Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZS 1.8 2005] Kraków
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZS 1.8 2005] Kraków
Autor Wiadomość
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Sty 29, 2012 18:18   

albertlans napisał/a:
tutaj dziękuje panu markzo.. za miłą podróż.. auto po prostu w opłakanym stanie, bite z przodu.. obie lampy przednie się ruszają zatszaski pourywane i lampy po prostu trzyma karoseria,prostowany most z przodu wszystkie błotniki i zderzaki odstają, szpara na tylnej klapie taka ,że dosłownie palec wszedł, a jak trzasłem drzwiami to drugie drzwi się ruszają po prawej stronie, do tego jak je otowrzysz to opadają w dół, klamka w tylnych prawych drzwiach odpada, zdjecia są z przed paru lat bo własciciel mieszka w bloku a zdjecia robione przed domem rodzinnym i do tego nie przypomina to auta ze zdjęć. odradzam chyba ,że za 12 tys zł a reszta na remont.. bo wszystkie elementy łacznie z maską , klapą drzwiami i listwami są do poprawy, jedyny plus to wnętrze tylko ,że podsufitka opada więc też coś nie tak.

edit: o mocowaniu od chłodnicy itd zapomnialem wspomnieć.. trzyma się na 1 srubie z drugiej strony urwane.

albertlans, chyba pomyliłeś tematy. :wink:
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 29, 2012 18:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 29, 2012 22:52   

albertlans napisał/a:
tutaj dziękuje panu markzo.. za miłą podróż.. auto po prostu w opłakanym stanie, bite z przodu.. obie lampy przednie się ruszają zatszaski pourywane i lampy po prostu trzyma karoseria,prostowany most z przodu wszystkie błotniki i zderzaki odstają, szpara na tylnej klapie taka ,że dosłownie palec wszedł, a jak trzasłem drzwiami to drugie drzwi się ruszają po prawej stronie, do tego jak je otowrzysz to opadają w dół, klamka w tylnych prawych drzwiach odpada, zdjecia są z przed paru lat bo własciciel mieszka w bloku a zdjecia robione przed domem rodzinnym i do tego nie przypomina to auta ze zdjęć. odradzam chyba ,że za 12 tys zł a reszta na remont.. bo wszystkie elementy łacznie z maską , klapą drzwiami i listwami są do poprawy, jedyny plus to wnętrze tylko ,że podsufitka opada więc też coś nie tak.

edit: o mocowaniu od chłodnicy itd zapomnialem wspomnieć.. trzyma się na 1 srubie z drugiej strony urwane.

generalnie ciężko mi w to uwierzyć, szok, jeśli mówimy o tym samym aucie, już do R1ce'a napisałem i jutro się z nim skontakuje, żeby to wyjasnić...
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 29, 2012 23:45   

juz po samych fotkach widać że maska kupiasto spasowana to po 1, po 2 to drzwi tylne prawe odstają i nie równo schodzą się w linie błotnika.. a po 3 to o ile pamiętaj ( miałem ZR-A I dwie R200) to w nich buda jest matowa, a tutaj jak otworzona jest pokrywa bagażnika krawędzie są w lakierze.. za ładnie się to świeci.. więc z tyłu bomba też ;) jednym słowem kupa.. poza ładnymi zegarami i kierą :)
 
 
albertlans 



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Bielsko



Wysłany: Pon Sty 30, 2012 00:43   

nie pomyliłem tematów nie pomyliłem, prawe drzwi tylne tak jak kolega mówi odstają, uszczelka na wierzchu i na dodatek się ruszają jak zamykasz drzwi obok :P o tym ,że ruszają się góra dół to już nawet nie mówie, na dodatek palcem mozna ruszac wpychając je do środka. Ok były tarcze, klocki i silnik ładnie chodził.. więc przebieg moze autentyk ale auto mialo po prostu duże przejścia.. od a do z jest do rozbiórki karoseri, nie mówiac o klapie bagażnika która mnie prawie zabiła bo nie ma żadnego teleskopu czy mechanizmu tylko trzeba samemu trzymać. To nie to samo auto wręcz, elementy takie jak tylny błotnik odstaje na 3-5 cm od karoseri z przodu to samo.. a jedna lampa wcinsieta na okolo 3 cm do środka (lewa) która też ma tylko już pół uszczekli , druga była ok ustawiona ale juz chyba nie jest bo nia troche poruszalem.. obie da sie wyjac bo nie ma zaczepów... są wyłamane. Nawet głupie progi są założone źle.
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 30, 2012 06:35   

komik88 napisał/a:
juz po samych fotkach widać że maska kupiasto spasowana to po 1, po 2 to drzwi tylne prawe odstają i nie równo schodzą się w linie błotnika.. a po 3 to o ile pamiętaj ( miałem ZR-A I dwie R200) to w nich buda jest matowa, a tutaj jak otworzona jest pokrywa bagażnika krawędzie są w lakierze.. za ładnie się to świeci.. więc z tyłu bomba też jednym słowem kupa.. poza ładnymi zegarami i kierą

auto było całe malowane i to jest napisane w tym temacie nie raz. Poszukam na starym kompie fotek lub po prosze, zeby mi je jeszcze raz przysłał to je tu wrzuce.

albertlans napisał/a:
nie pomyliłem tematów nie pomyliłem, prawe drzwi tylne tak jak kolega mówi odstają, uszczelka na wierzchu i na dodatek się ruszają jak zamykasz drzwi obok o tym ,że ruszają się góra dół to już nawet nie mówie, na dodatek palcem mozna ruszac wpychając je do środka. Ok były tarcze, klocki i silnik ładnie chodził.. więc przebieg moze autentyk ale auto mialo po prostu duże przejścia.. od a do z jest do rozbiórki karoseri, nie mówiac o klapie bagażnika która mnie prawie zabiła bo nie ma żadnego teleskopu czy mechanizmu tylko trzeba samemu trzymać. To nie to samo auto wręcz, elementy takie jak tylny błotnik odstaje na 3-5 cm od karoseri z przodu to samo.. a jedna lampa wcinsieta na okolo 3 cm do środka (lewa) która też ma tylko już pół uszczekli , druga była ok ustawiona ale juz chyba nie jest bo nia troche poruszalem.. obie da sie wyjac bo nie ma zaczepów... są wyłamane. Nawet głupie progi są założone źle.


Czyli wygląda, że go po prostu niechlujnie poskładali?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
albertlans 



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Bielsko



Wysłany: Pon Sty 30, 2012 11:35   

no bardzo niechlujnie poskładali bo takiej fuszery to w życiu nie widziałem wrecz skandal, szkoda bo samochód w moim typie. I przód był na pewno bity.. tyłu juz nawet dobrze nie sprawdzałem , tyle ,ze lampa źle spasowana i troche wody w bagażniku pod dywanikiem, no i o szparze miedzy klapa wspominałem wcześniej. Własciciel całkiem ok tylko widać ktoś mu takie auto sprzedał rok temu bo tak długo je posiada, a sprzedaje od wrzesnia czy pażdziernika, więc 7-8 miechów i auto do sprzedaży to też coś nie tak.
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Sty 30, 2012 14:25   

albertlans napisał/a:
nie pomyliłem tematów nie pomyliłem,

A to sorka, bo trochę zmyliła mnie wypowiedz Markzo na samym początku. :wink:
Markzo napisał/a:
miał obatrte oba boki, widziałem zdjęcia i z włascicelem dużo rozmawiałem, porzadnie polakierowany, bez klepania podobno, zreszta jakby wszystkie auta w PL były tylko tak robione to wszyscy jezdzili by ideałami :) przebieg z tego co wiem autentyk, autko całkiem ciekawe :)
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 30, 2012 17:23   

jestem po rozmowie z właścicielem, wieczorem tutaj się wypowie ;) od siebie dodam tylko, że nie wszystko wygląda tak jak zostało tu przedstawione ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
albertlans 



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Bielsko



Wysłany: Pon Sty 30, 2012 18:23   

Markzo napisał/a:
jestem po rozmowie z właścicielem, wieczorem tutaj się wypowie ;) od siebie dodam tylko, że nie wszystko wygląda tak jak zostało tu przedstawione ;)


może by każdy sam zobaczył a nie.. nikt nie widział prócz mnie i własciciela a się wypowiada. zdjęcia są w najlepszym wypadku z 2010 roku, 2011 zakupił jak twierdził a mieszka w bloku więc wątpie żeby pod czyiś garaż podjeżdzał i robił zdjęcia. Jest tragicznie spasowany i sam własciciel to potwierdził przy mnie i nie ma o czym pisać. A jak tak nie jest to niech zrobi zdjęcia i tu wrzuci o tych elementach o których ja mówie, sam własciciel jest wporządku ale wiedze raczej ma małą o samochodach. Dyskusja zbędna bo śmeszne są wasze wypowiedzi skoro samochodu na oczy nie widzieliscie. pozdrawiam
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 30, 2012 18:28   

nie bede sie z nikim klucil, wlasciciel sie sam wypowie, linka do tematu mu wysłałem, niedługo się mamy spotkać, bo bedzie na podkarpaciu to chetnie ttego zs obejze :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
albertlans 



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Bielsko



Wysłany: Pon Sty 30, 2012 19:37   

hehe no nie podejrzewasz chyba,że własciciel będzie oczerniał swój samochód na forum który chce sprzedać.. niech każdy ogląda sam i tyle. własciciel zdaje sobie z tego sprawe i z 16500 było juz opuszczane o 1500zł.. miałem się skontaktować jeszcze ale zbyt dużo pracy moim zdaniem do odpicowania w dobrym warsztacie potrzeba 3-4 tys zł.. trzeba liczyc zatrzaski zaczepy które są połamane chyba ,że ktoś chce kleić to ok uszczelki do lampy czy drzwi do tego rozebrać każdą listwę , błotnik czy zderzak , maske , klape , zdjąć drzwi itd.. w cholere pracy.
 
 
R1ce 



Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Sty 30, 2012 23:13   

Nie wiem czym kieruje się mój przedmówca podając nieprawdziwe informacje. Najwyraźniej przyjął jakąś dziwną strategię polegającą na tym, że skoro nie udało mu się kupić auta za 12 tys. /niepoważna propozycja/ to trzeba odstraszyć wszystkich innych kupujących żebym jednak przystał na tą ofertę.
Zdjęcia samochodu są z jesieni 2011 roku. Część była wykonywana pod domem rodziny. To że z pewnych przyczyn aktualnie mieszkam w bloku nie jest moim zdaniem żadną zbrodnią ani oszustwem.
Fachowców którzy w każdym aucie doszukują się dramatycznej przeszłości jest na forach tylu że chyba każdy samochód w Polsce jest po kolizji czołowej z ciężarówką lub co najmniej 2 metrowym murem.
Lampy mają po kilka zaczepów, ułamany jeden górny to nie jest koniec świata. Przegląd jest ważny, lampy świecą prawidłowo. Jeżeli chodzi o drzwi to cóż, jak się trzaska tak, że całe auto się trzęsie...
Klapa bagażnika w roverach podnoszona jest przy pomocy dwóch krzyżowych prętów które mają tendencję do utraty sprężystości, dlatego klapa nie trzyma się w górze jeżeli auto nie stoi na prostym gruncie /dokładniej - 'pod górkę' / . Żadnych siłowników rover w serii 400 nigdy nie stosował, a przynajmniej mnie o tym nie wiadomo /a teleskopy to raczej do oglądania gwiazd/.
Nie wiem o jakiej 'prostowanej' ramie kolega wspominał w rozmowie, pierwsze słyszę o takim czymś w roverze /być może kolejna próba zbicia ceny/, podłużnice są nienaruszone. Podczas oglądania samochodu pojawił się też zarzut wody w rurze wydechowej - informuję, że przy temperaturze -20 stopni, skraplająca się para jest normalnym zjawiskiem. Silnik i zawieszenie jest w stanie idealnym.
Na koniec aby rozwiać wątpliwości dodaję zdjęcia z przed malowania samochodu.
Pozdrawiam i zapraszam na jazdę próbną ale tylko poważnych klientów.
 
 
 
albertlans 



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Bielsko



Wysłany: Wto Sty 31, 2012 06:13   

hehe to teraz aktualne zdjęcia prosimy :P wczesniej jak widać było na fotach jest ok ale teraz? jakim cudem obie lampy wyrwane? chłodnica urwana praktycznie ,maska siedzi jak kowboj na świni.. aktualne zdjecia i mozemy rozmawiać.

ediot: wody to wyleciało tyle ze była kałuża ale to akurat mogło być od trzymania samochodu na dworze choć auto niby garażowane, i kto uwierzy w taką trawe i resztę podczas jesieni? to ewidentnie wiosna/lato przełom.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R 75] 2005
za 2 dni jade ogladać
michalie Chcę kupić ROVERka 15 Czw Lip 08, 2010 18:53
yaro38
Brak nowych postów [MG ZS] 2005
Crocodyl Chcę kupić ROVERka 9 Pon Cze 06, 2011 21:42
Vesper416
Brak nowych postów Rover 75 2005 r.
walbor62 Chcę kupić ROVERka 10 Pią Maj 14, 2010 21:29
yaro38
Brak nowych postów [R45 2005 FL] Warty uwagi?
Konar Chcę kupić ROVERka 14 Sro Maj 25, 2011 19:40
borek88
Brak nowych postów [MG ZR] Tarnów - Diesel 2005 rok
memphisto Chcę kupić ROVERka 8 Pią Sie 19, 2011 09:05
maciekwawa



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink