Forum Klubu ROVERki.pl :: Co kogo obraża - wątek o fotoradarach.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Co kogo obraża - wątek o fotoradarach.
Autor Wiadomość
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 17:16   

dobryziom napisał/a:
czyli mam rozumieć ze jeśli używam takich gestów to jestem opóźniony emocjonalnie? niech pierwszy rzuci kamień ten który ich kiedykolwiek nie używał...

Uważaj, bo ja odczytuję wypowiedzi dość dosłownie. ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 17:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 18:29   

tom214Si napisał/a:
Uważaj, bo ja odczytuję wypowiedzi dość dosłownie.

Heh, no to jest nas dwóch :P
Dobryziom - w kasku będziesz musiał chodzić ;) (żart, żeby nie było, że to pogróżki jakieś ;> )
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 19:13   

hehe to widze ze mamy na forum niezlych sportowcow jak dorzucicie az do Wawy :p nawet nasz olimpijczym nie ma takiej sily razenia :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 19:34   

piter34 napisał/a:
Mayson napisał/a:
No to rozwiązanie jest proste.

Niedawno zaczęło być stosowane
dobryziom napisał/a:
Minusa dostałem za odpowiedz Maysonowi na jego komentarz odnośnie który moim zdaniem byl bardziej nie na miejscu nazwanie mnie cofniętym emocjonalnie jest lekko mówić mało miłe

Na ten powyższy tekst miałem odpowiedzieć wczęsniej w sposób jaki teraz uczynię ale teraz bedzie on poparty dowodem, które tak uwielbiamy :)

Wybiórczo Piter34 wybiórczo...co widzimy na załaczonym obrazku :)

poza tym wiele scysji wynika z nierozumienia tekstu, który się czyta - przykład w oT , gdzie Kasjo albo poddała moją wypowiedx wielkiej nadinterpretacji albo zupełnie nie zrozumiała co tam jest napisane (o postawie konformistycznej) i zupełnie bezpodstawnie oskarzyła mnie 9nie po raz pierwszy) o ponowne obrażanie osób z forum.

Nie zdziwi mnie jesli ostatecznym wynikiem tegoz rozumienia bedzie Warn dla mnie....bo "kozioł ofiarny" być musi...nawet jesli się broni.

Ja przyznaję, ze pare razy się zapedziłem nieco za daleko a pare razy niepotrzebnie w ogóle dałem się wciągnąc w dyskusje które przerodziły się w kłótnie. i nie tylko dlatego, że bronię swoich racji i uwazam je za jedyne słusznie ale dlatego, że druga strona nie była w stanie uznać, ze jednak swoje racje mam. Ci którzy ujmowali się za moim punktem widzenia byli i tak bezsilni...więc w ostatecznym rozrachunku byłem na straconej pozycji...efekt - panowie - możecie sobie na mnie używac do woli, bo po trzech razach bez odezwu jest prawie pewne że nic wam za to nie grozi.


Wybiórczo :twisted:

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 19:37 ]
dobryziom napisał/a:
pewnie ze można lecz ja pisze dosadnie tak jak uważam... tylko dziwi mnie ze ktoś poczuł sie urażony? niby z jakiej mańki?
Być moze z takiej, ze poczuł się adresatem tekstu...a w takim wypadku ogólnie bijemy brawo obibokom, czyż to nie jest piękne ;)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 19:49   

<brawo>


PS byl kiedys fajny watek gdzie pare osob pisało gdzie nie widziało naszychy kochanych obibokow siedzacych w zaparkowanym polonezie w krzakch pijacych herbate, jedzacych paczki, pijacych wodeczke jak to lubia wszyscy w naszym poczciwym kraju oczywiscie wszystko na sluzbie w dobrej wierze ochrony i pilnowania porzadku gdzie za rogiem gnoje kopia starsza babcie za 500zeta jej emerytury... i teraz powiedzmy jak to wyglada to sa zli ludzie, niedobrzy , no no no Pozdrawiamy :) Czy nie uwazacie ze czasem potrzebne sa mocne gesty i słowa?
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 20:13   

thef ja sie wcale nie dziwie bo zawsze mowie to co uwazam jak kogos to boli to trudno takie zycie jak zasluzylem na warna to zasluzylem nie bede przecierz robil nic wbrew sobie... troche mnie tylko boli popieranie przez niektorych stanowika ktore neguje ale coz kazdy ma prawo do wlasnego zdania...

PS ciesze sie ze kolega rowniez dostal pouczenia szkoda ze na PW ale zawsze bo komentarz byl nie na poziomie... wiec temat jak dla mnie zamkniety


PS 2 ostanio zauwazylem dziwne zjawisko znikajacych wypowiedzi w watkach w ktorym zabieram glos najpierw mayson teraz thef ocb ?
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 20:20   

dobryziom napisał/a:
hef ja sie wcale nie dziwie bo zawsze mowie to co uwazam jak kogos to boli to trudno takie zycie jak zasluzylem na warna to zasluzylem nie bede przecierz robil nic wbrew sobie... troche mnie tylko boli popieranie przez niektorych stanowika ktore neguje ale coz kazdy ma wlasne zdanie szanujemy to :)
Skasowałem swojego posta, bo znając życie byłby tylko wykorzystany do dalszej walki. Powiedzmy, że zdecydowałem, że jednak "ugryzę się w język" choć zazwyczaj nie potrafię milczeć czytając pewne wypowiedzi.

Cieszę się, że Ty odebrałeś to co napisałem tak, jak chciałem i wiesz na czym ta różnica o której mówiłem polega. Szanuję Twoje zdanie, choć przeglądając Twoje wypowiedzi w tym temacie nie mogę zgodzić się ze stylem w jakim przekazujesz to zdanie ogółowi. I w zasadzie dlatego ten WARN moim zdaniem.

Mam propozycję, zamilknijmy w tym temacie i w podobnych i zacznijmy tak jakby od nowa. Ja z chęcią to zrobię, mimo iż nie doczekałem się na odpowiedzi na które czekałem, ale cóż, nie spodziewam się, że to kiedykolwiek nastąpi.

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 20:25 ]
dobryziom napisał/a:
PS 2 ostanio zauwazylem dziwne zjawisko znikajacych wypowiedzi w watkach w ktorym zabieram glos najpierw mayson teraz thef ocb ?
Ja już napisałem dlaczego ;) Mayson skasował po upomnieniu, uznał widocznie, że ten post jest wobec Ciebie obraźliwy i usunął.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 20:37   

dobryziom napisał/a:
ostanio zauwazylem dziwne zjawisko znikajacych wypowiedzi w watkach w ktorym zabieram glos najpierw mayson teraz thef ocb ?

Jeśli ktoś zamienia czarne w białe, to jak z nim gadać? Gdybyś przyjmował jakąkolwiek krytykę to wyczytałbyś z istniejących już postów, że nikt cię nie zaatakował, tylko zwrócił uwagę na twój obrazliwy tekst. Jeśli większość to widzi, a ty nie, to jak z tobą gadać? Dla ciebie, widać, "fakole" itp., to chleb powszedni. Tak trudno zrozumieć, że nie dla wszystkich? Jest regulamin, koniec, kropka. Każdy ci to tłumaczy dosłownie jak dziecku, a ty odwracasz kota ogonem. :lol: Wolałem usunąć swojego posta z tego powodu, co thef, a także za namową innych. Ale skoro chcesz, to ci powiem, że było w nim po prostu to, co teraz dodałem do podpisu. I właśnie dlatego, to mój ostatni post pod twoim adresem. Nawet nie zamierzam ci wyjasniac, co mialem na mysli :wink: (Kurde, ktoś tu na forum miał świetny podpis na tę okazję)
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 20:47   

Mayson napisał/a:
Nawet nie zamierzam ci wyjasniac, co mialem na mysli :wink:
(Kurde, ktoś tu na forum miał świetny podpis na tę okazję)
I za to przykładnie otrzymujesz ostrzeżenie. Chyba nie muszę tłumaczyć i miałeś tego pełną świadomość pisząc tego posta.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 20:53   

thef napisał/a:
Mayson napisał/a:
(Kurde, ktoś tu na forum miał świetny podpis na tę okazję)
I za to przykładnie otrzymujesz ostrzeżenie. Chyba nie muszę tłumaczyć i miałeś tego pełną świadomość pisząc tego posta.

Oczywiście, że z pełną świadomością. W kontekście całości to chyba jasne :> A warn zgodnie z zasadami, należy mi się :lol:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 13:19   

Thrillco napisał/a:
Wybiórczo Piter34 wybiórczo...co widzimy na załaczonym obrazku :)

Thrillco, ty znowu nieprzygotowany do dyskusji. Już tłumaczyłem za co dobryziom dostał warna i dlaczego Mayson nie dostał. Świadkiem całej sytuacji był poza tym maciej i moim zdaniem jako mod zareagował prawidłowo. Poza tym nie zwykliśmy "poprawiać" po sobie warnów. ;)

Thrillco napisał/a:
bronię swoich racji i uwazam je za jedyne słusznie ale dlatego, że druga strona nie była w stanie uznać, ze jednak swoje racje mam.

To nie tak działa. Piszesz, że swoje racje uważasz za jedyne słuszne... To po co z Tobą w ogóle rozmawiać, skoro żadne argumenty Ciebie nie przekonają?
...a skoro ktoś stara się rozmawiać, argumentować tzn., że widzi/uznaje Twoje racje (masz do nich prawo) i oczekuje argumentów za nimi przemawiających, a nie polemiki typu "są jedyne słuszne".
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 16:07   

piter34 napisał/a:
Poza tym nie zwykliśmy "poprawiać" po sobie warnów. ;)


hehehe jak w piłce nożnej sędzia
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 17:41   

dobryziom napisał/a:
hehehe jak w piłce nożnej sędzia

Nie, zupełnie nie "jak w piłce nożnej".

Przedstawiłem Ci moje argumenty, dyskutowaliśmy dość długo, wiem, że się nie zgadzasz, ale nie możesz pisać, że to "jak w piłce nożnej", bo to porównanie jest bardzo krzywdzące, a przy obecnej sytuacji w PZPN i okolicach, wręcz obraźliwe.

A co do warnów, to są dawane bardzo rzadko i w sytuacjach nie budzących wątpliwości, więc po prostu nie ma czego "poprawiać", ale wierz mi, że jeśli mod lub admin ma wątpliwości, to nie milczy, tylko natychmiast je wyjaśnia.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Sty 27, 2009 19:06   

Piter - piszac "wybiórczo" miałem na myśli tez 3 przypadki kiedy to nie ja zasługiwałem na warna.
Poza tym wyciąłes kawałek tekstu mojego w sposób bardzo interesujący-czyt. taki by przedstawić go w możliwie najgorsszym swietle. Piszac o "jedynie słusznych" napisałem co uważają o moim zdaniu inni a nie ja...wiele razy to zostało już napisane.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Sty 27, 2009 19:51   

Thrillco napisał/a:
Poza tym wyciąłes kawałek tekstu mojego w sposób bardzo interesujący-czyt. taki by przedstawić go w możliwie najgorsszym swietle. Piszac o "jedynie słusznych" napisałem co uważają o moim zdaniu inni a nie ja...wiele razy to zostało już napisane.

Thrillco napisał/a:
Ja przyznaję, ze pare razy się zapedziłem nieco za daleko a pare razy niepotrzebnie w ogóle dałem się wciągnąc w dyskusje które przerodziły się w kłótnie. i nie tylko dlatego, że bronię swoich racji i uwazam je za jedyne słusznie ale dlatego, że druga strona nie była w stanie uznać, ze jednak swoje racje mam.
Thrillco, wiem o co Ci chodzi, ale napisałeś to tak, że można to odebrać tak jak piter więc nie miej pretensji.
Zobacz jak brzmieć wg mnie powinno i powiedz czy o to chodziło:
Ja przyznaję, ze pare razy się zapedziłem nieco za daleko a pare razy niepotrzebnie w ogóle dałem się wciągnąc w dyskusje które przerodziły się w kłótnie. i nie dlatego, że bronię swoich racji i uwazam je za jedyne słusznie ale dlatego, że druga strona nie była w stanie uznać, ze jednak swoje racje mam.

Twój błąd polega na tym, że atakujesz od razu, zamiast wyjaśnić.

Thrillco napisał/a:
Piter - piszac "wybiórczo" miałem na myśli tez 3 przypadki kiedy to nie ja zasługiwałem na warna.
A to brzmi jakbyś trzy razy dostał warna za kogoś innego. Z tego co pamiętam dostałeś warna raz tylko. Zresztą dobrze wiesz, że nie sypiemy warnów jak z rękawa tylko próbujemy najpierw zaprowadzić porządek bez kar administracyjnych. U Ciebie miarka się przebrała, to i dostałeś.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Sty 27, 2009 21:06   

Mmmm...czy ja w którymś watku prosiłem o korepetycje z polskiego? Bo nie pamiętam...ale spoko, dziś miałem egzamin - zaliczony :P
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Sty 27, 2009 21:16   

Thrillco napisał/a:
Mmmm...czy ja w którymś watku prosiłem o korepetycje z polskiego? Bo nie pamiętam...ale spoko, dziś miałem egzamin - zaliczony :P
Thrillco, Ty sobie jawnie kpisz ze mnie. To co napisałem w drugim wątku o miganiu się przez Ciebie od odpowiedzi i nieodnoszenie się do tego co dla Ciebie niewygodne dokładnie tu potwierdzasz.
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 08:55   

maciej napisał/a:
dobryziom napisał/a:
hehehe jak w piłce nożnej sędzia

Nie, zupełnie nie "jak w piłce nożnej".


chodziło mi o to ze nie ma odwołania od decyzji sędziego :p

ale widzisz to potwierdza zasadę ze każdy może inaczej interpretować... tak jak później pociągnąłeś temat nawiązując do PZPN o czym mi nawet przez myśl nie przeszło. Idąc dalej mógłbym dostać WARN za to ze obraziłem Adminów ze są skorumpowani stronniczy itp itd... i wychodzi nam z tego następny konflikt zbrojny :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 09:11   

dobryziom napisał/a:
chodziło mi o to ze nie ma odwołania od decyzji sędziego :p

No to poczytaj Regulamin:
Cytat:
14. Kwestie nie ujęte w niniejszym regulaminie będą każdorazowo rozstrzygane przez Moderatorów lub Administratorów, decyzję podjętą przez Moderatora forum może podważyć tylko Administrator forum, natomiast decyzję podjętą przez Administratora forum, mogą podważyć tylko pozostali Administratorzy forum wspólnie.


piter34 pisał o praktyce - akurat modzi i admini na tym forum są dość zgodni i bardzo powściągliwiw karaniu - wolą tłumaczyć, ale chyba nie zdażyła się sytuacja, żeby ktoś uważał, że inny mod/admin popełnił błąd dając warna - mi raczej przychodzi refleksja "w sumie powiniennem sam był dać tego warna 5 postów temu".
dobryziom napisał/a:
ale widzisz to potwierdza zasadę ze każdy może inaczej interpretować... tak jak później pociągnąłeś temat nawiązując do PZPN o czym mi nawet przez myśl nie przeszło. Idąc dalej mógłbym dostać WARN za to ze obraziłem Adminów ze są skorumpowani stronniczy itp itd... i wychodzi nam z tego następny konflikt zbrojny :)

Ale ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę i napisałem to, żeby to Tobie uświadomić.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 09:22   

Ostatnio przeczytałem cały regulamin od deski do deski :) ale znowu nie do końca poprawnie mnie zinterpretowałeś puentą było to ze "zawodnik" nie może odwołać się od decyzji sędziego co najwyżej możne dostać kolejna kartkę :)

PS oczywiście zgadzam się ze muszą być jakieś zasady bo inaczej można by było ciągnąć sprawę w nieskończoność. Takie są zasady gry :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Nigdy nie wiesz na kogo trafisz w warsztacie :D
Skiba Offtopic 16 Sob Lut 07, 2009 13:22
MaReK
Brak nowych postów KOGO jest silnik diesla w rover 25?
mkeuropa Offtopic 2 Pon Lip 16, 2007 09:34
Brt
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu Remi55
Gość Offtopic 67 Pią Cze 24, 2011 18:30
Remigiusz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink