Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZR 1,8 160 KM
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
MG ZR 1,8 160 KM

Proszę o opinię
Autor Wiadomość
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 09:33   

A więc reusumując:

Auto było do końca serwisowane, ale wpisy w książce serwisowej rzeczywiście są do 67 TKM. A że było serwisowane mam pewnośc, dlatego że to auto osobiście sprowadziłem z Norymbergi i kupiłem pod salonem. Rozmawiałem z Niemcami i mówili że neidawno auto preszło duży serwis wymiany klocków (przód, tył) tarcz, tył. Można przyjechac i sammeu się przekonac czy mówię nieprawdę. Dodaję zdjęcie z ostatniej wymiany oleju (caly czas mowa o tym samym salonie MG/ROVER)



Jeśli chodzi o moją irytacja to jest mocno uzasadniona, bo nikt nie lubi jak ktoś wypisuje na temat jego aut głupoty.

Jeśli realnie bardzo by mi zalezało na sprzedazy tego samochodu to bym sam zajął się wystawieniem, nie zapomniał bym o takich szczegółach jak nacinane tarcze, rozpórka, wydech za 400 EUR,oraz z pewnoscią nie pominąłbym faktu, iż wszystko nab ierząco było w samochodzie wymieniane. I muszę wam powiedzieć, że to jedyny MG lub ROVER, któremu od razu po sprowadzeniu nie padła uszczelka pod głowica. Autem przyjechałem na kołach 1000 KM, jest niezawodne. A nie tak jak inne włoskie paści, przywiezione na lawetach do berlina, malowane całe po pare razy, ze źle zrobionymi HGFami, o czym miałem sznase przekonać się na własne oczy i to NIEJEDNOKROTNIE.

A że ejszcze do tej pory nie sprzedałem, świadczy fakt, że wystawiłem auto za prawie 17 tys, ludzie przyjeżdzają i chca się targowac, argumentująć, że są takie za 13, na to zawsze moja odpowiedz: kup sobie tego za 13 tys, a po niedługim czasie będziesz wiedział dlatego ten jest droższy.
Ostatnio zmieniony przez kprzemo24 Sob Kwi 03, 2010 14:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 09:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 11:20   

kprzemo24 napisał/a:
I muszę wam powiedzieć, że to jedyny MG lub ROVER, któremu od razu po sprowadzeniu nie padła uszczelka pod głowica.
Nie jedyny ;) przejechałem ponad 30 tysięcy swoim i odpukać zero śladów oleju w zbiorniczku, płyn nie ubywa...
 
 
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 12:01   

http://www.youtube.com/watch?v=8CJTmWtEPm0

:D
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Pomogła: 196 razy
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 14:15   

kprzemo24 i od tego trzeba było zacząć oraz tak jak powyżej zrobiłeś - rzeczowej odpowiedzi na ewentualne zarzuty, a nie strzelać fochy :wink:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink