Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielony: płcie za kierownicą,było: [R25] dla żony argaila
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielony: płcie za kierownicą,było: [R25] dla żony argaila
Autor Wiadomość
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sro Gru 05, 2007 14:35   Wydzielony: płcie za kierownicą,było: [R25] dla żony argaila

Pfff faceci... żona pewnie by wolała 1.6 :P a ja na jej miejscu byłabym szczęśliwa jakbym dostała MG ZR 160 :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez maciej Czw Gru 06, 2007 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 05, 2007 14:35   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Gru 05, 2007 14:49   

czekałem na odzew :hahaha: :P
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Gru 05, 2007 14:52   

Eee tam... Ważne, żeby był np. "czerwony". ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sro Gru 05, 2007 14:52   

Brt napisał/a:
czekałem na odzew :hahaha: :P


Szanowny Panie Adminie, Pańska wypowiedź nie wniosła nic do tematu. Spamując daje Pan zły przykład innym użytkownikom forum :P

:hahaha:

[ Dodano: Sro Gru 05, 2007 15:13 ]
MarcinRad napisał/a:
Ja uważam że 1.4 16v piękny silniczek do miasta a dla kobiety całkiem wystarczy. Pozdrawiam.


Miałam nie spamować, ale mnie wkurzyło :/
MarcinRad może wytłumaczysz, mi głupiej blondynce co znaczy, że 1.4 dla kobiety wystarczy?? Bo jakoś nie widzę związku między płcią, a pojemnością silnika :P
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Gru 05, 2007 15:18   

zouza czyżbyś startowała na moda?? :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sro Gru 05, 2007 19:54   

maniaq napisał/a:

zouza ----> pani psycholozko :P powinna pani wiedziec co to stereotyp. moja mama np jak ja ja wioze to krzyczy zebym nie szalal choc ona orientuje sie ze szybko tak powyzej 160 km/h ;) b jej odpowiadal merc [ iii RIP iii ] 190 2,5 d w automacie co to mialo do udzwigniecia ok 1,5 tony. wolno plynnie i dostojnie :D ilosc kobiet startujacych w rajdach odpowiada procentowi kobiet zainteresowanych sportami moto. taki stereotyp , ale czyms podbudowany. moje dziewcze tez jezdzi spokojnie i chwala jej za to :) ciebie moze ten stereotyp nie dotyczy. niestety ale uwierz .... jestes w mniejszosci :P


Oj podpuszczasz mnie, ale dobra :P
stereotyp [gr.], uproszczony, schematyczny obraz osób, grup, stosunków społ. ukształtowany na podstawie niepełnej lub fałszywej wiedzy, utrwalony jednak przez tradycję i trudny do zmiany. (za PWN) ..... no właśnie :P

Jeśli mowa o stereotypach to jest jeszcze taki, że im facet ma większe auto tym mniejszego fiutka... i co an to panowie z 600 i 800 itd?? :razz: Pewnie jakby paru kierowcom zajrzeć do spodni tak samo jak i powyższy stereotyp ten by się potwierdził.... co nie znaczy, że to prawda i wszyscy tak mają, prawda?? ;)

Przepraszam autora wątku, za nie trzymanie sie tematu :oops: ale nie umiem się powstrzymać
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Gru 05, 2007 20:01   

zouza napisał/a:
Jeśli mowa o stereotypach to jest jeszcze taki, że im facet ma większe auto tym mniejszego fiutka... i co an to panowie z 600 i 800 itd??

No to mi pojechałaś. :rotfl:
Zapomniałaś jeszcze dodać, że silnik też ma tu DUŻĄ rolę! :hahaha:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Sro Gru 05, 2007 20:56   

Dopóki nie stane na kresce i nie dostane po dupie od 1.6 to dla mnie nadal to te same motory...

Przeważnie jest tak że wsiadajac w samochód o podobnej mocy kierowca nie czuje różnicy...

Niby Civic Coupe 1.5 101 KM ma większy moment a jednak od mojego 1.4 dostaje w dupe
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Gru 05, 2007 20:58   

kolin napisał/a:
Niby Civic Coupe 1.5 101 KM ma większy moment a jednak od mojego 1.4 dostaje w dupe

Pozostaje jeszcze kwestia umiejętności kierowcy, opon itp.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Gru 05, 2007 21:31   

zouza napisał/a:

Oj podpuszczasz mnie, ale dobra :P



no pewnie, ze podpuszczam :P a co ... moja dziewczyna studjuje psycho i uwielbia zwrot psycholozka, no ale jak rowouprawnienie w motoryzacji to i w nazewnictwie chcialyscie rowno to teraz macie nadane przez ministerstwo psycholozki :D :D :D
zouza napisał/a:

stereotyp [gr.], uproszczony, schematyczny obraz osób, grup, stosunków społ. ukształtowany na podstawie niepełnej lub fałszywej wiedzy, utrwalony jednak przez tradycję i trudny do zmiany. (za PWN)
..... no właśnie :P

za wikipedia --->Stereotypy (z gr. stereos = 'twardy', typos = 'wzorzec, odcisk') - konstrukcja myślowa, zawierająca komponent poznawczy (ZWYKLE uproszczony), emocjonalny i behawioralny, zawierająca pewną WIEDZĘ na temat innych ludzi czy grup społecznych. Stereotyp przyjęty może być przez jednostkę w wyniku WŁASNYCH obserwacji, przejmowania poglądów innych osób, wzorców przekazywanych przez społeczeństwo, może być także wynikiem procesów emocjonalnych (np. przeniesienia agresji). Stereotypy mogą być negatywne, neutralne lub pozytywne, chociaż najczęściej spotykamy się z wyobrażeniami negatywnymi.[/quote]


zouza napisał/a:
Jeśli mowa o stereotypach to jest jeszcze taki, że im facet ma większe auto tym mniejszego fiutka... i co an to panowie z 600 i 800 itd?? :razz: Pewnie jakby paru kierowcom zajrzeć do spodni tak samo jak i powyższy stereotyp ten by się potwierdził.... co nie znaczy, że to prawda i wszyscy tak mają, prawda?? ;)

jezeli by sie potwierdzilo to chyba nie byloby to stereotypem a FAKTEM :P dlatego pisalem ze po prostu mniejszy procent kobiet interesuje sie i stad takie uproszczenia :P

zouza napisał/a:
Przepraszam autora wątku, za nie trzymanie sie tematu :oops: ale nie umiem się powstrzymać

zonka poczyta to pewnie jeszcze sie usmiechnie ze jej autko wywoluje tyle emocji zanim jeszcze wybrane, znalezione i kupione :D

moja opinia benzyna - krotkie trasy to silnik sie nie nagrzeje. mi na krotkich trasach tak ok 12 km w korkach czyli ok 20 min jazdy potrafil diesel palic 8 L . i dopiero pod koniec jazdy byl naprawde cieply , cos sie srodek zdazyl nagrzac. benzyniak niech tez spali 8 L , wiec roznica cenowa paliwa ON- benz. nie jest tak duza zeby kompensowalo to roznice w zakupie diesel - benz. dlatego imho beznyna , a czy 1.4 czy 1.6 roznica w spalaniu ponoc nie jest wielka jak mozna wyczytac na forum ale zawsze . to juz od ciebie zalezy tak naprawde co uda sie znalezc i kupic w dobrym stanie :)

teraz bierz sprawe w swoje rece :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez maniaq Czw Gru 06, 2007 17:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MarcinRad 



Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 106
Skąd: Lubin



  Wysłany: Czw Gru 06, 2007 01:27   

Droga Pani jak najbardziej 1.4 wystarczy droga to nie rajd więc poco 1.6 ?? ??? A sformułowanie treści wypowiedzi w stylu dla kobiety wystarczy tyczyło się do żony kolegi bo zakładam że rajdowcem niejest, a silnik 1.4 jest bardzo rozsądny. Pozdrawiam :) Heheh wiem wiem zaraz bedzie atak to po co mi 2.5 odpowiem krótko przesadziłem może ale trzeba też liczyć stosunek mocy do wagi. U mnie mały silnik byłby małożywotny. Pozdrawiam naszą kobietke.
 
 
argail 




Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 445
Skąd: Radom

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 09:56   

Khmmm .... a ja chciałem zapytać tylko o samochód .... :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Czw Gru 06, 2007 16:09   

Senn napisał/a:

Jezeli ma to byc samochod dla kobiety to 214 czy tez 25 z 1.4 to najlepsza opcja.


No nic się nie nauczyli.... :roll: A powyżej cały wykład na temat stereotypów :P Siły do was nie mam....
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:33   

zouza napisał/a:

stereotyp.......... utrwalony jednak przez tradycję i trudny do zmiany


:rotfl:

Tak sie sklada ze moja znajoma miala niedawno wypadek bo.... zrobilo sie slisko. Po suchym i na prostej byla dobrym kierowca 2.5ltr bylo dla niej za malo :)
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:35   

Senn napisał/a:
zouza napisał/a:

stereotyp.......... utrwalony jednak przez tradycję i trudny do zmiany


:rotfl:

Tak sie sklada ze moja znajoma miala niedawno wypadek bo.... zrobilo sie slisko. Po suchym i na prostej byla dobrym kierowca 2.5ltr bylo dla niej za malo :)


No popatrz a na forum stłuczki mają tylko panowie ;P
Poza tym to chyba zależy od umiejętności kierowcy a nie jego płci :P
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:53   

No wiesz w katastrofach lotniczych wiekszosc gleb zaliczaja Boeingi. Czy to znaczy ze sa szmelcem? Nie - praktycznie tylko takie lataja :)

Zouza wiem ze probujesz bronic plec piekna, ale akurat do drajwerki generalnie nie macie polotu. Wiadomym jest ze mezczyzni sa bardziej uzdolnieni w tym kierunku. Ale zeby bylo sprawiedliwie to Wasza zaleta jest duzo lepsza podzielnosc uwagi, co skutkuje tym ze mozecie gderac za kierownica bez opamietania :)
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:57   

Senn napisał/a:

Zouza wiem ze probujesz bronic plec piekna, ale akurat do drajwerki generalnie nie macie polotu. Wiadomym jest ze mezczyzni sa bardziej uzdolnieni w tym kierunku. Ale zeby bylo sprawiedliwie to Wasza zaleta jest duzo lepsza podzielnosc uwagi, co skutkuje tym ze mozecie gderac za kierownica bez opamietania :)


Bosz takie głupoty, że mi ręce opadają :P Nawet nie komentuje...
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 18:03   

zouza napisał/a:

No nic się nie nauczyli.... :roll: A powyżej cały wykład na temat stereotypów :P Siły do was nie mam....


a na moja odp pomijasz:P

statystyka , jezeli jest mniej kobiet na forum to statsytycznie mniej wypadkow bedzie opisanych na forum :P to ze u mnie w domu 2 kobiety mialy wypadek i 1 facet to co to dla ciebie znaczy ? uproszczenie :P

juz nie badz taka zouza UPS ! ;) i nie marudz , kobiet kierowcow moze,ale nie musi byc mniej ogolnie , ale mniej ich jezdzi w sportach motorowych. nie dyskutuj z faktami, a je po prostu przyjmij :P to ze ty masz jakies tam ambicje itp to dobzre dla ciebie , przejedz sie na tor i je zweryfikuj na troleyach :P albo swym roverku :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Czw Gru 06, 2007 18:07   

maniaq napisał/a:
zouza napisał/a:

No nic się nie nauczyli.... :roll: A powyżej cały wykład na temat stereotypów :P Siły do was nie mam....


a na moja odp pomijasz:P

statystyka , jezeli jest mniej kobiet na forum to statsytycznie mniej wypadkow bedzie opisanych na forum :P to ze u mnie w domu 2 kobiety mialy wypadek i 1 facet to co to dla ciebie znaczy ? uproszczenie :P

juz nie badz taka zouza UPS ! ;) i nie marudz , kobiet kierowcow moze,ale nie musi byc mniej ogolnie , ale mniej ich jezdzi w sportach motorowych. nie dyskutuj z faktami, a je po prostu przyjmij :P to ze ty masz jakies tam ambicje itp to dobzre dla ciebie , przejedz sie na tor i je zweryfikuj na troleyach :P albo swym roverku :)


Maniaq wiem, że mniej kobiet jeździ, wiem, że sporo źle jeździ (facetów zresztą też :P ) ale jak słyszę takie uogólnienia, że wszystkie kobiety nie potrafią jeździć, nie mają polotu, a najlepiej to żeby siedziały w kuchni i między obiadami rodziły dzieci to mnie krew zalewa.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 18:15   

az z wrazenia przeczytalem caly watek :P i takich kwiatkow nie znalazlem ;) chyba masz alergie pani psycholozko na tle rownouprawnienia plci. to ze proponuje sie tutaj maly silnik nie znaczy od razu, ze to dlatego ze dla kobiety. sama sobie dopowiadasz takie historie. powiedz mi jaki sens kupowac auto np 2,5 v6 zeby robic po 10 km w miescie :D ja nie widze ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Prezent od mojej żony :)
xROnx Offtopic 10 Nie Maj 20, 2012 11:16
MaReK
Brak nowych postów Auto Mariana_K - wydzielony
maciej Offtopic 37 Sob Wrz 05, 2009 15:39
Marian_K
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu Remi55
Gość Offtopic 67 Pią Cze 24, 2011 18:30
Remigiusz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink