Forum Klubu ROVERki.pl :: Euro 2012 - dostaliśmy szansę
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: emes
Czw Kwi 19, 2007 00:38
Euro 2012 - dostaliśmy szansę
Autor Wiadomość
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:50   Euro 2012 - dostaliśmy szansę

Podając za chyba wszystkimi portalami, wybrałem jeden:

http://www.sport.pl/pilka/0,80056.html

Mamy więc szansę na organizację Euro 2012, czy podołamy? :-)

Jakie jest Wasze zdanie?

Z obawą wyobrażam sobie potencjalne afery, wykrywane przez obecny układ władz :-) Ale liczę na to, że nastąpią zmiany, coś się w końcu ruszy, wyremontowane zostaną obiekty sportowe, powstaną nowe, można liczyć na znaczne przyspieszenie budowy dróg. Zastanawiam się też, czy wystarczy nam siły roboczej, skoro już teraz są problemy, szczególnie w budownictwie.
Ostatnio zmieniony przez emes Czw Kwi 19, 2007 00:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:58   

No, niestety jestem sceptyczny - na pewno będzie sporo afer i boję się, że może się okazać, że np. nie zdążyliśmy z oddaniem nowych stadionów, albo, że nie spełniają norm bezpieczeństwa...
Choć może potrzeba takiego sporego kopa, żeby się coś ruszyło...
Obym się mylił i żeby wszystko się udało. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 15:00   

dostaliśmy szanse... ale obawiam się że jak zawsze jej nie wykorzystamy
chociaż trzymam kciuki i mam nadzieję że jednak się uda :)

Pozdrawiam
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 15:17   

Panie i Panowie... więcej optymizmu :smile: A tak powazniej to przekręty były i zawsze będą... w Grecji czy Portugali pewnie też były. Ja obawiam się jedynie jednego... biurokracji, przeciągających się przetargów, na prace projektowe, przetargów na wykonawstwo, odwołań od ich wyników, decyzji, pozwoleń na budowę itp. czyli przeciągania w czasie formalności... Bo z praktyki wiem jak to jest w niektórych urzędach... :neutral:
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
Maryjan
[Usunięty]






Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 15:55   

Zgdzam się kolegą Viniu. W każdym kraju są afery mniejsze czy wieksze. Więcej optymizmu ludzie. Będzie dobrze :!: :!: :!:
 
 
Dzenson 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Ostrów Wlkp



Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 20:30   

Ja bym się aż tak mocno nie cieszył...Tak z życia - skoro na nowo pobudowanej drodze po pół roku zapadają się studzienki to nie jest to chyba najlepszy prognostyk na jakość tego co ewentualnie powstanie. Boję się, że to przetrwa jedynie te imprezę a później...już przerabialiśmy kiedyś malowanie trawy na zielono bo sekretarz przyjeżdżał. Obym się mylił.
A z drugiej strony skoro niby maja do 2012 powstać nowe obiekty, drogi itd itd to ja pytam - a kiedy by to wszystko powstało gdyby nie Euro 2012?
Reasumując przedwczesna radość powodowana nieświadomością przedsięwzięcia jakiego trzeba się podjąć. Zastaw się a postaw się :cool:
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 00:07   

:cry: Obawiam się , że Polska będzie Pierwszym krajem , który na tego rodzaju Imprezie STRACI -zamiast zarobić !A już nie chcę myśleć (Obawiam się ) -Czyim kosztem to wszystko powstanie???Emerytów ,rencistów ,stypendiów uczniowskich i studenckich? No bo władza sobie NIE obetnie ! :lol: :roll:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 00:36   

Moim zdaniem będą do tego dotacje, nie przesadzajmy :-)

Nie jesteście prokreatywni, trzeba nastawić się nieco bardziej za tą imprezą. Ale jednocześnie zachować zdrowy rozsądek.
 
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 01:00   

Prokreację to ja już Zakończyłem -5-tka dzieci to w zupełności Wystarczy ! A o moim zdrowym rozsądku ( I doświadczeniu -i to wielo(!)letnim świadczy właśnie moja opinia ! Pozdrawiam ! :lol:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 01:12   

zibi-gliwice napisał/a:
świadczy właśnie moja opinia


Cenię sobie opinię bardziej doświadczonych, sam podchodzę do tego ze sporym raczej dystansem. Ale obyśmy się mylili i miło zaskoczyli :-)
 
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 01:38   

Ja już ponad 50- lat mam nadzieję ,że będzie lepiej ! A jest coraz gorzej !Słowo ,że marzę o tym , aby w tym kraju było Normalnie i ....Uczciwie !Ale jest coraz Większy Burdel i kolesiostwo !!Wyobrażasz sobie co Ci złodzieje z Samo-Uwielbienia zrobią -jak Dorwą się do takiego koryta z taką forsą ?? ?Wiesz jakie będą choćby koszty transportu na takie odległości ? Gdzie Donieck i Dniepropietrowsk a gdzie gdańsk i Poznań?A te koszty pokrywa Organizator !Ile swoich kolesi -złodziejaszków zatrudni Cyrk kaczorków w ramach koalicji ? A wiesz co oni będą robić , wiedząc ,że w następnej kadencji dostaną kopa w Dupę ?? ?Będą się zabezpieczać ! Ot i wsio !A mi jest Normalnie ŻAL! pozdrawiam!
 
 
Wojtek 




Dołączył: 20 Mar 2001
Posty: 99
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 02:11   

Dzenson napisał/a:
Ja bym się aż tak mocno nie cieszył...Tak z życia - skoro na nowo pobudowanej drodze po pół roku zapadają się studzienki to nie jest to chyba najlepszy prognostyk na jakość tego co ewentualnie powstanie. Boję się, że to przetrwa jedynie te imprezę a później...już przerabialiśmy kiedyś malowanie trawy na zielono bo sekretarz przyjeżdżał. Obym się mylił.


A dlaczego tak pesymistycznie? Unia przeznaczyla na ten cel ogromne srodki finansowe, ktore zostana wpompowane w nasza gospodarke. Nie bedziemy tak ograniczeni w wydatkach jak przy inwestycjach ktore narodzily sie w sejmie. Nie bedzie sejmowej dyskusji : czy dac podwyzki pielegniarkom i nauczycielom, czy dac wiecej na autostrady.
Powstana nowe miejsca pracy. Ze ludzi do pracy nie ma? Wroca bo ktos to musi wybudowac. Bracia K. nie zacheca Ukraincow do przyjazdu poniewaz ich kraj ma ten sam problem. Poza tym sytuacja jest diametralnie inna. Nie powinnismy cos zrobic, a musimy. Wszelkie instytucje odpowiedzialne za to przedsiewziecie beda dzialaly pod ogromna presja.

Cytat:
A z drugiej strony skoro niby maja do 2012 powstać nowe obiekty, drogi itd itd to ja pytam - a kiedy by to wszystko powstało gdyby nie Euro 2012?


Wszystko dzialo sie bardzo powoli. Teraz dostalismy kopa i dobrze.

Cytat:
Reasumując przedwczesna radość powodowana nieświadomością przedsięwzięcia jakiego trzeba się podjąć. Zastaw się a postaw się :cool:


Chyba nie tak. Nie chodzi tylko o wydarzenie sportowe. Ja przynajmniej patrze na to tak - Mistrzostwa to deser. Glowne danie zaczyna sie juz teraz. Bardzo duza czesc gospodarki Polski bedzie teraz zaangazowana w to wydarzenie. I o to chodzilo.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Dzenson 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Ostrów Wlkp



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 08:51   

Ja chciałem tylko napisać, że organizacja Euro2012 w Polsce to trochę tak jakby ktoś zgarnął czterech bardzo głodnych ludzi i zaproponował im organizację wielkiej imprezy kulinarnej. Czy ci ludzie z obojętnością rozstawialiby najprzedniejsze potrawy na stole jednocześnie zapominając o swoim głodzie?

Wojtek - wszystko pięknie ładnie ale jak ma się nagle odnaleziony miliard w budżecie do sytuacji w której minister sportu odmawia z powodu braków środków dofinansowanie chodziarki z domu dziecka? ( kwota - 4000zl)

Ale ja nie marudzę z zasady i mam nadzieję, że wszystko się uda bo klamka już i tak zapadła.
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 14:41   

ja tam już bookuję bilety na Baltic Arena hehehehhee pojadę na pewno.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 16:24   

emes napisał/a:
Moim zdaniem będą do tego dotacje, nie przesadzajmy

Dzisiaj w necie wyczytałem, że I minister (to ten najniższy ;) ) powiedział, że żadnych dotacji z Unii nie będzie :(
Już się boję myśleć, skąd wezmą kasę na te wszystkie budowy :(
 
 
Wojtek 




Dołączył: 20 Mar 2001
Posty: 99
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 21:06   

Paul napisał/a:
emes napisał/a:
Moim zdaniem będą do tego dotacje, nie przesadzajmy

Dzisiaj w necie wyczytałem, że I minister (to ten najniższy ;) ) powiedział, że żadnych dotacji z Unii nie będzie :(
Już się boję myśleć, skąd wezmą kasę na te wszystkie budowy :(


Umknelo Ci jedno slowo "dodatkowych". Podstawowe sa juz przyznane 37 mld eur.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Maryjan
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 21:32   

A czy słyszeliście takie powiedzenie "Jak Polak chce to potrafi" mam wielka nadzieje a raczej pewnośc że w tym przypadku się ono sprawdzi. To nie przypadek że to Polska wygrała, ktoś mądry o tym zadecydował, uwierzył w nasz kraj i w nas Polaków. Jestem pewien że staniemy na wysokości zadania i przygotujemy się dobrze do EURO 2012. Więrzę w to że Polacy będą umieli tą szansę godnie wykorzystać i pokażą całemu światu i cześci naszego społeczeństwa że niesteśmy tacy źli.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:10   

Paul napisał/a:
emes napisał/a:
Moim zdaniem będą do tego dotacje, nie przesadzajmy

Dzisiaj w necie wyczytałem, że I minister (to ten najniższy ;) ) powiedział, że żadnych dotacji z Unii nie będzie :(
Już się boję myśleć, skąd wezmą kasę na te wszystkie budowy :(

Dotacje beda z unii ale nie na ten cel konkretnie. Z kazdej czesci wydziobia i zostanie sie te 40 mld euro ;)
Osobiscie uwazam, ze jest szansa zeby sie to udalo.
Jesli zatrudnia do tego chinczykow to moga sie nawet wyrobic w terminie :)
To jest 5 lat... mam obawy tylko o te drogi, autostrady itp.
Obawiam sie bo u nas przez 2 lata buduje sie 20km autostrady ;D

Mimo wszystko jestem dobrej mysli.
Sadze, ze nie stracimy na tym, a zyskamy juz odpowiedni ludzie tego dopilnuja ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
sliwka 




Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 64
Skąd: Koło koło Konina



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:30   

Cytat:
Jako pierwszy serwis w kraju publikujemy plan rozbudowy sieci autostrad w Polsce w związku z przyznaniem nam przez UEFA organizacji mistrzostw Europy w 2012 roku.

_________________
działać, działać!!
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:42   

He he he, dobre :!: :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów EURO 2012 - typowanie :)
Stacz Offtopic 2 Sro Cze 06, 2012 14:52
farek
Brak nowych postów Sposób na wygranie EURO 2012
Czyli polski Dream Team
Viniu Offtopic 3 Sro Wrz 23, 2009 15:13
SeevS
Brak nowych postów Stan przygotowania do EURO 2012
llygas Offtopic 30 Sro Sty 11, 2012 15:50
walkie
Brak nowych postów EURO 2012 - inny punkt widzenia
Mayson Offtopic 24 Czw Sty 07, 2010 11:41
Mayson
Brak nowych postów Konkurs EURO 2012 dla członków Klubu ROVERki.pl
Typuj wynik i zgarnij nagrodę!
Admin Offtopic 93 Sob Cze 16, 2012 20:11
SyntaX



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink