Forum Klubu ROVERki.pl :: Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MaReK
Sro Gru 02, 2009 22:23
Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2

Czy Jan Bąk to:
Administrator forum roverki.pl - maciej
7%
 7%  [ 4 ]
Moderator forum roverki.pl - thef
3%
 3%  [ 2 ]
Inna postać z forum roverki.pl
9%
 9%  [ 5 ]
Alterego kolegi Thrillco
25%
 25%  [ 13 ]
To ja jestem Janem Bąkiem
52%
 52%  [ 27 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 01:01   Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2

Thrillco napisał/a:
Moim sukcesem sa pewne osiągnięcia w pracy...które znowu ktos próbuje zniszczyć, piszac donos (tak tak juz wiem). Może mnie zwolnia ale wtedy sprawa moze isę oprzec o sad, bo ... miewam wolne i miewam przerwy na sniadanie/obiad i jest to czas którym dysponuje tylko ja...i wtedy napisze ocs lub nie (unikam) na forum. Co kończy sie donosem, ze "obrazam osoby z forum w godzinach pracy". P. Bąk znowu sie odezwał - pochwalić?
No proszę, chętnie się dowiem, któż to taki - o ile taka osoba w ogóle istnieje i takie zajście miało miejsce, ponieważ poprzednim razem jakoś nie doczekaliśmy się dowodów :/
_________________
Pozdrawiam Monika
Ostatnio zmieniony przez MaReK Sro Gru 02, 2009 22:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lis 30, 2009 01:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Lis 30, 2009 06:17   

Zasłanianie isę dowodami jest mało skuteczne, wiedząc że wcale to nie jest takie proste je zdobyć. Nie Kasjopeo...jestem idiotom piszacym donosy na samego siebie...żałosne.
Niestety...zdaza isę to drugi raz i jest to drugi raz związane TYLKO Z TYM FORUM. Pierniczenie i wciskanie kitu że to nikt z tąd przekona mnie w równym stopniu jak świadek jehowy w istnienie szansy rychłego armagedonu.
Podejżewam ze jest to sposób pewnej osoby na to żeby się mnie pozbyć stąd...bo czuję się wprost zwalczany przez tego osobnika a pewnie niektórzy wiedza ze zajmuje isę on głównie siedzeniem przed komputerem i sledzeniem tego i owego...w efekcie pozbedzie isę mnie...z firmy w której jestem zatrudniony a wtedy...ponieważ to sie nie odstanie...znajdę dowody...potem znajde jego...potem...cóż, za niszczenie człowieka w ten sposób i pośrednio jego rodziny trzeba płacić...słoną cene.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:17   

Nie ma rady, albo maciej, albo Thef! :)

Thrillco napisał/a:
znajdę dowody...potem znajde jego...potem...cóż, za niszczenie człowieka w ten sposób i pośrednio jego rodziny trzeba płacić...słoną cene.

Ale czy wszystko zgodnie z savoirvivrem czy jakies inne grubianskie metody ;D ?
No i czy cena słona jest rownoznaczna z cena najwyzsza ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:21   

Thrillco, szkalowanie dobrego imienia ludzi z forum bez żadnych dowodów winy również jest karalne.
Może nie zauważyłeś, ale to nie jest piaskownica i nie masz tu do czynienia z bandą gówniarzy, którym możesz wpierać nie wiadomo co.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:09   

MaReK napisał/a:
Nie ma rady, albo maciej, albo Thef! :)

Wywołany do tablicy!!! :twisted:

Proszę kasjopea, tu masz podstawę:
Cytat:
Art. 212.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Thrillco napisał/a:
Zasłanianie isę dowodami jest mało skuteczne, wiedząc że wcale to nie jest takie proste je zdobyć.

Więc wszyscy mają się oprzeć na Twoich przypuszczeniach, bo są bardziej wiarygodne...
Hmmm... Chciałbym mieć taką siłę przekonywania.
Thrillco napisał/a:
Podejżewam ze jest to sposób pewnej osoby na to żeby się mnie pozbyć stąd...

Podejrzewam, że ta osoba ma prostsze metody - przycisk "Ban", ale tak mi się tylko wydaje, bo nie wiem, kto powoduje u Ciebie takie poczucie:
Thrillco napisał/a:
bo czuję się wprost zwalczany przez tego osobnika a pewnie niektórzy wiedza ze zajmuje isę on głównie siedzeniem przed komputerem i sledzeniem tego i owego...

Thrillco napisał/a:
w efekcie pozbedzie isę mnie...z firmy w której jestem zatrudniony a wtedy...

Ale z tego co piszesz, to internet masz też w domu, a osoba, która Cię tak niecnie "szkaluje" jest chyba na tyle inteligentna, że już się zorientowała, że nie tylko w pracy korzystasz z forum, więc chyba wie, że przez pozbycie się Ciebie z Twojej firmy nie pozbędzie się Ciebie z forum...

Teoria jakaś taka dziurawa, zupełnie jak mój sztormiak, o czym się w ten weekend przekonałem. ;D
MaReK napisał/a:
Ale czy wszystko zgodnie z savoirvivrem czy jakies inne grubianskie metody ;D ?

Egzekucja już się rozpoczęła (tak się domyślam, bo w końcu nie umiem czytać w myślach, więc nie wiem na pewno), ale ten typ powinien chyba znaleźć sobie najpierw dziewczynę, co zostało mu wskazane w innym wątku, trochę grubiańsko.

Więc chyba reszta będzie grubiańsko. ;)
MaReK napisał/a:
No i czy cena słona jest rownoznaczna z cena najwyzsza ?

Najwyższa - dzień przywiązania do komputera z otwartym oknem GG z Thrillco, bo sam MaRKu ciągle twierdzisz, że w wersji REALNEJ Thrillco to rozsądna i inteligentna osoba, a że nie mam powodów Ci nie wierzyć, więc dzień z Thrillco w realu to nie byłaby żadna kara.

Poza tym wyszedł off, więc wydzielam.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:25   

maciej napisał/a:
Wywołany do tablicy!!! :twisted:

Idz po krede ;P

maciej napisał/a:
Egzekucja już się rozpoczęła (tak się domyślam, bo w końcu nie umiem czytać w myślach, więc nie wiem na pewno), ale ten typ powinien chyba znaleźć sobie najpierw dziewczynę, co zostało mu wskazane w innym wątku, trochę grubiańsko.

Zaglebiajac sie w te jakze zawila historie, doszedlem do konstruktywnych wnioskow, ze owy donosiciel powninen znalezc sobie dziewczyne?! Zatem skoro Ty i Thef macie kazdy po jednej dziewczynie, znaczy to, ze jestescie skresleni w tym momencie z listy podejrzanych!
Podejrzanym bedzie zas ten, kto dziewczyny ow nie posiada! A z tego co wiem, to chyba Kasjopea nie posiada dziewczyny... to nowy trop i nalezy go sprawdzic.
I teraz, jesli Kasjopea wykorzystujac swoja pozycje moderatora, da upomnienie Thrillcowi, to jakby przpiecztuje, ze to ona stoi za cala historia Jana Baka :)

Bozesz Ty moj! Jakie zwroty akcji :shock:

maciej napisał/a:
Najwyższa - dzień przywiązania do komputera z otwartym oknem GG z Thrillco

Masz go na gadu-gadu?
Hmm... jesli tak, to znowu jakby sytucacja sie zmienia.
Gdzies czytalem, ze Jan Bak znal numer gadu-gadu do Thrillco!
O Boze! Ja mam Thrillco na gadu-gadu... to ja moge byc Janem Bakiem! :shock:

maciej napisał/a:
że w wersji REALNEJ Thrillco to rozsądna i inteligentna osoba

Tak, przyznaje sie, ze osobiscie poznalem kolege i jakby zupelnie innym byl :)
Z reszta w niektorych postach w/w kolegi rowniez moglbym sie pod tym podpisac.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:30   

MaReK napisał/a:
Zaglebiajac sie w te jakze zawila historie, doszedlem do konstruktywnych wnioskow, ze owy donosiciel powninen znalezc sobie dziewczyne?! Zatem skoro Ty i Thef macie kazdy po jednej dziewczynie, znaczy to, ze jestescie skresleni w tym momencie z listy podejrzanych!

Ciii... Thrillco tego nie wiedział... To miała być taka tajemnica. ;)
MaReK napisał/a:
Podejrzanym bedzie zas ten, kto dziewczyny ow nie posiada! A z tego co wiem, to chyba Kasjopea nie posiada dziewczyny... to nowy trop i nalezy go sprawdzic.
I teraz, jesli Kasjopea wykorzystujac swoja pozycje moderatora, da upomnienie Thrillcowi, to jakby przpiecztuje, ze to ona stoi za cala historia Jana Baka :)

kasjo, jak mogłaś!!!
MaReK napisał/a:
Masz go na gadu-gadu?

Tak. Kiedyś takie dyskusje jak na forum prowadziłem z nim na GG - efekt jak widać taki sam.
MaReK napisał/a:
Hmm... jesli tak, to znowu jakby sytucacja sie zmienia.
Gdzies czytalem, ze Jan Bak znal numer gadu-gadu do Thrillco!
O Boze! Ja mam Thrillco na gadu-gadu... to ja moge byc Janem Bakiem! :shock:

MaReK, jak mogłeś!!!

Ale to prawie zgadza się z moją nową teorią, która chyba nie nadaje się do upublicznienia. Ale o tym później, bo nie wolno zdradzać scenariusza przed premierą. ;) :D
MaReK napisał/a:
Z reszta w niektorych postach w/w kolegi rowniez moglbym sie pod tym podpisac.

I z tym się zgadzam. Wielka szkoda, że kluczowe w Twojej wypowiedzi jest słowo "niektórych". :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:37   

To chyba jakaś choroba, jeśli cyklicznie pojawią się te same wizje i urojenia.
Proponuje temat zamknąć i nie babrać się w tym po raz drugi bo nic z tego nie wyniknie.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:37   

maciej napisał/a:
Ale o tym później, bo nie wolno zdradzać scenariusza przed premierą. ;) :D

Dokladnie. A premiery wszyscy wiedza, ze najlpiej ogladaja sie na zlocie ;D
Zatem do zlotu nic sie nie wyjasni ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:37   

MaReK, ale zdaje sie jest Violla, niestety zgodnie z pierwszym zalozeniem, mimo posiadania nr GG chyba jednak nie mozesz to byc Ty.
ale Kasjo.. hmm ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:46   

przyznaje sie to ja wypuscilem baka , nie mam dziewczyny, zazdroscilem sukcesow zawodowych koledze, sam ich nie majac... jestem malym zakompleksionym forumowym trolem, ktory bezzasdnie tepi kolege...

bosz.... kolejny odcinek baka.... a co z pierwszym >? juz wyparowal z sejfow ? dowody sie rozplynely, czy TA osoba wykradla je rowniez od szefow wszystkich szefow u was w pracy ??

ZAL.pl
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:47   

walkie napisał/a:
To chyba jakaś choroba, jeśli cyklicznie pojawią się te same wizje i urojenia.

Nie w tym wątku. ;)
Joa napisał/a:
ale zdaje sie jest Violla, niestety zgodnie z pierwszym zalozeniem, mimo posiadania nr GG chyba jednak nie mozesz to byc Ty.

Ale czy jesteś pewna, że violla istnieje? ;)

Przecież używają tego samego IP - ja myślę, że to podwójne konto i wtedy wszystko staje się jasne. :D

Poza tym, Joa bez przedwczesnych wniosków, scenariusz wciąż się pisze, a że będziemy potrzebować aktorów, to pewnie dostaniesz jakąś rolę i wtedy dowiesz się trochę więcej, jeszcze przed Zlotem, a na razie to ciii.... ;)
maniaq napisał/a:
przyznaje sie to ja wypuscilem baka , nie mam dziewczyny, zazdroscilem sukcesow zawodowych koledze, sam ich nie majac... jestem malym zakompleksionym forumowym trolem, ktory bezzasdnie tepi kolege...

maniaq, kurde, odwołaj to i nie psuj mi scenariusza - już się tak dobrze zapowiadał. ;P
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:48   

Tak, tak... psssttt... o widze ze pojawila sie ankieta. Ja juz zaglosowalem ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:50   

pseprasam Macieju....

nie mam nic na swoja obrone, przypuszczenia thrillco sa dowodem ponad wszlekei dowody...



PS. i ja oddalem glos w ankiecie :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:52   

maciej napisał/a:
Ale czy jesteś pewna, że violla istnieje? ;)

Przecież używają tego samego IP - ja myślę, że to podwójne konto i wtedy wszystko staje się jasne. :D

ojj.. no faktycznie moze tak byc, nie przemyslalam dokladnie mojej wczesniejszej wypowiedzi, przepraszam :D

maciej napisał/a:
Poza tym, Joa bez przedwczesnych wniosków, scenariusz wciąż się pisze, a że będziemy potrzebować aktorów, to pewnie dostaniesz jakąś rolę i wtedy dowiesz się trochę więcej, jeszcze przed Zlotem, a na razie to ciii.... ;)

ale ja jestem z TWA (co sie okazalo w ktorejs z wczesniejszych awantur), na pewno mam role, tylko musze poczekac na odpowiedni moment ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:55   

Ja mam pytanie do autora konkursu.

Jaka jest nagroda?

I drugie - jeśli odpowiedzi 1), 3), 4) i 5) - wymieniam:
Cytat:
Administrator forum roverki.pl - maciej
Inna postać z forum roverki.pl
Alterego kolegi Thrillco
To ja jestem Janem Bąkiem


są prawdziwe, to na którą mam zagłosować ??
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:59   

kliknij 2x po kazdej , bo i tak jestes z TWA :P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 13:02   

Nie moga byc chyba takie same odpowiedzi?

Jesli zgadzsz sie na ostatnia, nie mozesz uzyc ze jestes alterego thrillco. A jesli jestes, to nie mozesz byc adminem... no chyba tak to ma dzialac, nie wiem... nie ja ukladalem pytania.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Lis 30, 2009 13:12   

hm, a moze to jest odwrotnie- forumowy Thrillco to alterego macieja, a Ty MaReK poznales tylko podstawionego aktora.. :hm:
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 13:12   

Według mnie Brt pasuje idealnie.

Poza tym, co, ja nie ma dziewczyny, ja? :foch:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Pożyteczna zabawa, odsłona 7
kasjopea Offtopic 3077 Pią Sie 05, 2016 23:12
maniaq
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Pożyteczna zabawa, odsłona 6
sTERYD Offtopic 2147 Nie Cze 13, 2010 23:07
sTERYD
Brak nowych postów LPG - kolejna odsłona wg Auto Świata
Mayson Offtopic 31 Pią Lis 05, 2010 16:58
_papa_
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
kasjopea Offtopic 129 Nie Kwi 26, 2009 18:43
maciej
Brak nowych postów Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Gość Offtopic 307 Pią Sty 16, 2009 13:45
Mayson



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink