Forum Klubu ROVERki.pl :: Komoss--R25
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Komoss--R25
Autor Wiadomość
komoss 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 227
Skąd: Żory

Rover 25

Wysłany: Nie Sty 12, 2014 19:19   Komoss--R25

Siemanko.Roverka kupiłem w 2012 roku.Został sprowadzny z niemiec.Tam jeździł jak samochód służbowy w domu spokojnej starości.Auto miało wtedy 150 tys przejechane.Silnik to 1,4 8v 84 konie.W ostatnich dniach 9tuningowałem przepustnice).Na bęzynie trochę czuć że lepiej się zbiera ale dopiero od 3-3,5 tys obrątów wtedy dostaje kopa.W 2012 roku wpakowałem do niego podtlenek LPG.Powiedzialem gazownikowi że auto ma jeździć i palic gume na gazie.gazownik zamontował LPG IV generacji pełny automat.Całość kosztowała mnie 3,5tyś.Ale jak to na gazie auto troche słabsze testowane na autostradzie doszedł do 155km/h dalej nie chciał sie rozpędzić.Niestety w marcu 2013 roku auto mialo skasowany przód.Po wielu trudach przeklęstwach i obelgach typu "co to za złom,angielskie pieroństwo itp.) udało mi się naprawic rovera.Zamontowałem wtedy nową chłodnice oraz używana maskę,zderzak,lampy.Samochód posiada całkiem nowy przedni pas.W grudniu 2013 roku dałem sobie przyciemnić szyby.lampy typu lexus to w pewnym sensie fart.Podjechałem na autoszrot i akurat przywieźli rovera 200 z takimi lampami do kasacji.od razu je sobie wziołem.Oryginalne gdzies lezą w garażu.


za roverem duma mojej Mamusi VW Polo... :)



 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 12, 2014 19:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
toksyn 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 388
Skąd: Gdańsk

MG ZR

Wysłany: Pon Sty 13, 2014 15:36   

powiedz mi kolego jak zrobiłeś z tego silnika 84 konie, chętnie to sprawdzę :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
MatiNitro 




Pomógł: 24 razy
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 755
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 13, 2014 16:45   

Toksyn, pewnie się pomylił w opisie bo w R25 jak kojarzę nie było już 8v, a on ma 16v zadławione do 84KM, za sprawą właśnie przepustnicy ;) bo do gazu to Cię strasznie zgolił za tą instalację a jak widać nie chodzi ona jak trzeba.
_________________
BluebeRRRrrry 75 2.0 CDTi AUTOMAT
 
 
 
komoss 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 227
Skąd: Żory

Rover 25

Wysłany: Pon Sty 13, 2014 16:48   

No musze jechac na regulacje gazu.Teraz zrobiłem ta przepustnice i na gazie sie dławi ale na bęzynie to powiem szczerze wielkiej róznicy niema.Niby do 103 koni podciągnięte ale z Nexią mojego brachola 1,5 16v to rover się traci juz na starcie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink