Forum Klubu ROVERki.pl :: Co kto zrozumiał i co z tego wynikło (z wątku o EMO)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Co kto zrozumiał i co z tego wynikło (z wątku o EMO)

Wydzielony off z wątku o Emo
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Gru 24, 2008 16:18   

A co za róznica maniaq?? Sa ludzie dzis tacy, których wszyscy mają w d... i siedza sami przy pustym stole
własnie z jednym rozmawiam i osobiście chciałbym, zeby miał możliwośc przyjśc do nas...ale isę nie uda - odległość...a co ty w te świeta zrobisz dla kompletnie obcych obojetnych na codzien Ci ludzi??
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 24, 2008 16:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Gru 24, 2008 16:25   

Jezus thrillco chrystus LOL
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Gru 24, 2008 17:28   

Thrillco napisał/a:
maciej - słowo pisane na forum można edytowac by dopisac niedopowiedziane, lub usunąć powiedziane za dużo lub w sposób niewłasciwy. Zouza tego nie zrobiła do tego personalizując i nazywając w ten sposób mnie głupkiem za to ze mam motocyklowe sympatie...nie umiem do tego nic ani dodac ani ując - czytam tak jak jest napisane.

Wszystko zostało wyjaśnione dalej przez Thef'a i potwierdzone przez zouze, a Ty wracasz nieustannie do początku, bo tylko on pasuje do Twojej spiskowej teorii dziejów.

Moim zdaniem nie należy nadużywać możliwości edycji forum, bo potem dyskusja traci sens - jaki sens miałyby Twoje odpowiedzi i włumaczenie Thef'a, jeśli zouza przeedytowałaby swoją wypowiedź?

Możę lepiej tak zostawić, bo kto chce zrozumieć - zrozumie.
Cytat:
Ale tak to jest - kiedy gro forumowe wyolbrzymia moje wypowiedzi i odbiera je jako adresowane do wszystkich to ja jestem ten zły. kiedy ja odbieram coś zaadresowane do mnie to...jestem zły...ja albo czegoś tu nie rozumiem albo nie wciskaj mi prosze kitu, bo zwyczajnie pitolisz.

A czy ktoś napisał, że jesteś zły?

Tylko, że nadwrażliwy i że ciągle szukasz czegość co Cię możę urazić lub obrazić, a naprawdę nie jesteś pępkiem świata i nie jesteś na celowniku wszystkich, a do tego, że czasem warto spojrzeć pozytywniej na innych.

Czyli wszystkie "grona forumowe", w których wywołujesz kontrowersje tak wyolbrzymiają Twoje wypowiedzi?

Czyli wracamy do sensu "tego drugiego" wątku i znów mówisz "wszyscy źle mnie rozumieją i wyolbrzymiają moje wypowiedzi".

Nie przychodzi Ci do głowy, że skoro całe "grono" Cię źle rozumie, to może Ty mówisz niejasno, a nie, że całe "grono", które Cię nie zna się z góry na Ciebie uwzięło?

Cytat:
jesli miałbym się czegoś na siłę doszkiewac to uznałbym, ze olano moje zyczenia bo ktoś załozył osobny temat i "zapomniał" je tam przenieść.

Eee.... Yyy...

To ja już nic nie rozumiem...

Szukając, znalazłem Twoje życzenia dopisane w tym wątku:
http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#281417
w poradach technicznych, pod [R75 2.0 CDTi] i wątek ten przez autora został założony DZIŚ z premedytacją w "Poradach", a nie w którymś z kącików ogólnych.

Nie wiem jak reszta, ale ja zaglądam do "porad" i patrzę tylko na tematy zaczynające się od [R6xx] i [R8xx], bo tylko w nich mogę pomóc, więc tak szczerze to nie widziałem tego postu.

Ogólny wątek życzeniowy: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=34160 został założony w Hydeparku (bo tam lub w Offtopic'u jest chyba jego miejsce), przez kolegę pioneer_SRT19.12.2008, a więć PIĘĆ dni temu!!!


Znów nie rozumiem o co Ci chodzi, bo to Ty wpisałeś się do wątku pobocznego, a nie głónego?

Wesołych świąt i jeszcze raz: więcej dystansu i prób zrozumienia innych ludzi, a nie tylko siebie!
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Sro Gru 24, 2008 18:03   

maciej napisał/a:
Wesołych świąt (...)


obrażasz Thrillco i niemalże jego rodzinę!

:rotfl:
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 22:51   

MaReK bo ja widzę ze Ty podobny do mnie jesteś i równiacha z Ciebie więc moze się nie wkurzysz :P ... mam prośbę...
Napisz mi o co chodzi tym razem ?? tylko tam w 2 zdaniach :P

( Inni też oczywiście są równi :) )
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 22:58   

ehh ta dzisiejsza mlodziez, tylko streszczenia chca ;) a poczytac, poczytac troche :haha: ;)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:00   

Joa napisał/a:


ehh ta dzisiejsza mlodziez, tylko streszczenia chca a poczytac, poczytac troche

:lol: :lol: :lol:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:10   

Joa szczerze ?? Boję się o swoją psychikę po przeczytaniu tego tekstu... bo stanę się za mądry i jeszcze zacznę się udzielać zbytnio...

A Ty Brt co się ze mnie śmiejesz ?? myślisz ze jak masz 19 koni więcej od mojego byłego Roverka to możesz się ze mnie śmiać :P ??
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:12   

maciej napisał/a:
Eee.... Yyy...

To ja już nic nie rozumiem...

Szukając, znalazłem Twoje życzenia dopisane w tym wątku:
http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#281417
w poradach technicznych, pod [R75 2.0 CDTi] i wątek ten przez autora został założony DZIŚ z premedytacją w "Poradach", a nie w którymś z kącików ogólnych.

Nie wiem jak reszta, ale ja zaglądam do "porad" i patrzę tylko na tematy zaczynające się od [R6xx] i [R8xx], bo tylko w nich mogę pomóc, więc tak szczerze to nie widziałem tego postu.

Ogólny wątek życzeniowy: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=34160 został założony w Hydeparku (bo tam lub w Offtopic'u jest chyba jego miejsce), przez kolegę pioneer_SRT19.12.2008, a więć PIĘĆ dni temu!!!

i widzisz Maciej jak łatwo obrócić czyjeś słowa przeciwko niemu. teraz ty doszukujesz sie drugiego dna i usilnie starasz się mnie nie zrozumieć...prawie ośmieszyć nie rozumiejąc jednego tylko słowa z tego co napisałem w całym zdaniu - "jeśli".

Też umiesciłem te zyczeina własnie tam z premedytacją, chocby dlatego, ze dotyczą one głównie posiadaczy R75/ MG ZT...nic więcej i nic mniej...a ty zaczałeś analizować...czyzbys chciał mi potem dowalić?? Docenic samej twórczości już się nie starałes Ty...zły ty chyba jakiś jestes ;) :P
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:23   

Adrian355 napisał/a:
Joa szczerze ?? Boję się o swoją psychikę po przeczytaniu tego tekstu... bo stanę się za mądry i jeszcze zacznę się udzielać zbytnio...

strach ma wielkie oczy ;)

Thrillco napisał/a:
widzisz Maciej jak łatwo obrócić czyjeś słowa przeciwko niemu. teraz ty doszukujesz sie drugiego dna i usilnie starasz się mnie nie zrozumieć...prawie ośmieszyć nie rozumiejąc jednego tylko słowa z tego co napisałem w całym zdaniu - "jeśli".
Też umiesciłem te zyczeina własnie tam z premedytacją, chocby dlatego, ze dotyczą one głównie posiadaczy R75/ MG ZT...nic więcej i nic mniej...a ty zaczałeś analizować...czyzbys chciał mi potem dowalić??

ciekawa jestem ile jeszcze czasu tego typu dyskusje beda tu prowadzone :/
kolego Thrillco, czy Ty naprawde nie masz lepszych zajec jak szukanie tutaj za wszelka cene jakis teorii spiskowych?
to bylo zabawne przez pierwszych kilka dni, ale jak czytam kolejny watek i widze ciagle to samo, to zaczynam miec tego serdecznie dosyc. i mam nadzieje, ze Ci sie to szybko znudzi, bo niedlugo zabraknie osob takich jak MaReK, ktore jeszcze beda sie wysilac zeby Cie zrozumiec albo chciec poznac jesli bedzie taka okazja..
 
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:26   

maciej napisał/a:
Czy nie jest Ci ciężko żyć tak w ciągłym przeświadczeniu, że ktoś Cię obraża i atakuje?

No właśnie na tym to polega. Pod tym względem funkcjonowanie Thrillco opiera się na podobnym mechanizmie co tej panienki z linka. W innym przypadku kto chciałby w dzień wigilijny robić sobie taką "przykrość" i zaglądać na takie "nieprzyjemne" forum i czytać te wszystkie "wrogie" posty.
MaReK napisał/a:
Jak tak patrez na te posty, to czesc z nas nie stara sie w ogole spojrzec okiem kolegi Thrillco

Czasem czym innym jest rozumieć po co ktoś coś robi, a co innego to wspierać. Wchodzenie w cudze paranoje raczej nigdy nie wychodzi na dobre. Np. rozumiejąc zaburzenia tej emo można próbować jej pomóc ale raczej nie przez dostarczenie nowego zestawu żyletek.
MaReK napisał/a:
Pozwole sobie nawet stwierdzic, ze w czesci postow godzi sie z opnia zouzy przedstawiona przez thefa a probuje tylko zwrocic uwage na zle sformuowanie zdania

MaReKu ty też zwróciłeś na nie uwagę ale raczej w inny sposób, Twoje posty nie prowokują tak innych.
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:29   

Ja zawsze cheetnie kazdego poznam ;) A potem ewentualnie rozpoznam... na zdjeciach :)
Chcialem zazartowac ale nie wyszlo mi i nie bede juz w atmosferze swiatecznej sie motal ;)

A Thrilec, te ikonki (emotki) duzo daja, naprawde. Zupelnie inaczej odbiera sie taki post :)
Takze, wiecej usmiechu w postach.

A tak OT - jak u was po Wigilii ;D ?
Ja sie obzarlem przeokrotnie i kolejna godzine spedzam na .... wiecie gdzei ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:32   

Jej skończy się dla kogoś czkawką... ja idę po Cole bo widzę że coś się nakręca...
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 23:42   

teraz to isc trzeba, ale na Pasterke ;)
a Wigilia jak Wigilia, rybka byla pycha, tylko pierogi sie przypalily troche :D
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 00:29   

Korzystając z tematu ... Czy ja jestem jakiś dziwny ??
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Gru 25, 2008 00:51   

no ba :wink:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 01:12   

kasjopea dzięki :) wiedziałem ze na Ciebie zawszę mogę liczyć :)

Ps. Serio jestem dziwny ?? :shock:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 01:27   

Adrian355, kazdy jest dziwny.. kazdy na swoj wlasny sposob :)
 
 
 
Morszczuk
[Usunięty]






Wysłany: Czw Gru 25, 2008 02:21   

W tym wątku (i nie tylko zresztą tym) boli mnie tylko jedno: ciągłe nieporozumienia w sensie błędnej interpretacji czyichś wypowiedzi. :/ I nie mam tu tylko na myśli Thrillco.
Ja np. zawsze staram wypowiadać się jasno i pełnymi zdaniami, pozostali userzy bardzo różnie, no ale powiedzmy, że większość wyraża się jednak wystarczająco starannie.
A jednak wciąż to samo w przeróżnych tematach: wałkowanie w nieskończoność kto co miał na myśli, polemiki z polemikami itd. Zdumiewa mnie jak niektórzy mają "zdrowie" ślęczeć nad poszczególnymi zdaniami. :)
Doprawdy, czyż nie da się tego uniknąć :?: Ileż by to zaoszczędziło zbędnych emo ;) cji, czasu i zużytych klawiatur. ;)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 11:43   

Tom, a Ty wiesz, że za dwa konta na forum powinien być BAN? ;) :P
Ostatnio zmieniony przez thef Pią Gru 26, 2008 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów maciej vs. Mayson i co z tego wynikło
Wydzielone z wątku o prawie jazdy AM
maciej Offtopic 34 Sro Sty 27, 2010 19:04
maciej
Brak nowych postów OT z watku włacznik podgrzewanych lusterek
dzikson27 Offtopic 4 Czw Mar 26, 2009 22:48
AndrewS
Brak nowych postów Kolejna dyskusja OT o służbach - z wątku o ITD
Mombrey Offtopic 68 Pon Mar 09, 2009 18:01
Gość
Brak nowych postów Off-topic z wątku o parkowniu R75 w Fifth Gear
maciekmpl Offtopic 37 Sro Sty 21, 2009 18:11
Gość
Brak nowych postów Fotoradar - komentarze do fotki z wątku 'Pokaż siebie'
Paul Offtopic 81 Nie Lut 08, 2009 17:44
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink