Forum Klubu ROVERki.pl :: Uwagi TheArt na temat Klubu (wydzielony)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Uwagi TheArt na temat Klubu (wydzielony)
Autor Wiadomość
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:55   

thef napisał/a:
TheArt napisał/a:
Chciałbym przyjechać bez zlotowego, mogę? Zabiorę ze sobą kilku innych Roverzystów, mogę? Krótka piłka.
Nikt Ci nie zabrania, możesz przyjechać i pogadać, pooglądać, z tym, że musisz sobie zorganizować wyżywienie i noclegi, no i nie skorzystasz z atrakcji sponsorowanych przez Klub jako uczestnik, tylko co najwyżej obserwator.


O to mi chodziło od początku. Czyli jednak można?

[ Dodano: Pon Maj 24, 2010 20:55 ]
Paul napisał/a:
TheArt napisał/a:
prasa i telewizja.
Tak, a tego nam najbardziej do życia potrzeba :/


Wierz mi, że to pomaga w rozwoju.

Paul napisał/a:

TheArt napisał/a:
bo na moich forach byś wyleciał za brak polskich znaków
A nas się czepiasz ? :roll:

Gdzie się czepiam? Zobacz wyżej kolega mi napisał o ortografii a wali całe zdania bez składu ładu i wbrew netykiecie.

Paul napisał/a:

TheArt napisał/a:
Czyli jakie cele, jeśli mogę zapytać bo widzę, że już się kasjo krzywo na mnie patrzysz. Klub ma jakieś wydatki? Poza serwerem i domeną (150-200zł rocznie) nie przypominam sobie żadnych innych kosztów utrzymania.
Klubowicze mają takie informacje i dokładne rozliczenie, corocznie na Walnym Zgromadzeniu Klubu (podczas Zlotu) i są to informacje WEWNĘTRZNE klubu.

Fajnie że Klubowicze mają, tylko zanim za coś zapłacę to chciałbym wiedzieć na co to pójdzie. Więc chyba właśnie Ci, którzy Klubowiczami chcą zostać powinni mieć do tego wgląd.

To, że prowadzicie szczegółową księgowość się chwali, ogólnie macie ten Klub bardziej "poważny". To nie ironia tylko określenie, trudno mi to nazwać.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
Ostatnio zmieniony przez TheArt Pon Maj 24, 2010 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:57   

TheArt napisał/a:
Fajnie że Klubowicze mają, tylko zanim za coś zapłacę to chciałbym wiedzieć na co to pójdzie. Więc chyba właśnie Ci, którzy Klubowiczami chcą zostać powinni mieć do tego wgląd.

...to było zacząć od lektury dla początkujących, a nie rżnąć zaawansowanego ;p

http://roverki.pl/article.php?sid=19
Ostatnio zmieniony przez Jugol Pon Maj 24, 2010 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:02   

TheArt napisał/a:
Fajnie że Klubowicze mają, tylko zanim za coś zapłacę to chciałbym wiedzieć na co to pójdzie. Więc chyba właśnie Ci, którzy Klubowiczami chcą zostać powinni mieć do tego wgląd.
Wejdź na stronę klubową, poczytaj o Klubie i się dowiesz tego co potrzebujesz. Nie myśl jednak, że będziesz miał wgląd do księgowości.

[ Dodano: Pon Maj 24, 2010 21:02 ]
TheArt napisał/a:
To, że prowadzicie szczegółową księgowość się chwali, ogólnie macie ten Klub bardziej "poważny". To nie ironia tylko określenie, trudno mi to nazwać.
Bo to nie jest forum miłośników i posiadaczy, to jest Stowarzyszenie, Klub ROVERki.pl, posiadający osobowość prawną, statut, władze itd.
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:44   

TheArt napisał/a:
Chciałbym zaczepić Roverovca na parkingu i powiedzieć mu (tak się robiło w DaciaKlub) żeby przyjechał na zlot, pozna ludzi, pośpiewa przy grillu i spali gumę na płycie lotniska.

przecież możesz to zrobić
co jakiś czas są w każdym rejonie polski organizowane spoty lokalne na które każdy kto ma ochote może podjechać :ok:
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:49   

Spot trwa zwykle kilka godzin i jest raczej wyjściem do knajpy a zlot to kilkudniowa impreza.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:57   

TheArt napisał/a:
Spot trwa zwykle kilka godzin i jest raczej wyjściem do knajpy a zlot to kilkudniowa impreza.
Niektóre nasze spoty potrafią trwać cały weekend majowy albo sylwestrowy ;)
 
 
dukat11 




Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:57   

TheArt napisał/a:
Gdybym powiedział że musi zapłacić 60zł to nie warto byłoby z auta wychodzić. Bądźmy szczerzy mało kogo stać na to.


Tu to cię Kolego poniosło. Nie jestem klubowiczem ale trochę szacunku. Jeśli chcesz pryjechać to a te 50-60zł to naprawdę nie wiele. A jeśli nie masz na to żeby zapłacić za atrakcje to trudno po prostu trzeba zrezygnować i pozostać w domu przed TV. Jak chcesz pójść do kina z dziewczyną/żoną to same bilety kosztują 50-60zł i to za 2h zabawy.
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 22:48   

dukat11 napisał/a:
TheArt napisał/a:
Gdybym powiedział że musi zapłacić 60zł to nie warto byłoby z auta wychodzić. Bądźmy szczerzy mało kogo stać na to.


Tu to cię Kolego poniosło. Nie jestem klubowiczem ale trochę szacunku.


:rotfl: co to ma być :rotfl:

dukat11 napisał/a:

Jeśli chcesz pryjechać to a te 50-60zł to naprawdę nie wiele.

Ile masz lat? Utrzymuje Cię mama? Mam 5 osobową rodzine i wierz mi 60zł to bardzo dużo.
Co powiesz na to, że 68zł płaci Państwo samotnie wychowującym matkom na dziecko. Zanim coś powiesz pomyśl.

dukat11 napisał/a:

A jeśli nie masz na to żeby zapłacić za atrakcje to trudno po prostu trzeba zrezygnować i pozostać w domu przed TV.

Najlepsze atrakcje to te darmowe czyli spotkanie z innymi sympatykami, pogaduchy i wypicie kawy (o sory tu się zaczynają wydatki). I właśnie o to chodzi, by Ci którym 60zł nie lata koło d mogli przyjechać.
dukat11 napisał/a:

Jak chcesz pójść do kina z dziewczyną/żoną to same bilety kosztują 50-60zł i to za 2h zabawy.

Do kina można iść za darmo, chyba że obejrzeć film. A tu bilety można mieć za 20zł na dwie osoby.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
dukat11 




Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 22:58   

TheArt, Pogaduchy i kawa to oczywiście na spotach lokalnych norma za darmo nie zależnie od marki jaką ktoś lubi. Ale Zlot czy samochodowy czy motocyklowy to zupełnie inna sprawa. Zorganizowanie takiej imprezy kosztuje a nie sądzę aby zarząd klubu był aż tak majętny aby sponsorować cały zlot. Więc albo kogoś stać albo nie uczestniczy.
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:00   

...nie mam na paliwo- auto stoi na parkingu, nie mam na zlot- nie jadę. Ciach bajera.
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:02   

Cytat:
...nie mam na paliwo- auto stoi na parkingu, nie mam na zlot- nie jadę. Ciach bajera.

Dokładnie.
Proste, jak nie napiszę CO !!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:04   

TheArt, masz pełne prawo przyjechać na Zlot, pogadać z innymi. Natomiast nie płacąc opłaty zlotowej nie masz prawa uczestniczyć w żadnych atrakcjach zlotowych, jak na przykład lans na torze :wink: . To proste - za wynajęcie toru płacą Klubowicze i nie ma absolutnie żadnego powodu, aby oni Ci tę przyjemność fundowali.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:14   

kasjopea napisał/a:
TheArt, masz pełne prawo przyjechać na Zlot, pogadać z innymi. Natomiast nie płacąc opłaty zlotowej nie masz prawa uczestniczyć w żadnych atrakcjach zlotowych, jak na przykład lans na torze :wink: . To proste - za wynajęcie toru płacą Klubowicze i nie ma absolutnie żadnego powodu, aby oni Ci tę przyjemność fundowali.


To rozumiem i jest to oczywiste. A nie głupkowate odpowiedzi "nie mam na paliwo to nie jade". Tylko burak może gadać takie bzdety i to jest właśnie snobizm. Dzięki kasjo za odpowiedź, być może się kiedyś zobaczymy to dam się sprać :D
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
Ostatnio zmieniony przez TheArt Pon Maj 24, 2010 23:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:16   

TheArt napisał/a:
To rozumiem i jest to oczywiste. A nie głupkowate odpowiedzi "nie mam na paliwo to nie jade". Tylko burak może gadać takie bzdety i to jest właśnie snobizm. Dzięki kasjo za odpowiedź, być może się kiedyś zobaczymy to dam się sprać

...zważaj Waść na słowa ;>
Where do you want to TROLL today? TheArt :taa:
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:21   

To się zachowuj bo Ciągle tylko się palisz do bitki. Zobacz co napisałeś i odnieś do tego osoby, którym atrakcje zlotowe nie przypadną do gustu. Też mają płacić żebyś Ty miał taniej?

Where do you want to TROLL today? Jugol :taa:

Oczywiście, że zlot to większe wydarzenie i jeśli ktoś chce w nim w pełni uczestniczyć to się składa. Jest jednak wiele osób, które po prostu chcą przyjechać bo chcą zobaczyć jak to jest, chcą tylko poznać innych sympatyków marki, wymienić się doświadczeniami. Co więcej niektórym atrakcje wymyślone przez dany Klub wcale mogą nie przypaść do gustu. Chamstwem byłoby powiedzieć 50 letniemu sympatykowi Rovera, sory stary nie możesz przyjechać bo my będziemy się ścigać na torze, albo jak by powiedzieć nie płacisz za rajd nie przyjeżdzasz, co mnie to że Ty nie będziesz w tym uczestniczył. Kasjo i Thef rozumieją o co mi chodzi.

I dlatego nie jest jak napiał Jugol nie masz kasy nie jedziesz na zlot, bo jak widać każdy może przyjechać. Puenta.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:26   

...trolluj sobie dalej, ale bezemnie, poczytaj sam swoje posty kilka linijek wyżej i post z 23:21, sam nie wiesz o co Ci chodzi :papa: Zachowuję się stosownie do Twego poziomu, a jeśli chodzi o jakieś ,,bitki'' , to chyba w Twej głowie :) :papa:
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:36   

TheArt napisał/a:
Oczywiście, że zlot to większe wydarzenie i jeśli ktoś chce w nim w pełni uczestniczyć to się składa. Jest jednak wiele osób, które po prostu chcą przyjechać bo chcą zobaczyć jak to jest, chcą tylko poznać innych sympatyków marki, wymienić się doświadczeniami. Co więcej niektórym atrakcje wymyślone przez dany Klub wcale mogą nie przypaść do gustu. Chamstwem byłoby powiedzieć 50 letniemu sympatykowi Rovera, sory stary nie możesz przyjechać bo my będziemy się ścigać na torze, albo jak by powiedzieć nie płacisz za rajd nie przyjeżdzasz, co mnie to że Ty nie będziesz w tym uczestniczył. Kasjo i Thef rozumieją o co mi chodzi.

I dlatego nie jest jak napiał Jugol nie masz kasy nie jedziesz na zlot, bo jak widać każdy może przyjechać. Puenta.

Coś Ci się chłopie pozajączkowało zdecydowanie :(
NIKT nie napisał że "nie możesz" przyjechać na Zlot.
To Ty piszesz o tym, że kogoś może nie być stać na coś, więc napisano Ci "oczywistą oczywistość" - Nie mam - nie jadę, a Ciebie to oburza ?? Nie rozumiem :(
Jak nie mam na wakacje na Hawajach to nie jadę i nie mam pretensji do biura podróży, że nie chce mne za friko zabrać, bo ja sobie tylko popatrzę :haha: (wiem, niedokładne porównanie, ale sens podobny ;p ).

Podsumowując: jeżeli chcesz przyjechać na Zlot (nie mylić ze spotem), to masz prawo.
Bezpłatnie NIE masz prawa do czynnego udziału w zorganizowanych atrakcjach, do 'bezpłatnego' wyżywienia ani noclegu, a jako nie-członek Klubu nie masz prawa do udziału w Walnym Klubu. Ot i wsio :/
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:39   

No to już wiemy :D A wyżywienie i noclegi każdy płaci :D Poza tym wolę spać w aucie.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:39   

TheArt napisał/a:
Ile masz lat? Utrzymuje Cię mama? Mam 5 osobową rodzine i wierz mi 60zł to bardzo dużo.
Co powiesz na to, że 68zł płaci Państwo samotnie wychowującym matkom na dziecko. Zanim coś powiesz pomyśl.
Ale TheArt, moglibyśmy napisać po co w takim razie chcesz kupić felgi do auta, po co kupiłeś auto w ogóle i po co chcesz dokładać do niego pieniądze, żeby tylko lepiej wyglądało i miało bajery. Chcesz neonki zamontować, a mówisz o zapomogach socjalnych. Ważne, żeby wiedzieć czego się chce i co ma być priorytetem.
TheArt napisał/a:
Tylko burak może gadać takie bzdety i to jest właśnie snobizm.
Nie obrażaj ludzi, proszę. A snobizm to zupełnie co innego.
TheArt napisał/a:
Najlepsze atrakcje to te darmowe czyli spotkanie z innymi sympatykami, pogaduchy i wypicie kawy (o sory tu się zaczynają wydatki). I właśnie o to chodzi, by Ci którym 60zł nie lata koło d mogli przyjechać.
I tego nikt Ci nie odmówi, ba założę się, że nie jeden zaproponuje Ci piwko, kawę czy cokolwiek. Na zlotach na prawdę czuć atmosferę rodzinną i tu jest tez nasza przewaga nad klubami golfa, fiata itp., jest nas mniej, dlatego na zlocie można pogadać praktycznie z każdym i poczuć tą więź bardzo szybko.
TheArt napisał/a:
Do kina można iść za darmo, chyba że obejrzeć film. A tu bilety można mieć za 20zł na dwie osoby.
Nie rozliczajmy się co droższe, co tańsze, bo to wygląda tak, jakbyś twierdził, że za kino jesteś w stanie dać 20 zł, a za zlot 60 (czy 50 składki rocznej) już nie, bo za drogo w stosunku do kina. Zresztą 20 zł, to raczej mało na kino ;)
TheArt napisał/a:
Chamstwem byłoby powiedzieć 50 letniemu sympatykowi Rovera, sory stary nie możesz przyjechać bo my będziemy się ścigać na torze, albo jak by powiedzieć nie płacisz za rajd nie przyjeżdzasz, co mnie to że Ty nie będziesz w tym uczestniczył.
Ale co to ma do rzeczy. Nie ważny wiek, płeć, orientacja, wyznanie. Każdy może przyjechać i albo płaci i może w pełni korzystać z przygotowanych atrakcji, albo wpada na własny rachunek, pointegrować się, porozmawiać ale bez dodatkowych atrakcji jako pełnoprawny uczestnik (a może przecież obserwować, nie musi brać czynnego udziału).
Tak na marginesie, dwa lata temu obchodziliśmy na zlocie 50kę naszego klubowicza :P
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 23:40   

A tak BTW, to temat jest: "Jak dołączyć ..." a nie "Czy ..." albo "Po co ..." , więc skończ ten off top :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Auto Mariana_K - wydzielony
maciej Offtopic 37 Sob Wrz 05, 2009 15:39
Marian_K
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu Remi55
Gość Offtopic 67 Pią Cze 24, 2011 18:30
Remigiusz
Brak nowych postów Kolejna dyskusja LPG kontra diesel (wydzielony)
Wydzielone z tematu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=47129&postdays=0&postorder=asc&a
kasjopea Offtopic 81 Pią Lis 27, 2009 14:32
sobrus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink