Forum Klubu ROVERki.pl :: Diesle nie jadą 200km/h
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Diesle nie jadą 200km/h
Autor Wiadomość
pietro 




Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 387
Skąd: Wrocław / Lubrza



Wysłany: Sob Maj 30, 2009 15:25   

myślę, że ze stożkiem, kilkoma naklejkami i paroma innymi modyfikacjami z palcem w kretowisku te 200 poleci :D
fakt, że nie zmierzyli mu takiej prędkości a ciągle im odchodził to poniosło ich i chlapnął że 200km/h.
Ale przyznać trzeba, że kierowca zna możliwości auta :D
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 30, 2009 15:25   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Maj 30, 2009 15:54   

Jak na swoje gabaryty i wagę.... Może ten akurat nie, ale niektóre mają odejście :ok: Tylko pewnie widać jak opada wskażnik paliwa :shock:
Pozdro. :smile:
_________________
rover forever
 
 
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Maj 30, 2009 15:57   

nie wiem jak rover ale moj xm 2,5 td 1600 kg spokojnie podchodzi pod 200
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Sob Maj 30, 2009 16:09   

drlubicz napisał/a:
nie wiem jak rover ale moj xm 2,5 td 1600 kg

to wrzuć na pakę 900 kilogramów jeszcze i pojedź 180 km/h :)
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Maj 30, 2009 16:27   

Ciufcia napisał/a:
drlubicz napisał/a:
nie wiem jak rover ale moj xm 2,5 td 1600 kg

to wrzuć na pakę 900 kilogramów jeszcze i pojedź 180 km/h :)


900 to nie bardzo ale 500 to luzik
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 01:10   

smiechowisko :)

rozumiem, ze auto, masa, silnik....
ale skad sie wzielo 200 ? "tak se strzelil ?"

jechal za szybko, dla wysokosci mandatu bez znaczenia juz pare km wiecej/mniej. zastanawia mnie tylko OCB z txt policjantow :) sami nie wiedzieli skad i jak to uzasadnic ...

w USA juz koles by mogl sie sadzic o nieoprawidlowosci w sprawie zatrzymania. u nas i tak przyjmie mandat i tak, bo nawet jakby poszedl do sadu to moglby osiwiec, zanim jakas rozprawa by sie odbyla ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Nie Maj 31, 2009 01:58   

maniaq napisał/a:
ale skad sie wzielo 200 ?

policja jechała 200 km/h żeby go dogonić i policjant był zdziwiony że tak długo to trwa i uznał że ten RR tez musi jechac 200 mimo ze zmierzyli mu tylko 172 (albo coś koło tego)
koleś powiedział wyraźnie że TE auto nie pojedźie 200 a policjant wyskoczył z pytaniem czy diesle nie jadą 200
proponuje temu panu bardziej się skupić i spróbować zrozumieć co się mówi do niego
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 23:11   

no ale to policjant z kapelusza do goscia wyskoczyl z tymi 200 i niewazne w sumie ile to auto realnie poleci...

tak samo ja bylem oburzony jak mnei zatzrymali - kontrola trzezwosci- spr kwity i mowi jechac.... no to zaraz , albo kontrola trzezwosci albo na oko to ocenil ;)

policjant ni emoze sobie zgadywac ile ktos jechal na oko. brak profesjonalizmu i wlasciwego postepowania. nie powinien wspominac o tych 200 skoro zmierzone ma 172 , to ze koles moze lecial szybciej... tego sie nie dowiemy :) dowody mamy na tyle, za ile ostatecznie wypisany mandat byl.

dziwi mnie po prostu takie rzucanie powaznego oskarzenia o wykroczenie, ktorego w sumie nie bylo i nie maja na nie dowodow. czyli pomowienie tej osoby. nie chce sie wdawac w prawniczy belkot, ale o to chodzi z grubsza przynajmniej dla mnie.

fakt bezsprzeczny jest jeden - jechal za szybko i dostal za to mandat ;) ale ja tam 200 nie widzialem i oni tez, wiec... skad ten txt ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Maj 31, 2009 23:23   

maniaq napisał/a:
no ale to policjant z kapelusza do goscia wyskoczyl z tymi 200 i niewazne w sumie ile to auto realnie poleci...
I podobno, to te videorejestratory, to też podają prędkość z kapelusza, bo wcale nie mierzą prędkości nagrywanego pojazdu, a tylko czas "dogonienia" w odniesieniu do pomiaru odległości między autami i w stosunku do prędkości samochodu z videorejestratorem, z czego prędkość "gonionego" tylko obliczają (w uproszczeniu ). Dobry ekspert od tych spraw, podobno byłby w stanie obalić każdy mandat na podstawie takiego dowodu jak nagranie na videorejestratorze ;) .
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 23:33   

thef napisał/a:
maniaq napisał/a:
no ale to policjant z kapelusza do goscia wyskoczyl z tymi 200 i niewazne w sumie ile to auto realnie poleci...
I podobno, to te videorejestratory, to też podają prędkość z kapelusza, bo wcale nie mierzą prędkości nagrywanego pojazdu, a tylko czas "dogonienia" w odniesieniu do pomiaru odległości między autami i w stosunku do prędkości samochodu z videorejestratorem, z czego prędkość "gonionego" tylko obliczają (w uproszczeniu ). Dobry ekspert od tych spraw, podobno byłby w stanie obalić każdy mandat na podstawie takiego dowodu jak nagranie na videorejestratorze ;) .


Swego czasu jakiś doktor fizyki odmówił przyjęcia mandatu twierdząc, że lampy stojące wzdłuż drogi wpływają na wynik pomiaru... i miał rację z tym, że nie podwyższały tej wartości jak sądził, a zaniżały w związku z czym mandat zapłacił wyższy, a dodatkowo musiał pokryć koszty ekspertyzy przeprowadzonej przez biegłych :lol:
 
 
zaloguj 



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 142
Skąd: Płock



Wysłany: Pon Cze 01, 2009 19:33   

otoz ja wam powiem

to jest nowy RR sport
albo z silnikiem tdv6 2.7
albo z silnikiem tdv8 2.7
model z okolo 2006 roku

to kiedys byly auta terenowe :mrgreen:
obecnie sa to malo terenowa terenowka
nie zmienia to fakty ze nie jest to samochod stworzony do jazdy z takimi predkosciami :!:
 
 
TomC 




Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 22:14   

zaloguj napisał/a:
z silnikiem tdv8 2.7

Nie pisz bzdur!! TDV8 ma 3,6l a nie 2,7l. Poczytaj to: http://www.landrover.pl/10517
Jakby nie patrzeć to ciężko takimi szybkościami takim autem zasuwać. Stary kredens mojej babci jest bardziej aerodynamiczny :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Dlaczego ludzie kupują diesle
maciej Offtopic 278 Sro Paź 07, 2009 16:43
ezy
Brak nowych postów Drift Fiat 125p 1,4 Rover k16 200KM/HP
marekp90 Offtopic 0 Pon Maj 04, 2015 22:11
marekp90



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink