Forum Klubu ROVERki.pl :: ciekawe ogłoszenie -poczytajcie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ciekawe ogłoszenie -poczytajcie
Autor Wiadomość
rdgz 




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 43



Wysłany: Czw Lut 20, 2014 11:41   ciekawe ogłoszenie -poczytajcie

ciekawe ogłoszenie -poczytajcie:
http://tablica.pl/oferta/...D5-ID4Fknz.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 20, 2014 11:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Czw Lut 20, 2014 11:58   

to ogłoszenie a raczej foto z niego było jakieś miesiąc temu to prawda ;)

sam po fotkach miałem lecieć obejrzeć :D

a ogłoszenie jest takie jak właściciel poirytowany :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
rdgz 




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 43



Wysłany: Czw Lut 20, 2014 12:08   

tak ogłoszenie faktycznie było wystawione z opisu pamietam ze napisany było "wszystko sprawne, działa nawet najmniejsz żaróweczka" jest w tym troche prawdy R200 jest chyba najsłabszym z modeli R
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Czw Lut 20, 2014 14:39   

2 razy przeczytałem ogłoszenie i naprawdę trudno wyczuć, czy to żart czy rzeczywiście gościowi poszło w piety :)
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
dr.Kubas 




Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 6
Skąd: Siemianowice

Rover 600

Wysłany: Pią Lut 21, 2014 16:01   

Mocne, ma ktoś odwagę, żeby takie ogłoszenie napisać, albo nie zależy mu na sprzedaży :D
 
 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Sob Lut 22, 2014 08:12   

Albo to jest wlasnie patent na sprzedanie. Kiedys krazylo tez ogloszenia goscia co sprzedawal przyczepe campingowa. czytajac jego ogloszenie mozna bylo sie kulac ze smiechu. liczba odwiedzin poszla chyba w milion. wkoncu znajdzie sie ktos co stwierdzi ze jest madrzejszy od wszystkich mechanikow i ogarnie ten samochod, a co milion odwiedzin zamiast 100
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 09:01   

albo zapytajcie własciciela, jest na forum ;-)
 
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Sob Lut 22, 2014 09:03   

bizon napisał/a:
Albo to jest wlasnie patent na sprzedanie

Chyba właśnie tak jest.Co ciekawe jak Stoch zdobył złoto, to od razu na allegro pojawiła się masa rzeczy zwiazanych z jego postacią.Nawet niby jego narty.
Ogłoszenie R jest pokazane na różnych forach samochodowych :razz:
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
Gajos01 




Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 19
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 09:29   

Wcale nie chciałem robić żadnej reklamy ani patentu na sprzedanie.. Chciałem napisać o tym aucie wszystko co najgorsze! Może one nie są takie złe, ale mi akurat się trafił wrzód którego serwisy nie chcą robić, a jeden z serwisów Rovera chciał za samą rozmowę 300zł więc bałem się dalej rozmawiać.
Napisałem wszystko co najgorsze, a efekt jest odwrotny od zamierzonego! Dzwonią dziennikarze, dzwonią fotoreporterzy.. Dostaje masę propozycji kupna dosłownie co 10minut ktoś dzwoni że zaraz przyjedzie, propozycję wynajęcia auta do wesela, dzwonią ludzie ze Śląska i z Mazur, nie chcą kupić, tylko przyjechać żeby cyknąć sobie z nim fotkę. Smsów od ludzi dostaję SETKI! Czas będę miał dopiero w poniedziałek, bo wtedy mam wolne.
Ogłoszenie pojawiło się nawet na głównej stronie www.topgear.com.pl
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 22, 2014 09:36   

Gajos01 napisał/a:
ale mi akurat się trafił wrzód którego serwisy nie chcą robić, a jeden z serwisów Rovera chciał za samą rozmowę 300zł więc bałem się dalej rozmawiać.
Bo jesteś gościu nieogarnięty, mieszkasz w Warszawie, a u Mariana byłeś? Co by się nie działo, w British cars naprawią Ci wszystko, bo znają się na tym, a Ty jęczysz na markę bo jeździłeś do pipek a nie do mechaników ;)

Gajos01 napisał/a:
Napisałem wszystko co najgorsze, a efekt jest odwrotny od zamierzonego! Dzwonią dziennikarze, dzwonią fotoreporterzy.. Dostaje masę propozycji kupna dosłownie co 10minut ktoś dzwoni że zaraz przyjedzie, propozycję wynajęcia auta do wesela, dzwonią ludzie ze Śląska i z Mazur, nie chcą kupić, tylko przyjechać żeby cyknąć sobie z nim fotkę. Smsów od ludzi dostaję SETKI! Czas będę miał dopiero w poniedziałek, bo wtedy mam wolne

ciesz się, zostałeś CELEBRYTĄ!
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Gajos01 




Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 19
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 09:45   

Mariana czy Mariusza? Akurat kiedy chciałem pojechać do British Cars, dowiedziałem się że ma urlop.
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 09:48   

Stary, ej poniewaz jestes juz slawny, machniesz mi autograf? :D
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 22, 2014 09:53   

Gajos01 napisał/a:
Mariana czy Mariusza? Akurat kiedy chciałem pojechać do British Cars, dowiedziałem się że ma urlop.

To jedna i ta sama osoba. Urlop ma, ale urlop nie trwa wiecznie, już za kilka dni pewnie znów warsztat będzie czynny i to nie powód by w taki sposób podchodzić do sprawy Rovera i jego awaryjności i kosztów naprawy. Mozna było poczekać tydzień-dwa i mieć znów sprawne auto i cieszyć się jego walorami a nie pokusić się o takie przedstawienie sprawy ;]

Jesteś tak w gorącej wodzie kąpany że aż idzie się poparzyć :lol: no ale Twoja sprawa, sprzedaj auto mediom :D
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 10:04   

Oj tam, ogarnie auto albo sprzeda, bedzie dobrze, nic sie nie stało, moze nawet dzieki temu R ceny razem z opinia o nich spadna na dno i taniej bedzie mozna nabyc :D . Za to z Agnielskim pedałem to było dobre :D . A żeś łoś Panie Gajos i to nie ogarnięty łoś to już inna historia (bez obrazy ;-) ).
 
 
 
Gajos01 




Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 19
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 10:07   

Ja wcale nie chciałem pokazywać tego mediom, wyżaliłem się i sami sobie znaleźli. Teraz nie mogę wytrzymać od nadmiaru wiadomości i telefonów.

A co do gorącej wody, po miesiącu dłubania miałem dosyć.. Mam słabe nerwy, a tym bardziej kiedy udało mi się naprawić jedno a popsuło się drugie, to był moment kiedy coś we mnie wybuchło!

Ludzie za samo ogłoszenie chcą mi dać pieniądze, nie chcąc auta :o
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 22, 2014 10:09   

Gajos01 napisał/a:
A co do gorącej wody, po miesiącu dłubania miałem dosyć.. Mam słabe nerwy, a tym bardziej kiedy udało mi się naprawić jedno a popsuło się drugie, to był moment kiedy coś we mnie wybuchło!
trzeba było kupić coś z grupy VAG, na pewno bezawaryjne i prościutkie w naprawach :lol:
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 10:13   

Ja tak kupiłem Freelka na pełnym wypasie.
Właściciel wpakował 12.000 w auto:
- Nowe IRD
- Nowa wiskoza
- Nowe sprzegło
- Regeneracja wtrysków
I masa innych dupereli
Ale nikt nie pomyślał by sprawdzić przewody paliwowe i wymienić pompę paliwa.
Tracił ciśnienie paliwa i był problem z odpalaniem.
Auto kupiłem 10.000 zł taniej od ceny rynkowej.

Jak to powiedział pięknie jeden z naszych kolegów - W Polsce nie ma obowiązku posiadania Land Rovera - Nie znasz się kup inne auto.
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sob Lut 22, 2014 22:14   

Gajos01 napisał/a:
A co do gorącej wody, po miesiącu dłubania miałem dosyć.. Mam słabe nerwy, a tym bardziej kiedy udało mi się naprawić jedno a popsuło się drugie, to był moment kiedy coś we mnie wybuchło!
trzeba było kupić coś z grupy VAG, na pewno bezawaryjne i prościutkie w naprawach :lol: [/quote]


Trzeba sobie było kupić auto za 23000 a nie piętnastoletnie za 2300 to nie byłoby na 100 % takich problemów. Najlepiej Golfa w dieselku. Na golfach w dieselku mechanicy wszyscy znają się, a nawet chłop od pługa odejdzie i naprawi. Z angielskich rzeczy w aucie tym jest głównie zdaje się tylko znaczek. Ogłoszenie mi się podoba. W sam raz dla tych znawców motoryzacji którzy wierzą również w to że Doda ma prawdziwe cycki a w życiu to jak w M jak Miłość.

O szit - właśnie przeczytałam. Zamiast kwiatów dla kobiety znowu coś w samochodzie rocznik 1999, tym razem wąż gumowy... rzeczywiście też bym go sprzedała... :roll:
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Nie Lut 23, 2014 13:23   

Panna_Migotka napisał/a:
Z angielskich rzeczy w aucie tym jest głównie zdaje się tylko znaczek.
teraz ktos inny głupoty pisze ;-)
 
 
 
rdgz 




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 43



Wysłany: Nie Lut 23, 2014 14:12   

Wiedzial chlop co pisal, i moze ma racje w koncu to jego samochod. Jak twiwrdzi ze jest do d... to jego sprawa, nie ma sie co napinac i brac od razu personalnie. Tez mam R200 i nie sadze ze ten samochod to wielkie osiagniecie techniki, auto jak auto to samo co inne fiaty, ople, cytryny z klasy tanich wozidel

[ Dodano: Nie Lut 23, 2014 14:12 ]
A jakbym mial wybierac miedzy golfem 4 a R200 to wybralbym golfa,ciszej w srodku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [r75] ciekawe archiwalne ogłoszenie
Legwan1989 Offtopic 6 Wto Cze 18, 2013 20:38
kris-tofer
Brak nowych postów Ogłoszenie z Allegro
szpynior Offtopic 3 Pią Paź 19, 2012 10:10
apples
Brak nowych postów [MG ZS 180] nadzwyczaj dziwne ogłoszenie
Armandoo Offtopic 71 Sro Lut 06, 2008 08:33
Piciu
Brak nowych postów Nietypowe ogłoszenie Renault Megane
Pawkaz Offtopic 3 Wto Cze 24, 2014 13:08
Pawkaz
Brak nowych postów Darmowe ogłoszenie na niemieckich stronach
izjawa Offtopic 10 Pią Cze 05, 2009 20:28
michone



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink