Forum Klubu ROVERki.pl :: Opinie o filmie Ciacho
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o filmie Ciacho
Autor Wiadomość
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sob Sty 16, 2010 15:10   

Maniaq, ale dlaczego zal ?? Ja na Avatarze bylem w zeszlym tyg, poszedlem tylko dla efektow, niestety w imaxie nie bylo miejsc, a na cyfrowym 3d nie zobaczylem tego co sie spodziewalem :/ (3d owszem bylo, ale tak jakby nie wychodzilo poza ekran), moze dlatego ze miejsca byly za blisko ekranu :( Z checia pojde jeszcze raz, zeby porownac jak wyglada to w imaxie, tylko poczekam az bum minie i bedzie mozna wybrac sobie sensowne miejsca ;)
Na Ciacho nie pojde :P niektore opinie mi wystarcza ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Sty 16, 2010 15:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 15:23   

chodzilo mi o to, ze latwo rodakami manipulowac. tzn reklama i jakies cycki , kobiety o ktorej nawet nie slyszalem zapelniaja kina... i potem powstanie kolejny gniot na tym samym schemacie . jakos mnie to nie przekonuje.

na avatara poszedlem z dziewczem ;) , do imaxa , bo nigdy jeszcze nie bylem w takim kinie to raz, a dwa oglaszano, ze to rewolucyjny film... jak juz pisalem moze rewolucyjnie go krecili, ale na ekranie tego nie widzialem, tzn efekty swietne, ale ... filmu sie nie kreci dla samych efektow i wcale takiej rewolucji nie widizlaem na ekranie, bo podobne efekty juz byly wczesniej.

stawianie avatara i chiacha na tej samej polce to nieco nieporozumienie ;) mowie to na podstawie tego co przeczytalem w necie- bo ciaha nie widzialem , moze sie skusze zeby sie przekonac na TAK lub na NIE ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sob Sty 16, 2010 15:39   

Ale przeciez reklama jest po to, zeby manipulowac ludzmi :lol:
Ja tez w Avatarze nie widzialem nic rewolucyjnego, ale fajnie sie oglada :)
Na Ciacho poczekam, az wyjdzie na dvd, a pewnie szybko sie pojawi. Ale spodziewam sie, ze bedzie to cos na zasadzie Lejdis, wielki hit a okazuje sie porazka ;)
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Sty 16, 2010 15:41   

no ja tez mam przeczucie ze ciacho bedzie kolejna kopia testosteronu i innych klonow tych samych komedii ze sie nawet ich nieropoznaje ktora to jak zaczyna ogladac. ale avatar to trzeba zobaczyc wlasnie dla efektow:-D
 
 
owcze 



Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 127
Skąd: Gdynia



Wysłany: Sob Sty 16, 2010 16:19   

maniaq napisał/a:
no ja tez mam przeczucie ze ciacho bedzie kolejna kopia testosteronu i innych klonow tych samych komedii ze sie nawet ich nieropoznaje ktora to jak zaczyna ogladac. ale avatar to trzeba zobaczyc wlasnie dla efektow:-D


zgadzam się z Tobą w 100% hvil. Ja widziałem AVATARA w 3D i było ok. Fabuła fajna i efekty ok ( pierwszy raz byłem na filmie, bajki wyglądają inaczej w 3D ;) ) ale oglądając dzisiaj Konomaniaka wiem, że Ciacho będzie słabe (przeważnie moja opinia pokrywa się z Kinomaniakiem ale nie zawsze) a jak się nie pokrywa to odbiega nieznacznie....

Tylko trzeba pamiętać, że są gusta i guściki ;)
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 21:52   

Byłem i ja dziś na Ciachu :smile:
Krótko. Porażka.
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 11:08   

Kruchy napisał/a:
Ja na Avatarze bylem w zeszlym tyg, poszedlem tylko dla efektow, niestety w imaxie nie bylo miejsc, a na cyfrowym 3d nie zobaczylem tego co sie spodziewalem :/ (3d owszem bylo, ale tak jakby nie wychodzilo poza ekran), moze dlatego ze miejsca byly za blisko ekranu :( Z checia pojde jeszcze raz, zeby porownac jak wyglada to w imaxie, tylko poczekam az bum minie i bedzie mozna wybrac sobie sensowne miejsca ;)

Kruchy, za jakieś 2-3 tygodnie chcę jechać do cyfrowego IMAX'a w Łodzi - podobno najlpesze efekty - może się zgramy
Kruchy napisał/a:
Ale spodziewam sie, ze bedzie to cos na zasadzie Lejdis, wielki hit a okazuje sie porazka ;)
. :)
Lejdis momentami (krótkimi) było śmieszne. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 11:22   

Jeśli chodzi o polskie produkcje, to mi bardzo podobały się dwa filmy ostatnich lat - "Testosteron" i "To Nie Tak Jak Myślisz Kotku". Moim zdaniem dobrze zrobione polskie filmy i dobra obsada i szczerze je polecam :ok:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Pon Sty 18, 2010 11:43   

maciej napisał/a:
Kruchy, za jakieś 2-3 tygodnie chcę jechać do cyfrowego IMAX'a w Łodzi - podobno najlpesze efekty - może się zgramy


Jak tylko znajde czas to sie pisze :)

maciej napisał/a:
Lejdis momentami (krótkimi) było śmieszne.


W kinie zasmialem sie ze 3 razy :P W domu wylaczylem po 15 min :/

Mayson napisał/a:
bardzo podobały się dwa filmy ostatnich lat - "Testosteron" i "To Nie Tak Jak Myślisz Kotku". Moim zdaniem dobrze zrobione polskie filmy i dobra obsada i szczerze je polecam


Dokladnie :) Bardzo udane.
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Sty 18, 2010 19:30   

maciej napisał/a:
Lejdis momentami (krótkimi) było śmieszne. ;)

po ostatniej rozmowie na SSB zmusilam sie, zeby obejrzec to po raz 2. i niestety, smiac chcialo mi sie tylko przez moment, ok 10 minut przed koncem (wynik swietny, biorac pod uwage ze film ma ok 2h10m..
Mayson napisał/a:
Jeśli chodzi o polskie produkcje, to mi bardzo podobały się dwa filmy ostatnich lat - "Testosteron"

jak najbardziej :ok:
Mayson napisał/a:
i "To Nie Tak Jak Myślisz Kotku".

tu w/g mnie bez szalenstw, ale przynajmniej niezle sie ogladalo ;)

i nadal twierdze, ze chyba szkoda ryzykowac wyjscie do kina na ten film. ja poczekam, az bede mogla obejrzec w domu, a w razie czego wylaczyc ;)
 
 
 
Robert_ 




Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: Wieliszew k.Warszawy

Rover 400

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 19:53   

Powiem w ten sposób, jeśli ktoś uważa się za kino maniaka i chce mieć wszystkie polskie filmy zaliczone to niech idzie.
Ale tak jak piszą trochę wyżej, film nie jest tym czego widz by się spodziewał po obsadzie i reklamach.
Zamiast Sherlocka wybrałem ten film i teraz myślę, że źle zrobiłem...
_________________
Lubisz jeździć?To jeździj, ale rób to tak aby inni też mogli czerpać przyjemność z
jazdy.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 23:32   

Poszedlem na ciacho, chociaz kupilem popcorn, cole i nachosy ;D
Nazarlem sie jak swinia... balem sie, ze te opinie powyzej, beda sie pokrywac w 100%, ale nie bylo zle. Faktycznie kilka naiwnych, malo smiesznych tekstow. Sa teksty, ktore mnie rozmieszyly. Obsada aktorska ciekawa, ale nie rozbrajajaca.
Zmuda nie robi wrazenia, Liszowska tez.
Karolak gra wszedzie tak samo praktycznie, a odkad sledzilem 39i5, to jego gra nie zmienia sie w ogole ;)

Natomiast b. podobala mi sie gra "idioty" w wykonaniu Malaszynskiego ;)
Jak zawsze rewelacyjny byl Mecwaldowski, w swoim krotkim, acz niezapomnianym wywiadzie na fotelu ginekologicznym jako, Ciasny Wiesiek ;)
I Bosak tez dobrze sie w role wczul.

Film jest do granic glupawy, ale o to chodzilo.
Poza tym Vega znany ze swoich odjazdów.



No i to chyba tyle.
Film do kina moze niezbyt sie nadaje, ale na DVD go jeszcze sobie raz obejrze ;P

[ Dodano: Sob Sty 23, 2010 23:32 ]
Zaangazowanie p. Barbary z klatki B. jeszcze moge przelknac, ale angazowanie nie dokonca swiadomego czynow p. Kononowicza jakos budzi we mnie nie smak.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Kto był na filmie "Avatar" i jakie doznania
ADI-mistrzu Offtopic 76 Wto Mar 02, 2010 15:43
maciej
Brak nowych postów opinie r600
_papa_ Offtopic 1 Pią Mar 18, 2011 21:24
adamsky
Brak nowych postów Renault Laguna II - opinie
Adrian355 Offtopic 40 Wto Cze 08, 2010 10:37
bociannielot
Brak nowych postów Nokia 5530 - opinie
Czy ktoś ma taki telefon?
Marcinus Offtopic 19 Nie Mar 28, 2010 23:31
Marcinus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink