Forum Klubu ROVERki.pl :: co się stało z Tomateam??
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: maciej
Czw Cze 24, 2010 13:48
co się stało z Tomateam??

czy oni działają jeszcze
Autor Wiadomość
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 09:22   

EDIT jest taki, że prowadzicie kompletnie niemerytoryczną dyskusję w temacie, który porusza inną problematykę. Więc uprasza się o nierobienie śmietnika w tym temacie, aby był on zbiorem informacji o współpracy z firmą Tomateam. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Cze 21, 2010 09:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 09:28   

No przypuśćmy, że zrozumiałem.
Chodziło Ci oto, że kolega kzrrr nie chciał wracać do tematu, ale jednak wrócił?

Nie mogłeś od razu tak tego napisać?

Przecież ta ikonka śmiechu w tym miejscu, gdzie to wcale śmieszne nie jest, wygląda prowokująco. Pozostawia niedomówienie, a takich nam tu potrzeba jak najmniej.

Sam widzisz po innych wątkach co się dzieje... i masz duże doświadczenie z takimi sytuacjami, więc jako odpowiedzialny użytkownik forum, który wie co robi nie pozostawiaj niedomówień.

Pozostawmy ten wątek dla suchych wpisów "jestem zadowolony", "nie jestem zadowolony" i krótkich uzasadnień. O to Cię applesie drogi proszę.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Cze 21, 2010 09:31   

walkie napisał/a:
zbiorem informacji o współpracy z firmą Tomateam.
Dokładnie
Cytat:
co się stało z Tomateam??
:wink:

MaReK napisał/a:
Chodziło Ci oto, że kolega kzrrr nie chciał wracać do tematu, ale jednak wrócił?
Dokładnie. :grin: ALE :haha:

EDIT
MaReK napisał/a:
Nie mogłeś od razu tak tego napisać?
Obojętnie co bym nie napisał to i tak wiedziałem że będzie odebrane jako prowokacja. Tak jak napisałem rozśmieszyło (pozytywnie) mnie to, więc wstawiłem tylko emot.

MaReK napisał/a:
Pozostawmy ten wątek dla suchych wpisów "jestem zadowolony", "nie jestem zadowolony" i krótkich uzasadnień. O to Cię applesie drogi proszę.


apples napisał/a:
Proponuję wszystkim obrońcom i nie obrońcom założenie osobnych tematów. Tam każdy napisze: Zadowolony lub Nie zadowolony. Z tego co zauważyłem to temat brzmi "co się stało z Tomateam", więc proponuję pisać tylko w tym temacie. Jeżeli ktoś wie jak się skontaktować z firmą to niech napisze. Jak nie wie - to niech nic nie pisze, a tym bardziej nie krytykuje innych bo robi się tylko b... i nic poza tym, a osoby zadające pytanie odnośnie kontaktu i przesyłki dalej nic nie wiedzą. http://forum.roverki.eu/v...p=510201#510201
:wink:
Ostatnio zmieniony przez apples Pon Cze 21, 2010 10:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 09:46   

apples napisał/a:
Proponuję wszystkim obrońcom i nie obrońcom założenie osobnych tematów. Tam każdy napisze: Zadowolony lub Nie zadowolony. Z tego co zauważyłem to temat brzmi "co się stało z Tomateam", więc proponuję pisać tylko w tym temacie. Jeżeli ktoś wie jak się skontaktować z firmą to niech napisze. Jak nie wie - to niech nic nie pisze, a tym bardziej nie krytykuje innych bo robi się tylko b... i nic poza tym, a osoby zadające pytanie odnośnie kontaktu i przesyłki dalej nic nie wiedzą. http://forum.roverki.eu/v...p=510201#510201
:wink:

No właśnie. Dla mnie może moderator usunąć do kosza te niemerytoryczne wypowiedzi.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 19:40   

apples napisał/a:
Może po tym co napisałem wyżej to kzrr zrobił prowokację w stosunku do mojej osoby.


Uważasz że nie mam nic ciekawego do roboty, tylko prowokować jakieś dyskusje z człowiekiem którego "znam" z neta i prawdopodobnie nigdy nie poznam osoboście ?
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Cze 21, 2010 20:10   

kzrr napisał/a:
Uważasz że nie mam nic ciekawego do roboty, tylko prowokować jakieś dyskusje z człowiekiem którego "znam" z neta
No właśnie nie uważam tak. Tak samo jak ja nie chciałem prowokować. Zaśmiałem się tylko z ALE bo śmiesznie zabrzmiało. :wink:
kzrr napisał/a:
prawdopodobnie nigdy nie poznam osoboście
Nigdy nie mów nigdy. :grin: Świat jest mały. :wink:
Ostatnio zmieniony przez apples Pon Cze 21, 2010 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 20:12   

kzrr, apples, skończcie już, bo jak napisał MaReK, nie od tego ten temat jest. Chcecie pogadać - idźcie na gg lub pw :wink: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 24, 2010 12:37   

a ja poraz kolejny jestem bardzo zadowolony ze współpracy z TomaTeam :ok: żadnego problemu z kontaktem, części na drugi dzień były u mnie, znowu super jakość za bardzo przystępną cenę :ok: git majonez!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Cze 24, 2010 12:42   

Markzo, Nie umiesz czytać? Dlaczego możesz pisać co chcesz, a ja nie mogę? Temat dotyczy całkiem czego innego.

Jestem w stanie uznać każdą Twoją wypowiedz tylko bądź wiarygodny. Może ksero lub skan paragonu? Bo jak wiemy każdy może napisać co chce, a Tobie w tych tematach zdarza się to wyjątkowo często. :wink:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 24, 2010 12:57   

Temat dotyczy problemów z kontaktem i realizacją zamówień w TomaTeam, ja korzystam z usług tej firmy bardzo często i tak jak pisze, jestem bardzo zadowolony :) oczywiście Kolego, już daje skan wz-tki czy jak to się nazywa, którą dostałem razem z paczką :) dziś dzwoniłem po sondę lambda, jak tylko dojdzie i bedziesz chciał wkleje taki sam kwitek (których zresztą już torche mam :) ) w poniedziałek koło 13 zadzowniłem (21 czerwca) paczka dotarła do mnie we wtorek (22 czerwca) koło godziny 13 ztcp :) sonda pewnie dojdzie jutro :) pozdrówki :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Cze 24, 2010 13:18   

Markzo napisał/a:
Temat dotyczy problemów z kontaktem i realizacją zamówień w TomaTeam
Dosłownie "co się stało z Tomateam??". Czyli chodzi o kontakt.
Markzo napisał/a:
dziś dzwoniłem po sondę lambda,
Widać masz szczęście. Może będziesz pośrednikiem, a tym samym pomożesz kolegom. :grin:
Markzo napisał/a:
już daje skan wz-tki czy jak to się nazywa
Teraz OK. Taka odpowiedz jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. :smile: Przepraszam że wątpiłem w Twoją prawdomówność. :wink:
Markzo napisał/a:
pozdrówki :)
Wzajemnie :wink:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 24, 2010 13:24   

A jak widać z TT da się spokojnie skontaktować, Tomiego znam osobiście ale dzownie na numer sklepu, który jest ogólnodostępny,zresztą mój kolega także się z Tomim bez problemu kontaktował :) wątpie, że jestem jakims specjalnim klientem :rotfl: no nic, dojdzie sonda to wkleje wztke, joł!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Cze 24, 2010 13:26   

Markzo napisał/a:
wątpie, że jestem jakims specjalnim klientem
Wychodzi że tak. :wink:
Markzo napisał/a:
dojdzie sonda to wkleje wztke
Nie musisz. Dajmy teraz innym się wypowiedzieć. :wink:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 24, 2010 13:33   

Łoki, pójde się wreszcie uczyć a nie spamuje na forum :grin:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Cze 24, 2010 13:42   

apples napisał/a:
Dosłownie "co się stało z Tomateam??". Czyli chodzi o kontakt.

Analizując formę pytania tego tematu zastanawiam się w ogóle co ona wniesie?
Odpowiedź na to pytanie jest: "TomaTeam działa i ma się dobrze. Czasami można się z nimi skontaktować, a czasami nie". I to właściwie wszystko. Żeby się zmieścić w ramach tematu, należałoby pisać, np.

"Witam, udało mi się skontaktować"

lub

"Witam, niestety nie udało mi się skontaktować"

Oczywiście temat powstał, bo był problem z komunikacją klienta z samą firmą.
Wpisywali się Ci, którym się udało i Ci którym się nie udało, dodatkowo poszerzając swoje wpisy o różne informacje.

Teraz zachęcę wszystkich zainteresowanych do brania udziału w komentarzach do firmy na stronie, pod tym adresem.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Cze 24, 2010 13:48   

MaReK napisał/a:
Teraz zachęcę wszystkich zainteresowanych do brania udziału w komentarzach do firmy na stronie, pod tym adresem.

I tym optymistycznym akcentem ten temat zamykamy. :)

Jak ktoś będzie szukał słowa TomaTeam w "szukajce" to ten temat na pewno znajdzie. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów No i stało się...
xROnx Offtopic 27 Sro Paź 28, 2009 22:51
evita
Brak nowych postów Tomateam???
rav020 Offtopic 83 Wto Lis 26, 2013 13:54
apples
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [R ALL] TOMATEAM
baksik28 Offtopic 3 Pon Lip 19, 2010 17:54
kasjopea
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi co sie stało z TOMI-m ze go nie ma na forum ??
Firq Offtopic 18 Sob Lut 18, 2012 19:44
apples
Brak nowych postów TomaTeam - kontakt
welder Offtopic 21 Wto Mar 22, 2016 23:19
j0zek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink