Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZT-T] Ocena, informacje o aucie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZT-T] Ocena, informacje o aucie
Autor Wiadomość
Rojter990 



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 1



Wysłany: Sro Lip 25, 2018 17:52   [MG ZT-T] Ocena, informacje o aucie

Witam, przymierzam się do zakupu auta z tego ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta...html#8a0c5d75b3

Rozmawiałem ze sprzedawcą, twierdzi, że w aucie do zrobienia są amortyzatory tył i drążki kierownicze, oraz klepią klapki w kolektorze. Był ktoś oglądać te auto? Może je ktoś kojarzy i coś więcej o nim powie? Mam do niego ponad 400km i nie chce jechać na darmo.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lip 25, 2018 17:52   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
martinsc 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 76
Skąd: sosnowiec/olsztyn

Rover 75

Wysłany: Nie Sie 05, 2018 22:26   

Działa podobnie https://www.google.pl/url...UpSeoHmiAIW8Ovr
 
 
Malignus 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Nie Sie 05, 2018 23:07   

Widzialem wczoraj na zywo,jechal gdzies w kierunku Kochlowic w Rudzie.Nie dymil i normalnie się przemieszczal.To tyle z obserwacji.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
martinsc 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 76
Skąd: sosnowiec/olsztyn

Rover 75

Wysłany: Sro Lis 21, 2018 01:30   

Jeśli jeszcze ktoś trafiłby na to ogłoszenie to uprzedzam fakty auto skarbonka, wizualnie do lakiernika i uzupełnienia kilku elementów zewnętrznych, wewnątrz powycierany, połamany lub odpadające części wnętrza zawieszenia brak więc nie komentuje, elektrycznie cały czas paliły się światła stop, a silnik niewiem bo zgłaszał cała pracę klekoczacy kolektor ssący
 
 
Ninpo 



Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 3



Wysłany: Pon Lis 26, 2018 09:40   

martinsc napisał/a:
Jeśli jeszcze ktoś trafiłby na to ogłoszenie to uprzedzam fakty auto skarbonka, wizualnie do lakiernika i uzupełnienia kilku elementów zewnętrznych, wewnątrz powycierany, połamany lub odpadające części wnętrza zawieszenia brak więc nie komentuje, elektrycznie cały czas paliły się światła stop, a silnik niewiem bo zgłaszał cała pracę klekoczacy kolektor ssący


Witam wszystkich serdecznie :smile:
Czy któryś z forumowiczów zna ten trawiasty okaz i zechce podzielić sie swoimi spostrzeżeniami? Jak sprawdzić HGF, jesli podczas pracy silnika nie ma objawów gotowania sie wody, wskaźniki na desce tez w normie?

https://m.olx.pl/oferta/mg-zt-CID5-IDxs2xi.html

Czy to ten egzemplarz, o którym piszecie na wUntku? Obecny właściciel ma go tylko 2 miesiące
 
 
Nagash 




Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 87
Skąd: Baczyn

Rover 75

Wysłany: Pon Lis 26, 2018 19:58   

Na moje to jest ta sama sztuka, co z posta przewodniego. Poza tym zderzak niechlujnie poskładany.
 
 
martinsc 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 76
Skąd: sosnowiec/olsztyn

Rover 75

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 21:24   

Tak już go oglądałem jak poprzedni właściciel próbował go sprzedać za 7,7k zeszłem do 4,5k ale po chwili namysłu i jeszcze jednym rzucie oka zrezygnowałem chociaż mam jeszcze części mechaniczne do tego auta i to co było tam padnięte to miałem ale koszt lakiernika, prania i wymiany kilku plastików plus duuuużo godzin w garażu bardzo mnie zniechęcilo. Tak więc cena auta plus jakieś 10tys zł i wróciłby Mg do stanu użyteczności, mimo iz właściciel dorzuca radio dotykowe bez androida i zestaw blokad do rozrządu to nie mogłem się przemóc i go kupić. Gdzie nie spojrzeć było coś do poprawy. Nawet felgi mocno były sfatygowane wg właściciela wyrzucilo go na krawężnik, dach i zderzaki do lakierowania brak kilku elementów zewnętrznych, zawieszenie całe do zrobienia itd nawet osłona termiczna tłumika tarła ciągle o asfalt. Nie nie nie wole zapomnieć ten wyjazd a gościu na koniec to dorzucę ci jeszcze zdjęcia jak transitem sam sobie uderzyłem w Mg fakt cały tylny zderzak wyrwany z mocowaniami i lampa przyklejona szara tasma :o

A tak pozatym to Mg byłego naszego forumowicza z Zakopanego który już wtedy męczył się z ciągle swiecacymi światłami stop
 
 
Ninpo 



Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 3



Wysłany: Pią Lis 30, 2018 23:31   

Hej,
Tego dokładnie oglądałeś?
https://m.olx.pl/oferta/mg-zt-CID5-IDxs2xi.html

Dopytuje, bo obecny właściciel zapewnia, ze lakierniczo i mechanicznie jest igła. Albo taki perfidny kłamca, albo to nie to samo auto. Mam pół Polski do niego, dlatego tak dopytuje.

Z góry dzięki.
 
 
Malignus 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 23:50   

Po linkach wychodzi ta sama zielona sztuka
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
martinsc 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 76
Skąd: sosnowiec/olsztyn

Rover 75

Wysłany: Pią Gru 07, 2018 02:01   

Na bank ten sam numery z Rudy Śląskiej radio dotykowe zielone fotele itd. No wątpię żeby był idealny skoro próbuje się go pozbyć za cenę zakupu no pewnie ze 4tys dał wymienił tylna lampę trochę pomalowal i powkładal to co było luźne wewnątrz a blokady rozrządu już pewnie sprzedane oddzielnie

[ Dodano: Pią Gru 07, 2018 01:52 ]
https://www.google.pl/search?q=Mg+zt+ruda+Śląska&client=ms-android-huawei&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwim-JSjv4zfAhUqp4sKHaZUDIQQ_AUoAXoECA8QAQ&biw=360&bih=560&dpr=3#imgrc=cV3rXWNvvhlGdM

[ Dodano: Pią Gru 07, 2018 01:56 ]
Tylko skopiujcie cały ten adres. Widzę jednak ze juz był ostatecznie za 5tys wystawiony.

[ Dodano: Pią Gru 07, 2018 02:01 ]
I znalazłem jeszcze to na forum na co nadal choruje ten Mg https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=69028
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R45]Informacje na temat modelu
Paul119 Chcę kupić ROVERka 16 Wto Sty 18, 2011 11:14
Paul119
Brak nowych postów Rover 75 - zakup, proszę o informacje
klonu1988 Chcę kupić ROVERka 5 Sob Sie 15, 2015 12:34
longer86
Brak nowych postów Rover 618 Białystok. Prośba o informacje-opinie
adamek.o2 Chcę kupić ROVERka 2 Sro Sie 31, 2011 16:42
leszczu
Brak nowych postów Prośba o informacje na temat serwisów w pobliżu ciechanowa
Kudlaty1980 Chcę kupić ROVERka 2 Sob Kwi 03, 2010 15:43
Gość
Brak nowych postów [MG ZR 160] Ocena
kychu5 Chcę kupić ROVERka 9 Pon Kwi 26, 2010 12:21
kprzemo24



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink