Forum Klubu ROVERki.pl :: [620Ti] chcę kupic proszę o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[620Ti] chcę kupic proszę o opinie
Autor Wiadomość
piatus 



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 8



Wysłany: Pią Lip 08, 2016 17:49   [620Ti] chcę kupic proszę o opinie

ROVER 620 TI TURBO VITESSE 200KM
Pisałem z właścicielem i dostalem takie informacje:

Witam. Zacznę od początku, jestem właścicielem auta od 1.5 roku i jestem właścicielem z dowodu rejestracyjnego kupujesz bezpośrednio ode mnie. Auto nie jest nowe ma ponad 20 lat i jest w nim trochę do porobienia ja juz nic więcej nie będę robił bo zbieram pieniądze na swoje wesele i nie mam na to kasy ani czasu ( dla niedowiarków moge pokazać nawet umowę wynajęcia sali na wesele bo niektórzy piszą że wyjeżdżają i inne bajki ja mówie prawde) włożyłem w auto więcej kasy niż tylko co chce je sprzedać. Wady owszem ma swoje wady dlatego cena jest niska i jeszcze do negocjacji bo na prawdę potrzebne mi sa pieniądze, a więc rozrządu nie dotykałem trzeba sobie wymienić, turbina jest do regeneracji nie ukrywajmy auto kopci, łożysko przedniego koła jest na wykończeniu do wymiany wyje, zderzak tylny do pomalowania lub wymiany to jedyna rzecz jakiej nie moge znaleźć w kolorze, fotel kierowcy ma podarte siedzisko lepiej zeszyć bo fotel ma pełną elektryczną regulację i nie ma takiego nigdzie żeby kupić, cewka jest do wymiany lub przewody bo gdzieś ma przebicie i szarpie ( przewody dziś wymieniam bo mam, cewkę też kupiłem ale już tego nie będę robił ) ale szarpie jak mu się depnie w podłogę tak to normalnie jeździ na benzynie i na gazie który jest ważny do 2024 roku, przełącza się dobrze w jedną i drugą stronę, silniczek krokowy jest do przeczyszczenia lub wymiany bo po rozgrzaniu lubi sobie przytrzymać wyższe obroty ale nie zawsze, wymieniłem w nim węże od turbiny bo były jak kupiłem dziurawe i z nich olej leciał, zrobiłem reperaturkę błotnika, wymieniona ostatnio kopułka i palec, moc swoją trzyma na prawdę to auto potrafi zaskoczyć jak dobrze złapie przez to przbicie to nie idzie głowy od fotela odkleić sprzęgło w porządku nic sie nie ślizga, cewka do założenia leży już w bagażniku, dodaję piątą felgę od turbo na zapas, mogę również dorzucić te rzeczy które wymieniłem stare mam w garażu, zapłacone jest nowe ubezpieczenie ma dopiero miesiąc, przegląd jest do stycznia 2017 przeszedł bez problemu, gaz wbity w dowód, zawieszenie ok nie puka, napisałem prawdę nie mam nic do ukrycia ( ale mi litania wyszła

[ Dodano: Pią Lip 08, 2016 17:48 ]
tak jak mówię cena jest do negocjacji jezeli jestes zainteresowany myślę że sie dogadamy ale mówię z góry za 3 tysiące nie sprzedam bo tyle jest warty goły słupek silnika ze skrzynia która jest ze szperą. Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lip 08, 2016 17:49 ]
Tak wiec nasuwa mi się pytanie czy warto się nim interesować ? ile by wyszła naprawa tego auta? Dzieki za pomoc. PozdRawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lip 08, 2016 17:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
greg-si 
Klubowicz





Pomógł: 152 razy
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pią Lip 08, 2016 18:25   

Moim zdaniem nie warto w tym stanie za te pieniądze.
Jak ktoś nie chce wymienić kabli i cewki (co się najzwyklej w świecie zużywa) to co mówić o innych rzeczach.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
piatus 



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 8



Wysłany: Pią Lip 08, 2016 18:35   

Niby dzisiaj wymieniał przewody a cewke ma kupiona ;/
 
 
slax 
Klubowicz





Pomógł: 85 razy
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Sob Lip 09, 2016 12:24   

siema ogladnij mojego roverka w dziale nasze auta i zaproponuj cenę :D
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Chcę kupić ROVERka"
piter34 Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lut 08, 2008 14:51
Brt
Brak nowych postów chce kupic MG ZR 160 prosze opinie
rysiek92 Chcę kupić ROVERka 17 Sro Lut 15, 2012 23:50
7Tomi
Brak nowych postów Proszę o opinie, bo Nowy chce kupić Mg Zr:)
Radical Chcę kupić ROVERka 4 Czw Lip 18, 2013 12:45
leszczu
Brak nowych postów [Rover 75] Chcę kupić. Proszę o opinie (2 ogłoszenia)
voytech Chcę kupić ROVERka 8 Wto Maj 06, 2014 11:33
pelson91
Brak nowych postów chce kupic [Rover 75] benzyna - prosze o opinie
kazio Chcę kupić ROVERka 25 Czw Cze 24, 2010 01:06
kazio



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink