Forum Klubu ROVERki.pl :: szukam hotelu we Wrocku
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
szukam hotelu we Wrocku
Autor Wiadomość
komarek 




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 06, 2010 16:47   szukam hotelu we Wrocku

Witam Wszystkich,

Po super przyjemnych doświadczeniach forumowych z poszukiwaniem hotelu w Poznaniu kolejny raz proszę o pomoc.
Tym razem szukam hotelu we Wrocławiu - niedrogiego, niekoniecznie w ścisłym centrum, nowoczesnego, schludnego i z dobrymi śniadaniami :razz: .

Pomóżcie :smile: :mrgreen:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Mar 06, 2010 16:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Mar 06, 2010 17:49   

jak chcesz tanio to są dwa hotele na ulicy legnickiej , trochę tak jak za gierka ale naprawdę za nieduże pieniądze można noc spędzić w miarę przyzwoitych warunkach jeden jest przy kwiskiej a drugi przy młodych techników , Legnicka jest na wlocie do Wrocławia od strony zielonej góry , jest tani ale nie jest źle ale sniadania nie dostaniesz, jak byś jechał z Poznania to jest hotel Jasek , nie jest tanio ale jest bardzo fajnie i sniadania super , hotel Campanile ma fajne promocje na weekendy i za tyle samo co w jasku w sobotę spędzasz noc w hotelu Campanile a na sniadanie do mcdonalda pójdziesz bo jest 30 metrów dalej , tanio i fanie jest w hotelu Wieniawa na Gajowickiej hotel nie dostaje dużo gwiazdek ale ze jest to siec wiec standardy maja fajne a ceny takie jakie mogą wystawić za swoje gwiazdki,proponuje jednak przed wrockiem sobie coś poszukać np w zamku Książ
 
 
 
emilanka 




Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 49
Skąd: wrocław

Rover 200

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 20:58   

http://www.domwroclawski.pl moja kuzynka pracuje w sieci tych hotelików i mają naprawdę fajne warunki. Można też wykupić sobie śniadania:)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez Brt Czw Mar 11, 2010 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piotrass 




Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 430
Skąd: Lubsko

Rover 75

Wysłany: Sro Mar 10, 2010 17:33   

Podłączę się do tematu bo właśnie wybieram się do Wrocka i też mam pytanko o hotele.
Mianowicie szukam hotelu w centrum, lub bardzo bardzo blisko centrum, w rozsądnych pieniądzach.
Śniadania i inne tego typu rzeczy mnie nie interesują :P
Szukam również pewnego parkingu strzeżonego gdzie mógłbym zostawić auto na 4 dni, niekoniecznie blisko centrum.
Z góry dzięki :)
_________________
F.T.H8TER5 and join the music!
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sro Mar 10, 2010 18:38   

Przyłączę się do pytań. Hotel z fajnymi warunkami (nie jak za Gierka) z dobrymi śniadaniami i pewnym parkingiem. nie musi być blisko Centrum, ponieważ będę samochodem... więc kawałek mogę dojechać :)
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Sro Mar 10, 2010 18:42   

Ja na majówkę w zeszłym roku nocowałem tu: http://triosolo.spanie.pl/ - warunki socrealistyczne (łazienki na korytarzu), panie sprzątaczki pyszczące, że zadeptuję korytarz a dopiero umyły, no i pokoje jak w PRLowskim akademiku... ale tanio i niedaleko rynku (tzn. jakieś 15 minut na piechotę ale moża się bryknąć tramwajem lub busem bo przystanek jest nieopodal).

Nie żebym polecał jakoś wybitnie, ale na jedną noc lub dwie jak sie cały dzień spędza na mieście to dało się przeżyć :)
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 20:34   

Jeżeli temat jest jeszcze aktualny: http://www.eholiday.pl/noclegi-vd7998-galeria.html i http://www.eholiday.pl/online-20576-galeria.html

Jeżeli chodzi o hotel Etap Stadion: do centrum ok. 10km. Bardzo dobry i bardzo łatwy dojazd. Cena to pewnie ok. 120 PLN. Parking na terenie hotelu, ogrodzony. Jeżeli dobrze pamiętam, to monitorowany.
 
 
 
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 20:46   

Piotrass napisał/a:
Podłączę się do tematu bo właśnie wybieram się do Wrocka i też mam pytanko o hotele.
Mianowicie szukam hotelu w centrum, lub bardzo bardzo blisko centrum, w rozsądnych pieniądzach.
Śniadania i inne tego typu rzeczy mnie nie interesują :P
Szukam również pewnego parkingu strzeżonego gdzie mógłbym zostawić auto na 4 dni, niekoniecznie blisko centrum.
Z góry dzięki :)


jak byś nic nie znalazł sensownego to możesz auto zostawić u mnie , mam wolny podjazd na ogrodzie lub przed domem też jest dużo miejsca i jest bezpiecznie , na przeciwko dworca głównego czyli same centrum jest hotel 30 zł za dobę , niestety warunki jak za gierka ale za to klimat nie zapomniany ;)

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 20:46 ]
i co Wy tak wszyscy do wrocka zmierzacie ? :mrgreen:
 
 
 
Piotrass 




Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 430
Skąd: Lubsko

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 20:27   

Jestem już po wizycie we Wrocku. Wybrałem Dom Wrocławski przy ul. Hiszpańskiej. Świetne warunki, miła obsługa i jak na Wrocław rewelacyjne ceny. Pod domem można śmiało zostawić auto, a w razie co 300 metrów dalej jest parking strzeżony.
drlubicz, dzięki za propozycję zostawienia auta :)
_________________
F.T.H8TER5 and join the music!
 
 
 
flapjck1 



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1745
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 21:33   

na przyszlosc to jest kolo kina helios ( na kazimierza wielkiego ) niedrogi i schludny hostel

cena za dobe to chyba 40 pln
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów R45 - Kasowanie Błędów we Wrocku
NiceMan Offtopic 0 Sob Gru 10, 2011 19:52
NiceMan
Brak nowych postów Szukam HDD
do pożyczenia lub odkupienia
String Offtopic 9 Czw Lut 07, 2008 14:49
String
Brak nowych postów Szukam Asfaltu
Remigiusz Offtopic 17 Sob Lip 02, 2011 18:25
SyntaX
Brak nowych postów Szukam koła łańcuchowego
Gaminium43 Offtopic 1 Wto Lis 24, 2015 22:54
Markzo
Brak nowych postów Szukam mechanika Łódź
Duderson Offtopic 0 Sro Mar 05, 2014 19:19
Duderson



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink