Forum Klubu ROVERki.pl :: Co kogo obraża - wątek o fotoradarach.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Co kogo obraża - wątek o fotoradarach.
Autor Wiadomość
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 13:27   

Mayson napisał/a:
No to rozwiązanie jest proste.

Niedawno zaczęło być stosowane ;)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 13:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 13:37   

co racja to racja :wink: mam 19lat, tutaj na forum pisałem jeszcze za czasów grup dyskusyjnych, jednak tak aktywnie to zacząłem teraz :wink: i to co napisałeś mnie nie obraziło etc. staram sie zachowywać na poziomie, mam nadzieje, że się udaje :wink: Piter, co do tego systemu, to w tym temacie "fotoradar -komentarze do zdjęć" Dobryziom zerwał warna, bo napisał, że pokaże znak "pozdrowienia" dla misków za krzakami, nie wiem czy to słuszne właśnie, bo nikogo nie obraził na forum :wink: żeby kurcze za chwile nie zorbił się tu terrorystan :grin:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 13:41   

Markzo napisał/a:
że pokaże znak "pozdrowienia" dla misków za krzakami, nie wiem czy to słuszne właśnie, bo nikogo nie obraził na forum

A czy niegrzeczne/niekulturalne zachowanie musi koniecznie kogoś konkretnego obrażać ?
Mnie obraża np. to, że kolega z Forum wypowiada się w nieodpowiedni sposób o kimkolwiek. :( , bo w ten sposób psuje (mniej lub bardziej) opinię Forum.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 13:43   

Markzo napisał/a:
pokaże znak "pozdrowienia" dla misków za krzakami, nie wiem czy to słuszne właśnie, bo nikogo nie obraził na forum

Dlaczego tak uważasz? Przecież na forum są policjanci. :razz:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 13:50   

Markzo napisał/a:
Dobryziom zerwał warna, bo napisał, że pokaże znak "pozdrowienia" dla misków za krzakami, nie wiem czy to słuszne właśnie, bo nikogo nie obraził na forum :wink: żeby kurcze za chwile nie zorbił się tu terrorystan :grin:
To ja może trochę wyjaśnię, jak ja to rozumiem ;) :
1. Hasło Dobrego Zioma można zinterpretować w skrócie tak: "Panowie policjanci w krzakach, "!@!$# you", jak to teraz brzmi?
2. Przejrzyj wątek od początku, to już nie pierwsze takie hasło Zioma, tylko któreś z kolei (choć to akurat brzmiało jak na niego dość łagodnie).
3. Czy nie można napisać, że się z czymś nie zgadzamy (tu z łapaniem przez drogówkę z ukrycia) w trochę innym tonie, z użyciem jakichś argumentów?
4. Czy naprawdę nie można się powstrzymać od tego typu komentarzy zważywszy na to co się ostatnio dzieje na forum, czy to takie trudne troszkę opanować nerwy?
5. Administracja już na prawdę powoli traci pomysły na to jak zachować porządek na forum nie używając WARNów, a na prawdę niewiele brakuję, żeby skończyło się na suchym wlepianiu WARNów i BANów, czy tego właśnie chcemy?
6. Uszczypnijmy się w język, przeczytajmy dwa razy posta przed wysłaniem, spróbujmy choć przez jakiś czas pilnować samodyscypliny bardziej niż zwykle, może atmosfera na forum się polepszy.
7. Szkoda żeby dość luźna interpretacja zasad forum w zakresie offtopu (bo przecież zazwyczaj na to się pozwala, co najwyżej wycina części wątków o oddziela bez żadnych konsekwencji) została zamieniona na suchą cenzurę i bezlitosne karanie. Przecież to nie jest szkodliwe i takie złe, ale gdy offtop polega na rzucaniu epitetów i obrażaniu się nawzajem, to jakie jest wyjście?
 
 
Stone 




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 55
Skąd: Pyrlandia

Rover 25

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 14:14   

Paul napisał/a:
Markzo napisał/a:
że pokaże znak "pozdrowienia" dla misków za krzakami, nie wiem czy to słuszne właśnie, bo nikogo nie obraził na forum

A czy niegrzeczne/niekulturalne zachowanie musi koniecznie kogoś konkretnego obrażać ?
Mnie obraża np. to, że kolega z Forum wypowiada się w nieodpowiedni sposób o kimkolwiek. :( , bo w ten sposób psuje (mniej lub bardziej) opinię Forum.

Idealnie to ująłeś, lepiej bym tego nie napisał! :brawa:
Osobiście zanim zacząłem cokolwiek pisać na forum, bardzo długo studiowałem obyczaje tu panujące!
A nawet teraz, gdy coś pisze to trzy razy sprawdzam to co napisałem, zeby przypadkiem przez nieuwagę nikogo nie urazić!
Fakt jest taki, ze jak sie czyta niektóre tematy, to ręce opadają i omijam je szerokim łukiem.
piter34 napisał/a:
Dlaczego tak uważasz? Przecież na forum są policjanci. :razz:

:mrgreen: :twisted:
Cytat:
Niedawno zaczęło być stosowane ;)
Również brawa popieram.
_________________
http://www.ifp.pl/ „Uczyć się, lecz nie myśleć, to bezużyteczne. Lecz myśleć, a nie uczyć się, to niebezpieczne.” - Konfucjusz
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 14:22   

Stone napisał/a:
Fakt jest taki, ze jak sie czyta niektóre tematy, to ręce opadają i omijam je szerokim łukiem.
A tego właśnie chcemy uniknąć :D
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 14:33   

ej no dobra nie musisz mi tu takiej strasznej listy pisać, załapałem :mrgreen: generalnie to chodziło o to, że może najpierw upomnienie a dopiero potem warn, tak strasznie nie narozrabiał znowu :grin:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 14:59   

dziękuję koledzy ze poświeciliście mi watek ma forum :) chociaż z drugiej strony nie wiem czy potrzebny bo większość takich rozmów do niczego nie prowadzić oprócz kolejnych nieporozumień bo ktoś coś odebrał osobiście a ktoś inny jeszcze inaczej itd..

dostałem od Macieja ostrzeżenie 1 nie za mój pierwszy tekst ze środkowym palcem który widać niektórzy zrozumieli tak jak chcieli... a był skierowany do konkretnych leniwych policjantów ktorych nie ma jak ich najbardziej potrzeba albo tych kryjących się w krzakach... nie dotyczył nikogo z forum i nie sadze żeby był jakiś niesmaczny chociaż jeśli faktycznie komuś zepsuł poranek to przepraszam i mogę przyjąć za to bana mimo ze to moja opinia do której mam prawo. Minusa dostałem za odpowiedz Maysonowi na jego komentarz odnośnie który moim zdaniem byl bardziej nie na miejscu nazwanie mnie cofniętym emocjonalnie jest lekko mówić mało miłe... ale cóż widac koledze nigdy sie nie zdarzylo pomachac paluszkiem na nikogo gratuluje :)

PS nie rozwlekałem dalej sprawy robiąc kolejny OT imio ze mam pretensje do Admina i przeniosłem rozmowę na PW do Macieja... to by było chyba tyle w tym temacie... możecie rzucać kamieniami :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:05   

dobryziom napisał/a:
dziękuję koledzy ze poświeciliście mi watek ma forum

Wątek nie jest poświęcony Tobie. Nie taki był zamysł autora. Po prostu tak się dyskusja potoczyła. ;)

dobryziom napisał/a:
nie dotyczył nikogo z forum i nie sadze żeby był jakiś niesmaczny chociaż jeśli faktycznie komuś zepsuł poranek to przepraszam i mogę przyjąć za to bana mimo ze to moja opinia do której mam prawo.

Pisząc na forum zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu forum. Możesz wyrażać swoje opinie, ale w ramach nieprzekraczających żadnego punktu regulaminu forum. :ok:

dobryziom napisał/a:
dostałem od Macieja ostrzeżenie 1 nie za mój pierwszy tekst ze środkowym palcem

Dokładnie za to dostałeś. Zobacz jeszcze raz do wątku ;)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:17   

oki w takim razie z cała świadomością pozdrawiam środkowym palcem leniwych policjantów ktorych nie ma jak ich najbardziej potrzeba albo tych kryjących się w krzakach... żeby nie było żadnych wątpliwości. Jeżeli według was to ja jestem opóźniony emocjonalnie ze uważam ze ich zachowanie jest nie właściwe ( i jednocześnie dajecie przyzwolenie na publiczne obrażanie mnie na forum) to współczuję... i nie ma sensu ciągnąć tego wątku dalej ...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:18   

dobryziom napisał/a:
...a był skierowany do konkretnych leniwych policjantów ktorych nie ma jak ich najbardziej potrzeba albo tych kryjących się w krzakach... nie dotyczył nikogo z forum...

Pozwole sobie zacytowac Ciebie Paul bo nie napisze nic bardziej tresciwego:
Paul napisał/a:
A czy niegrzeczne/niekulturalne zachowanie musi koniecznie kogoś konkretnego obrażać ?
Mnie obraża np. to, że kolega z Forum wypowiada się w nieodpowiedni sposób o kimkolwiek. , bo w ten sposób psuje (mniej lub bardziej) opinię Forum


[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 15:21 ]
dobryziom napisał/a:
Jeżeli według was to ja jestem opóźniony emocjonalnie ze uważam ze ich zachowanie jest nie właściwe ( i jednocześnie dajecie przyzwolenie na publiczne obrażanie mnie na forum) to współczuję... i nie ma sensu ciągnąć tego wątku dalej ...

Nikt nie mowi ze jest wlasciwe ale mozna to napisac w sposob, ktory nikogo nie bedzie obrazal.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:26   

pewnie ze można lecz ja pisze dosadnie tak jak uważam... tylko dziwi mnie ze ktoś poczuł sie urażony? niby z jakiej mańki? czy tu byl jakiś osobisty wywód do kogoś? to chyba ja mogę poczuć sie urażony obraźliwą zaczepka... na która każdy :roll:

zukowaty jeśli cie to uraziło to przepraszam nie boje sie używać tego słowa... ale mam ciągle takie same zdanie.
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:31   

Dobry Ziom - popatrz w lewo na licznik postów - okrągła rocznica :brawo:

Z góry przepraszam za OT.
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:35   

dobryziom napisał/a:
zukowaty jeśli cie to uraziło to przepraszam nie boje sie używać tego słowa... ale mam ciągle takie same zdanie.

Nie urazilo mnie ale staram sie wytlumaczyc Ci o co w tym wszystkim biega. Sa ludzie niewrazliwi, wrazliwi i wrazliwsi i tych ostatnich pewnie urazasz takimi slowami. Mnie nie masz za co przepraszac ale egzystujac na forum z calkowicie odmiennymi typami ludzi trzeba sie niekiedy powstrzymac albo ujac cos inaczej. Jak bysmy wszyscy mowili co myslimy dokladnie tak jak myslimy to by sie zrobil jeden wielki rynsztok. Mamy juz pod dostatkiem takich miejsc w sieci.

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 15:35 ]
Cytat:
Posty: 1000

:ok:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Stone 




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 55
Skąd: Pyrlandia

Rover 25

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:45   

A Jarek tak sie nastarał :cry:
jarek73 napisał/a:
Do młodych też mam apel... dorośli inaczej postrzegają pewne rzeczy

I Wild przewidział:
wild_weasel napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że zaraz oberwiesz tekstem: "Do mnie pijesz?!" :rotfl:

Stare przyłowie mówi
"Uderz pięścią w stół, a nożyce się odezwą"
jarek73 napisał/a:
jeśli się chce można odpowiedni poziom trzymać.

Tylko trzeba wiedzieć jeszcze jak! A puki co proponuje, nie rozwijać tego tematu w tę stronę!
Bo z bardzo dobrej inicjatywy Jarka, zrobiła się znów licytacja na argumenty o garść grochu!
_________________
http://www.ifp.pl/ „Uczyć się, lecz nie myśleć, to bezużyteczne. Lecz myśleć, a nie uczyć się, to niebezpieczne.” - Konfucjusz
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 16:58   

dobryziom napisał/a:
Jeżeli według was to ja jestem opóźniony emocjonalnie ze uważam ze ich zachowanie jest nie właściwe

Nikt nie twierdził, że ich zachowanie jest właściwe :!:
Określenie "opóźniony emocjonalnie" zostało użyte w stosunku do obraźliwego gestu, którym wspomnianych wyżej policjantów "pozdrawiasz".
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 17:03   

czyli mam rozumieć ze jeśli używam takich gestów to jestem opóźniony emocjonalnie? niech pierwszy rzuci kamień ten który ich kiedykolwiek nie używał... sorry ale czasem inaczej nie można...




PS dzisiejszy pozytywny motyw 1000 :rotfl: w nagrodę opóźnienie emocjonalne:p buehhe beka :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 17:07   

dobryziom napisał/a:
niech pierwszy rzuci kamień ten który ich kiedykolwiek nie używał

Ja używałem jak miałem "naście" lat, czyli emocjonalnie byłem nastolatkiem. Wraz z wiekiem człowiek się zmienia i aktualnie by mi nigdy do głowy nie przyszło komuś środkowego palca pokazywać.

dobryziom napisał/a:
czyli mam rozumieć ze jeśli używam takich gestów to jestem opóźniony emocjonalnie?

Wiesz... wszystko jest względne. Patrząc na Twój wiek uważam jednak, że na pokazywanie takich gestów to już za późno. No chyba, że to nie problem rozwoju emocjonalnego, ale dobrego wychowania i kultury.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 17:14   

nie to po prostu wyraz sprzeciwu na lenistwo krętactwo oraz ogólną postawę części funkcjonariuszy... forma możne niektórych razić ale nie jest to powód do osobistych wycieczek... chyba na tym polegają forum ze można wyrażać swoje zdanie nawet bardzo skraje jeśli nie są to osobiste ataki na innych użytkowników ja takiego ataku nie robiłem chociaż sam zostałem zaatakowany...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Nigdy nie wiesz na kogo trafisz w warsztacie :D
Skiba Offtopic 16 Sob Lut 07, 2009 13:22
MaReK
Brak nowych postów KOGO jest silnik diesla w rover 25?
mkeuropa Offtopic 2 Pon Lip 16, 2007 09:34
Brt
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu Remi55
Gość Offtopic 67 Pią Cze 24, 2011 18:30
Remigiusz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink