Forum Klubu ROVERki.pl :: Wątek wydzielony z tematu Remi55
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szoso
Pią Cze 17, 2011 09:46
Wątek wydzielony z tematu Remi55
Autor Wiadomość
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Sro Cze 15, 2011 14:42   

słuchaj co do tego kompa to była cena 750zł z chipem, ale weź to pod uwage że robiła to profesjonalna firma gdzie mam paragon na 800zł wraz z hamownią a nie jakieś dłuboki, auto zapierdziela tak że na g-techu przyspieszenia oscylują w granicach 7.32s i 7.48s bo robiłem dwa czasy więc wydaje mi się że jest to jeden z najszybszych lub najszybszy MG w Polsce. Co do twoich map to myślałem że masz jeszcze bardziej agresywne ale jak mówisz ze jednak na 120KM i lepszy doł to mi nie potrzebne :) A co do tego IC to masz racje, że temperature trzyma bardzo dobrą i na dobre to wychodzi :) pozdro
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 15, 2011 14:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 14:52   

Tak jak Remi napisal wkladka czy stozek bez roznicy. Wkladka jest o tyle gorsza ze Ci olejek przeplywke ubrudzi, jeszcze zmienisz tak jak ja na stozek suchy... Ale widze ze Ty nikogo nie sluchasz. Druga sprawa to IC. Ten seryjny tak sie grzeje, ze na nowym na pewno mocy wiecej jest. Jeszcze tablice rejestracyjna przeloze na dokladke dla pelnego efektu :) Ja teraz turbo musze skrecic bo dmucha 1.4 bara az...
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 15:08   

komik88, Ale mi trzeba sam komp bez Chipów, nie potrzebuje chipów bo mam sam swoje :wink: Zostaw sobie chipy jak tyle za nich kasy dałeś :wink: Trzeba mi sam ECU z podstawkami :wink:

Nie no takich agresywnych map to ja nie mam :wink: Ciut lepsze niż seria :wink:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Sro Cze 15, 2011 15:29   

mbc masz Krzysiek włożone?? dobrze Ci sie to sprawuje?? mi kumple mówili że w dieslu się to nie opłaca robić bo co ze podkręcisz turbo jak trzeba mu też odpowiednio paliwo podlać.. nie to że nie słucham nikogo, po prostu ja za dużo wiem o tym aucie i każdy wie swoje :) ja miałem swoich 20 aut to wiem co robic a co nie :) nauczyłem sie pewnych spraw, a poza tym współpracuja ze mną kumple z Zatecka z łodzi :)
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 15:43   

komik88 napisał/a:
wydaje mi się że jest to jeden z najszybszych lub najszybszy MG w Polsce.

To źle Ci się wydaje :)
Otwórz chłopie trochę głowę i troszkę zacznij czytać i słuchać się innych bo tylko w tym jednym miejscu napisałeś sporo głupot.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Sro Cze 15, 2011 15:47   

co ty człowieku wypisujesz?? jakich głupot podaj mi przykłady.. co do najszybszego MG ZR to w dieslu jest to jeden z najszybszych w Polsce na pewno, bo sory ale nie kazdy ma porobione auto, tym bardziej MG! a seria to nie jest i czas 7.3s do 100 to może mi powiesz ze jak na diesla w tej klasie jest średni?? to chyba ty wypisujesz głupoty!
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 16:12   

Nie chce Remiemu tematu zaśmiecać ale po prostu nie mogę się powstrzymać.
komik88
Po pierwsze to nie spinaj się bo Ci żyłka gdzieś pęknie.
Po drugie. Cytuję Twoje słowa:
komik88 napisał/a:
wydaje mi się że jest to jeden z najszybszych lub najszybszy MG w Polsce

Najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co to znaczy najszybszy. Bo na kresce to każdy głupi umie stanąć i ogarnąć dobry punkt zmiany biegów. Więc sorry ale jeśli uważasz że to jest wyznacznik szybkości to ja nie mam pytań.
Napisałeś MG więc nie tylko ZR ale również wszystkie ZSy i inne wynalazki. Teraz już schodzisz do diesla. Zastanów się drugi raz zanim coś napiszesz.
komik88 napisał/a:
bo sory ale nie kazdy ma porobione auto, tym bardziej MG!

A niby dlaczego? Wyobraź sobie że nie tylko Ty grzebiesz w aucie i coś robisz. Nie zdziwiłbym się gdyby pierwszy lepszy zdrowy MG ZS180 Cię objechał. Zarówno na prostej jak i na zakrętach. Już nie mówię o Roverach bo takich to by się znalazło ładnych kilka i to na tym forum :)
komik88 napisał/a:
a seria to nie jest i czas 7.3s do 100 to może mi powiesz ze jak na diesla w tej klasie jest średni??

Pewnie że średni. Bo co Ci z tych 7,3s? Bułki ze sklepu przywieziesz cieplejsze o 0,5 stopnia celcjusza czy dłużej będziesz stał na kolejnych światłach na czerwonym. Ludzie w Golfach mają połowę tego a jakoś klasa wyższa to nie jest.
komik88 napisał/a:
jakich głupot podaj mi przykłady

Proszę bardzo:
komik88 napisał/a:
IC ci koni nie da tylko utrzyma ci mieszanke powietrza chłodniejszą i tyle

Pierwsza głupota i wogóle zdanie się wykluczające.

Mało postów napisałeś a już siejesz swoje teorie. Nie mówię że złe ale trochę pokory dla innych by się przydało bo ani nie jesteś pępkiem świata ani tym bardziej człowiekiem wszechwiedzącym.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
bonus89 




Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 1037
Skąd: Bychawa

Rover 200

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 18:02   

komik88 napisał/a:
a IC ci koni nie da tylko utrzyma ci mieszanke powietrza chłodniejszą i tyle..
ahahahaha
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Sro Cze 15, 2011 21:42   

GREG nie bede z tobą dyskutował bo to nie ma sensu, to co pisałem to nie moje teorie tylko uwierz mi miałem troche dobrych i szybkich aut i handluje autami od 5 lat to na pewno jeździłem takimi że ty nawet nie śnisz o takich, masz tego swojego rovera to nim jeździj i sie za przeproszeniem nie wpier.. w mojego MG a jak ty jestes taki twardziel to zapraszam i pojeździmy, bo nie lubie cwaniaków którzy tylko w japie są mocni.. Sory Remi ale musiałem.
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 21:46   

Tam, mam MBC, bardzo wygodna regulacja ciśnienia doładowania ;)
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 23:26   

komik88 napisał/a:
GREG nie bede z tobą dyskutował bo to nie ma sensu, to co pisałem to nie moje teorie tylko uwierz mi miałem troche dobrych i szybkich aut i handluje autami od 5 lat to na pewno jeździłem takimi że ty nawet nie śnisz o takich, masz tego swojego rovera to nim jeździj i sie za przeproszeniem nie wpier.. w mojego MG a jak ty jestes taki twardziel to zapraszam i pojeździmy, bo nie lubie cwaniaków którzy tylko w japie są mocni.. Sory Remi ale musiałem.
"

Zejdz na ziemie i ochlon, troche kultury. Chcesz sie scigac? ja chętnie ;) sprawdzimy to Twoje 7,3 do paki ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 00:10   

i tak bym was pocisnął ;) Pozdrawiam najszybsze R200 Sdi W wawie ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
bonus89 




Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 1037
Skąd: Bychawa

Rover 200

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 11:06   

Markzo napisał/a:
Chcesz sie scigac? ja chętnie ;) sprawdzimy to Twoje 7,3 do paki ;)

I wszystko w temacie ;) gdyby mały % tego co mówi komik88, był prawdą to z pewnością stanął by z Markzem :P A ja też swoje biedne 1.4 bym z jego 7s sprawdził
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 11:29   

bonus89 napisał/a:
I wszystko w temacie gdyby mały % tego co mówi komik88, był prawdą to z pewnością stanął by z Markzem A ja też swoje biedne 1.4 bym z jego 7s sprawdził

Bron Boze nie neguje tego, ze Jego zr ma 7,3s do paczki, z czystej ciekawosci bym sie sprawdzil bo juz kilka osob mowi ze idt i sdi objezdza kv6 a ja chetnie bym to zweryfikowal :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 16, 2011 12:14   

jak bym miał możliwość to chętnie bym sprawdził bo wiem że to 7.3s do 100 nie jest wyssane z palca, to jest mój 4 rover (tzn ten akurat MG) i wiem co on robi.. jak chce się ktoś zmierzyć to jestem chętny ale nie będe jechać do Rzeszowa bo jeszcze mnie nie porypało ;/
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 12:18   

Te Koluszki koło łodzi? przecież Ci nie kaze do Rz jechać :D mozna sie w wawie ustawic ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 16, 2011 12:35   

człowieku ja mam do wawy 120km prawie ;/ i mam tylko po to jechać żeby sobie depnąć 2x i wrócic ;/ jak ktoś chce się mierzyć to zapraszam do łodzi, chętnie pośmigam, jest sporo prostych po 500m. pozdro
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 12:50   

Masz czas do setki lepszy niż prawie 100kg lżejszy ZR160 baaa to jest nawet lepiej niż Golf VR6 który ma prawie 180KM :lol: Zejdźcie na ziemi z tymi klekotami nigdy nie jechały i nigdy jechać nie będą chyba, że faktycznie tak jak pisze w profilu masz w MG silnik TDI wtedy jakiś sensowny wynik koło 200KM można uzyskać :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 12:55   

komik88 napisał/a:
człowieku ja mam do wawy 120km prawie i mam tylko po to jechać żeby sobie depnąć 2x i wrócic jak ktoś chce się mierzyć to zapraszam do łodzi, chętnie pośmigam, jest sporo prostych po 500m. pozdro

heh, ja mam do wawy 300+ ;)

Pływak napisał/a:
Masz czas do setki lepszy niż prawie 100kg lżejszy ZR160 baaa to jest nawet lepiej niż Golf VR6 który ma prawie 180KM Zejdźcie na ziemi z tymi klekotami nigdy nie jechały i nigdy jechać nie będą chyba, że faktycznie tak jak pisze w profilu masz w MG silnik TDI wtedy jakiś sensowny wynik koło 200KM można uzyskać

Zaba mowil, ze jego Sdi napedza sie od 40 do 120 tak jak zs v6, od Krzyska slyszalem, ze jego iDT robi setke w ~7s, tutaj Komik tez podaje niskie 7s, wiec pasuje to sprawdzic wreszcie ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 13:22   

Markzo, ja mówiłem, że 7 sekund do 100 km/h? :P
Ja nawet nie mierzyłem, bo szkoda mi ze sprzęgła strzelać :P
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Auto Mariana_K - wydzielony
maciej Offtopic 37 Sob Wrz 05, 2009 15:39
Marian_K
Brak nowych postów Uwagi TheArt na temat Klubu (wydzielony)
TheArt Offtopic 86 Czw Maj 27, 2010 14:39
kasjopea
Brak nowych postów Kolejna dyskusja LPG kontra diesel (wydzielony)
Wydzielone z tematu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=47129&postdays=0&postorder=asc&a
kasjopea Offtopic 81 Pią Lis 27, 2009 14:32
sobrus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink