Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 01:26
[Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

Czy przyda się coś takiego?
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Sie 16, 2019 10:15   

DonGelardo napisał/a:
Odnosze wrazenie ze to do mnie pijesz tym tekstem. Wiedzialem ze swoja opinia nie zdobede sympatii u niektorych

Bystrzak ;)
DonGelardo napisał/a:
Widze ze cie boli cos zwiazanego z tym tematem skoro podkrecasz ta "gownoburze".

Kurczę, zdemaskowałeś mnie ;) Ból jest nie do zniesienia ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sie 16, 2019 10:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 17:55   

MaReK napisał/a:
Ból jest nie do zniesienia ;)


Polecam masc na bol czterech liter. ;) Jak rowniez proponuje zakonczyc ta wymiane zdan bo widze delikatny brak zrozumienia czytanego tekstu :-|
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 19:13   

DonGelardo napisał/a:
Polecam masc na bol czterech liter.

Tak doświadczony penetrator ciasnych zakątków na pewno zna tę najlepszą. Wymień z nazwy, żebym nie testował na sobie byle czego :)

DonGelardo napisał/a:
Jak rowniez proponuje zakonczyc ta wymiane zdan bo widze delikatny brak zrozumienia czytanego tekstu

Najwyraźniej :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 19:56   

Widze "panie wszechmogacy" ze jesli ktos ma inne zdanie niz ty i jesli ktos wytknie ci blad to sie dopier... do niego przy kazdej wypowiedzi. Masz jakies problemy emocjonalne? Chcesz pokazac swoja wyzszosc? Daj na luz chlopie i jak mozesz to sie wiecej do mnie nie odzywaj jesli nie masz dla mnie informacji ktorej aktualnie moge potrzebowac. I tu sprecyzuje ci ze chodzi mi o informacje zwiazane z samochodami, czesciami do nich jak i sposobami ewentualniej naprawy. Zadne inne twoje wypowiedzi mnie nie interesuja. W watkach nie zwiazanych z wyzej wymienionymi kwestiami bede cie zwyczajnie ignorowal.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 20:25   

DonGelardo napisał/a:
Widze "panie wszechmogacy"

I już tu widzę problem z prawidłowym odczytaniem :P

DonGelardo napisał/a:
ze jesli ktos ma inne zdanie niz ty i jesli ktos wytknie ci blad to sie dopier... do niego przy kazdej wypowiedzi.

Wytknałęś mi jakiś błąd? :) Wybacz, nie doleciało :)

DonGelardo napisał/a:
Masz jakies problemy emocjonalne?

To już było. Myślałem, że coś nowego odkryjesz doktorze psychologii :)

DonGelardo napisał/a:
Chcesz pokazac swoja wyzszosc?

Nad Tobą? :) Skądże, nie ma takich schodów na które mógłbym się wspiąć aby Ci dorównać ;)

DonGelardo napisał/a:
Daj na luz chlopie

Nie wiem jak Ty, ale ja jestem bardzo wyluzowany :)

DonGelardo napisał/a:
i jak mozesz to sie wiecej do mnie nie odzywaj jesli nie masz dla mnie informacji ktorej aktualnie moge potrzebowac.

Nie mogę Ci tego obiecać :)

DonGelardo napisał/a:
I tu sprecyzuje ci ze chodzi mi o informacje zwiazane z samochodami, czesciami do nich jak i sposobami ewentualniej naprawy.

Dobrze, że doprecyzowałeś.

DonGelardo napisał/a:
Zadne inne twoje wypowiedzi mnie nie interesuja.

Akurat :P

DonGelardo napisał/a:
W watkach nie zwiazanych z wyzej wymienionymi kwestiami bede cie zwyczajnie ignorowal.

Nie wiem czy się podniosę po takim ciosie ;)

Ps.
Gdybyś nie odpisywał do 23:59 dnia dzisiejszego, to pozwolę sobie przenieść tę naszą jałową dyskusję w jakieś ustronne miejsce :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 21:45   

Nie chce mi sie z toba polemizowac skoro nie widzisz swoich bledow. Twoje ego jest tak wielkie ze przeslania ci dobry widok. Jak pisalem "panie wszechmogacy" zrob z tym fragnentem co ci sie zywnie podoba, mozesz zachowac sobie zeby przeczytac kilka-kilkaset razy az zrozumiesz. I teraz napisz jeszcze jakis komentarz zeby twoje slowo bylo ostatnie. Bo przeciez ty jestes ten NAJ! i THE BEST!
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 22:28   

DonGelardo napisał/a:
Nie chce mi sie z toba polemizowac skoro nie widzisz swoich bledow.

Liczyłem, że go wskażesz, ale najwyraźniej coś ci się pomieszało :)

DonGelardo napisał/a:
Twoje ego jest tak wielkie ze przeslania ci dobry widok

To nie ego, to brzuch :D

DonGelardo napisał/a:
Jak pisalem "panie wszechmogacy" zrob z tym fragnentem co ci sie zywnie podoba, mozesz zachowac sobie zeby przeczytac kilka-kilkaset razy az zrozumiesz

Schowam go, żeby kiedyś jakiś król łopaty podobny do ciebie go odkopał i skręcił jakąś kolejną aferkę ;) Niech coś się dzieje ;)

DonGelardo napisał/a:
I teraz napisz jeszcze jakis komentarz zeby twoje slowo bylo ostatnie.

Proszę bardzo :)

DonGelardo napisał/a:
Bo przeciez ty jestes ten NAJ! i THE BEST!

Dobra, już nie słodź :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 23:16   

Cytat:
Wytknałęś mi jakiś błąd? :) Wybacz, nie doleciało :)


To dowod braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.

Kiedys napisales ze jak bedzie wyrok to usuniesz z forum. A ze jestes nieslowny nie zrobiles tego co sam napisales. A widzac ze skazani nadal byli na forum w takiej czy innej postaci to ci blad wytknalem, co skomentowales ze robie gownoburze. Mam gdzies to ze broniles oszustow, to twoja sprawa. Moze miales korzysci z tego, nie mnie to oceniac. Wiec jak widac nie pomieszalo mi sie tylko ty jestes sprawny inaczej i swoja impertynencja probujesz pokazac jaki fantastyczny jestes. Reasumujac skoro pisalem o tobie to masz racje to jest gownoburza.
Teraz wskaz mi gdzie i w ktorym momencie mi sie pomieszalo.

Na koniec dodam ze pewnie mnie ktos zablokuje za osobista wycieczke nie dostrzegajac ze ty robisz to od kilku postow. Ale na to mam wyczesane.

P. S.
Zajrzyj w slownik i dowiedz sie co znaczy sarkazm, choc podejrzewam ze nie zrozumiesz
Ostatnio zmieniony przez DonGelardo Wto Sie 20, 2019 01:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 01:35   

DonGelardo napisał/a:
Kiedys napisales ze jak bedzie wyrok to usuniesz z forum.

Bo chodziło o reklamę pod którą podpisywał się Zarząd Klubu oraz Administracja tego forum. Wszędzie były ich bannerki, na stronie głównej, na forum, pod postami czy w materiałach Zlotowych. Jeszcze na chwilę przed wszelkimi wyrokami przestali być instytucją wspierającą, a co za tym idzie ich reklamy zniknęły.

To, że Ty znalazłeś ich w zakamarkach tego forum (najpewniej po przeczytaniu wątku i użyciu wyszukirwaki google.com z frazą nazwy firmy), bo ktoś (w tym nawet ja), wpisał ich jako dostawcę części do swojego auta, nie znaczy, że była to świadoma forma reklamy i próba faworyzowania ich działalności. Jeden czy dwa wpisy o traktowaniu przez nich klientów możnaby było potraktować z przymrużeniem oka, ale nie tyle... więc wygodniej dla nich samych jak i dla władz Klubu było rozwiązanie współpracy. Wszelkie bannery reklamowe zostały z forum i strony usunięte, a firma TomaTeam usunięta z instytucji wspierających.

Jednak żeby być obiektywnym, dzięki ludziom z TomaTeam być może jesteśmy w tym miejscu w którym jesteśmy. Bo to oni wraz z jeszcze kilkoma osobami spowdowali zawiązanie się takiego tworu jak ROVERki.pl, ale na początku jako właściciele pojazdów, później jako dostawca części. Oczywiście powyższe w żaden sposób nie usprawiedliwa ich zachowania wobec tylu potraktowanych klientów. Należy jednak mieć na uwadzę, że wszyscy pokrzywdzeni nie mieli fizycznie kontaktu z firmą. Wspominam o tym dlatego, że jako mieszkaniec miasta, w którym świadczyli/świadczą usługi nigdy nie zostałem oszukany. A z usług ich korzystam do dzisiaj.

DonGelardo napisał/a:
A ze jestes nieslowny nie zrobiles tego co sam napisales.

Ależ właśnie zrobiłem. Usunąłem wszystkie możliwe formy reklamy. A to co Ty przywołałeś, to równiedobrze możnaby podciągnąć pod istnienie nazwy TomaTeam w postach tego forum. Dla mnie gównoburza, ale być może nieświadomie wywołana przez Twoją osobę.

DonGelardo napisał/a:
Mam gdzies to ze broniles oszustow, to twoja sprawa.

Na początku może i broniłem. Później przestałem. Wspomnę raz jeszcze, do dzisiaj korzystam z ich usług lokalnie, osobiście i do dnia dzisiejszego nie zostałem oszukany. Ale ja jestem u nich osobiście, a z tego co mi wiadomo nie działają już pod markami znanymi na forum i tylko lokalnie. Być może dla ich dobra jak i innych :)

DonGelardo napisał/a:
Moze miales korzysci z tego, nie mnie to oceniac.

To są moi dobrzy znajomi. Znam ich od 2004 roku. Przykro mi, że tak się stało jak się stało. Nie mogę jednak odpowiadać za ich działania. We współpracy z Klubem ich temat się skończył i tyle.

DonGelardo napisał/a:
Wiec jak widac nie pomieszalo mi sie tylko ty jestes sprawny inaczej i swoja impertynencja probujesz pokazac jaki fantastyczny jestes.

W mojej ocenie jednak zrobiłeś z igły widły czytaj gównoburzę. Wiem, że trudno jest Ci w to uwierzyć bo liczysz w tym temacie na poparcie tych wszyskich oszukanych. Być może je znajdziejsz, ale fakty jakie są takie są - firma nie istnieje. Czy ja jestem fantastyczny? Nie mnie oceniać. Uważam, że w tym gronie jest wiele fantastyczniejszych osób ;)

DonGelardo napisał/a:
Reasumujac skoro pisalem o tobie to masz racje to jest gownoburza.

W swojej fantastyczności nie załapałem o co chodzi ;)

DonGelardo napisał/a:
Teraz wskaz mi gdzie i w ktorym momencie mi sie pomieszalo.

Reasumując, w d. byłeś, g. widziałeś ;) Właśnie wyżej starałem Ci się napisać.
Chodzi o to, że przybyłeś tutaj znikąd, przeczytałeś wątek od a do z (akurat ten, bo musisz to lubić) znalazłeś jakąś wzmiankę o firmie, która oszukała kilka/kilkanaście osób z tego forum i triumfalnie oznajmiasz "znalazłem Wasz błąd!", po czym głupkowato pytając zwracasz na niego uwagę :) A przecież nie musiałeś publicznie podjemować dyskusji, mogłeś a. napisać maila (skoro udało Ci się znaleźć go w czasie awarii forum, udałoby Ci się znaleźć podczas jego działania), b. napisać pw do jednego z administratorów, c. napisać do włodarzy Klubu. Jednak Ty chciałeś zainstnieć i podjąć dyskusję w taki sposób. No to ją masz. Napisałeś wzmiankę o firmie, która od bodaj dwóch lat nie funkcjojnuje ;) Na Twoje larum zareagował nasz posterunkowy maciej, który zaciekawiony sprawą chciał się dowiedzieć o czym piszesz. W następstwie wydarzeń dokonał zmian we wpisach. Chociaż dla mnie zupełnie niepotrzebnie, ale skoro już zadziałał, niech będzie.

DonGelardo napisał/a:

Na koniec dodam ze pewnie mnie ktos zablokuje za osobista wycieczke nie dostrzegajac ze ty robisz to od kilku postow.

Ja to robię trochę inaczej niż Ty kilka linijek wyżej, nazywjąc mnie "sprawnym inaczej" :)

DonGelardo napisał/a:
Ale na to mam wyczesane.

Podjerzewam, że jak na większość wpisów swoich dyskutantów.
Dlatego ja osobiście nic sobie nie robię z Twoich wpisów i również mam na to "wyczesane" :)

DonGelardo napisał/a:
P. S.
Zajrzyj w slownik i dowiedz sie co znaczy sarkazm, choc podejrzewam ze nie zrozumiesz

Skoro zakładasz, że nie zrozumiem, proszę wyjaśnij :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 02:12   

MaReK napisał/a:
W mojej ocenie jednak zrobiłeś z igły widły czytaj gównoburzę


Skoro to dla ciebie od poczatku gownoburza to po co sie wogole wypowiedziales na ten temat? Gdyby ten temat byl ci tak obojetny jak to sugerujesz, to nie napisalbys slowa komentarza i skonczyloby sie na wypowiedzi Macieja. A to ze przegladalem forum to chyba nie dziwne od tego jest forum zeby je przegladac. A ze afera z tomateam mnie zaciekawila, no coz to juz moja sprawa i nie tobie to oceniac co mnie interesuje. Teraz jako ten wszechmogacy zrob z tym dialogiem co ci przyjdzie do glowy
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 02:32   

DonGelardo napisał/a:
Skoro to dla ciebie od poczatku gownoburza to po co sie wogole wypowiedziales na ten temat?

Jak to od początku? Nie od początku, tylko od czasu jak rozpocząłeś swoje "żale".

DonGelardo napisał/a:
Gdyby ten temat byl ci tak obojetny jak to sugerujesz, to nie napisalbys slowa komentarza i skonczyloby sie na wypowiedzi Macieja.

maciej wywołał mnie do odpowiedzi. A ja odniosłem się do całości.

DonGelardo napisał/a:
A to ze przegladalem forum to chyba nie dziwne od tego jest forum zeby je przegladac.

Akurat tutaj :) ? Hehe, co za przypdaek :) Na domiar znalazłeś coś, czego żaden 'normalny' użytkownik tego forum by nie znalazł, bo i po co? Użyłeś do tego robota googla i masz babo placek :) Postanowiłeś napisać, bo przecież znalazłeś wzmiankę o grupie oszustów, która miała nie być reklamowana na forum. Nie dopatrzyłeś jednak, na czym na tym forum i stronach polega reklama, a także, że firma nie istnieje już od min. 2 lat. Tutaj świadoma reklama, to jednak coś więcej niż wspominanie o firmie w postach czy dostawcach części w sekcji Garaż.

DonGelardo napisał/a:
A ze afera z tomateam mnie zaciekawila, no coz to juz moja sprawa i nie tobie to oceniac co mnie interesuje.

No to tylko świaczy o Twojej osobie ;) Zgadzam się, jest to Twoja sprawa. Jednak skoro podjąłeś dyskusję, to dyskutujmy :)

DonGelardo napisał/a:
Teraz jako ten wszechmogacy zrob z tym dialogiem co ci przyjdzie do glowy

Tam jest napisane wszechomogący :P Chiałbyś, żeby ta cała dyskusja nie miała już miejsca, czy o co Ci chodzi? Chciałbyś pozostać tylko zwykłym Don Tomaszem szukającym informacji jak doposażyć swojego Frelka w tempomat :) ? Niech ten dialog zostanie dla potomnych. Kto wie? Może Ty masz coś wspólnego z w/w firmą i postanowiłeś w ten zawiły sposób zareklamować ich nową markę :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 04:59   

Nie ustosunkuje sie do tak idiotycznych argumentow. Czego ty wogole ode mnie chcesz? Wytknalem ci twoj blad, jesli nie zamierzony to jako ten co zarzadza tym balaganem powinienes sie poczuwac do tego zeby DOKLADNIE sprawdzic a nie miec w d... A ze cie boli fakt ze ktos ci wytknal blad i robisz cyrk z tego to juz nie moja sprawa.

Na koniec tylko jedno.
Nie podalem tutaj mojego imienia wiec nie zycze sobie zebys go tu uzywal. To ze w mailu sie podpisalem nie upowaznia cie do tego. No chyba ze jestes zwyklym bucem ktory zasady ma w glebokim powazaniu.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 08:45   

DonGelardo napisał/a:
Nie ustosunkuje sie do tak idiotycznych argumentow.

To nie dobrze, liczyłem, że może coś ciekawego napiszesz ;)

DonGelardo napisał/a:
Czego ty wogole ode mnie chcesz?

Pieniędzy :mrgreen:

DonGelardo napisał/a:
Wytknalem ci twoj blad,

Jaki błąd? Znalazłeś w czeluściach forum wzmiankę o firmie TT. Ty uznałeś w swojej chorej interpretacji, że to jakaś forma reklamy. maciej wiedziony ciekawością oraz nadmiarem wolnego czasu zareagował otagowując firmę jako niestniejąca.

DonGelardo napisał/a:
to jako ten co zarzadza tym balaganem powinienes sie poczuwac do tego zeby DOKLADNIE sprawdzic a nie miec w d...

Ale co miałbym niby dokładnie sprawdzać? Reklama jako narzędzie promujące w postaci banerów zniknęła jeszcze przed wszelkimi wyrokami. Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy wyczścić całą historię forum z postów zawierających słowo TomaTeam i GTParts :) Gdybyś baczniej prześledził forum oprócz sklepu w sekcji garaż, znalazłbyś wzmiankę o nich w wielu postach na tym forum. Najbardziej powinien zainteresować Cię wątek o polecanych sprzedawcach na allegro. Tam oprócz mnie i macieja firmę poleca jeszcze kilka innych osób :)

DonGelardo napisał/a:
A ze cie boli fakt ze ktos ci wytknal blad

Nic mnie nie boli. Jeszcze raz napiszę, że to nie jest błąd. Twoja chora interpretacja jest błędem, co próbuje od samego początku dobitnie Ci pokazać.

DonGelardo napisał/a:
i robisz cyrk z tego to juz nie moja sprawa

Trafiła się małpa to i cyrk się robi :) Sprawa może nie Twoja, ale wszystko za Twoją sprawką ;)

DonGelardo napisał/a:
Na koniec tylko jedno.

Już tych końców było tyle, że nie wierzę w to "jedno" :P

DonGelardo napisał/a:
Nie podalem tutaj mojego imienia wiec nie zycze sobie zebys go tu uzywal.

To też świadczy o Tobie. Najwidoczniej masz coś do ukrycia, albo lubisz pisać bzdury pod osłoną pseudonimów, bo wydaje Ci się, że jesteś anonimowy.

DonGelardo napisał/a:
To ze w mailu sie podpisalem nie upowaznia cie do tego.

To po co się podpisywałeś? Ja się podpisuje, żeby ludzie wiedzieli kim jestem ;)

DonGelardo napisał/a:
No chyba ze jestes zwyklym bucem

Jestem :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:04   

Jestes rezoner i impertynent. Z jednej strony w miare rzeczowo odpowiadasz na zapytanie a z drugiej strony niemal w kazdej wypowiedzi probujesz mnie obrazic. I na domiar zlego gonwo o mnie wiesz z kilku moich wypowiedzi ale ciagle mnie oceniasz. Ze nie podalem imienia to juz sie ukrywam i chce byc anonimowy podajac miasto i niemal dokladny adres. Geniusz kuzwa jestes i tyle. A teraz zacytuj kazde moje zdanie po kolei albo calosc i skomentuj w swoim wszystkowiedzacym stylu. Bo jak do tej pory to ja zrobilem blad ze przeczytalem kilkadziesiat watkow na tym forum (bo forum nie jest od tego zeby czytac) i udzielilem sie w kilku watkach (co tez jest bledem bo forum nie jest od tego). Oczywiscie tylko wedlug ciebie forum nie jest od tego do czego sluzy. Zobacz ile napisalem, mozesz teraz znow zrobic elaborat na cala niemal strone i popisac sie swoja elokwencja. Ciekawe jakim teraz zawoalowanym epitetem mnie obrazisz
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 10:31   

DonGelardo napisał/a:
Jestes rezoner i impertynent.

Nie zawsze, akurat wobec Ciebie, w tym wątku trochę tak jest ;)

DonGelardo napisał/a:
Z jednej strony w miare rzeczowo odpowiadasz na zapytanie a z drugiej strony niemal w kazdej wypowiedzi probujesz mnie obrazic.

Jesteś strasznie przewrażliwiony na punkcie swojego "ja" stąd taka ocena :)
W dodatku w swoich wypowiedziach nie widzisz obraźliwych epitetów w moim kierunku. Tylko ja mam to tak centralnie w odbycie, że nawet na to nie reaguję ;)

DonGelardo napisał/a:
Ze nie podalem imienia to juz sie ukrywam i chce byc anonimowy podajac miasto i niemal dokladny adres. Geniusz kuzwa jestes i tyle.

Skoro się tak bardzo oburzułeś na użycie przeze mnie Twojego imienia, coś na rzeczy musi być. W profilu podałeś jeszcze numer rejestracyjny auta. Narazie jedyne co jest wiarygodne, to potwierdzony adres IP. Ja nie mam potrzeby ukrywania się w Internecie, dlatego pewnie nie rozumiem Twoich reakcji. Chcesz być anonimowy - bądź, Twoja wola. Dla mnie anonimowość w Internecie, to brak wiarygodności danej osoby. Z drugiej strony, przecież można podać zmyślone dane... także do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem ;)

DonGelardo napisał/a:
A teraz zacytuj kazde moje zdanie po kolei albo calosc i skomentuj w swoim wszystkowiedzacym stylu.

Po to jest ta genialna w mojej opinii funkcja na tym forum. Możesz odnieść się do kawałka wypowiedzi, tak jakby to była forma dialogu. Poza tym tak rozbity tekst wygodniej się czyta.

DonGelardo napisał/a:
Bo jak do tej pory to ja zrobilem blad ze przeczytalem kilkadziesiat watkow na tym forum (bo forum nie jest od tego zeby czytac)

Co z tego, jak wybiórczo czytasz i podnosisz larum w zupełnie nieistotnej sprawie uważając się przy tym za zbawcę świata wirutalnego :) Forum jest właśnie od tego aby czytać i zgłębiać oraz weryfikować wiedzę na nim zawartą - głównie w dziale techicznym ;)

DonGelardo napisał/a:
i udzielilem sie w kilku watkach (co tez jest bledem bo forum nie jest od tego).

Możliwe, że w jednym za dużo, ale... dyskutujemy zgodnie z przeznaczeniem forum :)

DonGelardo napisał/a:
Oczywiscie tylko wedlug ciebie forum nie jest od tego do czego sluzy.

O. To ciekawa toeria, na jakiej podstawie wysunąłeś te wnioski?
Najlepszym przykładem na to, że się mylisz jest trwająca w najlepsze nasza dyskusja, którą niestety dla ideii tego wątku będzie trzeba odseparować i przerzucić w inne miejsce.

DonGelardo napisał/a:
Zobacz ile napisalem, mozesz teraz znow zrobic elaborat na cala niemal strone i popisac sie swoja elokwencja.

Co raz lepiej Ci idzie ;) Uwierz, że nie prowadzę z Tobą dyskusji dla popisów. Myślę, że tym się właśnie różnimy. W mojej ocenie tego wątku, który rozpocząłeś, to z Twojej strony taka chęć zabłyśnięcia i oczekiwania poklasku.

DonGelardo napisał/a:
Ciekawe jakim teraz zawoalowanym epitetem mnie obrazisz

Żadnym :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 17:51   

Jak do tej pory to ty probujesz blyszczec w tym dziale. Nie tylko ze mna tak rozmawiales tutaj. A co do rzekomego ukrywania sie w sieci. Trzeba byc naprawde myslacym inaczej zeby takie wnioski wyciagnac z kilku informacji podanych tutaj przeze mnie. Ja nie mam potrzeby, w przeciwienstwie do ciebie, zeby tu wrzucac swoje zdjecia, podawac dane, ktore nie sa tu potrzebne. I wcale to nie swiadczy o mnie zle. To ze ty wrzuciles tu zdjecie dziecka w samochodzie, jakiejs kobiety i jeszcze kogos to twoja sprawa. Moglbym ci zarzucic ze chcesz byc popularny bo nie tylko podales swoje dane, wrzuciles zdjecia ale wrecz sie reklamujesz. Twoja sprawa, ja mam to w dupie. Ty wyciagasz chore wnioski, na podstawie tak malej ilosci danych ze smiech. Malo tego, na ich podstawie jeszcze mnie oceniasz. Ale zebys sie nie doczepil. Wrzucilem zdjecia samochodu zeby bylo wiadomo jakim sie poruszam, zwroc uwage ze nawet nie zakrylem numerow tablic, tak sie ukrywam.
Pisz sobie co ci do tej twojej glowki wpadnie, twoje prawo. Wydrukuj sobie ten watek i czytaj codziennie, niech cie utwierdza w przekonaniu jaki ty jestes zajebisty. Ja mam to gdzies. Koncze z toba ten dialog bo probujesz mnie sprowadzic do swojego infantylnego poziomu. Jestem swiadom porazki bo niedorownam tobie doswiadczeniem.
 
 
tommasino 
Moderator




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 18:10   

DonGelardo, :mrgreen: :brawa:

Jeszcze się kiedyś z MaReK piwka napijecie i będziecie się śmiać do rozpuchu z Waszych wypocin.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Sie 20, 2019 18:32   

Jezu skończcie.
Oboje meldujecie się na jesiennym i opcje są dwie:
- Urządzamy sparring KSW czy jakoś tak a Prezes przyjmuje zakłady.
- Walicie po pół litra mojej nalewki na głowę i podajecie sobie ręce na zgodę
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 20:53   

SyntaX napisał/a:
Oboje meldujecie się na jesiennym


Najwczewniej na gwiazdke bede w kraju. Ale nie ukrywam ze jakiegos dobrego bimberku czy innego samogonu tudziez nalewki chetnie bym sie napil.

:zdrowie: :zdrowie: :zdrowie:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Sie 21, 2019 01:07   

DonGelardo napisał/a:
Jak do tej pory to ty probujesz blyszczec w tym dziale.

Nie tylko w tym dziale :) Ty zaiskrzyłeś raz, a dalej to już jakieś przepychanki :)

DonGelardo napisał/a:
Nie tylko ze mna tak rozmawiales tutaj.

I nie tylko tutaj. Po prostu z niektórymi tak trzeba. Tak że możesz czuć się wyróżniony :)

DonGelardo napisał/a:
Trzeba byc naprawde myslacym inaczej zeby takie wnioski wyciagnac z kilku informacji podanych tutaj przeze mnie.

Ale myślącym inaczej niż Ty? :)

DonGelardo napisał/a:
Ja nie mam potrzeby, w przeciwienstwie do ciebie, zeby tu wrzucac swoje zdjecia, podawac dane, ktore nie sa tu potrzebne.

Nie o Twoje potrzeby tutaj chodzi. Po prostu dziwi mnie Twoja reakcja na wzmiankę Twojego imienia w tej dyskusji. Boisz się czegoś, wstydzisz?

DonGelardo napisał/a:
To ze ty wrzuciles tu zdjecie dziecka w samochodzie, jakiejs kobiety i jeszcze kogos to twoja sprawa.

Kiedy ja wrzucałem te zdjęcia, Ty na księdza Zorro wołałeś - stare dzieje. Jakbyś dobrze się przyjrzał na zdjęciach są nawet dwie kobiety, jest też dwóch facetów. Przeglądając na stronie galerie Zlotowe znajdziesz jeszcze parę zdjęć ze mną w roli głównej i wielu osób z tego forum. Wrzuciłem te zdjęcia za zgodą osób tam się znajdujących. Jak to się ma, do Twojej reakcji na użycie Twojego imienia w tej dyskusji?

DonGelardo napisał/a:
Moglbym ci zarzucic ze chcesz byc popularny bo nie tylko podales swoje dane, wrzuciles zdjecia ale wrecz sie reklamujesz.

I co byś chciał konkretnie zarzucić? Siłą rzeczy jestem na tym forum od początku jego publikacji, mogą mnie ludzie kojarzyć ;) Reklamuję się tylko zgodnie z regulaminem forum, patrz punkt F.

DonGelardo napisał/a:
Twoja sprawa, ja mam to w dupie.

To już kolejna rzecz, którą tam masz ;)

DonGelardo napisał/a:
Ty wyciagasz chore wnioski, na podstawie tak malej ilosci danych ze smiech.

Być może. Czas pokaże jak bardzo się myliłem, może bardzo. Skrycie na to liczę ;)

DonGelardo napisał/a:
Malo tego, na ich podstawie jeszcze mnie oceniasz.

Oceniam Cię póki co na podstawie kilku postów na tym forum, trzech maili w czasie awarii serwera oraz Twoich reakcji.

DonGelardo napisał/a:
Ale zebys sie nie doczepil. Wrzucilem zdjecia samochodu zeby bylo wiadomo jakim sie poruszam, zwroc uwage ze nawet nie zakrylem numerow tablic, tak sie ukrywam.

Skąd wiadomo, że to Twój samochód, Twoja rejestracja i Twoje miasto? :)

DonGelardo napisał/a:
Pisz sobie co ci do tej twojej glowki wpadnie, twoje prawo.

Do głowy przychodzi mi wiele, ale nie wszystko mogę tu napisać. Takie prawo ;)

DonGelardo napisał/a:
Wydrukuj sobie ten watek i czytaj codziennie, niech cie utwierdza w przekonaniu jaki ty jestes zajebisty.

Po co marnować papier. Zawsze mogę sobie ustawić ten wątek jako główną i rozpływać się nad swoja zajebistością ;)

DonGelardo napisał/a:
Ja mam to gdzies.

Pewnie znowu w dupie? :)

DonGelardo napisał/a:
Koncze z toba ten dialog bo probujesz mnie sprowadzic do swojego infantylnego poziomu.

To nie ja zacząłem :)

DonGelardo napisał/a:
Jestem swiadom porazki bo niedorownam tobie doswiadczeniem.

Wystarczy żebyś był świadomy meritum tej dyskusji :)

tommasino napisał/a:
Jeszcze się kiedyś z MaReK piwka napijecie i będziecie się śmiać do rozpuchu z Waszych wypocin.

Ja i bez piwka się z nich śmieję ;)

SyntaX napisał/a:
Jezu skończcie.

Jak będziemy chcieli :P

SyntaX napisał/a:
Oboje meldujecie się na jesiennym i opcje są dwie:

Nie ja o tym decyduję :)

SyntaX napisał/a:
Urządzamy sparring KSW czy jakoś tak a Prezes przyjmuje zakłady.

Sparing to możemy z Tobą urządzić. My będziemy walczyć do odcinki lub odklepania, ale z takim kotem nie mam szans :)

SyntaX napisał/a:
Walicie po pół litra mojej nalewki na głowę

Na głowę to Ci mogę zrzucić tę półlitrówkę ;P Nie można Ci ufać. Wszyscy, którzy raz byli z Tobą na Zlocie tak twierdzą. Ty najpewniej za dużo tego świństwa pijesz :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika Offtopic
emes Offtopic 0 Pon Kwi 23, 2007 09:56
emes
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink