Forum Klubu ROVERki.pl :: Kraków reorganizacja spotów
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków reorganizacja spotów

Proszę odpowiedziećna pytania zawarte w temacie
Poniedziałek
0%
 0%  [ 0 ]
Wtorek
0%
 0%  [ 0 ]
Środa
0%
 0%  [ 0 ]
Czwartek
0%
 0%  [ 0 ]
Piątek
0%
 0%  [ 0 ]
Sobota lub Niedziela
45%
 45%  [ 5 ]
Co tydzień
0%
 0%  [ 0 ]
Co 2 tygodnie
9%
 9%  [ 1 ]
Co miesiąc
36%
 36%  [ 4 ]
Ustalane indywidualnie przed każdym ze spotów, nieregularnie
9%
 9%  [ 1 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Sro Lip 30, 2014 08:44   Kraków reorganizacja spotów

Uwaga w związku ze stale słabnącą frekwencją na spotach w Krakowie
Postanowiłem dokonać pewnej reorganizacji

Ostatnimi czasy nie pomogła
- zmiana lokalizacji spotów
- zmniejszenie częstotliwości spotów
- organizacja spotów ze zdjęciami w innych miejscach

Przechodząc do konkretów

Zrobiłem ankietę gdzie każdego zainteresowanego proszę o zaznaczenie max 1 odpowiedzi
do każdego z pytań


Pytania następujące
1.Proszę zaznaczyć jaki dzień(lub dni) tygodnia pasują wam na zloty, idąc tropem innych klubów być może bardziej odpowiadającym dniem będzie któryś w tygodniu.

2.Jaka częstotliwość odbywania się zlotów będzie najodpowiedniejsza


Pytania poza ankietą (niemam możliwości i wstawienia wszystkiego)proszę owpisywanie max 2 odpowiedzi do pytania w komentarzu stosując a,b,c
3.Jakie miejsce na zloty preferujecie
a)Pod wielką Rurą
b)Rancho texas
c)Inne wspólnie ustalone

4.Jakie godziny spotów odpowiadają najbardziej
a)13-15
b)15-18
c)18-21

5. Czy próbować zachęcić właścicieli hond i bmw zwłaszcza z silnikami bliźniaczymi do wpadania na nasze zloty.
a)hondy
b)bmw
c)nie zapraszać w ogóle
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lip 30, 2014 08:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
BlackD 



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 311
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Lip 30, 2014 12:47   

Tomek fajnie źe coś próbujesz robić ale kest nas tylko troje regularnie bywających na spotach i nic nie poradzisz. Bmw ma btk wi3c tu bym nie liczył na wsparcie z hondy kupa bydła sie nazjeżdża. Czwartki są od spotów w krakowie ale wiesz jak to wygląda. Jakby ludziom od nas chciało sie ruszyc to by bylo fajnie ale coż. Tu Kraków leży i kwiczy.
_________________
Z roverów się śmieją ale nie muszę przynajmniej pedałować.
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Sro Lip 30, 2014 13:03   

No właśnie chodzi o to że rok temu regularnid jeżdżących co 2 tyg było 8-10 samochodów teraz 3 to max bo jak dzwonię to wszysty
" a bo weekend jest coś wyjechać chciałem"
"A bo weekend jest chlapnełem to nie pojade"
"A w weekend to do rodziny jade"
"A w tygodniu się uczę a weekend pracuję do późna"
"A weekend to z rodziną chciałem spędzić"

Efekt jest jaki jest, nie krytykuje nikogo też mam rodzinę prowadzę firmę a zaocznie studiuję więc czasu jest mało zwłaszcza jak przyjdzie jeszcze robić przy "czarnobylu" ale zawsze przyjeżdżam organizuję a nawet jak niema spotów zawsze zadzwonię pogadać czy nawet solo się spotkać. Dlaatego nie tyle dla siebie co dla innych chcę żeby wróciło część przynajmniej osób ze starej ekipy a i z nowych żeby doszło.

co do samego hasła honda bmw chodzi mi o wybranych ludzi zwłaszcza z hondami l serii gdzie w świecie hondy są uważani za gorszych bo z silnikiem rovera xD mimo że nie znalazłem z posiadających nikogo kto by narzekał ale inni lubią ich obsmarowywać.
A było by o czym pogadać bo tam temat l serii leży i kwiczy

Co do bmw głównie chodzi mi o posiadaczy e46 z 2.0cdi zwłaszcza źe jeszczd tego roku na zlotach bywało sporo 75 i zt z bliźniaczą jednostką i elektroniką nie zaszkodzi wymienić się doświadczeniami .

Chodzi żeby przyciągnąć ludzi a nie zrobić bydła bo mi się odechciewa aż jeździć jak pół godziny czekam żeby jedno czy 2 auta podjechały.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
BlackD 



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 311
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Lip 30, 2014 17:07   

Można próbować. Działaj. Ja mało mam kontaktów więc nie jestem w stanie pomóc
_________________
Z roverów się śmieją ale nie muszę przynajmniej pedałować.
 
 
Pazdzioch. 




Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 153
Skąd: Klucze



Wysłany: Sro Lip 30, 2014 18:03   

Dobrze że próbujesz coś wskrzesić :) Miejsce zdaje mi się że każdemu będzie obojętne. Co do godz to myślę 18-21 bo każdy rożnie kończy prace. Ja na razie bym inne kluby nie wkręcał bo jest nas trochę z Krakowa i okolic. Jakby chociaż się połowa zebrała to by nas trochę było.
 
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Sro Lip 30, 2014 20:36   

No właśnie problem spory co do nowych zresztą gadaliśmy o tym w zatorze

nic jutro zaczynam znowu wizytówki ludziom wlepiać.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pazdzioch. 




Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 153
Skąd: Klucze



Wysłany: Czw Lip 31, 2014 16:37   

Jak dojdzie w końcu do spotkania to można pomyśleć o jakimś wspólnym grillu to może to też ludzi będzie zachęcać. Jak tylko będę miał auto i paliwko to możesz zawsze na mnie liczyć :mrgreen:
 
 
 
DominikR75 




Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 65

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 31, 2014 19:18   

Unas w Tarnowie to wogóle chyba można zapomnieć o jakim kolwiek zlocie, baardzo mało ludzi, choć Roverów i MG jeździ nie mało...

Jeśli zorganizujecie coś w Krakowie to chętnie się pojawie :) Autostradą przejazd dużo szybszy jak wczesniej wieć można was odwiedzić :) Pozdrawiam.
_________________
Rover - Klasa sama w Sobie
 
 
Cieszyn 



Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: Kraków



Wysłany: Nie Sie 03, 2014 09:45   

Rancho texas, raz w miesiącu.
Proponuje ewentualnie przy znikomym odzewie anulować lub przenosić spoty.
 
 
Viking6 




Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 50
Skąd: Bochnia

Rover 75

Wysłany: Pon Sie 04, 2014 11:22   

Witam,
W Krakowie jest stały spot w centrum miasta. Dołączcie i zawsze będzie Ok. Łatwy dostęp i zima nie groźna bo ciepło.

https://picasaweb.google.com/105149753064729515176/Rover75?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO2v0sO-77SkdA&feat=directlink
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Pon Sie 04, 2014 21:39   

Viking możesz coś przybliżyć temat?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Czw Sie 07, 2014 20:50   

małopolska budzi się z letargu :)) , poczytać i dopisywać się do listy

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=858313#858313
 
 
 
mr_iwo 




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 61
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Sie 11, 2014 16:00   

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że przez brak konkretnego terminu spotów nie byłem na ani jednym. Wchodzę na forum od czasu do czasu i nagle się dowiaduję, że dnia poprzedniego był spot gdzieś tam o czym informacja się pojawiła na kilka godzin przed spotkaniem, a poniżej żale że niemal nikogo nie było.
Jakiś czas później pojawia się szczątkowe info, że jakiś tam spot będzie w Zatorze (abstrakcja lekka jak na lokalny spot), a kilka dni później przeczytałem i z kontekstu wynikało że to jakaś bardziej zorganizowana akcja...
A potem długo, długo cisza i tak cały czas.

Generalnie panuje tu całkowity chaos i dezinformacja, co moim zdaniem mocno przyczynia się do zmniejszania frekwencji bo nowi (jak ja) nie mają szans się w to wszystko wstrzelić bo niby jakim cudem? :-|

Sam aktywnie działam na forum Volvo i rozkręciłem zupełnie od zera spotkania Krakowskie, właśnie dzięki temu że były i nadal są cyklicznie. Nie raz się zdarzało, że przyjeżdżały max 2 samochody ale wieść się rozeszła, na forum wisi stałe info o tym że co miesiąc spot jest w tym samym dniu i o tej samej porze co daje dobre efekty - pojawia się czasem ponad 20 samochodów.


Wracając do pytań to uważam, że godzina popołudniowa jest ok - czyli od 18.
Miejsc podanych nie znam więc tutaj się dostosuję do stałych bywalców.
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Pon Sie 11, 2014 18:46   

Spoty cykliczne co 2 tygodnie odbywały się do kwietnia tego roku i problem właśnie był brak frekwencji bo niestety jednym nie pasował termin innym znowu coś wypadło

padł pomysł na robienie zlotów rzadziej żeby nie było że co 2 tygodnie muszą się zjeżdżać efekt 1 spot frekwencja spora drugi już znikoma

obecnie trwają wakacje sezon mocno urlopowy i nawet jak ktoś w weekend jest to nad wodą albo pod wpływem %% o takich porach w weekend



Są plany nad zmianą miejsca na bardziej przyjazne co do informacji o spotach dlatego prosiłem o wysyłanie na pw nr telefonu gdyż osoby które podały telefon do kontaktu dowiadują się pierwsze i dostają przeddzień przypomnienie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink