Forum Klubu ROVERki.pl :: Janusz Palikot Wasze opinie.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Palikot Wasze opinie.
Autor Wiadomość
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Pią Lut 11, 2011 15:58   

maciej napisał/a:
Bo w perspektywie budżetowej do 2013 już są podzielone, a do dzielenia perspektywy 2014-2020 to jeszcze UE musi ustalić zasady na jakich to się odbędzie.
- aha więc jak to będzie za parę lat to już luz - do tego czasu zapomną że nasz rząd ich olewa :ok: - poza tym zobacz, Irlandia zbankrutowała to unia pomogła, może być mniej skora do pomocy nam przy takim zachowaniu polskiego rządu.
maciej napisał/a:
Skąd czerpiesz tak szeroką wiedzę o poglądach 6,5 mld ludzi?

Ehh Maciej, czy muszę pisać w cudzysłowie każde takie wyrażenie? Artykuły o złym stanie naszej gospodarki ukazywały się już między innymi w Wielkiej Brytanii :wink: .

maciej napisał/a:

bociannielot napisał/a:
co ma wpływ negatywny na całą gospodarkę

A możesz jakoś konkretnie?
Bo od pustych słów i poglądów bez uzasadnienia, to specjalistów mamy na Wiejskiej.

Hmm, no więc tak - jeśli w świat poszła opinia że jednak możemy stać się drugą Irlandią i zbankrutować od razu maleje nasza wiarygodność, co za tym idzie - nie jestem ekonomistą żeby ładnie Ci to wytłumaczyć, ale jeśli poszukasz, poczytasz jak mądrzejsi ode mnie tłumaczą i nie jest to zbyt ciekawa perspektywa. Jak znajdę jakieś linki to podrzucę na pewno.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 11, 2011 15:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 16:20   

bociannielot napisał/a:
Hmm, no więc tak - jeśli w świat poszła opinia że jednak możemy stać się drugą Irlandią i zbankrutować od razu maleje nasza wiarygodność, co za tym idzie - nie jestem ekonomistą żeby ładnie Ci to wytłumaczyć, ale jeśli poszukasz, poczytasz jak mądrzejsi ode mnie tłumaczą i nie jest to zbyt ciekawa perspektywa. Jak znajdę jakieś linki to podrzucę na pewno.


tak tak bocianku juz pisales o swoich kolegach co cos opowiadali i tlumaczyli... ja tez ostanio mialem podsumowanie roku i planowanie nowego w korporacji i 2011 ma planowany duzy wzrost podobny do 2007 roku wiec jestem dobrej mysli :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Pią Lut 11, 2011 16:48   

http://www.youtube.com/watch?v=x7m81-Dhqfg
ja słucham często tego kolesia, o tym dobrym wzroście w 2011 też się wypowiedział, polecam samemu sprawdzić co prof. ma do powiedzenia :ok:
 
 
 
monia0023 




Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 371
Skąd: Lublin

Rover 75

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 19:51   

bociannielot napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=x7m81-Dhqfg
ja słucham często tego kolesia, o tym dobrym wzroście w 2011 też się wypowiedział, polecam samemu sprawdzić co prof. ma do powiedzenia

Bardzo pięknie gada, tylko pokaż mi partię, która z takimi hasłami wygra wybory, skoro o 1% VAT tyle krzyku, oraz pokaż wyborcę, który poprze takie poglądy.

Jeżeli chodzi o Palikota, to pomijając już jego mało elegancki styl, nie zauważyłam żeby coś załatwił do końca, a był w partii rządzącej. Słusznie naświetla różne wypaczenia i patologie, ale to trochę za mało. Jako poseł wybrany w Lublinie, nic nie zrobił dla swoich wyborców, a obiecywał wiele. Chyba, że lubelszczyzna to za mały "pikuś" na "wielkie" projekty
_________________
Monika
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Lut 12, 2011 08:40   

monia0023 napisał/a:
nie zauważyłam żeby coś załatwił do końca, a był w partii rządzącej.
:brawo: :brawa: o tym właśnie mówiłem, cieszę się że ktoś mnie popiera monia0023, co do Rybińskiego - ja bym go poparł - za to on nie założy ugrupowania, a co do partii to współtworzył program gospodarczy PJN, ale wątpię żeby go potem użyli
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 12, 2011 12:49   

Byl w parti, a jak wiadomo samym byciem w stadzie nic sie nie zalatwi, dlatego opdziekowal :)

Czy sam da cokolwiek rade, tez nei sadze, ale moze jakby ludzie zaglosowali, zamiast na PO, bo sa juz nimi zmeczeni... moze cos by zmienilo, a na pewno zmusilo obecny beton rzadowy, do zmian, co juz by bylo osiagnieciem.

Rybinski , balcerowicz, centrum adama smitha, UE moga sobie gadac, ale to polski rzad ma narzedzia by dzialac... ale wazniejsze sa wybory O_o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Wasze sukcesy w 2010
Pawkaz Offtopic 6 Nie Sty 02, 2011 22:14
colin1983
Brak nowych postów Wasze pozycje w aucie
Viniu Offtopic 56 Nie Kwi 12, 2009 22:21
gustav.pl
Brak nowych postów Wasze ulubione drinki
kepo Offtopic 17 Pon Sty 03, 2011 12:59
kajox1
Brak nowych postów Wasze ulubione miejsca w Polsce
Pawkaz Offtopic 3 Czw Paź 20, 2011 23:24
Gość



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink