Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75! jechać po niego?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75! jechać po niego?
Autor Wiadomość
Muody 




Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 55

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 14:55   Rover 75! jechać po niego?

Witam, jestem mega świeży na forum :) proszę was o powiedzenie mi czy warto sie pchać w to autko :) lub czy ew. ktoś z was zna właściciela/sprawdzał auto :)

http://www.olx.pl/oferta/...html#83d1c411af

Pozdrawiam :)

Uprzedzając wasze pytania :) tak czytałem posty nt. kupna roverka, i tego modelu.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 14:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 15:59   

Jeśli uważasz że 120KM wystarczy Ci dojazdy tym dość ciężkim autem, dodatkowo nie wymagasz by auto było wyposażone to kto wie może warto, mnie zniechęca instalacja wlewu gazu w ten sposób, bo szpeci auto.

jest to golas, przebieg w miarę realny, kierownica w pokrowcu bo oryginał pewnie zrypany do podkładu.

zależy ile masz do tego auta, przejechać się zobaczyć, 120KM w 75 to nie 120KM w w oplu astrze
_________________
75 Red Edition
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 16:13   

Obstawiam krecony przebieg wlasnie, 220k to jak na pb realne, ale to pb z gazem, zdjęcia są mało wyraziste, ja bym nie jechał.
 
 
 
Muody 




Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 55

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 17:50   

Materiał na kiero nie jest tak przetarty a jest brudny :v 120 kucy i to wyposażenie w lpg mi w zupełności wystarczy :) nie liczę w tych autach na full wyposażenie skóra, elektryka itp. :) to co jest jest ok.

[ Dodano: Sro Wrz 21, 2016 17:50 ]
longer86 napisał/a:
Jeśli uważasz że 120KM wystarczy Ci dojazdy tym dość ciężkim autem, dodatkowo nie wymagasz by auto było wyposażone to kto wie może warto, mnie zniechęca instalacja wlewu gazu w ten sposób, bo szpeci auto.

jest to golas, przebieg w miarę realny, kierownica w pokrowcu bo oryginał pewnie zrypany do podkładu.

zależy ile masz do tego auta, przejechać się zobaczyć, 120KM w 75 to nie 120KM w w oplu astrze



tak jak pisałem wyżej, to wyposażenie i ten silnik jest dla mnie najlepszą konfiguracją :) takiej szukałem, pytanie czy widzicie tylko coś co was niepokoi :) i do jakiej ceny targować ?
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 17:54   

Pytasz sie czy jechac po auto a juz je ogladales? Ze wiesz ze kierownica jest niby brudna a nie wytarta?

Nie ma wyznacznika ceny, możesz i sobie kupic golasa za 15 tysięcy, to za ile go kupisz zalezy tylko od tego ile jesteś skłonny dać i na ile zejdzie sprzedający, jak jesteś napalony jak szczerbaty na sucharki to i bez targowania go kupisz
_________________
75 Red Edition
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 18:21   

Ja bym po niego nie jechał, jest taki goły że nie wiadomo czy ma silnik pod maską :twisted: Tego wlewu gazu się gorzej chyba zrobić już nie dało.
_________________
:pisze:
 
 
franki01 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 100
Skąd: Toruń

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 18:41   

Plusy:
- karoseria się błyszczy :D ,
- w gazie.

Minusy:
- miejsce wlewu gazu - gazownik to jakiś nowoczesny architekt :) ,
- silnik 1.8 bez turbo,
- stosunkowo ubogie wyposażenie,
- po oględzinach dojdzie trochę - mało zdjęć.

Zastanów się czy na pewno ten silnik i wyposażenie jest sensowną konfiguracją. Ja kupiłem z nieco lepszym radiem (przeciętnym), silnik 2.0 i trochę żałuję, bo po kupnie mogłem słuchać tylko radia albo kaset. A silnik 2.5 wcale dużo więcej nie pali, a moment obrotowy sporo lepszy. Naprawdę zastanów się nad sensem silnika 1.8.
Pozdrawiam
 
 
Muody 




Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 55

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 18:39   

franki01 napisał/a:
Plusy:
- karoseria się błyszczy :D ,
- w gazie.

Minusy:
- miejsce wlewu gazu - gazownik to jakiś nowoczesny architekt :) ,
- silnik 1.8 bez turbo,
- stosunkowo ubogie wyposażenie,
- po oględzinach dojdzie trochę - mało zdjęć.

Zastanów się czy na pewno ten silnik i wyposażenie jest sensowną konfiguracją. Ja kupiłem z nieco lepszym radiem (przeciętnym), silnik 2.0 i trochę żałuję, bo po kupnie mogłem słuchać tylko radia albo kaset. A silnik 2.5 wcale dużo więcej nie pali, a moment obrotowy sporo lepszy. Naprawdę zastanów się nad sensem silnika 1.8.
Pozdrawiam


po oględzinach dojdzie troche - czego dojdzie?

[ Dodano: Czw Wrz 22, 2016 18:39 ]
adam_26 napisał/a:
Ja bym po niego nie jechał, jest taki goły że nie wiadomo czy ma silnik pod maską :twisted: Tego wlewu gazu się gorzej chyba zrobić już nie dało.



ma Ma ;) jade po niego w sobote, koleś wydaje sie wiarygodny :) a co do wyposażenia, takie mi wystarczy, ten wlew LPG był montowany tak tylko w autach z holandii dlatego jest jak jest.
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 20:54   

Muody, zabierz ze sobą kogoś z forum na oględziny i ewentualny zakup. Żebyś później w dziale technicznym nie płakał ile tu jest do roboty i jak drogo. Te auto jest w takiej konfiguracji że łatwo wpaść na minę.
 
 
Muody 




Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 55

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 21:51   

AdaskoC napisał/a:
Muody, zabierz ze sobą kogoś z forum na oględziny i ewentualny zakup. Żebyś później w dziale technicznym nie płakał ile tu jest do roboty i jak drogo. Te auto jest w takiej konfiguracji że łatwo wpaść na minę.



Znasz kogoś tu z forum z Krakowa? w sobotę rano jadę do KRK go obejrzeć :)
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 23:06   

Mam wrażenie, że za bardzo sie napalasz, a zaraz będziesz narzekał
_________________
75 Red Edition
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 13:27   

Od groma osób jest tu z Krakowa.

Ale jeśli jedziesz już do Krakowa, to zapakujcie się w to auto i podjedź pod adres ul. Krzyżtoporska 7, do Pawła Midowicza. Jest to Auto Serwis. Nikt Ci chyba lepiej w tamtejszej okolicy nie sprawdzi lepiej tego auta :) Telefonu Ci nie podam, ja mam, ale nie wiem czy jest to ogólnodostępny numer i czy mogę go udostępnić. Ale na internecie na pewno jakiś znajdziesz.

Wtedy będziesz wiedział na czym stoisz i czy trzeba szykować się na wydatki, ewentualnie jakie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Rover 420 ocena/link/ uwazajcie na niego!
szakalolawa Chcę kupić ROVERka 7 Sob Cze 12, 2010 14:06
walkie
Brak nowych postów [R75 2.5v6] Czy warto jechać?
Stepien Chcę kupić ROVERka 15 Pon Mar 12, 2012 22:19
damianz11
Brak nowych postów [R75 Automat 2.0] warto jechać ?
Rotten Chcę kupić ROVERka 3 Czw Kwi 19, 2012 09:06
sknerko
Brak nowych postów [Rover 45] Proszę o pomoc przy wstępnej ocenie - Rover 45
sirus25 Chcę kupić ROVERka 9 Pią Maj 27, 2011 12:52
borek88



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink