więcej niż "nie bo nie". :)
Przyda się by poznać preferencje Klubowiczów i Sympatyków, aby móc dopasować ofertę kalendarza w przyszłym roku do ich upodobań. Jeśli jednak nikt się nie odezwie ewentualnie tak jak Ty pisząc, że nie będziesz się tłumaczyć bo nie musisz, to w przyszłym roku zrobimy kalendarz taki jak chcemy (bo tak i nie będziemy się z tego tłumaczyć) lub nie zrobimy go w cale (i też się nie będziemy tłumaczyć) :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Pią Sty 03, 2014 21:10   

Dziś dostałem klubowy kalendarz jest spoko. wiadomo że jak coś jest dobre może być jeszcze lepsze i jeśli pomysł robienia fotek na zlocie sie nie podoba to zmienić kwestie taką że robić własne fotki ale z możliwością czyjegoś wizerunku. np. autko w kalendarzu z grudnia MG w tle stadionu czy nie fajnie by wyglądało z kimś przebranym za piłkarza z piłką taki dodatek. ja muślę że można fajne fotki stworzyć my+ nasze auta.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 21:38   

seba1x wg mnie taki pomysł jest logistycznie nie do zrealizowania na naszym zlocie. Zwyczajnie nie będzie na to czasu. A widząc "zapał" z jakim użytkownicy forum chociażby wybierali zdjęcie do kalendarza wątpię, aby znalazła się ekipa spoza Zarządu, która zajęłaby się tym od A do Z.
Druga sprawa to taka, że pewnie każdy chciałby kogo innego oglądać w takim kalendarzu.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
cinnamongirl 




Dołączyła: 24 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 22:05   

kasjopea napisał/a:

Druga sprawa to taka, że pewnie każdy chciałby kogo innego oglądać w takim kalendarzu.


no właśnie. wiadomo, że na forum, jak wszędzie, są sympatie i antypatie ;)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 22:15   

kasjopea napisał/a:
Druga sprawa to taka, że pewnie każdy chciałby kogo innego oglądać w takim kalendarzu.


Zgadza się, ale to podobnie jak z autami. Co innego każdy lubi. Ja się przy osobowym kalendarzu nie upieram, mogłaby to być fajna alternatywa ale to sprawa do przedyskutowania w szerszym gronie.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Sob Sty 04, 2014 01:52   

walkie napisał/a:
Myślę, że oprócz patrzenia na fajne samochody, samochody znajome z klubu będzie fajnie zawiesić oko na ludziach z klubu, które będą towarzyszyć samochodom, których znamy ze zlotów i spotów

Zawsze można poprosić osoby, które znamy ze zlotów/spotów o zdjęcie,powiesić na ścianie/oprawić w ramkę i wpatrywać się ile dusza zapragnie ;-)
Sama idea pomysłu nie jest taka zła, można jakiś miesiąc w kalendarzu/okładkę poświęcić na jakieś grupowe zdjęcie ze zlotu :smile:
A co do cycatych lasek, to nie mam nic przeciwko(faceci lubią faje autka i fajne dziewczyny- nic na to nie poradzimy :( ), ale aby płeć żeńska była zadowolona to taką sexbombę można ubrać i dodatkowo wsadzić do autka, aby nie burzyła wyrafinowanej linii samochodu :razz:
A najważniejsze w zdjęciu, jak dla mnie, to autko w ciekawej scenerii.
Pozdrawiam
_________________
Andrzej
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Sty 04, 2014 13:26   

andrew0503 napisał/a:
A co do cycatych lasek, to nie mam nic przeciwko(faceci lubią faje autka i fajne dziewczyny- nic na to nie poradzimy :( ), ale aby płeć żeńska była zadowolona to taką sexbombę można ubrać i dodatkowo wsadzić do autka, aby nie burzyła wyrafinowanej linii samochodu :razz:

No to po co wtedy w ogóle ją tam umieszczać, skoro i tak nie będziecie widzieli tego o co wam chodzi? ;> :mrgreen:

Mi osobiście pomysł z "modelkami" też się nie podoba, jakoś kompletnie mi to do wizerunku naszego Klubu nie pasuje. Takiego kalendarza na pewno bym nie kupiła niezależnie od tego jak bardzo uszczęśliwieni by nim byli panowie.

Cały problem w tym, że nie da się kalendarza spersonalizować dla każdego z osobna, zatem musi być kompromisem, a przede wszystkim czymś, co realnie da się zrealizować. No chyba, ze pokusić się o zrobienie np 2-3 różnych wersji. Tylko skąd wtedy brać zdjęcia, jak nawet do 1 jest trudno?
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Sty 04, 2014 13:37   

Przede wszystkim taki kalendarz trzeba byłoby chyba robić indywidualny dla każdego. Raz, że nie mam ochoty wieszać na ścianie kalendarza z pannami, za to taki z panami z Klubu chętnie, a dwa to, że podoba mi się pan w, p czy t, nie znaczy, że na przykład koleżanka Joa będzie miała takie same preferencje ;) . W ogóle pomysł od czapy jest.
Zdjęcie zbiorowe ze zlotu na okładce jak najbardziej byłoby fajne.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
MARGOS 




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 709
Skąd: Łódź był Olsztyn

Rover 400

Wysłany: Sob Sty 04, 2014 19:39   

Widzieliście jakie są konkurencyjne kalendarze ścienne na aukcjach WOŚP?

Jest tam kalendarz zakładu drzewnego, produkującego niezbyt miło kojarzący się wyrób, ale modelki dość intensywnie prezentują ów wyrób. Takie połączenie może budzić skrajne opinie. Chociaż pomysł kolejnych edycji i scenerie, mogą nas lekko inspirować.

Mnie zaciekawił zwłaszcza 2012 rok.

poniżej link do konkurencji i inspiracji...

http://www.kalendarzlindner.pl/edycje/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink