Forum Klubu ROVERki.pl :: UWAGA NA OSZUSTA OBECNEGO NA TYM FORUM login adamsky
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Pią Gru 16, 2011 22:52
UWAGA NA OSZUSTA OBECNEGO NA TYM FORUM login adamsky
Autor Wiadomość
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 13:12   

MaReK napisał/a:
m, np. Tomiemu i mam pewność, że mnie oszuka.
chyba lepiej dopisać w jednym miejscu "NIE" bo zaraz jakieś niejasności będą ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Gru 18, 2011 13:12   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 18, 2011 13:14   

MaReK napisał/a:

Wpłacić na konto kasę (przedpłatę) mogę komuś kogo dobrze znam, np. Tomiemu i mam pewność, że mnie oszuka.


Będę pamiętał aby brać od Ciebie przedpłatę :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 13:16   

Znając niektórych śledczych na forum, zaraz posypią się komentarze, że zmieniam treść po jej zamieszczeniu, po tym jak ktoś już odniósł się do niej, że celowo zmieniam znaczenie i manipuluje treścią :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 16:17   

MaReK napisał/a:
Ale kto? Konkretnie ;) I w jaki sposób?

kamax_19 Wszystko opisałem w odpowiednim wątku. :wink:
Cytat:
Ostrzegam przed użytkownikiem forum kamax_19
Kilka miesięcy temu dokładnie w lipcu, miałem napisane w ogłoszeniu, że kupię europejski licznik do MG ZR, po kilku dniach zgłosił kamax_19, że ma taki licznik i chętnie mi go sprzeda za 100 zł, myślę ok fajnie. Dane do przelewu podał mi dokładnie 28 sierpnia :/ Twierdząc, że nie ma czasu, że jest mocno zabiegany. Do tego czasu jeszcze tam kilka pierdół od niego wziąłem i wyszło w sumie 130 zł razem z przesyłką. Pieniążki przelałem z godnie z umową, a paczki do tej pory niema, zero kontaktu, ani na gg, ani na forum na pw, ani nie odbiera telefonów. Oszust i tyle. Więc ostrzegam przed użytkownikiem forum o nicku kamax_19
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
borek88 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 958
Skąd: Konin/Słupca

Rover 45

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 21:46   

leszczu, chłopak był na XX ogólnopolskim.
sam sprzedaje części i miałem jedna paczkę dla...jakiegoś forumowicza i przy okazji tego jakoś zgadałem się z kamax'em że on 2 czy 3 zr'ki rozsprzedaje.
Więc wydaje mi się że ów część mógł mieć w ofercie (nie pamiętam czy mówił o anglikach czy europach)
ale udało Ci się z nim skontaktować
mnie np oszukał kupujący naciągając mnie na niepotrzebne koszty a telefon odbierając twierdził ze nie ma żadnego rovera ani mg i ze on to nie on:D więc tu widać oszustwo
wiem że lukasz_konin miał do niego numer aktualny podczas zlotu to może on ci udostępni numer do niego

bo nie wyobrażam sobie jak już ktoś powiedział zrobić interes życia za 100zl
często wysyłam forumowiczom części po przedpłacie
zachowuje dowód wysyłki do czasu aż nie dostane odpowiedzi że przesyłka dotarła
i też mógłbym zrobić biznes na 100-500zł ale ile razy na tym forum?? raz? max dwa?? chyba mało opłacalne o moralności nie wspominając
_________________
http://otomoto.pl/rov
er-...-C30959977.html
sprzedam
 
 
 
Firq 




Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 1598
Skąd: Pleszew



Wysłany: Nie Gru 18, 2011 22:08   

jeśli chodzi o Kamax-a19 to mam z nim dobry kontakt biorę od niego czesto cześci i złego słowa na niego nie powiem. Kiedyś dałem ogłoszenie ze kupie lampy angole na forum bo potrzebowałem na podmiankę bo moje wysyłałem na przerobienie na soczewy a auto musiało byc mobilne to sam sie zaoferował i pożyczył mi lampy od ZR-a i nawet powiem ze podrzucił mi je do pracy za darmo po 2 tygodniach mu oddałem i było po problemie, tak wiec złego słowa na [/b]Kamax-a[/b] nie powiem
_________________
60-100 IV bieg 4s
http://www.youtube.com/watch?v=yUJ_xMnouzQ
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 10:33   

też kupowałem u Kamax'a 19 i nie mogę powiedzieć złego słowa, dobry kontakt, przesyłka szybko doszła
 
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:00   

Koledzy, ja też wcześniej brałem u niego komplet foteli od ZR i tez byłem bardzo zadowolony, że wszystko ładnie sprawnie poszło. Myślałem, że gościu uczciwy i następnym razem wpłacę mu pieniążki na konto, bo wcześniej brałem przesyłkę pobraniową. No i się nabrałem, ani kasy, ani paczki, kontaktu też zero !!
A wy nawet nie wiecie ile zwlekał z podaniem danych do przelewu, chyba ze dwa miesiące, a jak już podał i kasę przelałem, to widzicie co dostałem, figę pod nos.
Na dowód, że prawdę piszę, ostatnia jego odpowiedź na moje zapytanie, gdzie paczka.
Cytat:
Witam na gg nic nie miałem od ciebie cos mam porypane a paczke wysłałem w tamtym tygodniu....... Podesle ci nr paczki bo teraz jestem w delegacji do końca tygodnia druczek leży w samochodzie a samochód pod pracą.......

Sory że sie nie odezwałem ale nic nie wiedziałem ze piszesz na gg mogłeś napisać nakom sms albo co

Wiadomość wysłał 4 października i od tej pory zero odzewu.

[ Dodano: Pon Gru 19, 2011 17:00 ]
Cytat:
bo nie wyobrażam sobie jak już ktoś powiedział zrobić interes życia za 100zl

Ten przykład podaje, że można. Można nawet i za 60 zł oszukać też miałem taki przypadek na tym forum. Ja chyba mam jakiegoś pecha, że trafiam na samych oszustów.
Firq napisał/a:
jeśli chodzi o Kamax-a19 to mam z nim dobry kontakt biorę od niego czesto cześci

No co rozmawiałeś z nim jakoś ostatnio ??
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 19, 2011 20:48   

A co wy wiecie o kupowaniu:-)

P.s. No czasem kazdy walka wkreci/ padnie jego ofiarą:-D Tu je Polska tu się Pije;-D
 
 
Firq 




Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 1598
Skąd: Pleszew



Wysłany: Pon Gru 19, 2011 20:52   

leszczu, osobiście tydzień liub dwa temu telefonicznie tez jakoś tak w tym czasie
_________________
60-100 IV bieg 4s
http://www.youtube.com/watch?v=yUJ_xMnouzQ
 
 
oszukany
[Usunięty]






Wysłany: Pią Gru 23, 2011 21:07   

widze tamacik rozwija sie pozytywnie, dla mnie niestety nadal negatywnie,
po kilku probach ADAMSKY raczyl mi odpisac ze katalizatorem jak i calym kontem na allegro zajmuje sie jego dziewczyna i to ona nie wyslal mi paczki. w poniedzialek obiecal ze na 100% bedzie wyslane ale dzis piatek i paczki nie ma, kontaktu tez. nie powazna osoba, robi ze mnie kpine, ale bedzie tego zalowac
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Pią Gru 23, 2011 21:19   

analizując każdy post z tego tematu, oszukany, masz prawo się czuć oszukany i najgorszy jest fakt braku chęci pozytywnego zakończenia tej sprawy, szkoda :cry:
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Pią Gru 23, 2011 22:07   

oszukany, to przykre że ktos Cie robi w ch@#$, ale takie rzeczy to kupuje się z możliwościa odbioru osobistego albo za pobraniem i z mozliwościa sprawdzenia przesyłki.Może kosztuje to trochę więcej ale jest bezpieczne.Jeśli sprzedajacy na takie warunki się nie zgadza to nie kupuję
Mimo wszystko życzę pozytwnego zakończenia sprawy
 
 
 
oszukany
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 27, 2011 18:51   

na forum uchodzi za porzadnego i o sobie tak mowi tylko jego czyny swiadcza inaczej. mysli ze mu daruje 500zl. jeden juz tak myslal i allegro kase oddalo a on dostal zawiasy za oszustwo i falszywe zeznania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Uwaga Oszust Na FORUM
tuners Offtopic 53 Pon Mar 14, 2011 18:40
MaReK
Brak nowych postów login do EPC
woytek214 Offtopic 2 Sro Sty 23, 2008 20:00
sTERYD
Brak nowych postów Uwaga na to auto
Gość Offtopic 4 Pią Mar 20, 2009 23:02
DJAUGUST
Brak nowych postów UWAGA posiadacze diesli
Mayson Offtopic 16 Pią Wrz 04, 2009 09:28
kpt
Brak nowych postów TVN TURBO - Uwaga Pirat
Lukasz_Konin Offtopic 21 Wto Mar 27, 2012 17:48
Wizard_gp



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink