Forum Klubu ROVERki.pl :: spidi23 - R75 2.0 V6
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
spidi23 - R75 2.0 V6
Autor Wiadomość
spidi23 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 159
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 07, 2015 12:44   

Panie i Panowie.... dumałem, dumałem i wydumałem :mrgreen:




Zestaw :
-Nexus 7 3G Autodroid + Oxygen V18 kernel,
-Wzmacniacz budzetowy VK-237
-Ramka 2 din
-Dużo myślenia :wink:

Montaż bez większych problemów, znajde chwilę, naksrobię manual'a dla potomnych :smile:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 07, 2015 12:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 07, 2015 14:57   

fajnie wygląda ;) ale czy te ikonki nie są ciut za małe? w czasie jazdy da się to lajtowo obsługiwać? No i najważniejsze - jak to gra? ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
prebenny 




Pomógł: 46 razy
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 07, 2015 15:11   

No wygląda ładnie :)

Pytanie właśnie jak z obsługą. Sterowanie z kierownicy podejrzewam nie działa, pokrętła do regulacji głośności nie ma więc może być kiepsko (chyba, że coś pominąłem :p ).
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
spidi23 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 159
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 01:34   

Więc tak chłopaki, wielkość ikon można zmieniać programowo, mi akurat takie odpowiadają, głośność ustawiona jest w pasku nawigacyjnym, więc dostęp do niej jest bezproblemowy ( zblizcie foto ) , sterowanie z kierownicy można zrobić za pomocą Joycon'a, ale szczerze mówiąc, 2 lata miałem radio bez podpiętego sterowania z kierownicy i chyba się przyzwyczaiłem :) Jak gra, dam znać w przyszłym tygodniu, gdyż nie mam jeszcze założonego separatora pętli/filtra przeciwzakloceniowego i narazie gra na glosniku z tableta.
Ogólnie jest bardzo dużo zabawy z softem i ogarnięciem tego tak, żeby działało, ale jak dojdę do składu że wszystkim, to myślę, że efekt będzie wart czasu i pracy ;)
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 17, 2015 13:53   

Widziałem, słyszałem, dotykałem i powiem że jestem w szoku :!:
Jakoś muzyki na tym wzmacniaczy jest naprawdę fajna. Wygląd super, jakość wykonania na 5 i tablet spisuje się pod względem funkcjonalności mega. Miałem okazję dotykać stacje dedykowaną do R i tablet miażdży pod względem szybkość, wyglądu jak i dotyk nieporównywalnie lepszy :!:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 17, 2015 22:30   

Chłopaki trzeba zrobić spota i pooglądać parę nowych rzeczy :razz: klikajcie na w temacie spotów to może coś w końcu ustalimy :mrgreen:
P.S też che się pobawić tabletem w R :mrgreen:
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 21, 2015 14:56   

Czekam na tutek, bo właśnie składam kasę na audio i sam myślałem o tablecie. Nie dałoby się wpasować sterowania z kierownicy poprzez wlutowanie kabli w fizyczne przyciski głośności tabletu?

No i co z telefonami? Jest jakaś opcja, by to tak sparować, aby odbierać rozmowy na głośnomówiącym?
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
spidi23 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 159
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sro Paź 14, 2015 22:29   

Napisany na szybko tutorial znajduję się w dziale CarAudio:
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=885522#885522


Sterowanie w tak inwazyjny sposób można zrobić jak najbardziej, ale... wtedy trzeba zrobić przyciski w kierownicy, każdy na osobnym kablu, a nie sterowanym poprzez zmianę rezystancji.

Jest opcja zrobienia tego w nieinwazyjny sposób, nazywa się Joycon EXR, ale kosztuje 40Euro i nie jest mi to aż tak potrzebne, żeby płacić za to taka kwotę ;)

Sterowanie połączeniami działa poprzez TabletTalk ze sklepu GooglePlay.
Działa pełna obsługa SMS oraz odbieranie i nawiązywanie połączeń, lecz bez osobnego zestawu głośnomówiącego rozmowa właściwa wciąż odbywać się będzie poprzez głośnik i mikrofon telefonu. Na pewno jest opcja przekazywanie tego dźwięku do tabletu, ale nie znalazłem jeszcze takiego programu.

[ Dodano: Sro Paź 14, 2015 22:29 ]
Panie i Panowie, dawno mnie nie było i dawno nie było aktualizacji, a jest nią zmiana termostatu i informacja o sprzedaży R... niedługo pojawi się w dziale sprzedam...
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 15, 2015 07:58   

Ciekaw jestem ceny
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
spidi23 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 159
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 13, 2016 16:39   

rafalmis1, 12500 tak jak stoi, z 2 kompletami felg, ksenonem, tabletem i wszystkim co w to auto włożone. Chyba, że chętny kupujący nie będzie czegoś chciał ( tablet czy np felgi ) to minus jakieś tam umowione konkretne kwoty. Myślę, że pod koniec miesiąca, ewentualnie poczatkiem listopada będzie już w dziale Giełda wystawiony.

[ Dodano: Sob Lut 13, 2016 16:39 ]
No i R odjechał ode mnie w dniu dzisiejszym :sad:

Pozostał na Podkarpaciu, a niedługo mam nadzieje, że będziemy mieli nowego Klubowicza w szeregach forum, któremu życzę przyjemności i bezawaryjnej jazdy :smile:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink