Forum Klubu ROVERki.pl :: [R400] Wzrocowo oświetlony pulpit i zegary
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R400] Wzrocowo oświetlony pulpit i zegary
Autor Wiadomość
AkUu
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sie 25, 2008 15:08   

zippermann napisał/a:
Obrazek

Po lewej jest jeszcze włącznik klimy, który nie świeci, bo nie przekręciłem kluczyka w stacyjce... popielniczki też nie otwierałem, dlatego jej nie widać...

Jeśli chcesz mogę zrobić jeszcze jedno pokazujące wszystko ;-)


hmm zajrzalem tutaj przypadkiem i moj wzrok przykulo twoje zdjecie, tez mam 416 z tego samego roku ale u mnie tez bursztynowy kolor zegarow nie jest taki bursztynowy :/
wyglada znaczniej gorzej jak by bardziej wyblakly?!musze fotke zrobic w nocy i porownac moze to tylko przez to ze to zdjecie?!w rzeczywistosci tez takie intensywne masz to podswietlenie?!bo na konsoli to tak samo mamy widze...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sie 25, 2008 15:08   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
zippermann 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Pon Sie 25, 2008 15:14   

Jest tak raczej przez zdjęcie.
W rzeczywistości jest jaśniejsze. Bardziej zbliżone do konsoli, aczkolwiek bardziej intensywne.
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie w liczniku są bursztynowe filtry przed żarówkami...

Sprawdź jeszcze, czy oby na pewno wszystkie żarówki świecą. Te za licznikiem, jak i te z przodu nad nim.
 
 
AkUu
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sie 25, 2008 16:19   

zippermann napisał/a:
Jest tak raczej przez zdjęcie.
W rzeczywistości jest jaśniejsze. Bardziej zbliżone do konsoli, aczkolwiek bardziej intensywne.
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie w liczniku są bursztynowe filtry przed żarówkami...

Sprawdź jeszcze, czy oby na pewno wszystkie żarówki świecą. Te za licznikiem, jak i te z przodu nad nim.


no to spoko to bedzie podobnie, szkoda bo bardziej mi sie to intensywne podoba :D
co do filtrow nie wiem nie rozbieralem jeszscze, jak bede mial chwile przyjrze sie tym zarowka
dzieki
 
 
Bizonik 



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Sie 29, 2008 19:24   

zippermann napisał/a:
Wiele radyjek ma taką możliwość.
Jednak wtedy zazwyczaj wygląd panela pozostawia wiele do życzenia. Również tak jest w przypadku Orlando, o którym wspominasz... przynajmniej na mój gust...


dla mnie bardziej liczyła sie prostota użytkowania i montażu z możliwością wyjmowania całego radyjka bez problematycznych przeróbek (radyjko zamontowane w octavi)

a co wyglądu to szczerze dawno nie widziałem radia które mi sie spodobało na chwile obecna wszystkie są takie za bardzo zabajerzone najchętniej teraz we freelanderze bym nie wymieniał tego fabrycznego ale brakuje mi działającego wyświetlacza no i cd bo reszta to juz tylko drobny szczegół
 
 
 
AkUu
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sie 29, 2008 20:14   

Bizonik napisał/a:
a co wyglądu to szczerze dawno nie widziałem radia które mi sie spodobało na chwile obecna wszystkie są takie za bardzo zabajerzone najchętniej teraz we freelanderze bym nie wymieniał tego fabrycznego ale brakuje mi działającego wyświetlacza no i cd bo reszta to juz tylko drobny szczegół


dokladnie mam to samo :/ za duzo tego daja i za bardzo jakies to kolorowe wszystko jest i brakuje chyba prostoty uzytkowania :( ja jak kupilem swojego R nie mialem oryginalngo radia, dorwalem takie w bardzo dobrym stanie na szrocie i mam starego kaseciaka do tego transmiter FM podpiety pod ipoda i gitarka gra :) komu potrzebny cd :P
 
 
Bizonik 



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Sie 29, 2008 20:36   

wiesz ze to tez jest opcja tylko ze ja mam jeszcze jeden drobny problem nie działa mi wyświetlacz na podszybiu a koszt nowego mnie przeraza a używanego boje sie kupić
 
 
 
ericson 



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: lubuskie



Wysłany: Wto Lis 04, 2008 18:08   

Witam mam pytanie wymieniłem żarówy od podświetlenia pokręteł nawiewów,i tam były 14volt 1.4wat założyłem 12volt 2,2wat to chyba dobrze?. A jeszcze jedno czy ma być podświetlone przełącznik regulacji świateł i lusterek czy tam jest ciemno, z góry dzięki.
 
 
Lechos 




Pomógł: 297 razy
Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1793



Wysłany: Wto Lis 04, 2008 18:19   

ericson napisał/a:
czy ma być podświetlone przełącznik regulacji świateł i lusterek czy tam jest ciemno

niestety, fabrycznie ciemno jak w d...e u murzyna.
 
 
 
rybakowy 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: Cieszyn



Wysłany: Wto Lis 04, 2008 20:14   

a wiecie jaki ja mam pomysł,na allegro jest do kupienia podświetlenie i oświetlenie z BMW z tymi diodami,widziałem to u kumpla,kolor jest identyczny jak w Roverkach i chyba sie skusze,moze ktos ma to juz u siebie.
_________________
Kocham Kaśke
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R400] Czy zegary z 45 pasują do 400 ?
[R400 2.0 TDi `97r.]
andy.lbn Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 2 Nie Mar 15, 2009 11:26
Remigiusz
Brak nowych postów [MG ZS 180] Zegary - zmiana mil na km
own Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 14 Pon Lis 08, 2010 14:57
own
Brak nowych postów [416] Wskaźnik temperatury (zegary)
Trismegistos Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 3 Sob Mar 21, 2015 00:03
Artu
Brak nowych postów [R45] zegary od diesla do benzyniaka
marco2602 Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 2 Pią Kwi 09, 2021 21:06
marco2602
Brak nowych postów [R45] zegary z komputerem pokładowym
kdamian1996 Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 1 Nie Sty 18, 2015 14:28
Remigiusz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink