Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 75] 2.5 V6 GAZ 2003r. Skóra NAVI Full Biały Dubai
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 75] 2.5 V6 GAZ 2003r. Skóra NAVI Full Biały Dubai
Autor Wiadomość
frozen 



Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 8



Wysłany: Wto Paź 28, 2014 14:58   [Rover 75] 2.5 V6 GAZ 2003r. Skóra NAVI Full Biały Dubai

Witam,

Nie znalazłem tego ogłoszenia nigdzie więc wrzucam z prośbą o opinię.
Tytuł ogłoszenia jak w temacie a oto:
L I N K 1
L I N K 2.
Auto prezentuje się co tu dużo pisać - fantastycznie. Biały kolor chyba mało spotykany... Jedyne co przykuło moją uwagę to inny kolor lewego xenona i zdjęcia auta pod takim kątem robione jakby sprzedawca chciał to ukryć (ciekawe czy coś jeszcze). Opis jednak brzmi bardzo zachęcająco ale wiadomo jak to bywa... Może był już ktoś oglądać?
Interesuje mnie też kwestia połączenia 2.5 V6 automat z LPG, nie ma dużych problemów mam nadzieję?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź,
frozen
Ostatnio zmieniony przez frozen Sro Paź 29, 2014 19:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Paź 28, 2014 14:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 15:14   

różne odcienie światła w xenonie mogą świadczyć o kończącym się jednym z żarników lub niedawnej wymianie jednego z nich ;)

co do auta, to się w nim zakochałem, najchętniej zamieniłbym się choćby dziś ;) wczoraj już wpadłem na to ogłoszenie. Fura rewelacja
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
titanum2b 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 60
Skąd: Inowrocław



Wysłany: Wto Paź 28, 2014 15:17   

Co do xenonu to po prostu żarnik może być już na wykończeniu - najlepiej wymieniać oba żeby miały taką samą barwę światła.

Ja mam ten sam motor z automatem i na gazie auto chodzi już 9 lat i nie ma najmniejszego problemu z tym - spalanie po mieście około 15l gazu.
 
 
Lysack 




Pomógł: 15 razy
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 15:22   

Ładnie się prezentuje.

Choć fachowcem nie jestem, to zazwyczaj potrafię wyłapać sporo mankamentów, a tu nie zauważyłem dosłownie nic (oprócz tego co sam zauważyłeś).

Auto wygląda jakby należało do jakiejś ważnej persony - prawa strona tylnej kanapy wysiedziana bardziej niż fotel kierowcy. Czyżby ktoś sobie zafundował Roverka z szoferem? :D

Z tego co wiem ten silnik toleruje instalację gazową. Może nie jest to jakaś fantastyczna współpraca, ale jeśli instalacja jest dobrej jakości i dobrze zamontowana, to nie powinno być problemu. Wielu klubowiczów ma taką konfigurację i nie spotkałem się z większymi problemami na forum.
 
 
frozen 



Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 8



Wysłany: Wto Paź 28, 2014 15:36   

Dziękuję za szybkie odpowiedzi :)
Cenowo jeśli chodzi o stan i wyposażenie auta to chyba nie ma co narzekać... Cholera chyba jutro wsiadam w Polski Bus i wrócę nim na kołach :) Muszę się dowiedzieć gdzie dokładnie stoi, żeby jakąś stację diagnostyki w pobliżu namierzyć ktoś się orientuje jak to w okolicach Warszawy wygląda i cenowo ile takie sprawdzenie kosztuje?
I jeszcze pytanie bo jestem w tym zielony, co musiałbym zrobić żeby nim wrócić jakiś tymczasowy dowód, ubezpieczenie? Nigdy nie kupowałem auta więc nie wiem jak to wszystko ma działać :)
 
 
Lysack 




Pomógł: 15 razy
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 15:50   

Jeśli mechanicznie jest w porządku, to cena jak najbardziej do zaakceptowania.

Samochód z tego co widzę jest na polskich blachach, więc procedura jest prosta:
-spisujecie umowę (w dwóch egzemplarzach oczywiście)
-od sprzedającego otrzymujesz dowód rejestracyjny, ubezpieczenie OC i kartę pojazdu (sprawdź termin przeglądu i datę ważności ubezpieczenia)
-auto jest Twoje :)

Następnie masz 14 dni na zgłoszenie kupna do urzędu skarbowego i opłacenie podatku (2% od wartości auta, może że sprzedający wystawi Ci fakturę - wtedy nie płacisz)
Następnie masz 30 dni na przerejestrowanie (choć to nie jest sztywny termin i można go nieco nagiąć, tyle że w momencie kolizji wypłata odszkodowania może trafić do sprzedającego i wtedy pozostaje liczyć na jego uczciwość)

Jeśli chodzi o serwis to ja na Twoim miejscu wykosztowałbym się trochę więcej i wybrał się do British Cars. Wtedy będziesz miał pewnosć, że sprawdzą auto kompleksowo i od razu będziesz miał info co jest do zrobienia od specjalistów, a nie od mechanika od wszystkiego, który może nie zauważyć pierwszych objawów niektórych wad :) Adresu nie pamiętam, ale łatwo znaleźć na forum.

Sam się tam wybieram na serwis, choć ode mnie to jakieś 150km ;)

edit:
(22) 721 05 60, (+48) 508 353 669 ul. Poznańska 21, 05-850 Mory k/Warszawy
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Wto Paź 28, 2014 16:29   

Lysack napisał/a:
Jeśli chodzi o serwis to ja na Twoim miejscu wykosztowałbym się trochę więcej i wybrał się do British Cars. Wtedy będziesz miał pewnosć, że sprawdzą auto kompleksowo i od razu będziesz miał info co jest do zrobienia od specjalistów
hmmm.. auto ma ramki na tablice z tej firmy .
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 16:45   

W drzwiach kierowcy, materiał za klamka do zamykania chyba się odkleja
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Ricardus 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 211
Skąd: Grotniki

MG ZT-T

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 17:16   

Mam wrażenie, że jest źle spasowana maska z lewym błotnikiem, większa szczelina pokrywy bagażnika z prawej strony patrząc od tyłu pojazdu, nowe śruby pod maską od uchwytu jej otwierania.
Czy sedan ma standardowo wycięcie na hak holowniczy? Mam wrażenie, że jest wycięcie w zderzaku tego egzemplarza, ale niech się wypowiedzą mądrzejsi.
 
 
Lysack 




Pomógł: 15 razy
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 17:23   

SeniorA -> rzeczywiście, nawet nie zauważyłem :D

Ale to akurat dobry znak - raz, że serwisowany w dobrym miejscu, a dwa, że te 50km od Wawy może być właśnie od strony serwisu, czyli autor wątku nie będzie musiał dużo dokładać drogi żeby dojechać.

Ewentualnie może nawet w BritishCars mogliby coś powiedzieć o historii serwisowania tego auta, bez konieczności odwiedzin w serwisie.

Niektóre auta się pamięta, a to akurat jest wystarczająco charakterystyczne :D
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Wto Paź 28, 2014 17:56   

nie widzę w nim kontroli trakcji , spód auta z tyły zapylony na biało ?
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 18:49   

Ricardus napisał/a:
Czy sedan ma standardowo wycięcie na hak holowniczy?

tak
SeniorA napisał/a:
spód auta z tyły zapylony na biało ?

mowa o zderzaku, to przecież standard jak w roku 2003


świeci się ludzik od niezapiętych pasów, to dopiero rzadkość na wyposażeniu :mrgreen:

[ Dodano: Wto Paź 28, 2014 18:49 ]
to nie sa 17" tylko 16"

pedał hamulca przetarty u mnie jest przebieg 156 tyś i prawie śladu nie ma na pedale
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Wto Paź 28, 2014 19:01   

rafalmis1 napisał/a:
mowa o zderzaku, to przecież standard jak w roku 2003
mowa o spodzie auta , o wytłoczeniu na koło zapasowe ,a nie o zderzaku.Wygląda jak by spód progów i zderzaków był malowany.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Sro Paź 29, 2014 18:29   

Ja nic więcej nie zauważyłem. Dodam tylko, że fajny jest i też bym się wymienił. ;)
 
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 30, 2014 15:13   

i co, kupiłeś?
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
frozen 



Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 8



Wysłany: Czw Paź 30, 2014 15:19   

Samochód dziś rano został sprzedany ale nie mi. Ja mogłem pojechać po niego dopiero w poniedziałek ze względu na pracę i święta. No cóż widocznie tak miało być. Może szczęśliwiec co go nabył pojawi się na forum i podzieli wrażeniami. Ja chyba przejadę się obejrzeć tego ale coś czuję że jest z mocną przeszłością http://olx.pl/oferta/mg-z...html#626e7c62bd
 
 
Ricardus 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 211
Skąd: Grotniki

MG ZT-T

Wysłany: Czw Paź 30, 2014 17:03   

frozen napisał/a:
Samochód dziś rano został sprzedany ale nie mi. Ja mogłem pojechać po niego dopiero w poniedziałek ze względu na pracę i święta. No cóż widocznie tak miało być. Może szczęśliwiec co go nabył pojawi się na forum i podzieli wrażeniami. Ja chyba przejadę się obejrzeć tego ale coś czuję że jest z mocną przeszłością http://olx.pl/oferta/mg-z...html#626e7c62bd



Fotel kierowcy chyba w kiepskim stanie, ale zdjęcia zrobione tak by nie było tego widać. Kierownica wytarta na maksa, w moim MG przy przebiegu ponad 220 tyś wygląda prawie jak nowa. Chromowane listwy to chyba nie jest standard w MG?
 
 
Bodzio 



Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 48
Skąd: TOS

MG ZT-T

Wysłany: Pią Paź 31, 2014 22:40   

wydaje mi sie ze ten egzemplarz byl wiosna wystawiony z nieco innym opisem i zdjeciami - no chyba ze sa podobne dwa w tym miescie

jesli to prawda to cos musi byc nie halo ze sie nie sprzedal lub po prostu ludziska az tak sie boja tej marki

mialem go jechac oblukac zanim kupilem swojego bo bylem przejazdem ale sie nie udalo niestety, ogolnie kombinowany wyglad bo chromu ma duzo :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów ROVER 825 Di 1997r KLIMA ELEKTRYKA ALUFELGI SKÓRA FULL OPCJA
pkowa Chcę kupić ROVERka 1 Wto Lis 27, 2012 08:17
Vigoslaw
Brak nowych postów [R 75] Z Pily czarny navi skóra - opinia
Bathory Chcę kupić ROVERka 2 Czw Wrz 16, 2010 18:57
Bathory
Brak nowych postów [Rover R45] 1.6 z Belgii - full wyposażenia
Zwickau Chcę kupić ROVERka 3 Wto Lip 26, 2011 11:52
thorgal
Brak nowych postów [Rover 45 2003r. Lublin] Prosba o opinie
FreddieM Chcę kupić ROVERka 9 Sro Lis 20, 2013 13:02
marcin316



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink