Forum Klubu ROVERki.pl :: Problem z internetem-pomocy!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z internetem-pomocy!
Autor Wiadomość
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 19:45   Problem z internetem-pomocy!

Sprawa wygląda następująco:
wykupiłem internet bezprzewodowy ,zamiast dostać kartę do Express Card/54. dostałem modem Axess.tel CMDA 1XEV-DO bo kart do tego typu to oni jeszcze nie posiadają.
Do tego gdy próbuje wejść np. na stronę www.interia.pl czy na roverki.pl wyskakują mi
alerty typu "Nie znaleziono serwera" czy też "Połączenie zostało zresetowane" "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony" lub Problem z serwerem DNS skontaktuj się z usługodawcą internetu itp. Brak mi już sił , nawet nie moge poszperać w necie,w jednej chwili działa wszystko a za moment mam tylko połączenia lokalne.Wyskakują takie ostrzeżenia:
Ostrzeżenie: Oczekiwano ":", ale odnaleziono "pointer". Deklaracja opuszczona.
Plik źródłowy: http://forum.roverki.eu/i...c94c7a45a850291
Wiersz: 0
Ostrzeżenie: Nieznana własność "scrollbar-shadow-color". Deklaracja opuszczona.
Plik źródłowy: http://forum.roverki.eu/t...r/subSilver.css
Wiersz: 6
Ostrzeżenie: Oczekiwano ":", ale odnaleziono "pointer". Deklaracja opuszczona.
Plik źródłowy: http://forum.roverki.eu/i...c94c7a45a850291
Wiersz: 0
Ostrzeżenie: Błąd podczas parsowania wartości dla własności "display". Deklaracja opuszczona.
Plik źródłowy: http://forum.roverki.eu/i...c94c7a45a850291
Wiersz: 0
Ostrzeżenie: Nieznana własność "order-width". Deklaracja opuszczona.
Plik źródłowy: http://forum.roverki.eu/t...r/subSilver.css
Wiersz: 296
Ostrzeżenie: Nieznana własność "scrollbar-face-color". Deklaracja opuszczona.
Plik źródłowy: http://forum.roverki.eu/t...r/subSilver.css
Wiersz: 4
tych ostrzeżeń jest dużo dużo więcej.
Dodam że kolo który zajmuje się siecią ma raczej niewielkie pojęcie co z tym zrobić,a jak zobaczył VISTę to ręce mu opadły.
Może ktoś mi podpowie jak to naprawić ,ewentualnie ja przekażę to temu "informatykowi"

Czasami Windows każe mi zresetować kartę lub wyłączyć ustawienia TCP lub coś takiego:System Windows próbował znalezc dobrze znanego hosta www.microsoft.com korzystajac z usługi DNS.Serwer odpowiedział że nazwa jest nieznana.
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
Ostatnio zmieniony przez benio_bicos Pon Kwi 28, 2008 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 19:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 19:59   

Hmm..zacznijmy od tego co miałeś dostac a co dostales. jeśli provider nie wywiazał się z umowy to niech sie wali ze swoim internetem razem...zmieniaj dostawcę :)
 
 
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 20:11   

Wszystko pięknie ale to jest afryka i tutaj nie znajdziesz Rzecznika Praw Konsumenta ,kasa wpłacona i za 3 miesiace mogę im to oddać,muszę jakoś sam to naprawić albo powiedzieć tym jeleniom jak mają to naprawić.To jest inny świat :nook:
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 22:22   

Aha...ale wiesz...nie napisałeś na początku że chodzi o koniec swiata...w "skąd" masz Wawa więc...jak to afryka...to chyba się cieszysz że se gadamy na forum w ogóle :D
 
 
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 02:01   

Czasami nawet uda się połączyć ze światem.Strasznie irytujące jest czekanie aż będzie połączenie :twisted: to się nazywa Alger system-niech go ...(pi pi pi) strzeli :!:
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:05   

Obawiam się, że problem jest po stronie dostawcy i niewiele możesz zrobić. :(

bicos napisał/a:
Do tego gdy próbuje wejść np. na stronę www.interia.pl czy na roverki.pl wyskakują mi alerty typu "Nie znaleziono serwera" czy też "Połączenie zostało zresetowane" "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony" lub Problem z serwerem DNS skontaktuj się z usługodawcą internetu itp.

To sugeruje problem po stronie sieci.
Może też istnieć problem w sterowniku karty (Vista jest stosunkowo nowym systemem, a produkty MałegoMiękkiego charakteryzują się tym, że w miarę poprawnie zaczynają pracować od ServicePack 2 lub 3).

Popytam jeszcze kolegów z pracy, ale w Polsce tylko Sferia ma tego typu sieć, a ja nie mam w tej chwili dostępu do ludzi, którzy mieli z internetem w Sferii cokolwiek wspólnego. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 15:47   

Cześć!
Dziś kolejny dzień walki z netem ,około godzinki zajęło mi otwarcie strony Rover-ki.Cały czas resetowało mi połączenie a jak już wczytał stronę to problem był z zalogowaniem się i wyskoczyło coś takiego;

Could not query last visit posts

DEBUG MODE

SQL Error : 145 Table './roverkiforum/phpbb_read_history' is marked as crashed and should be repaired

SELECT post_id, topic_id, forum_id FROM phpbb_read_history WHERE user_id = 5514

Line : 41
File : read_history.php
Jeżeli chodzi o Vistę cóż w polsce śmigała i problemów z nią żadnych.Ktoś tutaj w pobliżu nawet ma sieć bezprzewodową- niezabezpieczoną ,komp spokojnie ją wykrywa ja czasami korzystam z niej.Niestety właściciel owej sieci mało korzysta z internetu bądz też ma limit godzinowy co w tym kraju jest bardzo popularne.
Trzeba walczyć dalej,czekam na wszelkie sugestje.
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 15:54   

To blad naszego serwera ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 17:45   

Tak trochę z innej beczki.
Windowsa XP można kupić za około 300 dinarów czyli +/- 3€ oczywiście jest to pirackie oprogramowanie, innego tutaj nie mają i nie znają.
Olej napędowy to wydatek 14 dinarow za litr :shock: , benzyna 23 dinary :roll: dla porównania 1.5 litra wody mineralnej kosztuje 25-30 dinksów.Tylko tankować. :!:
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów POMOCY mam problem z moim złomkiem
paulinex Offtopic 8 Sob Gru 16, 2017 13:31
Gość
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Potrzebuję pomocy z R75
Gość Offtopic 1 Sro Cze 12, 2013 15:43
kasjopea
Brak nowych postów Zgrywanie filmów - pomocy
KRYS Offtopic 21 Sro Lut 18, 2009 08:36
Rowan
Brak nowych postów farba na siedzeniu...pomocy!!
Gość Offtopic 4 Sob Cze 05, 2010 01:19
monia0023
Brak nowych postów Organizacja pomocy dla powodzian
Gość Offtopic 92 Pią Wrz 03, 2010 13:00
Ruslan



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink