Forum Klubu ROVERki.pl :: marek501 R75 V6
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
marek501 R75 V6
Autor Wiadomość
AdaskoC 

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 08:53   

Ładna wersja :)
I super fotele, szkoda że wersja "ślizga" bo są mniej wygodne. Ale i tak to super się sprawuje.
No i te felgi :)

O kierownice i gałkę w szarym drewnie możesz co jakiś czas się do nas odezwać (kontakt@apcar.pl) bardzo często się ostatnimi czasy trafiały.

SPAMU¦

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 08:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)

marek501 
Klubowicz

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 19:02   

AdaskoC napisał/a:
No i te felgi

Akurat felgi to w dużej mierze twoja zasługa - jeszcze raz dzięki że się z nimi ujawniłeś.
Kierownicą i gałką jak się trafi w dobrym pieniądzu to też nie pogardzę.
Teraz aktualnie borykam się z niedużym wyciekiem spod tylnego kolektora dolotowego :cry: W głowicy pod kolektorem po obu stronach są jakiś dwa ślepe kanały :?: Tak na oko 10-12 mm średnicy , nie wiem po jaką cholerę bo w kolektorze kanałów nie ma -czyli są zbędne i tak sobie pomyślałem że jak już się wezmę za rozbiórkę to te kanały zaślepię dokumentnie coby już nigdy do tematu nie wracać. Troszeczkę obawiam się demontażu plastikowego kolektora -jeszcze nie miałem okazji tego robić i nie bardzo wiem z której strony podejść do tematu. Mam nadzieję niczego nie urwę i nie połamię .
pozdr.

AdaskoC 

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 22:24   

Ogólnie przy całej operacji uważaj na metalowe rurki paliwowe i listwy wtryskowe. Dokładniej na ich połączenia. Więc staraj się jakoś tym bardzo nie wyginać itp.
Później będziesz się pierniczył z wyciekami paliwa jak się rozszczelnią. Ale to nie jest nic strasznego, poprostu zwróć na to uwagę i tyle.

[ Dodano: Nie Maj 07, 2017 22:24 ]
marek501 napisał/a:
Akurat felgi to w dużej mierze twoja zasługa - jeszcze raz dzięki że się z nimi ujawniłeś

Mamy tyle różnych rarytasów że czasami sam jestem w szoku jak coś znajdę w pudłach. Nie ma czasu kiedy na forum wrzucić by i inni mogli skorzystać.

arleta90 

Wysłany: Pią Cze 30, 2017 11:04   

Wow, piękny!! Dobry wybór. Szerokości życzę :)

marek501 
Klubowicz

Rover 45

Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 20:27   

W dniu dzisiejszym mój roverek 75 został sprzedany :cry: (powód sprzedaży nadaje się tylko na prywatne pogaduchy). Została mi się tylko moja bezawaryjna 45-tka z którą współpraca układa się jak najlepiej od 7 lat.

[ Dodano: Nie Kwi 15, 2018 20:27 ]
Witam kolegów !! ! Ponownie zakupiłem R75 v6 2,5 w automacie Rocznik 2005 pierwsza rejestracja 31-10-2005 -końcówka produkcji, przebieg 89tys (???). Czy prawdziwy głowy nie dam .Tym razem w auto jest w srebrnym kolorze. Klasa wyposażenia 7. Stan techniczny ? No cóż zobaczymy -na tą chwilę świeci kontrolka hamulców tył chociaż klocków zostało po 5mm . Coś grzechocze, zapewne kolektor jutro odkręcę visy zobaczymy adam_26 sugerował że to może też być katalizator . Rozrząd raczej do zrobienia "na wczoraj" właściciel przyznał uczciwie że nie wymieniał od zakupu w 2015 roku,auto miało wtedy 58 tys i w/g cepiku co do przebiegu w Polsce mówi prawdę. Reszta to kosmetyka tu i tam jakaś mała obcierka , ryska ,roverek stał pod chmurką i przydało by się też lekkie odświeżenie lakieru.
Załączam kilka fotek.
pozdr.

siemion_ 
Klubowicz

Członek Zarządu
prezes

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 07:08   

:) Ładny, trochę kosmetyki i będzie kozak

adam_26 
Klubowicz

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 16:30   

siemion_ napisał/a:

chyba ci kolor przypadł do gustu :mrgreen:
mi też się podoba aż zazdroszczę takiego przebiegu. Ile wołają za taki rocznik i przebieg ?? ;) już teraz wygląda super a jak podpicujesz to będzie rewelka :D

marek501 
Klubowicz

Rover 45

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 22:11   

adam_26 napisał/a:
siemion_ napisał/a:

chyba ci kolor przypadł do gustu :mrgreen:
mi też się podoba aż zazdroszczę takiego przebiegu. Ile wołają za taki rocznik i przebieg ?? ;) już teraz wygląda super a jak podpicujesz to będzie rewelka :D

Kolor no cóż, w czarnym R75 podoba mi się najbardziej a srebrny na pewno praktyczniejszy . Cena nie była wysoka z racji dużej ilości drobnych i większych niedociągnięć auta właściciel był skłonny do negocjacji. Dla przykładu- każdy inny kupiec by uciekł na dźwięk kolektora (dzisiaj pościągałem visy- kolektor do wywalenia, cięgno od klapek power "żyje własnym życiem"). Rozrząd do zrobienia. Zdemontowałem też osłonę od krotkiego paska rozrządu- pasek SKF stan "na oko " ok , raczej wymieniany bo fabrycznie były chyba DAYCO. Chyba też łozysko PP do wymiany, hamulce tył itp.+ sporo "kosmetyki"

Odpowiedz do tematu