Forum Klubu ROVERki.pl :: Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
Autor Wiadomość
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:03   

redbaron napisał/a:
"wymoderuj kilka wątków" :) :) :) - to naprawdę jest zabawne. Chodzi o zabawne stwierdzenie, nic personalnie.

Tak dla jasności, nie jest moim celem obrażania kogokolwiek, raczej rozładowanie niepotrzebnie napiętej atmosfery. :grin:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:03   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
redbaron 




Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:18   

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nikogo nie obrażasz. Zabawne stwierdzenie i tyle. Administracja i moderacja są zaraz po... Najwyższym.

[ Dodano: Wto Cze 10, 2014 13:18 ]
A zwłaszcza jedna osoba. BACZNOŚĆ ---- SPOCZNIJ ! Nie powiem kto, bo i po co... Przypomina mi "Kocurka" z forum Forda Probe :)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:22   

Ja jakoś nie mam wrażenia, że cokolwiek jest na forum specjalnie przesuwane, a bezpodstawne zaczepianie administracji Ty zacząłeś więc nie wiem komu się powinno zrobić głupio .... Z własnym czasem i pieniędzmi rób co chcesz ... mam to głęboko w :dupa: ... w końcu to wolny kraj ... ale nie narzucaj innym co mają robić, skoro im za to nie płacisz.

Myślę, ze nie ma sensu kontynuować tej jałowej dyskusji ... Wy wiecie swoje o administracji ... my wiemy swoje i choćbyśmy gruszki na wierzbie obiecali to i tak nie przekonamy Was, ze nie jestesmy samo zuo ... szkoda klawiatury ... pomagaj dalej innym userom, my będziemy starać sie utrzymywać względny porządek na forum ... HOWGH
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:28   

Brt napisał/a:
to w ramach vendetty zrób własną stronę internetową antyTT

Dokładnie! Możesz ją także promować na stronach klubowych, wykupując bannery :)

HarryVip napisał/a:
sam będę decydował o tym co zrobię z własnym czasem i pieniędzmi.

Trochę wmieszam się w Twój czas i pieniądze :P
Dzisiaj wieczorem na PW podeślę Ci coś, co zapewni Ci rozrywkę na kilka wieczorów i być może dni. W przerwie doglądania remontu swojego cichego zakątka zwanego w kręgach Hogwartem będziesz mógł dokonać analizy porównawczej ROMów :)

redbaron napisał/a:
My zwykli użytkownicy forum jesteśmy w ucisku :)

Ty nie jesteś zwykły użytkownik ;) Ty jesteś Klubowicz ;)
Bliżej Ci do nas niż do nich :P

Żeby zostać w temacie. Nie wiem czy pojawiło się coś nowego, bo nie mam czasu śledzić ostatnio forumowych epopei, ale ja tam ze współpracy z TT/GTParts jestem zadowolony. Upgrady stacji 2DIN którą od nich kupiłem (też czekałem), modyfikacje stacji oraz części do R75/TF. Różnica tylko i wyłącznie w tym, że odbieram osobiście lub proszę o dostarczenie w BritishCars.pl.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
redbaron 




Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:36   

Wy macie swoje funkcje. Wy nie istniejecie bez nas, a my bez Was (chyba). To że Wy traktujecie większość naszych dyskusji jako jałowe to już inna sprawa. Chyba tak jest zawsze - Wy na górze, my na dole. Nikt nie ma o to żalu.

[ Dodano: Wto Cze 10, 2014 13:34 ]
Cytat:
Ty nie jesteś zwykły użytkownik ;) Ty jesteś Klubowicz ;)
Bliżej Ci do nas niż do nich :P


Miałem okazję się przekonać ostatnio ile daje mi to "Klubowicz" :) I jaki to ja jestem wyjątkowy :) Wiem, że wyjazd na jakiś zlot albo co najmniej spot by się przydał, ale na razie to jak muszę ogarnąć samochód, bo to tego Poraju to ja mogę nie dojechać.

[ Dodano: Wto Cze 10, 2014 13:36 ]
A i żeby nie było - nie oczekiwałem niczego grubszego od bycia "klubowiczem" uznałem, że powinienem wesprzeć klub i tyle. Ale nie spodziewałem się, że jakiś leszcz :) potraktuje mnie jak zwykłego gówniarza. Ale to już sobie załatwię sam :)
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:39   

redbaron napisał/a:
Ale nie spodziewałem się, że jakiś leszcz potraktuje mnie jak zwykłego gówniarza
ej ale kolega leszczu jest całkiem spoko, co masz do niego ;D
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:39   

Brt napisał/a:
Ja jakoś nie mam wrażenia, że cokolwiek jest na forum specjalnie przesuwane, a bezpodstawne zaczepianie administracji Ty zacząłeś

Taaaa.... Adam i Ewa też kiedyś zgrzeszyli.... Podobno. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, bywamy zmęczeni i rozdrażnieni, ale jak Admin pisze, że nie ma ani czasu ani ochoty na czytanie postów to trochę dziwnie to wygląda. Jakoś tak nie przystoi chyba. Oczywiście można być zmęczonym i zapracowanym, ale czy trzeba w takiej formie o tym informować?
Brt napisał/a:
... mam to głęboko w :dupa: ...

Jak rozumiem kulturę wypowiedzi też tam schowałeś?
 
 
redbaron 




Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:46   

Oczywiście nie chodziło mi o kolegę leszczu - niewątpliwie jest w porządku. Chodziło mi o ogólnie przyjęte określenie, które i tak było wyjątkowo wysublimowanie delikatne :) że tak powiem.
 
 
 
Lysack 




Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:49   

W TT co prawda nigdy nic nie kupowałem i sądząc po ilości negatywnych opinii (nie tylko na forum) raczej się nie zapowiada. Pozwolę sobie jednak zabrać głos w sprawie administracji.

Choć jestem na forum raczej od niedawna, to już kilkakrotnie spotkałem się z bezpodstawnym usunięciem negatywnych wpisów dotyczących instytucji wspierających.
Może macie taki prikaz od zarządu, może jakiegoś nadgorliwca w szeregach - nie wnikam. Jednak jest to o tyle wygodne, że w zasadzie niemożliwe do udowodnienia - wszak usunięte posty nie istnieją :)

Ja wiem, że to sponsorzy, chlebodawcy i trzeba o nich dbać i pielęgnować, ale skoro sami się wykładają na obsłudze klienta, to nie powinniście tego tolerować, bo zarówno ich renoma, jak i usuwanie wpisów, negatywnie wpływają na postrzeganie całego klubu.
 
 
redbaron 




Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 13:52   

Business is business :)
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 14:03   

MaReK napisał/a:
Trochę wmieszam się w Twój czas i pieniądze :P
Dzisiaj wieczorem na PW podeślę Ci coś, co zapewni Ci rozrywkę na kilka wieczorów i być może dni. W przerwie doglądania remontu swojego cichego zakątka zwanego w kręgach Hogwartem będziesz mógł dokonać analizy porównawczej ROMów :)

W końcu :mrgreen: . Niedługo bym zapomniał co to jest ROM. Remont już na ukończeniu. Sezon za pasem.
MaReK napisał/a:
Żeby zostać w temacie. Nie wiem czy pojawiło się coś nowego, bo nie mam czasu śledzić ostatnio forumowych epopei, ale ja tam ze współpracy z TT/GTParts jestem zadowolony. Upgrady stacji 2DIN którą od nich kupiłem (też czekałem), modyfikacje stacji oraz części do R75/TF. Różnica tylko i wyłącznie w tym, że odbieram osobiście lub proszę o dostarczenie w BritishCars.pl.

Też u nich kupowałem wcześniej kompletny rozrząd, kompletne sprzęgło łącznie z pompką i kilka innych drobniejszych rzeczy. Nie było w tych transakcjach niczego nadzwyczajnego. Sprzedawca sprzedał z zyskiem towar, za który zapłaciłem i nie widzę powodu, dla którego należy go wychwalać pod niebiosa. Ponadto zawsze była jakaś drobna obsuwa z wysyłką, problemy z kontaktem, jednak do zaakceptowania. Moja opinia o TT czy GT nie jest odosobniona. Naliczyłem (kiedyś) ponad trzydzieści podobnych opinii od różnych ludzi. Nie uparłem się tylko na TT. Uważam, że takie działania sprzedawców trzeba piętnować, ale nie ma chyba na tym forum gorszego sprzedawcy niż M. Zawadzka. Stąd moja konsekwencja w działaniu przeciwko takim (w tym przypadku tej konkretnej) firmom.
Ostatnio zmieniony przez HarryVip Wto Cze 10, 2014 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 14:04   

Jaki to wątek znaleźliście poza tym? :-) . Bo mój już chyba spłynął w odmętach internetu efektem czego 5 osób z forum które wyciągnęły go z czeluści pytało mnie jak się u mnie sprawa zakończyła bo na tę samą osobę składały wnioski do sądu i na policje niestety bez efektu a przemiły oszust nadal naciąga swoje ofiary :-)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
redbaron 




Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 14:06   

tuners napisał/a:
Jaki to wątek znaleźliście poza tym? :-) . Bo mój już chyba spłynął w odmętach internetu efektem czego 5 osób z forum które wyciągnęły go z czeluści pytało mnie jak się u mnie sprawa zakończyła bo na tę samą osobę składały wnioski do sądu i na policje niestety bez efektu a przemiły oszust nadal naciąga swoje ofiary :-)


Ja nic nie wiem i proszę o konkrety. Kogo mam się wystrzegać ? Jestem świeżak i mogę się stać łatwą ofiarą.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 15:43   

Cytat:

Choć jestem na forum raczej od niedawna, to już kilkakrotnie spotkałem się z bezpodstawnym usunięciem negatywnych wpisów dotyczących instytucji wspierających.

Twoich wpisów czy ogólnie piszesz? Może nie zostały usunięte, tylko przeniesione?
Postów raczej się na tym forum nie usuwa. Chyba, że jest to rażący SPAM.

Lysack napisał/a:
Może macie taki prikaz od zarządu, może jakiegoś nadgorliwca w szeregach - nie wnikam. Jednak jest to o tyle wygodne, że w zasadzie niemożliwe do udowodnienia - wszak usunięte posty nie istnieją :)

Dlatego ich się nie usuwa permanentnie, a przenosi. Albo do innego działu/wątku, albo do kosza. Ale są do odnalezienia. Ty jednak piszesz ogólnikowo więc nie mogę się do tego odnieść w szczegółach. Zarówno Administracja forum/strony oraz Zarząd Klubu nie wcinają się pomiędzy sprzedających i kupujących, za wyjątkiem dbania o tzw. 'netykietę' i przestrzeganie regulaminu forum.

redbaron napisał/a:
Ja nic nie wiem i proszę o konkrety. Kogo mam się wystrzegać ? Jestem świeżak i mogę się stać łatwą ofiarą.

Mnie i Kasjopei ;)
Reszta jest niegroźna ;)

HarryVip napisał/a:
W końcu :mrgreen: . Niedługo bym zapomniał co to jest ROM. Remont już na ukończeniu. Sezon za pasem.

Mam, świeżutki i pachnący ROM do analizy :P

HarryVip napisał/a:
ale jak Admin pisze, że nie ma ani czasu ani ochoty na czytanie postów to trochę dziwnie to wygląda. Jakoś tak nie przystoi chyba.

Admin stworzony jest do wyższych celów :obłoki:

redbaron napisał/a:
Business is business :)

Poniekąd tak. Ale żadna z instytucji nie ma prawa ingerencji w posty użytkowników czy tzw. "zamiatanie pod dywan". Dodatkowo z tego co ja się orientuję, to TomaTeam/GTParts póki co nie są Instytucją Wspierającą.

redbaron napisał/a:
A i żeby nie było - nie oczekiwałem niczego grubszego od bycia "klubowiczem" uznałem, że powinienem wesprzeć klub i tyle. Ale nie spodziewałem się, że jakiś leszcz :) potraktuje mnie jak zwykłego gówniarza. Ale to już sobie załatwię sam :)

Nic nie wiem :) Opowiadaj :) Kawa się już parzy :)
Swoją drogą, właśnie teraz z problemami R się borykając może właśnie ten status się do czegoś przyda ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Lysack 




Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 16:02   

MaReK -> w tej chwili już nie pamiętam szczegółów i ciężko mi podać konkrety, ale miesiąc lub dwa temu zaczytywałem się jakimś ciekawym wątkiem, gdzie padła faktycznie dość ostra, acz konstruktywna krytyka względem któregoś ze sklepów. Na koniec pojawiła się nawet wypowiedź któregoś z moderatorów, który rękami i nogami bronił sprzedającego, choć argumenty przemawiały na jego niekorzyść. Sens tego wpisu odebrałem jako "ten sklep jest w porządku i macie się od niego odczepić, a kto się nie zastosuje dostanie warna/bana".
Myślę, że gdy ów moderator uświadomił sobie co napisał, usunął swój wpis oraz pozostałe w tym temacie. Po powrocie z pracy chciałem odnaleźć ten wątek i poczytać jak rozwinęła się sytuacja, lecz już nigdzie go nie było - ani w koszu, ani w innym dziale :)

Nie sądzę, żeby mi się zdawało ;D Tak czy siak nie oceniam całej administracji przez pryzmat jednego przypadku, bo zawsze może się zdarzyć jakaś czarna owca :)
 
 
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Wto Cze 10, 2014 16:22   

Lysack,

Pewnie chodzi o ten wątek. tutaj jego część :

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=850058#850058

ale oderwana od całości.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 16:35   

MaReK napisał/a:
Postów raczej się na tym forum nie usuwa.

:>

[ Dodano: Wto Cze 10, 2014 16:35 ]
Ze wskazaniem na raczej. :mrgreen:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 16:37   

HarryVip napisał/a:
:>

Dokładnie ;) HarryVip coś na ten temat wie ;)

Lysack napisał/a:
Nie sądzę, żeby mi się zdawało ;D Tak czy siak nie oceniam całej administracji przez pryzmat jednego przypadku, bo zawsze może się zdarzyć jakaś czarna owca :)

W gronie Moderatorów i Administratorów nie ma czarnych owiec ;)
Wszystko jest dokumentowane, opisywane wśród nas w odpowiednim kąciku.
Wolnej amerykanki nie ma, a dopóki nie wskażesz tego konkretnego przypadku, możemy sobie gdybać ;) Za opinie i swoje wolne zdanie jeszcze nikt nie otrzymał BAN'a czy WARN'a. Za ubliżanie innym uczestnikom dyskusji i chamskie obrażanie połączone z wulgaryzmami - owszem ;)

Zupełnie nie wiem dlaczego przyszedł mi do głowy cytat "Przyjaciele są jak dwa wielkie drzewa - wystarczy kilka uderzeń siekierą żeby padły" ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 16:50   

MaReK napisał/a:
Dokładnie ;) HarryVip coś na ten temat wie ;)

A wie, wie. Kiedyś nie wiedział. Ale wie również, że w świetle postanowień Świętego Regulaminu :) post zapisany (wysłany) na serwer stanowi własność itd., itp. Jak by na to nie patrzeć, jest to forma darowizny, a takowa w świetle obowiązującego prawa (ustawy nadrzędnej w stosunku do każdego regulaminu) może zostać cofnięta, np. w przypadku tzw. rażącej niewdzięczności obdarowanego w stosunku do darczyńcy. :mrgreen: Poza tym nie tylko ja wiem coś w temacie tej kwestii. Nawet teraz mam w mailu link do usuniętego postu i to Admina, który się po napisaniu rozmyślił i usunął. :mrgreen: Nie żebym z tego powodu chciał robić aferę, ale fakt jest faktem. :wink:
 
 
redbaron 




Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 07:47   

Cytat:
Mnie i Kasjopei ;)
Reszta jest niegroźna ;)


Ciebie się nie boję :) Chociaż bardzo bym chciał :)
A Pani M. przedstawiająca się jako Kasjopea to oddzielny temat :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów warszafka (wycięto z tematu "Zlot a powódź")
Perez Offtopic 64 Pon Maj 31, 2010 23:16
azer



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink