Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielony: płcie za kierownicą,było: [R25] dla żony argaila
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielony: płcie za kierownicą,było: [R25] dla żony argaila
Autor Wiadomość
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Wto Gru 11, 2007 17:58   

maciej napisał/a:
Może należy zamontować kamerę w aucie...

A może należy zachowywać odpowiedni dystans przed pojazdem poprzedzającym. :razz:
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Gru 11, 2007 17:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 11, 2007 17:59   

Jesli o mnie chodzi, to ja dojezdzajac do krzyzowki o ruchu kierowanym zawsze zwalniam, nawet jak mam zielone i sie rozgladam... nigdy nie przejezdzam na pale bo mam zielone :)
Pare razy w zyciu sie oplacilo tak zrobic.

Co do rozmow przez komorke, no coz... ja telefon trzymam ramieniem. Obie rece moge miec na kierwoniku i biegi zmieniac tez. Smsow nie zdarza mi sie pisac, a jesli juz to robie to w korku.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Gru 11, 2007 18:11   

A więc co do telefonów to muszę się przyznac ze skruchą że czasem zdarza mi się korzystac z telefonu podczas jazdy pomimo to że już płaciłem za to mandat :(
A co do kobiet za kółkiem to niestety muszę powiedziec ze nie ktore po prostu się do tego nie nadają! Na własne widziałem kobiety zatrzymujące się w połowie drogi żeby sprawdzic czy nikt nie jedzie! albo kobiety parkujące w poprzek na 2 miejscach po czym wychodzi i sprawdza czy dobrze, bierze torebkę z bagażnika i idzie sobie... Sam uważam że muszę się nauczyc bardzo duzo (jestem niedoświadczonym kierowcą), ale takie podstawy to każdy powinien umiec! Nie mówiac o tym ze np moja mama postawila auto bokiem na drodze wyjezdzajac z osiedlowej drogi po czym jej tlumaczenie to nie jeździłam nigdy jak było ślisko!
Proszę drogie Panie o nie krzyczenie na mnie :P Nie mówię że wszystkie kobiety tak jeżdzą! Znam parę kobiet które jeżdżą dobrze! Ale jak to mówią wyjątek potwierdza regułę :) :P :lol:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Wto Gru 11, 2007 19:49   

morris napisał/a:
To zapraszam do przejażdżki ze mną autkiem po mieście. Będę odgadywał, które autko prowadzi kobieta, mam średnią trafień ok 80%.

Niestety ale też robie zgadywanke i też z dużym powodzeniem trafiam. I żona, która też twierdziła żem prostak bo się czepiam , teraz też sama rozpozna czy to kobieta jedzie przed nami. Niestety są pewne wyróżniki dla odpowiedniej płci. Do kobiecej listy dodałbym jeszcze, że w 80% gdy znad przeciwka jedzie samochód na pozycyjnych to będzie kobieta (ewentualnie staruszek), Oraz wyczekiwanie przed kompletnie pustym rondem na nieoczekiwany upadek samolotu w to miejsce ewentualnie nadjechanie naddźwiękowego pojazdu, którego jeszcze nie widać w promieniu 500m.
No ale żeby być sprawiedliwym trzeba dodać, że są i wyróżniki dla męskiej płci i to też wcale nie fajne choć mniej utrudniające życie.
Jedno co lubię w kobietach kierowcach to brak stresu i pośpiechu za kierownicą (tylko bez przesady z tym brakiem pośpiechu bo flegmatyzm to już utrudnianie w ruchu).
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
MarcinRad 



Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 106
Skąd: Lubin



Wysłany: Wto Gru 11, 2007 23:32   

Sytuacja z wczoraj. Droga główna w miescie. Dwa pasy ruch w dwie strony. Ja jadę lewym pasem fakt że za szybko bo 70 km/h ale droga o wspaniałej widoczności z podporządkowanej z lewej strony wyjeżdża kobieta i atakuje mój pas więc co robię zmieniam na prawy pas zarazem przychamowując a ona co robi oczywiscie będąc na mojej wsokości zmienia pas ruchu na mój dzięki bogu mam refleks i się uratowałem ale też dzięki temu że ona w tej panice włączyła migacz gdybym niezobaczył kątem oka jej kierunku to bym nawet niewiedział co ma zamiar zrobić. Duże nieporozumienie tu wynikło oczywiście z jej winy bo dorga pusta bo to było w nocy ale nie ona niemogła przepuścić jednego auta. ( P.S zawsze włączać migacze) Nieirytuje mnie to że ktoś zmienia pasy ruchu jak kieowca F1 a niech sobie zmienia tylko niech mruga choć na ułamek sekundy co ma zamiar zrobić. Ja zawsze ale to zawsze włączam kierunki.

[ Dodano: Wto Gru 11, 2007 23:35 ]
Co do telefonu mam zestaw głośnomówiaćy. Sprzedający takowy zainstalował piękne cacko Nokii.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Gru 12, 2007 09:43   

morris napisał/a:
Chociaż mnie bardziej denerwują gadający przez komórki, jedzie wtedy taki jak łajza, bo ma problemy ze zmianą biegów (szeroka trasa w miescie ograniczenie do 70 a ten "zasuwa" 60).

Zgadzam się, że to denerwującej, ale "kapelusze" jeżdżą w takich miejscach 40 km/h bez komórki. ;)
Tylko, że sama taka jazda nie zagraża bezpośrednio bezpieczeństwu ruchu, a hamowanie bez powodu na skrzyżowaniu tak... :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Sro Gru 12, 2007 13:28   

maciej napisał/a:
Zgadzam się, że to denerwującej, ale "kapelusze" jeżdżą w takich miejscach 40 km/h bez komórki.
Tylko, że sama taka jazda nie zagraża bezpośrednio bezpieczeństwu ruchu, a hamowanie bez powodu na skrzyżowaniu tak...

No tak, ale zdjęcie kapelusza pewnie nie zmieni stylu jazdy "kapelusznika", a odłożenie komórki jak najbardziej.
Bezpośrednio może mniej zagraża, ale taki "klient" co ma w nosie innych bo sobie musi pogadać, potrafi mnie mocno wkurzyć, a to już wpływa na bezpieczeństwo.
Co do kobiet to byłbym za wprowadzeniem oznakowania na auta (jak kiedyś listki u nowych kierowców), wtedy od razu wiem czego mogę (choć nie muszę) się spodziewać i na luzie bez nerwów z ostrożnością...
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Prezent od mojej żony :)
xROnx Offtopic 10 Nie Maj 20, 2012 11:16
MaReK
Brak nowych postów Auto Mariana_K - wydzielony
maciej Offtopic 37 Sob Wrz 05, 2009 15:39
Marian_K
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu Remi55
Gość Offtopic 67 Pią Cze 24, 2011 18:30
Remigiusz
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink