Forum Klubu ROVERki.pl :: Janusz Palikot Wasze opinie.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Palikot Wasze opinie.
Autor Wiadomość
_papa_ 




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 424
Skąd: Płock

Rover 600

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 21:41   Janusz Palikot Wasze opinie.

Witam!
Co myślicie o Januszu Palikocie, niewątpliwie bardzo kontrowersyjnej postaci naszej sceny politycznej? Jak dla mnie jest on osobą bardzo inteligentną, która wie co robi, aczkolwiek nie wiem, czy podąża w dobrym kierunku. Jego wizerunek zmieniał się już kilka razy, czy jest przez to dla społeczeństwa wiarygodny?
Ostatnio zmieniony przez _papa_ Wto Lut 08, 2011 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lut 08, 2011 21:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 21:54   

Dlaczego w temacie imię i nazwisko tego pana są z małej litery?
Żeby nie było, że tylko ot, to mam stosunek obojętny do Janusza Palikota.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 23:29   

a ja sie zastanawiam na kogo oddac mi przyjdzie glos, bo nie ma nikogo kto by sie zajal moimi porblemami jako Polaka. Gospodarka, podatkami, zusa-ami, dobrze wydatkowanymi pieniedzmi nas wsyztskich, reformami, prywatyzacja...

I ostatnio pojawily sie Palikota bilbordy - gospodarka jest najwazniejsza...

Mam do niego sympatie, bo potrafi ostro, o trudnych sprawach, chociaz z kielbasa do Głodzia... przesadzil... ale w takich czasach zyjemy, ze jak sie mowi po cichu , nikt nie slyszy O-o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Lut 08, 2011 23:49   

Ja go nie trawie, nie wiem nawet czemu, po prostu odrzuca mnie nawet jego sposób bycia.
maniaq napisał/a:
przesadzil... ale w takich czasach zyjemy, ze jak sie mowi po cichu , nikt nie slyszy O-o
no niby tak, ale taki sposób przysadzając do wysokiego stołka doszedł Andrzej Lepper heh, więc tym bardziej nie popieram :) . To samo Janusz Korwin-Mikke - dużo hałasu, aż za dużo jak na polityka. JA myślę że potrzebowali byśmy kogoś pokroju obecnego rządu UK - konieczne reformy - oszczednosci - prosze bardzo - tu cięcie - tam cięcie - zamiast tego mamy totalny brak perspektyw - PJN to w sumie ludzie z PIS-u, obecnie podobno "skupują" też polityków opuszczających PO, partie Palikota też w sumie komentuje się jako PR-owską zagrywkę PO - bo nie oszukujmy się - dla jego partii naturalnym koalicjantem była by PO :wink: . Generalnie gdzie nie spojrzeć fałsz i obłuda wszyscy pięknie mówią a nic z tego nie wynika.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 23:57   

i tak i nie, bo co z tego ze Prezydent i premier nie daja sie poniesc emocja i sa "stonowani" w wypowiedziach, jak nam potzreba czynow a nie czekania do nastepnych wyborow O_o

Kalisz-a ktorego nawte lubie, nie chca juz nawet za bardzo w SLD, bo nei meisci sie w ich ramach - bo jest rozsadny i zna prawo, wiec glupot nie pitoli.

PIS, PSL, Samoobrona,PJN, podziekuje...

to kto zostaje ? pusta kartka ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Lut 09, 2011 00:06   

maniaq napisał/a:
i tak i nie, bo co z tego ze Prezydent i premier nie daja sie poniesc emocja i sa "stonowani" w wypowiedziach, jak nam potzreba czynow a nie czekania do nastepnych wyborow
no i tu jest pies pogrzebany niestety - nie ma alternatywy, a czas czekania na taką może być katastrofalny dla naszego kraju...
 
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 00:35   

co do Janusza Palikota to ogłaszana wszem i wobec współpraca z P. Tymochowiczem jest już samą zagrywką PR`owską Pana Piotra :) w sumie Piotrka bo znam go osobiście i facet cholernie zna się na rzeczy.
Ale co to za czasy gdy polityka to, to kto więcej złapie osób w nagonce na wyborcę pięknymi szyldami i skandalami, zamiast wiedzą i pomysłem na Państwo.
Ostatnio był reportaż a propos SLD. Chyba R. Kalisz wypowiadał się nt. partii rządzącej i opozycji. Tak naprawdę to prawica i tu i tu, a alternatywą nie może być ani PJN ani Palikot.
Oni nigdy nie byli u władzy i nie znają mechanizmów funkcjonowania Państwa od kuchni.
Owszem robią szum, nie podoba im się wiele rzeczy, włącznie z cała otoczką "niby" partyjności klubów, ale co z tego?
nie wiem jak Wy sądzicie, ale dla mnie, po zapoznaniu się z programem Sojuszu to nie jest on wcale zły. Nie możemy wiecznie żyć w świadomości SLD z lat 90, bo połowa to komuna. to błędne myślenie. wydaje mi się że jest lepiej. SLD chce się rozwijać i może to być dobra alternatywa.

Skoro nie SLD, to co ? Kalinowski...? dajcie spokój


P.S. Szanownych forumowiczów proszę o nie posądzanie mnie o nepotyzm ;)
_________________
Driving is believing !
 
 
 
kalisz 




Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 278



Wysłany: Sro Lut 09, 2011 02:57   

maniaq napisał/a:
Kalisz-a ktorego nawte lubie,

maniaq, miło mi słyszeć :mrgreen:

Palikota lubiłem zawsze za to, że potrafił nazywać rzeczy po imieniu. Jednak to w co bawi się teraz jest dla mnie głupie i niepoważne, nie idzie w parze z jego intelektem. Walka z kościołem to chyba jednak mimo wszystko troszkę zbyt mało, aby uzdrowić całe państwo.

Niestety polska scena polityczna to wielki ślepy zaułek. Co zrobić, aby rząd nie był tylko rządem przetrwania i PR-u lub co gorsza aby do władzy nie dopuścić ponownie PiS?

Pusta kartka - źle, PO (żeby nie PiS) - źle, SLD/PJN = brak póki co realnych szans na wygraną, oznacza osłabienie PO, a wzmocnienie PiS - też źle ;(

Osobiście wybiorę chyba PO w (głupiej :/ ) nadziei na utworzenie w koalicji z SLD rządu nastawionego na działanie a nie tylko przetrwanie do następnych wyborów.
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lut 09, 2011 08:45   

Jestem z lublina i Januszka z jego "jedyną słuszną partią" <tą czy poprzednią mam za śmiesznego pajaca:-) >

P.s. Jak dobrze prześledzisz jak był w P.O. miał palikot plakaty "Polska jest najważniejsza" teraz w tych samych bilbordach widnieje "Gospodarka jest najważniejsza" :-) Ogólnie mnie on śmieszy.
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 08:51   

Ma plusa dużego za Polmos w Lublinie :D
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lut 09, 2011 08:59   

polmos dzięki jego teściowi pierwszemu wogole ruszył a juz i tak nie palikota:)

Jak dla mnie dużo krzyczy mało robi, jego projekt życzliwe państwo wchłonął kosmiczne fundusze na rozpropagowanie, reklame itp a niz nie zdziałał.
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Lut 09, 2011 09:19   

kzrr, ty tylko o jednym :smile:
 
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 09:46   

Ja mam obojetny stosunek do jego osoby ;)
W pazdzierniku widzialem go na stacji benzynowej w Warszawie :mrgreen:
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:00   

_papa_ napisał/a:
Jego wizerunek zmieniał się już kilka razy, czy jest przez to dla społeczeństwa wiarygodny?

właśnie przez to większość ludzi nie daje mu wiary, moim zdaniem taki krzykacz próbujący zwrócić na siebie uwagę, a polityk, który zmienia swój wizerunek, a co często za tym idzie i zdanie, to człowiek słaby szukającej każdej możliwej drogi do podejścia obywatela

[ Dodano: Sro Lut 09, 2011 10:00 ]
Pawkaz, ja niedawno widziałem Michała z Klanu jak się w McDonaldzie opychał i wcześniej z metra Grzybowa (ta z Plebanii) wychodziła (wielka baba) :D
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:35   

kris-tofer napisał/a:
polityk, który zmienia swój wizerunek, a co często za tym idzie i zdanie, to człowiek słaby szukającej każdej możliwej drogi do podejścia obywatela


jak to mowia, tylko krowa nie zmienia zdania ;)

Jezeli zmiana pogladu, idzie w dobra strone, bo realia sie zmieniaja, to ok. Tylko pytanie co sie takiego zmienilo >? Uwazam, ze jakbysmy mieli zdrowsze finanse panstwa, to by wszystkim lepiej bylo, a tak placimy i niewiadomo za co, robia autostrady i kaza placic jak za zboze. Dlaczego za tygodniowa winiete po calych czechach czy slowacji place 1/3 tego co planowana podroz autostrada z W-wy do Berlina w JEDNA STRONE ?

Dlaczego mamy zusy, ktore tylko powoduja duze koszta, a malo efektywnie zarabiaja?

esh... dlugo by mozna ...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:43   

maniaq, przed wyborami obiecywali, że będzie lepiej, miała być Irlandia i złote góry :lol:
naród wybrał, naród ma, a teraz niech nie narzeka

[ Dodano: Sro Lut 09, 2011 10:43 ]
maniaq napisał/a:
Dlaczego mamy zusy, ktore tylko powoduja duze koszta, a malo efektywnie zarabiaja?


mam kolegę który pracuje w ZUS, organizują sobie wypady i fajne spędzanie dla pracowników, bo mają na to budżet, a trzy dniowe szkolenie mojego kolegi w Warszawie kosztowało ZUS ponad 700zł :roll:

po prostu mają tam za dobrze :)
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:48   

kris-tofer napisał/a:
maniaq, przed wyborami obiecywali, że będzie lepiej, miała być Irlandia i złote góry :lol:
naród wybrał, naród ma, a teraz niech nie narzeka


Czytasz czasem posty przed ich wysłaniem? Straszne herezje walisz... Najpierw piszesz, że obiecywali przed wyborami złote góry, a zaraz po tym, że jak na nich głosowałem to nie mogę krytykować. Skoro nie wywiązują sie z obietnic to jako wyborca mam prawo baa nawet obowiązek to wypominać, a nie siedzieć cicho i udawać, ze jest ok...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Lut 09, 2011 11:23   

kris-tofer napisał/a:
przed wyborami obiecywali, że będzie lepiej, miała być Irlandia
no przecież jest już prawie Irlandia, my też niedługo możemy zbankrutować :lol:
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 11:56   

Pływak, jak przed wyborami ufasz politykom - kandydatom, to Twoja sprawa...

bociannielot, teraz to jest możliwe dotrzymanie obietnic :D
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 12:49   

kris-tofer napisał/a:
jak przed wyborami ufasz politykom - kandydatom, to Twoja sprawa


To czym się kierujesz głosując na nich ? Wiadomo że to co w większości mówią to tylko tzw "kiełbasa wyborcza" ale jeśli głosujesz to któryś z nich jest bardziej lub mniej przekonujący. Nie mówie tutaj o lokalnych wyborach gdzie kandydatów do gmin, powiatów zna się czasem osobiście, sąsiedzi, znajomi etc, albo widzi się co akurat zostało zrobione za ich "rządów"
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Wasze ulubione drinki
kepo Offtopic 17 Pon Sty 03, 2011 12:59
kajox1
Brak nowych postów Wasze sukcesy w 2010
Pawkaz Offtopic 6 Nie Sty 02, 2011 22:14
colin1983
Brak nowych postów Wasze pozycje w aucie
Viniu Offtopic 56 Nie Kwi 12, 2009 22:21
gustav.pl
Brak nowych postów Wasze ulubione miejsca w Polsce
Pawkaz Offtopic 3 Czw Paź 20, 2011 23:24
Gość



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink