Forum Klubu ROVERki.pl :: Oferty na mobile.de.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Oferty na mobile.de.
Autor Wiadomość
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:11   Oferty na mobile.de.

Zastanawiają mnie nie które oferty na mobile.de jeśli chodzi o R75 jak np. ta
http://tnij.org/rover75
Niemieckiego nie znam perfekcyjnie ale wydaje mi się że jeszcze za tego roverka trzeba opłacać przez 60 miechów raty co daje nam sumę około 70 tysięcy euro za którą mógłbym sobie kupić mało używanego S500 AMG. Ale z drugiej strony to mi się to trochę dziwne wydaje ale po sprawdzeniu w słowniku moja teoria jest chyba dobra. W każdym razie takich ogłoszeń jak to jest pełno i nie wiem o co chodzi czy o raty czy o co :/ Tylko nie śmiejcie się ze mnie :P bo niemieckiego nie znam i może źle główkuje :P
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 11:34   

Ja niemieckiego wcale nie znam, ale dla mnie to jest oferta ratalna na cenę podaną w aukcji. Tzn. 1. cena zakupu; 2. pierwsza wpłata; 3. liczba rat.
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 11:50   

W sumie chyba masz racje :) to w takim razie to bmw jest wyjątkowo tanie:
http://tnij.org/a2a4
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 12:00   

cena za to auto to 5999 euro. Nie ma żadnych rat... jak chcesz na raty wchodzisz w zakladke Finanzierung i tam CI wylicza kwoty rat. Auto stoi w lipsku czyli rzut beretem ale w wiekszosci to turasy i ruscy bylem, widzialem, wiem :)

Co do BMW to zobacz ze jest privat co jest równoznaczne ze ściema :) Nr telefonu pewnie nieaktualny :P
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 13:28   

Czemu uważasz ze to mogą być Ruscy albo Turcy? Cena za niska wg. Ciebie?
 
 
argail 




Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 445
Skąd: Radom

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 13:45   

Gdy osobiście pojechałem po swojego R75 z przykrością (i przerażeniem) zobaczyłem iż 80% komisów samochodowych prowadzą turcy/albańczycy/rumuni/ukraińcy itd itd itd.
Najgorsze jest to, że jak człowiek dokładnie pochodzi po takim placu, to zazwyczaj zobaczy ukryty gdzieś w rogu "warsztat" - znaczy się blaszak w którym stoją samochody w stanie ... wyglądające jak wiata autobusowa, nad którymi lata paru panów z szlifierkami i młotkami ;)
Cieeekaweee gdzie później trafiają ;)
Najlepszą opcją jest kupienie samochodu z salonu gdzie jest zostawiany przez poprzedniego właściciela w ramach rozliczeń - ciężko bo ciężko, ale mi udało się znaleźć - kupić nie zdążyłem, ale znalazłem ;) .
W mobile.de wydrukowałem sobie chyba z 7 ogłoszeń i pojechałem w trasę - stany w jakich były te rovery były różne, od totalnego złomu z włoch po całkiem niezłą sztukę (z lekką rysą parkingową na drzwiach) którą właśnie kupiłem.
Ja wiem, że słowa nie są w stanie tego oddać - to trzeba zobaczyć - w jakich stanach są te samochody i w jakich warunkach stoją .... to jest po ptostu tragedia - w ogłoszeniu blask chromów i połysk lakierów na żywo zostawiają za sobą biały ślad po szpachli ;)
Ciężko się kupuje - jeśli już się zdecydujesz zrób tak jak i ja - znajdź kilka sztuk, wydrukuj ustal trasę i na 90% trafisz coś wartego zakupu.
I wycieczkę sobie zrobisz po niemieckich autostradach - a to przeżycie same w sobie ;))) Szczególnie jazda 190km/h w nocy - i jesteś z szumem wyprzedzany ;)))
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 14:39   

bo znam te okolice powiedzmy :) na trasie halle- liepzig jest chyba z 10 autokomisow z dobrymi cenami jednak tam sa sami ruscy :) Najlepiej patrzyc w jakim towarzystwie stoi autko na placu. I znalezc conajmniej kilka alternatyw. Ja po swojego roverka pojechalem 650km w glab niemiec. Kupilem w salonie chevroleta :)
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 15:28   

No ja tam i tak angażuję do tego eksperta i już byłem u niego i wydrukowałem mu parę ogłoszeń to popatrzył i mówił że kilka z komisów na które były namiary prowadzą jego znajomi więc tak źle raczej nie będzie :) a facet na rzeczy się zna :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Windows Mobile 6.5
poszukiwany bardziej żywy niż martwy :)
wiciu2xlc Offtopic 3 Wto Mar 02, 2010 18:40
wiciu2xlc
Brak nowych postów Garmin Mobile XT + Nokia N95 8Gb
Symbian S60 3rd
filo Offtopic 11 Nie Gru 14, 2008 13:06
michone
Brak nowych postów Czyżby pierwszy temat tego typu?? Oferty pracy.
Wydryszek Offtopic 11 Wto Cze 29, 2010 13:26
unpredictablee



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink