Forum Klubu ROVERki.pl :: Zostawiła mnie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zostawiła mnie
Autor Wiadomość
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Cze 18, 2008 23:47   

dobra dobra cisza już bo zaraz będzie jakieś OT a tu chodzi żeby wesprzeć Kolina a chłopak ma naprawdę problem...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 18, 2008 23:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Cze 18, 2008 23:50   

bosz... tom jak czytam twoje txt to mam wrazenie ze ktos cie skrzywdzil O_o

czy zdajesz sobie sprawe ze wlasnei obraziles wszystkie kobiety >? to ze tobie z kims sie nie udalo , nie znaczy ze wszystkie kobiety to samo zlo, ze zwiazki to zlo, ze ...

nie wiem wogole co takiego ci sie w zyciu stalo, ale tyle goryczy i zolci, to niezdrowe. moze ty powinienes opowiedziec o swoich "przygodach" sercowych, bo widze ze podpiales sie pod temat. kazdy w zyciu ma czasem z gorki, czasem pod gorke. jak to mowia na gorze jest ogromna satysfakcja ze sie udalo, ze sa perspektywy i ze sie narodzilo na nowo. tylko tzreba ciagnac swoj wozek przeznaczenia ciagle do przodu

kolin bedzie :ok: 3m sie chlopie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 19, 2008 00:01   

Heh...poznałem juz dośc dawno i przerobiłem temat dwukrotnie. Pierwszy raz było gorzej bo to był dopiero poczatek, miało być pieknie i nagle...żadne słowa nie pomagały. Drugi raz...po 2 latach. Potem był raz trzeci ale tu byłem cwańszy i uprzedziłem sytuacje wykonując ten pierwszy krok. Tak..ucz się na błedach innych i korzystaj z własnych doświadczeń. Owszem najgorsze sa pierwsze dni, tygodnie. Nieeee...najgorszy jest ten moment kiedy ona mówi - NIE BO NIE. Najczęsciej w tle jest tak naprawdę inny facet, nie oszukujmy sie...choc to wiem, wcale CIę nie pocieszy.
Powiem Ci jednak co powinieneś zrobić teraz i czego nie robić w przyszłości :)

Teraz "idź w ludzi" do swoich starch, sprawdzonych znajomych, kumpli, przyjaciół. Jesli nawet przez kobietę, która CIę teraz zostawiła wcześniej zaniedbałeś znajomosci to jest najlepszy czas je odświerzyć. Nie myśl o tym co się stało jak już bedziesz z kumplami tylko gadajcie o wszystkim i o niczym, byle nie o upadłym związku. NIe wyżalaj sie im, przynajmniej na poczatku. Gadaj i szukaj możliwości wyrwania sie z matni przy pomocy znajomych, cokolwiek miałoby to być...nie wiem...wycieczka, imprezka itp. A najlepsze to udac sie silną grupą pod wezwaniem na jakiś sped masowy z koncertami itp. gdzie beda jeszcze znajomi znajomych i stworzy sie spora grupa róznych, czesto nieznanych Ci osób. Te chwile pozwola zapomniec. Ból i smutek beda wracały oczywiście ale ze zniejszoną siłą. Nie zostawaj za długo sam, najlepiej codziennie szukaj "zajęć grupowych", możliwości wizyt. Może sie zdarzyć, ze na jednej z nich pojawi się ktoś kto sprawi, ze zapomniesz zupełnie :) Najwazniejsze to nie myśleć i nie analizować - trudne ale możliwe - facet jesteś - twardym trzeba być nie miętkim ;)

Rzecz jakiej nigdy nie rób - nie rezygnuj z utrzymywania kontaktów ze starymi znajomymi z powodu kobiety bo jesli teraz tak zrobiłeś to zobaczysz 9o ile się zastosujesz do powyższego) jak trudno na poczatku wrócić w ten "zaklety krąg świetnego spędzania czasu na niczym". Nie popełnisz tego błedu nie bedzie nastepnym razem tak bolało...a ze wzgl. na Twój wiek (obym się mylił) może się sytuacja jeszcze powtórzyć czego ja jestem żywym, choć dziś szczęsliwie żonatym, kochanym i kochajacym przykładem :)

Uszy do góry, alleluja i do przodu. W extremalnej sytuacji masz zawsze nas i swojego R...tez powinien pomagać.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 15:43   

kasjopea napisał/a:
A na temat kultury i inteligencji akurat nie Tobie wypowiadać się...

Odnośnie kultury to jednak moim zdaniem miał rację :razz:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 21:57   

Kolin co słychać? Jak sobie radzisz? :smile:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
dareke 




Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 81
Skąd: Strzelce Opolskie

Rover 25

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 23:03   

Kolin odzywaj się. Chyba nie chcesz z powodu tej dziewczyny zrywać też kontaktu z Roverkowym bractwem? Odzywaj się do ludzi , nie zamykaj się w sobie, zapomnieć wszystkiego się nie da , ale żyć trzeba i iść powoli do przodu.
_________________
góry rover rowery
 
 
 
rav1984 



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 54
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Cze 25, 2008 09:15   

popieram, nie załamuj się i nie zamykaj w sobie - to tylko pogorszy sytuację
_________________
Pozdrawiam
R@v
 
 
 
mario_81 




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 36
Skąd: Żmigród / Wrocław



Wysłany: Sro Cze 25, 2008 09:18   

3-maj się, będzie DOBRZE!!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Sro Cze 25, 2008 09:36   

Kolin.. przede wszystkim daj sobie czasu... nic tak nie wpływa kojąco jak czas, ale czas nie spędzony na rozmyślaniach o tym co było, tylko czas zajęty tym co lubisz, czas dla Roverka, czas dla swoich zainteresowań...

Ja rozstałem się ze swoją byłą narzeczoną po prawie 10 latach, moje żona jest po rozwodzie po 5 latach małżeństwa i zanim się poznaliśmy poświęciliśmy się swoim pasjom, ja jeździłem na zloty i spotkania "audioszajbusów", żona założyła siłownię dla kobiet z aerobikiem. Dzięki temu udało nam się zapomnieć o tym co boli i cieszyć się życiem.

Aż pewnego pięknego dnia nasze drogi sie skrzyżowały i dopiero teraz wiemy co do znaczy być szczęśliwym i cieszyc się życiem...

Tak więc głowa do góry chłopie i teraz może być tylko lepiej... :) Poza tym jesteś młodym człowiekiem więc musisz się przygotowac na to, że jeszcze nie raz dostaniesz kopa w dupe od życia (nie twierdzę, że na polu uczuć) więc taka zaprawa tylko Cię wzmocni :)
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ło jezu...no i trafilo na mnie...dziubnal mnie tramwaj :/
ernesto Offtopic 14 Nie Lut 24, 2008 21:43
Yog-Sothoth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi zablokowali mnie na sb
mareczek Offtopic 1 Pią Maj 24, 2013 18:35
Adrian
Brak nowych postów HGF polubił i mnie
monia Offtopic 10 Czw Mar 14, 2013 21:18
monia
Brak nowych postów Dopadl i mnie :(
rodi_ Offtopic 8 Nie Sie 31, 2008 10:21
rodi_
Brak nowych postów No i trafiło na mnie
maryba Offtopic 8 Czw Lis 29, 2007 23:08
gnusman



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink