Forum Klubu ROVERki.pl :: Czyżby pierwszy temat tego typu?? Oferty pracy.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Czyżby pierwszy temat tego typu?? Oferty pracy.
Autor Wiadomość
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:02   Czyżby pierwszy temat tego typu?? Oferty pracy.

Heh, co tu dużo mówić.
Szukam pracy, zatrudnienie obecnie mam ale atmosfera niestety nie sprzyja, brak możliwości rozwoju i podejście do wielu tematów rozkłada na łopatki dlatego będąc zatrudnionym szukam nowego miejsca pracy.

Odwiedziłem portale typu gumtree.pl, pracuj.pl i inne ale czy na prawdę teraz tak ciężko o "normalną" pracę??

Macie jakieś inne portale gdzie można znaleźć coś innego oprócz ofert call center, roznoszenia ulotek itp??

Wypaliłem się w obecnym miejscu przez 2.5 roku nic się nie dzieje i nie ma żadnych perspektyw na dalszy rozwój.
Codzienna monotonia sportowego sklepu internetowego.
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
shilus82 




Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 857
Skąd: Wrocław

Rover 400

Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:23   

Wiem, ze na stronie wyborczej są oferty, tak samo jak na infopraca.pl. Mnie moja robota już też nie bawi,a nawet zaczyna irytować (sklep z zaopatrzeniem ortopedycznym),codziennie to samo,ta sama monotonia.Żadnej możliwości rozwoju zawodowego, żadnej podwyżki, a jeszcze chcą gnębić karami po inwentaryzacjach :/ ehh,pamiętam czas, jak próbowałem własny interesik rozkręcić z masażykami,to były czasy, ale niestety zarobek marny i trzeba było iść robić na pensji :(
 
 
sasquatch
[Usunięty]






Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:28   

Jakieś techniczne umiejętności? Na przykład w dziedzinie CATV, DTV, TV sat? Praca w Warszawie
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:41   

shilus82 , dzięki, jak się szuka cały czas to z głowy uciekają miejsca gdzie można zajrzeć.

sasquatch, najlepiej widzę wstawiać CV'ki i jak ktoś ma jakąś ofertę to przejrzy :D
Techniczne umiejętności powiadasz, przypuszczam, że pytanie tyczyło się mojej osoby bo kolega wyżej z Wrocławia.
U mnie szeroko pojęte zainteresowania technologiami.
Elektronika amatorsko, bardzo amatorsko (nie żadne projektowanie bo się nie znam za bardzo).
Tematyka komputerów, sieci, sprzętu w stopniu zaawansowanym i CATV i u nasze DVB jak najbardziej ciekawy temat, wydaje mi się "do ogarnięcia" a dla chcącego nie ma dużych barier.
Telefonia, multimedia, grafika, muzyka (od strony technicznej, nie chodiz o słuchanie :D )
Z TV Sat trochę bardziej na bakier, prawie zerowa styczność. Wiem tyle co podstawowy użytkownik Tv Sat.


Hmm..tak myślę, może na prawdę niegłupi pomysł z tymi CV'kami :D oczywiście z wycięciem wstępnie najbardziej poufnych danych.

Może właśnie ktoś się orientuje czy ktoś poszukuje pracowników i nie ma kim miejsc obsadzić, nie musi to być od razu ofertą ale porozmawiać i podjąć potem decyzję zawsze można.
Przypuszczam, że jest więcej takich osób na forum które myślą o przyszłości, stabilizacji, i jakimś rozwoju które by tu zaglądały :)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
sasquatch
[Usunięty]






Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:52   

Zobacz tutaj:
http://aster.pl/files/wwa...jalista_dtv.pdf

wiem, że nie zakończyli rekrutacji, bo dwa dni temu pytali mnie czy nie mogę kogoś polecić.

Polecić Ciebie trochę mi trudno bo się nie znamy - ale sam możesz spróbować.

Sasquatch
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:59   

Hmmm..dzięki za podesłanie ofert ale jak zobaczyłem analizatory widma i tablice MPEG plus kwestie strumieni, to raczej z ulicy będzie ciężko bez prawdziwego przygotowania i doświadczenia w tym temacie.

:)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
Mietkowski 




Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 15
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:15   

Wydryszek napisał/a:

...

Hmm..tak myślę, może na prawdę niegłupi pomysł z tymi CV'kami :D oczywiście z wycięciem wstępnie najbardziej poufnych danych.


Załóż sobie konto na goldenline.pl, tam też są oferty pracy. Na forum można podawać link do swojego profilu na tym portalu. Moim zdaniem taka forma jest bezpieczniejsza i wygodniejsza niż wrzucanie tutaj swojego CV.
 
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Wto Maj 18, 2010 13:42   

Jak ktoś z Poznania potrzebuje pracy i nie boi się wyzwań. To zapraszam na PW.
 
 
sasquatch
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:13   

"Jakbyś miał jakiegoś dobrego kierownika projektu ew. kogoś kto mógłby stanowić wsparcie do Biura projektów w charakterze analityka/administratora tj. mniej więcej wie o co chodzi w metodyce, mocno uporządkowany sumienny i konsekwentny, gotowy do zdobycia doświadczeń. Potrzebuję jakiejś pomocy przy zbieraniu danych o projektach, bieżących analizach kolizji, procesowaniu zgłoszeń i pomysłów itp.
taka trochę administracyjna praca z elementami koordynacji pewnych procesów."

cytat - jesli ktoś zainteresowany PW proszę - miejsce pracy mokotów warszawa
 
 
unpredictablee 




Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Łęczna



Wysłany: Wto Cze 29, 2010 12:23   

Może odświeżę temat, sam obecnie poszukuje pracy.
Jakbyście wiedzieli coś na temat pracy w Warszawie chętnie skorzystam ;d
 
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 29, 2010 12:56   

unpredictablee Napisz jaką branżą jesteś zainteresowany. Wtedy jak komuś wpadnie coś w ucho to podeśle info, linka, telefon... :)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
unpredictablee 




Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Łęczna



Wysłany: Wto Cze 29, 2010 13:26   

Motoryzacja handel, czy też praca jako pomocnik mechanika, chętnie bym się tego zawodu nauczył/ Transport- kierowca /
administracja

Posiadam kursy:
Uprawnienia na kierowanie wózkami jezdniowymi z napedem silnikowym
Kurs wysokościowy/alpinistyczny

Także praca z tym związana.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Oferty na mobile.de.
Godlike Offtopic 7 Sob Kwi 19, 2008 15:28
Godlike
Brak nowych postów Poczukuje rodziny samochod typu Van
Remigiusz Offtopic 4 Nie Sie 07, 2011 13:27
Remigiusz
Brak nowych postów Czyżby SDi ?
Mayson Offtopic 10 Pon Maj 11, 2009 13:34
magneto
Brak nowych postów czyżby dziś byl 01 kwietnia
zetes Offtopic 8 Sob Cze 28, 2008 11:22
emes
Brak nowych postów Czyżby kolega Maniaq się udzielał ?? :)
wiciu2xlc Offtopic 6 Nie Kwi 03, 2011 23:50
maniaq



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink