Forum Klubu ROVERki.pl :: Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: piter34
Pon Gru 15, 2008 17:07
Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Nie Gru 14, 2008 14:48   

thef napisał/a:
dobrze, że dr D.Skibiński ma duże doświadczenie

Poddaję się!! :hahaha: :rotfl:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Gru 14, 2008 14:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Nie Gru 14, 2008 14:55   

MaReK napisał/a:
Thef i Thrilco na jednym zlocie... przy jednym stole... z Jackiem w pogotowiu. Dwie kamery, swiatlo, jakas delikatna muzyczka i ... moglby to byc ciekawy film. Cos jak Steczkowska i Doda w Gwiazdy Tancza na lodzie. A potem? Wspolny uscisk dloni, klepniecie po ramieniu... ludzie kochaja takie filmy - takie z happy endem ;D


MaReK HOLLYWOOD czeka na Ciebie :D
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Gru 14, 2008 15:10   

thef napisał/a:
dobrze, że dr D.Skibiński ma duże doświadczenie

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 14, 2008 17:28   

MaReK napisał/a:
Zebym wiedzial, ze takie spory beda, to bym na tej karuzeli w Zatorze(u) sprawdzil co Thef pod kalesonami nosi

No ale przecież sam przyznał, że:
thef napisał/a:
jestem chory, mam kompleks małego fiutka

:rotfl: :haha:

Wogóle to sprawa wydaje się klarowna: obaj Panowie nienaturalnie się rozemocjonowali, oraz obaj mają duże samochody - wiadomo o co chodzi. ;D

(żart ;) )
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 14, 2008 17:37   

gwoli scisłości moja zona wybrała NASZ samochód...wiec nie wiem o co chodzi w takim przypadku u kobiet. ja tam bym wolał Subaru Impreza STi WRX...nie dlatego, ze mam kryzys wieku sredniego, bo do tego wieku troche mi jeszcze brakuje. :P

A wszystko w sumie jest efektem spraw zaszłych, które rozegrały się dużo wcześniej...nawet nie pamiętam o co wtedy chodziło, na pewno nie o kompleksy, bynajmniej Thef nieszczesliwie dorzucił komentarz zaraz pod moim postem i to wywołało efekt czerwonej płachty.

Przepraszam, czy dziękuje nic tu nie zmieni ani teraz ani w dalszej przyszłości. Chyba, ze w koncu rzeczywiscie dojdzie to tego, ze się spotkamy na Zlocie ogólnym i bedziemy mogli dojśc do tego, ze pewnie więcej nas łaczy niż dzieli...choćby marka posiadanego samochodu.
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Nie Gru 14, 2008 17:57   

Chlopaki dajcie sobie w koncu po buzi i bedzie cacy.Usiadziecie pozniej przy pifffku i nakreci sie ten przeboj kinowy. Thrillco, swoja droga jesli mowa o duzych samochodach to wiesz....STi WRX tez nie grzeszy normalnoscia szczegolnie pod maska i tlumaczenia nic tu nie dadza :wink: :razz:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 14, 2008 18:03   

Zukowaty napisał/a:
STi WRX tez nie grzeszy normalnoscia szczegolnie pod maska i tlumaczenia nic tu nie dadza
No własnie...bo ważne jest to co we wnetrzu się kryje :P Mi gabaryt nie robi róznicy jeśli chcesz precyzyjnej odpowiedzi...choć nie powiem, do wszystkiego co ma mniej niż 4m podchodze z nieufnością.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Nie Gru 14, 2008 18:16   

Thrillco napisał/a:
Mi gabaryt nie robi róznicy jeśli chcesz precyzyjnej odpowiedzi...

Gabaryt gabarytem, a moc mocą - różnie różne rzeczy można sobie przekładać. ;) ;) :haha:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Nie Gru 14, 2008 23:20   

Thrillco napisał/a:
Mi gabaryt nie robi róznicy

podobno to prawda...gdzies czytalem ze rozmiar sie nie liczy :wink:
Thrillco napisał/a:
do wszystkiego co ma mniej niż 4m podchodze z nieufnością.

A podono "Maly ale wariat". Chyba tutaj to powiedzenie sie nie sprawdzi :mrgreen:
Chlopaki dajcie juz spokoj z tymi klutniami.No chyba ze bedzie sie toczylo dalej na stopie lekkich zlosliwosci to ja wchodze w to :razz:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 14, 2008 23:53   

Tak sobie pomyślałem, że kierowcom autobusów przegubowych to chyba nawet wiadro viagry nie pomoże :haha:
;)
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 01:06   

tom214Si napisał/a:
Tak sobie pomyślałem, że kierowcom autobusów przegubowych to chyba nawet wiadro viagry nie pomoże :haha:

Tom, ależ dlaczego?

Przecież długi na 18 metrów i staje co 30 sekund... :D

autobus oczywiście...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 15, 2008 07:21   

Panowie jeszcze jeden tekst z podtekstem i sugestią (bardzo w tym momencie niestosowną, bo obrażacie moją zone i niemal ubliżacie mojemu dziecku) i naprawdę nie tylko Thefa bede tu odbierał negatywnie...właściwie to wtedy zastanowie się, czy mam do czynienia z osobami o jakiejkolwiek powadze, czy tez z banda gówniarzy, którzy tylko szukają jakiegos durnego pretekstu do debilistycznych przycinek. Sorry za ostre słowa ale na takich zartach się nie znam i uważam za nie tylko mało smieszne ale bardzo obraźliwe dla kogoś kto ma rodzine. Lubicie pedalskie podteksty tyo może powinniscie poszukac odpowiedniego forum do tej zabawy.

To jest moje prywatne zdanie - dziekuje, przepraszam, do widzenia.
 
 
Konix 



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 473
Skąd: Katowice



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 07:39   

Tutaj cała sprawa małego jest częściowo wyjaśniona.
http://uk.youtube.com/wat...feature=related
A tu na temat zaglądania w kalesony.
http://uk.youtube.com/wat...feature=related
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 10:30   

Thrillco napisał/a:
Panowie jeszcze jeden tekst z podtekstem i sugestią (bardzo w tym momencie niestosowną, bo obrażacie moją zone i niemal ubliżacie mojemu dziecku)

Kto i gdzie obraził Twoją żonę i dziecko?
Proszę napisz, bo ja nie rozumiem. W całym wątku NIKT NIC nie pisał o Twoim dziecku, a żonę sam wplotłeś do wątku, więc napisz gdzie ta obraza, bo może ja Cię nieświadomie obraziłem.

Jeśli tak, to z góry serdecznie przepraszam, bo nie miałem zamiaru NIKOGO obrażać, ale proszę wskaż miejsce gdzie obraziłem Twoją żonę i Ciebie oraz niemal ubliżyłem Twojemu dziecku, bo zrobiłem to nieświadomie i chciałbym wiedzieć o co chodzi, żeby NIGDY więcej NIKOGO w taki sposób nie obrazić/ubliżyć.
Thrillco napisał/a:
gwoli scisłości moja zona wybrała NASZ samochód... wiec nie wiem o co chodzi w takim przypadku u kobiet.

I tu jest problem - żarty dotyczyły facetów i "gabarytów" i jak dla mnie to Ty przełożyłeś sobie, że skoro Twoja żona wybierała auto to jej to też dotyczy i w ten sposób sam ją wplotłeś do tego wątku. Czy nie było tak?
Thrillco napisał/a:
Lubicie pedalskie podteksty tyo może powinniscie poszukac odpowiedniego forum do tej zabawy.

I jeszcze tego nie rozumiem... Gdzie Ty te "pedalskie" podteksty widziałeś?

Pomijając już poziom samego sformułowania.
Thrillco napisał/a:
Sorry za ostre słowa ale na takich zartach się nie znam

Masz rację... Nie znasz się i mam wrażenie, że jak czegoś nie potrafisz zrozumieć, to umiesz tylko zareagować agresją.
Smutne.
Thrillco napisał/a:
bardzo obraźliwe dla kogoś kto ma rodzine

Kompletnie tego nie rozumiem przeczytałem ten wątek 3-krotnie, nie widzę ani jednego miejsca, gdzie ktoś, prócz Ciebie wchodzi na temat Twojej rodziny i cały czas odnoszę wrażenie, że:
Thrillco napisał/a:
kto wiatr sieje ten burze zbiera

dotyczy Ciebie i Twojej zaczepki:
Thrillco napisał/a:
jak jest malutki to pewnie problem nie istnieje...ja tam o tym nic nie wiem, ale się możesz Thef wypowiedziec skoro czujesz potrzebe

Bo czytając całość to Ty sprowokowałeś sytuację, a potem poczułeś się obrażony:
Thrillco napisał/a:
thef napisał/a:
Thrillco napisał/a:
A to akurat zależy od gabarytu :P
Fakt, jak jest malutki, to pewnie ma problem z wyborem nogawki ;)

jak jest malutki to pewnie problem nie istnieje...ja tam o tym nic nie wiem, ale się możesz Thef wypowiedziec skoro czujesz potrzebe

Skoro "nic o tym nie wiesz" to widać cały żart Cię nie dotyczył, więc dlaczego się potem zdenerwowałeś?

Chyba naprawdę masz bardzo mało dystansu do samego siebie, jeśli którykolwiek z tych tekstów odebrałeś osobiście - szczerze współczuję, bo ciężko musi Ci być na świecie...


A swoją drogą, to jeśli chodzi o wybór auta przez kobietę, to ja wiem o co chodzi w takim przypadku u kobiet, a jeszcze nie mam żony, ani tym bardziej dziecka...

O KOLOR!!! :)

I nie żartuję - moja Gosia ma okazję jeździć wszystkimi najnowszymi Volvo, salonowymi najbardziej wypasionymi, dobrze ubezpieczonymi itp i jakiś czas temu miała okazję "przelecieć", bo jazdą to trudno nazwać, przez Warszawę S60R - wnioski: "kup mi taki, kup mi taki, on jest taki śliczny CZERWONY!!!".
Dopiero późnie dodała drugi argument: "ledwo dotknęłąm nóżką gazu, a już byłą setka"... :D

Swoją drogą, że nie dziwię się Twojej żonie, bo Wasze R75 ma bardzo ładny kolor! :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 10:55   

Wiesz co, Thrillco? I to właśnie jesteś cały Ty.
Thrillco napisał/a:
i naprawdę nie tylko Thefa bede tu odbierał negatywnie
To właśnie Twoje odgórne podejście do mnie, cokolwiek by nie było, to ja dla Ciebie i tak jestem zły. Nie potrafisz ani docenić "przepraszam", ani przyznać nawet kawałka racji.
Udowodniłem Ci kiedyś hipokryzję, może to Cię tak boli?
Thrillco napisał/a:
właściwie to wtedy zastanowie się, czy mam do czynienia z osobami o jakiejkolwiek powadze, czy tez z banda gówniarzy, którzy tylko szukają jakiegos durnego pretekstu do debilistycznych przycinek. Sorry za ostre słowa ale na takich zartach się nie znam i uważam za nie tylko mało smieszne ale bardzo obraźliwe dla kogoś kto ma rodzine.
Banda gówniarzy, debilne docinki? Zastanów się, ale nad sobą, bo to Ty obrażasz bezpodstawnie ogół forumowiczów. Jesteś kierowcą autobusu i obraziłeś się na to?
Azazel85 napisał/a:
tom214Si napisał/a:
Tak sobie pomyślałem, że kierowcom autobusów przegubowych to chyba nawet wiadro viagry nie pomoże :haha:

Tom, ależ dlaczego?

Przecież długi na 18 metrów i staje co 30 sekund... :D

autobus oczywiście...
Bo nie rozumiem Twojego wybuchu nienawiści. Po pierwsze wszędzie są emotki, a po drugie dowcip to dowcip, zawsze kogoś ośmiesza. Po trzecie co ma do tego Twoja rodzina? Nie widzę nigdzie odniesienia a ni do Ciebie, ani Twojej żony i dziecka. Poniosło Cię chyba za bardzo.
Thrillco napisał/a:
Lubicie pedalskie podteksty tyo może powinniscie poszukac odpowiedniego forum do tej zabawy.
Po pierwsze nigdzie nie ma tu takich podtekstów, po drugie znów obrażasz wszystkich jednocześnie i to już w bardzo chamski sposób.
 
 
Szymon 




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 13:06   

A może by tak za ogólnym przyzwoleniem zamknąć ten temat i nie będzie problemu? Każdy z wypowiadających się wie swoje, ma swoje racje i dlatego lepiej chyba ten temat zakopać. Co Wy na to? :cool:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 13:25   

Ale ja naprawdę chcę się dowiedzieć w jaki sposób obraziliśmy w tym wątku jednego z uczestników forum oraz jego rodzinę oraz co spowodowało, że będzie on rozważał, czy należę do "bandy gówniarzy"...

Rozumiem, że ta dyskusja może zniesmaczyć - mi też się nie podoba, ale to "hydepark", a ja np. chciałbym się dowiedzieć powodów użytych tu uogólnień, wybuchów homofobii i obrażania innych użytkowników forum pod pozorem odpowiedzi na obraźliwe wypowiedzi, których w żaden sposób nie potrafię znaleźć.

Moim zdaniem problem już powstał, a zamknięcie wątku nic nie rozwiąże, tylko przeniesie problem do kolejnych wątków z udziałem tych samych użytkowników, bo znów się okaże, że dalekimi skojarzeniami ktoś kogoś obraził itd.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 13:40   

Szymon napisał/a:
A może by tak za ogólnym przyzwoleniem zamknąć ten temat i nie będzie problemu? Każdy z wypowiadających się wie swoje, ma swoje racje i dlatego lepiej chyba ten temat zakopać. Co Wy na to? :cool:

Jestem caly ZA. Przeprosilem nawet Thrillco na PW bo skoro nie trawi takiego poczucia humory to mowi sie trudno, przeproszenie nic mnie nie kosztowalo a jakos milej tak ;) Dajcie juz sobie spokoj bo szkoda miejsca na serwerze. Jeszcza jakis moj temat potem sie nie zmiesci :P
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 15, 2008 13:55   

Thef - twoje postrzegania swiata jest chyba bardzo waskie, skoro wychodzisz z założenia, ze kazdy pracownik PKSu musi być kierowca autobusu. Na reszte nawet nie bede odpisywał bo jawne udawanie "nie wiem o co chodzi" po wrzuceniu kilku niewybrednych insynuacyjnych tekstów po prostu nie jest w żaden sposób mnie przekonac do szczerości danej osoby - tak Maciek to o tym co napisałes. Powiem więcej...tłumaczy to się winny :)

Wyjasniając - osobie, której przy pomocy nawet miliona emotek sugeruje się pedalstwo (osobie majacej rodzine) IMHO się ubliża i tu nie ma przebacz. jestem tolerancyjny ale wszystko ma swoje granice a granica pomiedzy żartem a szczeniackimi zaczepkami jest bardzo Cienka.

W sumie maciej....nie wiem po co twoje tak wykitne tłumaczenie, skoro Ty w sumie niczym nie zawiniłes...czyzbyś miał coś konkretnego na mysli piszac posta??
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 14:06   

Thrillco napisał/a:
osobie, której przy pomocy nawet miliona emotek sugeruje się pedalstwo

yyyyy 2x przeczytałem wątek, ale takiego odniesienia sie nie dopatrzyłem :roll: Czy mozesz wskazać konkretny cytat, który sugeruje pedalstwo ?? Bo jak narazie to ani trochę nie rozumiem Twojego "wybuchu" :roll:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Życzenia Urodzinowe - Thef ;)
MaReK Offtopic 35 Nie Lut 15, 2009 16:42
thef
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ Ankieta ] Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
kasjopea Offtopic 86 Sro Gru 02, 2009 22:38
maciej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
kasjopea Offtopic 129 Nie Kwi 26, 2009 18:43
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink