Forum Klubu ROVERki.pl :: Co kto zrozumiał i co z tego wynikło (z wątku o EMO)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Co kto zrozumiał i co z tego wynikło (z wątku o EMO)

Wydzielony off z wątku o Emo
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 01:24   

tom214Si napisał/a:
PS. no proszę, znalazłem coś o moich ulubionych adminach :)
http://www.grapheine.com/...97688c3a1626271
:grin:

Rewelacja :D
Wiolka nie jest adminka, ale... ma duzy wplyw na admina wiec poniekad film trafiony ;)

Ja bym chcial Cie Tom214si przestrzec przed sprzedaza Rovera i zamiana na cos innego, bo wtedy w spotkaniu z adminami mogloby dojsc do krawego starcia http://www.grapheine.com/...441b2d5237c5d2e

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 01:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 01:34   

Filmik z morsowania: http://www.grapheine.com/...5a2273e2ed8f9ed
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 01:40   

Kolejna odslona filmowych przygod roverkowiczow: http://www.grapheine.com/...8f495fd5b9cdaeb

byc moze aktorzy poiwinni zamienic sie rolami, bo teraz Thrilec wypowie mi św. wojne ;)
Licze jednak na to, ze ma poczucie humoru gleboko ukryte i ono w koncu wypelznie na wierzch ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 01:49   

Thrillco napisał/a:
Maniaq...a gdzie ty własciwie mieszkasz, ze u Ciebie krowy beczą?? :shock:


i psy dupami szczekaja ... normalka ;) przynajmniej nie udaje, ze na wyspach mieszkam :rotfl:

papierow o normalnosci tez nie mam, bo chyba nikt normalny ich nie potrzebuje ;)



a juz na serio to thrillco uwazasz ze my mamy uderzyc sie w piers i szukac szpiega we wlasnym gronie bo ty tak mowisz.... sory ale twoje slowo nei jest jeszcze dowodem ktory by mnie do tego sklonil. PIS juz podzielil spolecznestwo , teraz pora na TRIL-PIS i probujesz wbic szpile w grono forumowiczow. szkoda tylko ze sam przyznajesz ze nie masz ZADNYCH dowodow na to ze to ktos z forum no ale w twojej teori to "brak dowodow jest dowodem" - naczelny szeryf pisu tak mawial ;) moze w polityce sie odnajdziesz , bo tam mozna wiele bez pokrycia rzeczy rzucac an wiatr LOL

a ja , kurde cos te macki uparte ;) , jak maciej >>>> prosze o jakis dowod proooosze

jam niewierny O_o ty chrystusie, milicjancie, adwokacie , a teraz ubiegajacy sie o status pokrzywdzonego przez roverki.pl oswiec ma zblakana dusze

AMEN

[ Dodano: Wto Gru 30, 2008 01:51 ]
MaReK napisał/a:
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=85b1dcb5c97ac957e8f495fd5b9cdaeb



MISZCZ :D :rotfl: :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 08:49   

Miałem się zabrać, zgodnie Twoją prośbą z SB, MaReK, za wydzielenie filmików do osobnego wątku, ale wydaje mi się, że nie ma to większego sensu. Temat i tak już ma z 5 "podofftopów" więc kolejny mu nie zaszkodzi. W zasadzie, to można by go scalić z "drugim sławnym", bo zaczynają się już zlewać w jedno ;) Niech jest jak jest i tak trzeba mieć "viollecką" cierpliwość ;) , żeby to przeczytać od deski do deski i jeszcze wiedzieć kto, kogo, czym i za co?

MaReK napisał/a:
Kolejna odslona filmowych przygod roverkowiczow: http://www.grapheine.com/...8f495fd5b9cdaeb
:hahaha: MaReK, no nie wolno tak z rana ludzi zabijać śmiechem, bo z rozdygotaną przeponą nie da się zjeść śniadania ;)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 09:18   

thef napisał/a:
i jeszcze wiedzieć kto, kogo, czym i za co?

tylko dalej nie wiadomo dlaczego ;)


PS. Filmy MASAKRA :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 09:40   

Maciej...wybacz, nie bede cytował bo nie cytuje czegos co okreslam mianem bełkotu. bo z twoich wypowiedzi to się już zrobiło. Oczywiście łatwiej Ci znaleźć dowody na to, ze to ja jestem ten zły niż na to, ze ktos z tad może napisac taki donos. Dziwne...jest tu pewna analogia - tylko w polsce trzeba udowadniać swoją niewinność, tylko w polsce pokrzywdzony musi przedstawic dowody na pokrzywdzenie i udowodnic że jest pokrzywdzonym - do tego czasu jest podejrzanym...to chyba dzięki takim jak ty mamy taki stan rzeczy. policja łatwiej wsadza do aresztu "bioracych udział w zdarzeinu" inz "sprawców zdarzenia" bo tych drugich trzeba szukac a ci pierwsi sa pod reką....czegoś Ci to nie przypomina??

Nie chce mi sie nawet o tym gadac bo mi rece opadają po przeczytaniu Twych madrości.

Taaa...kierownika, dyrektora...prezesa dla ciebie tez na baczność postawić??
ktokolwiek...ja wiem, że Roverki to duże forum i sajt ogólnie...może nawet nie duży ale już zasiedziały w sieci ale chyba za wiele mu przypisujesz bo takich for nie czyta "ktokolwiek" a głównie zainteresowani - nie sciemniaj i nie próbuj takiej argumentacji bo chyba sam w nią nie wierzysz. Roverki to nie Scigacz.pl czy..łał...onet.pl, zeby tu wchodził ktokolwiek i sobie potem dokładnie cytaty wycinał.
Naprawde po przeczytaniu takich tekstów osoby zajmującej isę poniekąd branżą to rece moga opadać do samej ziemi :)
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 10:53   

Thrillco napisał/a:
Oczywiście łatwiej Ci znaleźć dowody na to, ze to ja jestem ten zły niż na to, ze ktos z tad może napisac taki donos.

Nie mam i nie szukam dowodów, ze jesteś zły, czepiam się tylko tego, że ciągle oskarżasz bez logicznych podstaw.
Thrillco napisał/a:
Dziwne...jest tu pewna analogia - tylko w polsce trzeba udowadniać swoją niewinność, tylko w polsce pokrzywdzony musi przedstawic dowody na pokrzywdzenie i udowodnic że jest pokrzywdzonym - do tego czasu jest podejrzanym...

Tak, jesteś winny oskarżania bez podstaw oraz wybuchów homofobii i szowinizmu na forum, o niczym innym nie piszę i o nic więcej Cię nie oskarżam.

Jak już kilkakrotnie napisałem, przykro mi, ze spotkały Cię nie przyjemności, ale to nie powód, żeby bezpodstawnie oskarżać innych o ich spowodowanie.

Jak pokażesz mi rozsądny argument, że to ktoś z forum, pierwszy uderzę się w pierś i przyznam, że się myliłem, a na razie to zastosuj się do tego co napisał MaReK:
Cytat:
Gdyby ktos na mnie napisal donos, to dopoki nie mialbym 100% pewnosci kto, nie upublicznialbym tego na forum, rzucajac oskarzenia na lewo i prawo ;)

Thrillco napisał/a:
ktokolwiek...ja wiem, że Roverki to duże forum i sajt ogólnie...może nawet nie duży ale już zasiedziały w sieci ale chyba za wiele mu przypisujesz bo takich for nie czyta "ktokolwiek" a głównie zainteresowani - nie sciemniaj i nie próbuj takiej argumentacji bo chyba sam w nią nie wierzysz. Roverki to nie Scigacz.pl czy..łał...onet.pl, zeby tu wchodził ktokolwiek i sobie potem dokładnie cytaty wycinał.

Ale ktoś, kto ma coś do Ciebie - bez problemów - wystarczy wpisać "Thrillco" w google - tak jak ja znalazłem wątki o Tobie na motorsports i forach dotyczących gier symulacyjnych - "ktokolwiek" to ktoś, kto miał interes Cię skrzywdzić, a tu nie ma takich osób, bo w tym towarzystwie utarczka słowna nie jest powodem do prób skrzywdzenia kogoś w realu.

Z kierownikiem, to była taka figura retoryczna, żeby podkreślić, że ciągle się rzucasz bez podania argumentów, dlaczego rzucasz się na uczestników forum, ale zapomniałem, że Ty jak Ci pasuje to wszystko czytasz dosłownie, a jak chcesz się uczepić to interpretujesz "jak chcesz" i doszukujesz się podtekstów tam, gdzie ich nie ma.

I Ty przez ten cały czas nie zauważyłeś, że nawet z Twoich wypowiedzi wynika, że Twój informatyk conajmniej Cię nie lubi, skoro nie chce pomóc i podać tego IP?
Może takich osób masz w firmie więcej?
Wystarczyło w pracy spojrzeć Ci przez ramie i przeczytać nagłówek forum, żeby wiedzieć gdzie szukać czegoś na Twój temat.

Otwórz oczy i przestań obrażać swoją inteligencję!
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 11:36   

Mamy kolejny element układanki! Kamera przemysłowa zarejestrowała Jana Bąka! Must see! http://www.grapheine.com/...d19c07b423f1249
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 11:38   

:rotfl:

A swoją drogą wątek telefoniczny ucichł... ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 11:48   

hmm zadziwiająco podobny do mnie :hahaha: ....... i te 3 litery ..... i pierwsza "B" :rotfl:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 11:57   

Coś dla rozluźnienia ;)
Barcik & xRonox ;) Specjalnie wyselekcjonowani aktorzy ;)
http://www.grapheine.com/...1d8f5915eeaf6e1
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 11:59   

Piękne! :hahaha: :rotfl:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 12:29   

http://www.grapheine.com/...dde0b881704b8f7
tak z nudów w wolnym czasie :P
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 12:50   

:hahaha:
Jednak potrafisz się choć trochę zdystansować. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 12:51   

Nawet nie wiesz jak bardzo :P A tak po prawdzie to własnie dostałem informację (oczywiście ze przez telefon), która bardzo poprawiła mi humor i pozwoliła złapac oddech :D
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 13:11   

To się cieszę. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 13:22   

Jest! Udalo sie w koncu... wszyscy zartuja :)

Tom214 filmy sa super... rozbawily mnie, Thrillco szkoda, ze jeden ale tez wymiata :)
Ciesze sie moglem w jakis sposob dolozyc cegielke do tej watkowej budowli (chodzi mi o link do strony z filmami) ;)

Thrillco fajnie, ze sie cieszysz, ja zaczynam teraz wysnuwac teorie spiskowa, ze ten sam Jan Bak rozwalil mi 3 wtryskiwacze na raz! :) No coz... przez jakis czas nie pojawie sie na wycieczce ani w Zaganiu ani w Białym :)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kruszon 




Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 13:28   

MaReK napisał/a:
3 wtryskiwacze na raz!

Ło matko! Już 3? Wersja z niedzieli to 2...

Pozdrawiam
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 13:55   

Thrillco, tak trzymaj! ;) :ok:
Najlepszy scenariusz to jednak ten i siostrzany wątek: ciągłe niespodziewane zwroty akcji, w każdej chwili może zdarzyć się dokładnie wszystko. :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów maciej vs. Mayson i co z tego wynikło
Wydzielone z wątku o prawie jazdy AM
maciej Offtopic 34 Sro Sty 27, 2010 19:04
maciej
Brak nowych postów OT z watku włacznik podgrzewanych lusterek
dzikson27 Offtopic 4 Czw Mar 26, 2009 22:48
AndrewS
Brak nowych postów Kolejna dyskusja OT o służbach - z wątku o ITD
Mombrey Offtopic 68 Pon Mar 09, 2009 18:01
Gość
Brak nowych postów Off-topic z wątku o parkowniu R75 w Fifth Gear
maciekmpl Offtopic 37 Sro Sty 21, 2009 18:11
Gość
Brak nowych postów Fotoradar - komentarze do fotki z wątku 'Pokaż siebie'
Paul Offtopic 81 Nie Lut 08, 2009 17:44
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink