Forum Klubu ROVERki.pl :: [R 400 TD 1998r.] sex w aucie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: thef
Sob Gru 08, 2007 22:42
[R 400 TD 1998r.] sex w aucie
Autor Wiadomość
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 14:48   

Mistrzostwo: http://pl.youtube.com/watch?v=GKzFs-lVNfQ

PS Znam przypadek, gdzie raz dziewczyna wypchnęła tak przednią szybę :hahaha:
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 14:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mario_81 




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 36
Skąd: Żmigród / Wrocław



Wysłany: Sob Maj 10, 2008 12:30   

tak sobie czytam ten temat i dochodzę do wniosku, że chyba warto spróbować tego w roverku :rotfl: ciekawe jak bedzie :lol:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Pon Maj 12, 2008 18:08   

obecnie to zdecydowanie polecam piękne okoliczności przyrody z kocykiem na dowolnie wybranej, wyludnionej łączce (choć za miesiąc będzie jeszcze lepiej bo trawy wyższe uniemożliwią podglądanie podglądaczom - z resztą- niech się wstydzi ten co widzi). W samochodzie to i ciasno, i duszno. A pod chmurką zdecydowanie przyjemniej i w dodatku można piękne plenerowe akty uwiecznić a więc połączyć 2 hobby w jednym wypadzie :) .
Tylko uprzedzam - sprawdzić uprzednio lokalizację dla kocyka bo mrówki moga unieprzyjemnić te uniosłe chwile.
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Pon Maj 12, 2008 21:54   

ezy napisał/a:
obecnie to zdecydowanie polecam piękne okoliczności przyrody z kocykiem na dowolnie wybranej, wyludnionej łączce (choć za miesiąc będzie jeszcze lepiej bo trawy wyższe uniemożliwią podglądanie podglądaczom - z resztą- niech się wstydzi ten co widzi). W samochodzie to i ciasno, i duszno. A pod chmurką zdecydowanie przyjemniej i w dodatku można piękne plenerowe akty uwiecznić a więc połączyć 2 hobby w jednym wypadzie :) .
Tylko uprzedzam - sprawdzić uprzednio lokalizację dla kocyka bo mrówki moga unieprzyjemnić te uniosłe chwile.


Hehe, a potem polecam poszukać swojej fotki na niektórych portalach pod hasłem "Przyłapani" :mrgreen:
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pon Maj 12, 2008 23:53   

jeszcze się tu nie wypowiadałem, ale już nie mogę dłużej ;)
wyjdę na prowokatora lub szaleńca, ale trudno:
oświadczam, iż nie wierzę w żaden powyższy post, ani nikomu kto mówi/ pisze o "tych" sprawach. Choćby byli rodzicami gromadki dzieci.
Uzasadnienie jest chyba domyślne....
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Wto Maj 13, 2008 09:18   

tom214Si napisał/a:
nie wierzę w żaden powyższy post, ani nikomu kto mówi/ pisze o "tych" sprawach.
Co prawda nie chwaliłem sie w tym temacie swoimi sex-auto-przygodami, bo jakoś tak mi się to wydaje zbyt osobiste, ale tom214Si miałeś kiedyś dziewczynę (narzeczoną/żonę/kochankę) ?? ;) Absolutnie nie odbieraj tego jako zaczepki... ale wydaje mi się, że KAŻDY, kto ma (lub bedzie miał) partnerkę życiową (lub bardzo krótko-chwilową :D ) i do tego posiada auto kiedys tego próbował (lub spróbuje) ;) Uwierz mi na słowo... przyjdzie i na Ciebie czas :D
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Wto Maj 13, 2008 18:02   

tom214Si napisał/a:
oświadczam, iż nie wierzę w żaden powyższy post

żaden to przegięcie. Nie widze nic nadzwyczajnie nienormalnego w uprawianiu sexu w samochodzie. Jak napisał Viniu -parafrazując - większośc tego próbowała. Zwłaszcza mieszkając w małym mieście (jak choćby Góra Kalwaria :) ) jest to proste bo bardzo szybko można znaleźć ustronne miejsce poza miastem gdzie nie jest się narażonym na gapiów.
tom214Si napisał/a:
Uzasadnienie jest chyba domyślne....

No to zależy czy polegasz na dowolności domysłów czytelników. Bo ja domyśliłem się że nie miałeś do tej pory takich doświadczeń i mierzysz innych swoją miarą. Otóż musze ci uświadomić, że każdy z nas tu jest inny i ma inne doświadczenia niż ty.
Nie chcę przez to powiedzieć, że jest normą robienie tego w samochodzie i każdy normalny powinien - nie, nie. Chodzi o to że nie są to niesłychalności jak sex w windzie czy w pokoju spotkań w biurze (to nie moje doświadczenia jedynie imaginacja na potrzeby przykładu)

[ Dodano: Wto Maj 13, 2008 18:04 ]
Skiba napisał/a:
Hehe, a potem polecam poszukać swojej fotki na niektórych portalach pod hasłem "Przyłapani"

Ale czyu takie portale ktoś przegląda... :) Czym tu się przejmować :)
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Lans w aucie
Oskar Offtopic 8 Pią Kwi 08, 2011 20:51
adamsky
Brak nowych postów Monitoring w aucie
Perez Offtopic 11 Czw Lis 26, 2009 14:14
sarkunx
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Jaka Muza Gra u was w Aucie ;)
NiceMan Offtopic 5 Pon Cze 06, 2011 13:12
kzrr
Brak nowych postów Wasze pozycje w aucie
Viniu Offtopic 56 Nie Kwi 12, 2009 22:21
gustav.pl
Brak nowych postów Generator wodoru w aucie??
michone Offtopic 9 Pią Kwi 03, 2009 14:09
kzrr



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink