Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 400 Prośba o ocenę oferty
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 400 Prośba o ocenę oferty
Autor Wiadomość
tomaszek22 



Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Sro Paź 13, 2010 23:26   Rover 400 Prośba o ocenę oferty

Witajcie. Jest to mój pierwszy post na forum i od razu zgłaszam się z prośbą do Forumowiczów.
Czy ktoś zna auto z tego ogłoszenia?
http://allegro.pl/show_item.php?item=1269482419
Mam go przyklepanego i jadę go oglądać bo mam niedaleko.
W dziale "Uważajcie na te samochody" nie znalazłem go, więc nie wiem czy miał ktoś z nim styczność. Poza tym auto z Niemiec, a ma tablice pisane jakimś pisakiem, też dziwne.
Proszę o odpowiedzi.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Paź 13, 2010 23:26   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
frediwzl 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 56
Skąd: Lubin

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 00:42   

Rejestracje to nic niepokojącego. Na giełdzie masę takich. Cena faktycznie robiąca wrażenie.
Z tego co zauważyłem:

:arrow: brak fotki silnika
:arrow: brak zdjęć prawej strony auta
:arrow: wymieniona gałka
:cool: fajne radio
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
TomC 




Pomógł: 47 razy
Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 00:57   

Najbogatsza wersja.... ciekawe bo nie ma podgrzewanych siedzeń, nie ma szyberdachu więc trochę jeszcze brakuje :razz:
_________________
-Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.-
 
 
 
tomaszek22 



Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Czw Paź 14, 2010 01:04   

Do tej pory w autach sprowadzonych z Niemiec spotykałem się głównie z żółtymi lub jeszcze kiedyś z czerwonymi blachami.
Też zauważyłem brak zdjęć strony pasażera, fotka silnika też by się nadała. Gałka może być, nie przeszkadza mi;) W sumie jak na moje potrzeby wyposażenie ok. A podana cena nie jest tą za którą mogę kupić to auto. Jutro jak wrócę, to zdam relację.
 
 
tronsek 




Pomógł: 289 razy
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 06:05   

frediwzl napisał/a:
wymieniona gałka
Ta gałka jest fabryczna. W tej wersji wyposażenia fabryka wstawiała takie właśnie gałki wraz z kierownicą z elementem drewnopodobnym oraz aluramkami na pokrętła.

Wnętrze nie jest zniszczone, więc przebieg, choć dość spory zapewne jest oryginalny. Wyrwana klapka schowka pod kierownicą.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
shilus82 




Pomógł: 23 razy
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 857
Skąd: Wrocław

Rover 400

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 14:57   

ciekawe co autor miał na myśli mówiąc ustawienie rozrządu?a może pół silnika do wymiany?
 
 
tomaszek22 



Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Czw Paź 14, 2010 22:57   

Wyjazd przełożyłem na jutro.
Podobno pasek przeskoczył o jeden ząb, ale chcę zobaczyć to i sprawdzić. Macie jakieś rady?
 
 
sobrus 




Pomógł: 70 razy
Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Pią Paź 15, 2010 07:47   

Podstawowa sprawa to zobacz jak sie ma uszczelka pod głowicą.
 
 
tomaszek22 



Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Pią Paź 15, 2010 21:30   

Nie polecam nikomu tego auta, chyba że ktoś chce kupić go na części.

Po pierwsze: silnik pozalewany olejem. Pomijam że leciało spod pokrywy zaworów, ale widoczne ślady wycieku spod uszczelki głowicy, olej musiał dawać dość solidnie bo pod autem spora plama. I pod pokrywą paska rozrządu także widoczny olej. Ale to nie koniec przygód. Niby do roboty tylko rozrząd, a jak zaczęliśmy gadać to gość zaczął mi mówić ile kosztuje komplet uszczelek, uszczelniaczy i robocizna za to, bo był z tym u mechanika.
Po drugie: jedna z felg tak wygięta że dam sobie palca uciąć, że właściciel nie jechał na tych kołach z Niemiec, a jeśli jechał, to ze nie bujało mu budy lub kierownicy. Normalnie masakra, opony których prawie nie było.
Po trzecie: chyba najważniejsza sprawa. Moje podejrzenie na początku wzbudziły blachy. Sprzedający twierdził że Niemcy napisali mu na kartce numery rejestracyjne.... Tam niestety takie wałki nie przechodzą. Dostajesz żółte wyjazdówki i tyle, chyba że żałował i pojechał na partyzanta.
A na deser: "niby brief" tak naprawdę nie był briefem (na moje oko, przynajmniej nigdy się z takim nie spotkałem, mój ojciec który nie jedno auto z Niemiec miał także pierwszy raz takie coś widział). Prawdopodobnie auto zostało u Niemca zezłomowane, jest bez prawa do rejestracji.
Na to wszystko nawet silnika nie odpaliliśmy, bo aku padnięte i trzeba było czekać na kolegę, który przyjechać miał z kablami...
Także trzeba by mieć na to auto jeszcze taczkę pieniędzy, albo i dwie, bo było więcej takich niuansów, ale szkoda o tym pisać. A i tak prawdopodobnie nie dałoby się nim legalnie jeździć

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał - jedynie radio fajne, chociaż szybka pęknięta była :)
Jak coś mi się jeszcze przypomni, to edytuję posta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 75] Prośba o ocenę oferty
zomstar Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 27, 2014 12:11
damiwr
Brak nowych postów [mg mgf] prośba o ocenę oferty
łw5 Chcę kupić ROVERka 1 Pią Maj 16, 2014 11:12
Tinuviel
Brak nowych postów Rover 45 prośba o opinię oferty
Pinni3 Chcę kupić ROVERka 7 Sob Maj 08, 2010 23:07
Pinni3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Kupno Rovera 75 Prośba o SPR/Oferty
sasquacz Chcę kupić ROVERka 7 Czw Cze 11, 2015 22:13
szoso



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink