Forum Klubu ROVERki.pl :: Co kto zrozumiał i co z tego wynikło (z wątku o EMO)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Co kto zrozumiał i co z tego wynikło (z wątku o EMO)

Wydzielony off z wątku o Emo
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Gru 25, 2008 12:21   

No to bawmy się dalej w analizy :)
Thef - za dwa kąta może i jest ban ale za dwa konta to już może niekoniecznie :D

Morris...albo oedytuj posta albo go usuń bo IMHO tym razem ostro przegiąłes i doczytaj sam czemu, nie chce mi się znowu tłumaczyc personalizowanych obraz - bo jakoś nie widze tam zadnych ikonek i innych pierdoł.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Gru 25, 2008 12:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mundek131 




Dołączyła: 26 Sty 2008
Posty: 224
Skąd: Zielona Góra

Rover 200

Wysłany: Czw Gru 25, 2008 16:51   

Męczące zrobiły się dyskusje ,tematy na tym forum :???: , czas zrobic sobie przerwę. Do zobaczenia zatem w przyszłym roku, bo w tym, a szczególnie pod koniec tego roku, nic godnego zainteresowania ostatnimi czasy nie znajduję dla siebie.

W tym zatem wątku, który początkowo był drastyczny , a stał się znów żenujący życzę rozmówcom


W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T !! :trzymasie:




p.s. jeżeli kogokolwiek , jakimkolwiek słowem, zdaniem, wyrażeniem, emotką oraz czymkolwiek innym jeszcze co sobie dopowiecie, zinterpretujecie, lub cokolwiek innego dostrzeżecie w moim poście - to od razu mówię NIE będę się z tego tłumaczyła .


:prezent: :rotfl:
_________________
Pozdrawiam
Mundi
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 19:22   

JA pitole wy to tylko Ot umiecie robić a jak się człowiek pyta to się nie dowie na serio :( NIKT mnie nie lubi !! :(
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 19:29   

Adrian355, zadajesz dziwne pytania, to dostajesz dziwne odpowiedzi.. co innego chcesz, zeby Ci napisac? skad zreszta mieliby wiedziec to ludzie, ktorzy znaja Cie z kilku postow na forum?
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 20:15   

Joa moze próbuje zmienić atmosferę ?? A nie oczekuję filozoficznych pouczeń ... Bo wiem kim jestem... i że nie można o mnie nic z forum powiedzieć ( dobrego )

Joa napisał/a:
z kilku postow na forum?


dokładnie 555 nielicząca Hyde part i OT :grin:

Ps. Dobra zamknę się lepiej ... jak ja nie lubie świąt !! ;/
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 21:12   

ehhh..
Adrian355 napisał/a:
moze próbuje zmienić atmosferę

atmosfery w tym przypadku zmienic sie nie da, zaraz sie moze okazac, ze obrazamy czyichs sasiadow i proboszcza. ;)
Adrian355 napisał/a:
i że nie można o mnie nic z forum powiedzieć ( dobrego )

no i tym nawiasem juz mnie denerwujesz ;p nie mozna nic powiedziec, bo niedobrze jest oceniac kogos po kilku postach. celowo pisze o "kilku", bo nie czytalam wszystkich. a nawet jesli bym czytala, to nadal nie bardzo potrafie (czy nawet po prostu nie chce) oceniac kogos tylko po tym, co pisze. bo i po co..
Adrian355 napisał/a:
Ps. Dobra zamknę się lepiej ... jak ja nie lubie świąt !! ;/

ee tam. ja tez za nimi nie przepadam, co nie zmienia faktu, ze nie rozumiem dlaczego ktos mialby z takiego powodu "sie zamykac". swietowac trzeba ;)
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Gru 25, 2008 21:20   

Joa no dobra przepraszam za ten nawias :) sam potem uznałem ze był zbędny :) Sorka :)

A zamykać bo pomyślałem ze trochę głupoty gadam :) Może to przez te 29 pierogów ... :cool:


NO ale wiesz.. prowadząc z kimś rozmowę na forum można poniekąd wywnioskować jako takie wnioski jaka osoba dana jest ... co nie oznacza że w 100% prawidłowe :) Bo jednak nic tak nie oddaje tego jaka dana osoba jest na ,, pierwszy rzut " oka jak rozmowa w 4 oczy ... Bo lepiej można według mnie kogoś poznać po dłuższej znajomości :) takie moje zdanie :) ale jestem tu najmłodszy i mogę się tu jeszcze baaaardzo mylić :razz:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Gru 26, 2008 00:13   

Adrian355, ciocia kasjo Cię lubi :*
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Gru 26, 2008 00:16   

Wujek MaReK tez Cie lubi ;)

A za te dwa konta Tom214Si i Morszczuk bana byc nie powinno, bo skad wiemy, ze nie jest to jego rodzony brat, ukrywany przez zycie cale w piwnicy i teraz dostal okno na swiat ;)
Nie wiem tylko po co takie zagrywki z tymi dwoma profilami ? No ale swieta sa to ja tam nie bede sprzatal ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Gru 26, 2008 12:54   

Thrillco napisał/a:
i widzisz Maciej jak łatwo obrócić czyjeś słowa przeciwko niemu. teraz ty doszukujesz sie drugiego dna i usilnie starasz się mnie nie zrozumieć...prawie ośmieszyć nie rozumiejąc jednego tylko słowa z tego co napisałem w całym zdaniu - "jeśli".

Jakiego drugiego dna?
Ty napisałeś, że "jeśli miałbyś się doszukiwać", a ja napisałem, nie wprost, że to jakiś absurd, bo mógłbyś się conajwyżej czepić siebie, że napisałeś to w wątku "niszowym", a nie w głównym wątku z życzeniami.

Zwłaszcza, że "ktoś założył osobny wątek i zapomniał je tam przenieść" nie miało miejsca, bo to Ty napisałeś swoje życzenia, po tym jak ten "osobny wątek" powstał, więc znów "jeśli miałbyś się doszukiwać" to doszukałbyś się ABSURDU we własnych poczynaniach - dopisałeś się w wątku pobocznym, a potem "miałbyś się doszukiwać", że ktoś nie przeniósł Twoich życzeń do wątku "głównego", który istniał 5 dni wcześniej.

Nie próbuję Cię "nie zrozumieć...prawie ośmieszyć", tylko pokazać, że czepiasz się na ślepo i bez sensu.
MaReK napisał/a:
Czesc z Was jednak caly czas widzi go przez pryzmat wczesniejszego watku.

Masz rację, ale czy trudno się dziwić, że jak ktoś się tak przedstawia (i to nie w jednym wątku), to potem już ludzie patrzą na niego przez taki pryzmat.
MaReK napisał/a:
Tzn ze jak lubie plywanie i skoki do wody to tez jestem przez nia obrazony?
Juz robisz z igly widly, uspokoj sie. Chcesz uzyskac przeprosiny publiczne od Zouzy za ten tekst? Ja nie chce, bo wiem ze nie miala na celu obrazac ani Ciebie ani mnie ani nikogo, sformulowala zle zdanie i tyle.

I o to mi chodziło, gdy pisałem:
Cytat:
Wszystko zostało wyjaśnione dalej przez Thef'a i potwierdzone przez zouze, a Ty wracasz nieustannie do początku, bo tylko on pasuje do Twojej spiskowej teorii dziejów.

i tyle. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Pią Gru 26, 2008 13:10   

kasjopea i MaReK co ja bym bez Was zrobił :) dzięki :*
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Gru 26, 2008 16:09   

Thrillco napisał/a:
Thef - za dwa kąta może i jest ban ale za dwa konta to już może niekoniecznie :D
Dzięki za poprawienie, Thrillco. Nie sądziłem, że zrobi to osoba, która popełnia błędy w co drugim wyrazie i uparcie twierdzi w profilu, że biały po angielsku to "withe" :D .
Coś mi się wydaje, że stęskniłeś się za moimi odpowiedziami ;) .
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pią Gru 26, 2008 16:30   

thef napisał/a:
osoba, która popełnia błędy w co drugim wyrazie i uparcie twierdzi w profilu, że biały po angielsku to "withe" ;D .

O faktycznie :]
Wogóle to jakieś 75% ludków nie rozróżnia słów:
kąta i konta :roll:
chodź i choć :roll:
jakiś i jakichś :roll:
także i tak że :roll:
thef i Thrillco :haha: (żart ;) )
MaReK napisał/a:
Nie wiem tylko po co takie zagrywki z tymi dwoma profilami ?

A to bardzo proste: "stworzyłem" Morszczuka jako człowieka od mokrej roboty. :twisted: :wink:
Tak na serio to już nie wiem czy naprawdę to jest nielegalne czy (wraz z thefem) żartowaliście ;p

Najpierw:
Adrian355 napisał/a:
Ps. Serio jestem dziwny :shock:

a kilkanaście godzin później:
Adrian355 napisał/a:
JA pitole wy to tylko Ot umiecie robić a jak się człowiek pyta to się nie dowie na serio

zdecyduj się z tymi OT ;> i uważaj na tzw. wujków, kiedyś Ci wytłumaczę o co chodzi. ;)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Gru 26, 2008 16:34   

Sprawa drugiego konta to żart i dobrze wiesz, że raczej nic Ci za to nie grozi ;)
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Pią Gru 26, 2008 19:16   

tom214Si tylko mnie nie bij :wink: w następnej wiadomości napisałem po co gdzie i jak :P Także już spokój na ten temat :)
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 28, 2008 00:44   

tom214Si napisał/a:
O faktycznie :]
Wogóle to jakieś 75% ludków nie rozróżnia słów:


albo Wogóle i w ogóle ;)

tom214Si napisał/a:
A to bardzo proste: "stworzyłem" Morszczuka jako człowieka od mokrej roboty

A co to w/g Ciebie znaczy? Logujesz sie jako niby anonim i piszesz z ukrycia, to czego balbys sie napisac jako Tom214Si czy jak? Jak napiszesz co myslisz o kims/czyms jako Ty (tom214Si) to na pewno nikt Ci nic nie zrobi.

tom214Si napisał/a:
Tak na serio to już nie wiem czy naprawdę to jest nielegalne czy (wraz z thefem) żartowaliście ;p

Kont z jedngo IP moze byc wiele, ale jak sie beda admini orientowac, ze to ta sama osoba i sieje tylko niepotrzebnie zamet to pewnie ktores z kont usuna :)

tom214Si napisał/a:
uważaj na tzw. wujków, kiedyś Ci wytłumaczę o co chodzi. ;)

Nie czekaj, wytlumacz teraz.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 28, 2008 01:04   

MaReK napisał/a:
tom214Si napisał/a:
uważaj na tzw. wujków, kiedyś Ci wytłumaczę o co chodzi. ;)

Nie czekaj, wytlumacz teraz.

Adrian jest jeszcze niepełnoletni, dobrze o tym wiesz ;) więc na razie musi mu to wystarczyć. ;)
MaReK napisał/a:
Jak napiszesz co myslisz o kims/czyms jako Ty (tom214Si) to na pewno nikt Ci nic nie zrobi.

:haha:
Dobre sobie, Morszczuk jest nowy to może by się i nabrał, ale żeby mi takie kity? ;>
ja i Morszczuk żeśmy napisali napisał/a:
"stworzyłem" Morszczuka jako człowieka od mokrej roboty. :twisted: ;)

MaReK napisał/a:
A co to w/g Ciebie znaczy? Logujesz sie jako niby anonim i piszesz z ukrycia, to czego balbys sie napisac jako Tom214Si czy jak?

A emotki "przeczytał"?
W ostateczności zejdę do podziemia i zacznę pisać z komórki (to się wtedy chyba "ziemianka" nazywa ;) ). ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 28, 2008 01:18   

tom214Si napisał/a:
Dobre sobie, Morszczuk jest nowy to może by się i nabrał, ale żeby mi takie kity? ;>

Sugerujesz, ze cos zlego Cie spotkalo na tym forum, bo miales swoje zdanie?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 28, 2008 01:20   

MaReK napisał/a:
Sugerujesz, ze cos zlego Cie spotkalo na tym forum, bo miales swoje zdanie?

Sugerujesz, że nic o tym nie wiesz? ;>
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 28, 2008 01:22   

Nie. Nic nie wiem o tym, jakobys ucierpial z tego powodu, np. fizycznie ;)
Z reszta czego ma sie bac taki Morszczuk jak Ty ;> ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów maciej vs. Mayson i co z tego wynikło
Wydzielone z wątku o prawie jazdy AM
maciej Offtopic 34 Sro Sty 27, 2010 19:04
maciej
Brak nowych postów OT z watku włacznik podgrzewanych lusterek
dzikson27 Offtopic 4 Czw Mar 26, 2009 22:48
AndrewS
Brak nowych postów Kolejna dyskusja OT o służbach - z wątku o ITD
Mombrey Offtopic 68 Pon Mar 09, 2009 18:01
Gość
Brak nowych postów Off-topic z wątku o parkowniu R75 w Fifth Gear
maciekmpl Offtopic 37 Sro Sty 21, 2009 18:11
Gość
Brak nowych postów Fotoradar - komentarze do fotki z wątku 'Pokaż siebie'
Paul Offtopic 81 Nie Lut 08, 2009 17:44
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink