Forum Klubu ROVERki.pl :: Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MaReK
Sro Gru 02, 2009 22:23
Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2

Czy Jan Bąk to:
Administrator forum roverki.pl - maciej
7%
 7%  [ 4 ]
Moderator forum roverki.pl - thef
3%
 3%  [ 2 ]
Inna postać z forum roverki.pl
9%
 9%  [ 5 ]
Alterego kolegi Thrillco
25%
 25%  [ 13 ]
To ja jestem Janem Bąkiem
52%
 52%  [ 27 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sro Gru 02, 2009 21:40   

Tak, pewnie nie "umią"
Tylko Ty jesteś tak przenikliwy i bystry żeby przejrzeć tego podstępnego Maćka :roll:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 02, 2009 21:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Roj 



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 242
Skąd: warszawa



Wysłany: Sro Gru 02, 2009 21:41   

emes napisał/a:
Wątpię szczerze w obecność maniaka na naszym forum

hej... ja widziałem Maniaqa na spocie niecałe 2 tyg. temu a i na forum dziś przed południem klikał linki charytatywne :mrgreen:

a na poważnie, jestem tu dość nowy więc nie będę się wypowiadał za osoby, które tworzą i współtworzą to forum od dawna,
ale ja po prostu zbanowałbym tu kogoś, bo nawet jeśli ma uzasadnione podstawy (w co szczerze wątpię) podejrzewania kogoś to rzucanie takich sugestii na forum bez przedstawienia niezbitych dowodów nie powinno mieć miejsca.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Gru 02, 2009 21:49   

Thrillco napisał/a:
Jesli kotś umie czytac ze zrozumieniem - to sorry ale poległeś...bo napisanie ze "chciałbym aby ON umarł" nie jest przyznaniem sie do zabójstwa. Gdybym rynek sie nie załamał rok temu z hakiem to pewnie bym dizś miał Jaga...ale sie rynek załamał i nie mam...choć chciałbym bo jechałem i mi sie podoba njabardziej.
Sorry, Thrillco, ale znowu rzucasz swoim ulubionym hasłem o czytaniu ze zrozumieniem, a nie zrozumiałeś chyba sam. Ja wiem, Maciej może nie napisał tak, że nie da się tego błędnie zinterpretować, ale ja np. zrozumiałem, że chodzi mu o to, że raz piszesz, że stać Cię na taki wydatek, a raz boisz się o losy rodziny po stracie pracy, mówiąc jednocześnie, że kokosów tam nie zarabiasz.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Gru 02, 2009 21:52   

dobra...bronta swojego guru.

Thef 2 sprawy..których jak widac nie zdołałeś wyczytac mimo zwrócenia na nie uwagi:

1.Napisac ze mnie stac a napisac ze byłoby mnie stać to jest spora róznica - tak jak - chciałbym żeby umarł a zabiłem...jedno jest wyrazeniem emocji, drugie przyznaniem sie do winy - WIDZISZ RÓŻNICE??

2.A Losy rodziny to nie tylko finanse...az zal ze dal was rodzina kojarzy ise z kasą.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Gru 02, 2009 22:06   

Thrillco napisał/a:
WIDZISZ RÓŻNICE??
Tak, widzę, ale odnosi się ona nijak do tego o czym pisał Maciej i co ja przed chwilą wyjaśniałem. Mam uwierzyć, że gdyby nie załamanie rynku to nie straciłbyś 300.000 na Jaguara, szansy na tak ogromny kredyt czy innej formy finansowania? Sam pisałeś w zeszłym roku, że ta stracona premia to nie jest dla Ciebie mała kwota. Sam pisałeś, że nie zarabiasz dużo. Powiem Ci, może jednak za dużo piszesz. Nie obchodzą mnie Twoje pieniądze, nie chcę o nich gadać, życzę Ci żebyś miał ich pod dostatkiem, ale sam o tym pisałeś i piszesz. Niestety niespójnie, a skoro rzucasz różne oskarżenia, to narażasz się w ten sposób na wytykanie Ci braku wiarygodności.

Thrillco napisał/a:
A Losy rodziny to nie tylko finanse...az zal ze dal was rodzina kojarzy się z kasą.
No brawo, właśnie pięknie pokazałeś, że to Ty próbujesz pięknie manipulować ludźmi. I coś Ci powiem, nie traktuj ogółu forumowiczów jak ciemnej masy, bo to żenujące mieć taką pogardę dla większości. Co mam rozumieć przez to co napisałeś teraz? Że rodzina się rozpadnie z powodu straty pracy przez Ciebie?
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Gru 02, 2009 22:22   

Na prosbe uzytkownika Thrillco, zostal on usuniety z bazy uzytkownikow forum Roverki.pl.
Temat zamykamy.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Gru 02, 2009 22:38   

Thrillco napisał/a:
Jesli kotś umie czytac ze zrozumieniem - to sorry ale poległeś...bo napisanie ze "chciałbym aby ON umarł" nie jest przyznaniem sie do zabójstwa. Gdybym rynek sie nie załamał rok temu z hakiem to pewnie bym dizś miał Jaga...ale sie rynek załamał i nie mam...choć chciałbym bo jechałem i mi sie podoba njabardziej.

I znów przeczysz sam sobie.

Człowiek, który ma szanse być na tyle zamożny, że poważnie myśli o nowym Jagu, chyba jest na tyle inteligentny, że potrafi zabezpieczyć swoją rodzinę nawet w czasach "kryzysu".

No chyba, że jest pozerem albo pisze bajki.
Thrillco napisał/a:
2.A Losy rodziny to nie tylko finanse...az zal ze dal was rodzina kojarzy ise z kasą.

Thef napisał już, że manipulujesz straszliwie, ale dodam coś od siebie - nie dawno pisałeś:
Thrillco napisał/a:
I nie dramatyzuje..mam w sumie ok 70tys. kredytu do spłacania co daje miesięcznie niemal 2300zł plus cała masa normalnych wydatków...czy nadal uwazasz ze dramatyzuje?? Pomijając fakt ile w ogóle zarabiam...bo to nie starczy na 1 rate.

Ale nie chciałem Ci tego wytykać, więc użyłem ogólniejszego cytatu, ale jak już chcesz ze wszystkich robić idiotów, to nie będę delikatny.

Potem:
Thrillco napisał/a:
postawił na szali żarciku prace moją i los całej rodziny...

A teraz piszesz:
Thrillco napisał/a:
A Losy rodziny to nie tylko finanse...az zal ze dal was rodzina kojarzy ise z kasą.

Więc zdecyduj się wreszcie - te losy to kasa, czy nie, bo jakoś przeczysz sam sobie.

A tak swoją drogą, to nie wiem, jak jest u Ciebie w rodzinie, ale w mojej strata pracy spowodowałaby raczej wzajemne wsparcie, niż problemy rodzinne, więc skoro nie pisałeś o kasie, to o czym?
Thrillco napisał/a:
Po raz kolejny - swietnie manipulujesz masa czytających to ludzi, którzy zachowuja sie jak typowa masa którą łatwiutko kierować na właściwe tobie wygodne tory myslenia...nie czytają nawet posótw do końca, nie umią przeczytac i zrozumieć całego postu...podejrzewam że pare osób wypowiada sie jak na pudelku - po przeczytaniu tytułu...a ty świetnie to wykorzystujesz...ale isę wreszcie moze ktos tu obudzi?

I znów wszyscy są ślepi i głusi, a Ty jeden widzisz PRAWDĘ.
Wszyscy to "masa", która "nie czyta do końca, nie umie przeczytać, nie umie zrozumieć", a do tego "pare osób wypowiada sie jak na pudelku".

Skąd to Twoje przeświadczenie o nieomylności?

I o niższości wszystkich innych - Ty umiesz czytać, a reszta nie, Ty jedyny nie dajesz się zmanipulować, bo reszta jest za głupia na to, żeby w ogóle taką manipulację zauważyć.

Ech... Szkoda słów.

Tylko przeraża mnie Twoja pogarda dla reszty ludzkości.

W sumie to fajnie, że odpowiedziałeś na jeden akapit mojej wypowiedzi, ale co z resztą?

Co z Twoimi pomówieniami?

Czy chcesz, żebym naprawdę zgłosił do prokuratury żądanie ścigania Cię z art. 212?

[ Dodano: Sro Gru 02, 2009 22:38 ]
Ups, temat się zamknął jak odpisywałem. :shock:

No to już się nie odzywam.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Pożyteczna zabawa, odsłona 6
sTERYD Offtopic 2147 Nie Cze 13, 2010 23:07
sTERYD
Brak nowych postów Pożyteczna zabawa, odsłona 7
kasjopea Offtopic 3077 Pią Sie 05, 2016 23:12
maniaq
Brak nowych postów LPG - kolejna odsłona wg Auto Świata
Mayson Offtopic 31 Pią Lis 05, 2010 16:58
_papa_
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
kasjopea Offtopic 129 Nie Kwi 26, 2009 18:43
maciej
Brak nowych postów Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Gość Offtopic 307 Pią Sty 16, 2009 13:45
Mayson



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink