Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 45 iDT] Bardzo proszę o ocenę
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 45 iDT] Bardzo proszę o ocenę
Autor Wiadomość
lalusx 




Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 12



  Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 00:16   [Rover 45 iDT] Bardzo proszę o ocenę

Witam, zastanawiam się nad zakupem tego auta co myślicie, może ktoś go widział na żywo i może coś powiedzieć na jego temat będę bardzo wdzięczny.
http://olx.pl/oferta/rove...html#4fa15e566f

[ Dodano: Pią Wrz 05, 2014 00:16 ]
Nikt nic nie napisze na temat tego auta :cry:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 00:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
marcin316 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 1066
Skąd: Lublin - okolice



Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 06:47   

Może się nie znam, ale te zdjęcia wyglądają jakoś dziwnie (jakieś cienie). Jakby były robione tak, aby za wiele nie zobaczyć... Wygląda jakby każde koło przykręcone było innym zestawem nakrętek. Brak zdjęć silnika... Brak zdjęć wnętrza...
 
 
lalusx 




Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 12



Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 15:09   

Właściciel ma wstawić więcej zdjęć wnętrza i silnika więc zobaczymy, samochód sprowadził mu szwagier z Austrii 4 lata temu od 1 właściciela Austriaka. Bardzo proszę o kolejne opinie czy warto jechać ponad 200 km.
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 15:16   

lalusx, jak masz niedaleko to obejrzyj, wyglada i tak lepiej od mojego, klubowego :ok: , a jest nawet tanszy, mi sie rzuciło w oczy iz - kierownica jest zamaskowana pokrowcem co swiadczy zapewne o jej makabrycznym stanie wiec przebieg pewnie bedzie (conajmniej) nieco wyzszy niz ten w ogloszeniu,
- fan subaru - pacz swinka na klapie,
- w miejscu gdzie na bagazniku powinien byc otwor na klucz usmiecha sie do nas naklejka :ok:
 
 
 
lalusx 




Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 12



Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 15:41   

Fakt na naklejki nie zwróciłem uwagi a co do kiery to ma zrobić zdjęcia kiery bez pokrowca i ma je dołączyć do ogłoszenia wiec czekam. Do Kielc mam 215km w jedna stronę wiec nie chciałbym na darmo tyle jechać bo to kosztuje. Może jest ktoś z Kielc i mógłby rzucić okiem co to za cudo jest.
 
 
marius__ 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 78
Skąd: blisko Niepołomic



Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 19:07   

Hej, z wyglądu jest ok, fajne radio (o ile dobrze kojarzę to Alpine), ale fotel kierowcy wygnieciony (ja mam 250 kkm nieudokumentowanego przebiegu i u mnie wygląda o niebo lepiej) ale równie dobrze kierowca może być "puszysty" i taki efekt będzie... Poza tym spryskiwacz reflektora od strony pasażera uszkodzony - pytanie czy działa albo czy działają spryski ogólnie...

Poza tym większych rzeczy ze zdjęć się nie dopatrzyłem, wygląda bardzo przyzwoicie :)
 
 
piotrek1000 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 253

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 18:30   

Potwierdzam przedmówcę, waga kierowcy ma duże znaczenie. O ile w moim Roverku po 60000 zrobionych przez mnie welurek nie wiele się pogorszył to w Lexusie po 20000 mojej jazdy ze skóry się flak zrobił, zaznaczam że auto kupiłem przy przebiegu 60000 i skóry były jak nowe. W Mitsubishi już po kilku tysiącach mojej jazdy kupiłem pokrowce bo się na fotel nie dało patrzeć. ( moja waga: 100-105)
_________________
Był: Mercedes W124 300CE, Rover 75, 45,Jest Lexus ES330, Mitsubishi Pajero Pinin, Volvo V
50 t5
 
 
lalusx 




Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 12



Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 21:10   

Niestety sprzedawca ma coś do ukrycia bo już kilka razy mu przypominałem o tych zdjęciach co miał dosłać i jak do tej pory nic za każdym razem mówi ze już wstawia ale do tej pory jeszcze tego nie zrobił, widocznie nie jest tak kolorowo jak się wydaje.
 
 
Grzesiekrover 




Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 28
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 21:13   

Trzeba obejrzeć bo tak na zdj to wiecie można dużo mówić a nic to nie musi znaczyć .
Myśle warto zaznaczyć że kierwonica jest obszywana albo ma pokrowiec . Druga sprawa to gałka skrzyni biegów czy nie powinna być chromowana z drewnem jak ma to miejsce akurat u mnie ? Może to kwestia wyposażenia lecz nie widzę by coś ten różnił się od mojego . A co do Radyjka to przy zakupie auta sie na to nie patrzy jak wspomniał kolega pozatym to stara wersja alpine która jest nie dużo warta ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 45 iDT] Bardzo proszę o ocenę
lalusx Chcę kupić ROVERka 3 Wto Wrz 16, 2014 22:10
Grzesiekrover
Brak nowych postów Bardzo proszę o ocenę autka Rover 75
tomboj5004 Chcę kupić ROVERka 9 Sro Lip 28, 2010 08:20
0L0
Brak nowych postów ROVER416 - Bardzo proszę o ocenę
martinesz Chcę kupić ROVERka 11 Pią Lip 30, 2010 21:03
kzrr
Brak nowych postów [R400 1.6] - Bardzo proszę o ocenę
Radarski Chcę kupić ROVERka 4 Pon Sty 25, 2016 23:37
sTERYD



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink