Forum Klubu ROVERki.pl :: [R620] Ktoredy puscic + przez aku do srodka?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R620] Ktoredy puscic + przez aku do srodka?
Autor Wiadomość
Tomasz620 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163
Skąd: Z KOBRY



Wysłany: Sob Maj 23, 2009 12:40   [R620] Ktoredy puscic + przez aku do srodka?

Hello..mam problemik..ktoredy chlopaki puscic kabel od aku do srodka..jest na to sposob tylko jaki..doradzcie ktoredy go puscic..
ahaaa no i jak juz jestem przy temacie to niewiem czy do sedana bedzie ta skrzynka dobrze grala..
Clarion SW 3011 (250RMS)
Wzmak Blaupunkt GTA 2 Special 400setka
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 23, 2009 12:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bob1987 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 88
Skąd: Mielec



Wysłany: Sob Maj 23, 2009 16:34   

Ja u siebie puściłem kabelek przez gumę która znajduje się po prawej stronie od pompy hamulcowej. Idzie tam taka sporej wielkości wiązka kabli, nad tymi kabelkami w gumce można spokojnie (choć zachowując maksymalną ostrożność) zrobić dziurkę i przełożyć kabel. Dla świętego spokoju zakleiłem jeszcze ten nowo powstały otworek silikonem ale nie było to konieczne. :)
 
 
andrzejziom 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 191
Skąd: Zamość



Wysłany: Sob Maj 23, 2009 17:22   

Cytat:
Ja u siebie puściłem kabelek przez gumę która znajduje się po prawej stronie od pompy hamulcowej. Idzie tam taka sporej wielkości wiązka kabli, nad tymi kabelkami w gumce można spokojnie (choć zachowując maksymalną ostrożność) zrobić dziurkę i przełożyć kabel. Dla świętego spokoju zakleiłem jeszcze ten nowo powstały otworek silikonem ale nie było to konieczne. :)


dokładnie kolego ;) ja tak samo zrobiłem jak cos moge Ci pomuc ;)
_________________
Był Rower Wigry III (Składak) ;) , teraz R620 SLI 2.0 , 16V ........
 
 
 
Tomasz620 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163
Skąd: Z KOBRY



Wysłany: Sob Maj 23, 2009 17:31   

ooo Andrzej..hello ; )
no to dzieki za pomysl..chlopaki..
pozdro.
 
 
bob1987 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 88
Skąd: Mielec



Wysłany: Sob Maj 23, 2009 18:03   

No problemo :) Ale jak już pisałem, zachowaj ostrożność żeby nie uszkodzić wiązki która pierwotnie przechodzi przez tą gumkę. Jbc to z innymi kabelkami do CA też pomogę :)

Powodzenia i Miłej zabawy życzę ;)
 
 
Tomasz620 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163
Skąd: Z KOBRY



Wysłany: Sob Maj 23, 2009 18:36   

BOB sluchaj..niewiem o jakiej wiazce mowisz z kablami ; ) heh..myslalem ze mam poprowadzic plusa tutaj od takiej gumowej zaslepki gdzie jest tylko jeden pancerz...po prawej stronie..
2.jezeli jestes kumaty w temacie to jak zrobic taki myk w radiu..ze jak wyjmuje kluczyk ze stacyjki to gra dalej...ale najbardziej mnie wku..wia to ze jak slucham mp3 chce gdzies sobie pojechac odpalam silnik i od nowa nuta leci.. a muzyki slucham trance co trwaja po 1h ; ) jak to zrobic ze jak odpale silnik zeby nuta dalej grala?pomoz..posrawie bro.. przy okazji ; D
 
 
bob1987 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 88
Skąd: Mielec



Wysłany: Sob Maj 23, 2009 22:04   

Na forum są na pewno bardziej kumaci odemnie ;)

Jeśli chodzi o zaślepkę to po prawej stronie od pompy hamulcowej jest tylko jedna na widoku i w miarę niezłym dostępem :) wychodzi z niej taki gruby zaizolowany rękaw, z drugiej strony (od kabiny) są już praktycznie nie zaizolowane kabelki i to na nie trzeba uważać. Jeśli dalej to Ci nie rozjaśni o którą zaślepkę chodzi to jutro pstryknę fote co jak i w którym miejscu.

ad2: Jeśli chodzi o radio to masz 2 rozwiązania
1 w kostce zasilania od radia podać stały + (taki który nie znika po wyciągnięciu kluczyka) na żółty i czerwony przewód. Takie rozwiązanie ma jednak spore wady.. będziesz musiał pamiętać żeby wyłączać radio kiedy wysiadasz z samochodu bo nie będzie się już gasiło po wyłączeniu stacyjki

2 zmienić radio na Blaupunkt'a bądź Philipsa, chyba wszystkie radia tych producentów mają tzw logikę zapłonu która to pozwala na włączenie radia bez kluczyka (a blaupunkty jeszcze same się po jakimś czasie wyłączają żeby baterii nie wyczerpać)

ad3: A jakie masz radyjko ? Bo wydaje mi się (ale nie jestem na 100% pewny - jutro sprawdzę) ze u mnie radyjko kontynuuje odtwarzanie utworów od miejsca w którym skończyłem słuchać, i nie ma znaczenia czy to mp3 czy audio cd.
 
 
Tomasz620 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163
Skąd: Z KOBRY



Wysłany: Nie Maj 24, 2009 11:42   

BOB sliczne dzieki za podpowiedz...z tymi wiazkami..juz wiem ktoredy puscic plusa.. ;)
a co do radia to sprawdz czy przygasa po odpaleniu i czy nuta leci od poczatku..
a no i radio mam Wharfedale przywiezione z Irlandii..
 
 
bob1987 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 88
Skąd: Mielec



Wysłany: Nie Maj 24, 2009 17:28   

Hmm radio wyłącza się w momencie odpalania ale po chwili samo się włącza i muza gra od momentu w którym grać przestała, nie od początku :) Wydaje mi się że wszystkie nowsze, markowe radyjka tak mają.

Pozdrawiam
 
 
Tomasz620 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163
Skąd: Z KOBRY



Wysłany: Nie Maj 24, 2009 17:50   

no nic dzieki..ahaaa jak wlacze radio i jak go zapale to gra a jak leci z plyty to od nowa leci...to chyba radio tak ma do siebie .. ale dzieki BOB za wskazowki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R620] Którędy pociągnąć kable glośnikowe?
Trochę problemów przy wymianie głośników
matomek Car-audio, nawigacje, radia CB 15 Pon Gru 07, 2009 17:56
Botanix
Brak nowych postów [R620] Którędy pociągnąć kable od wzmacniacza ???
andrzejziom Car-audio, nawigacje, radia CB 3 Czw Maj 29, 2008 08:33
NEOSSS
Brak nowych postów [R400] Jak puścić nowe kable do drzwi przednich?
albanzg Car-audio, nawigacje, radia CB 6 Pon Lip 12, 2010 16:42
greg-si
Brak nowych postów [R200] Którędy kabel do drzwi?
MaTiX_lama Car-audio, nawigacje, radia CB 12 Sob Lis 07, 2009 20:46
MaTiX_lama
Brak nowych postów [R75] którędy pościć kable do wzmacniacza
dawidd Car-audio, nawigacje, radia CB 6 Sob Gru 26, 2015 14:01
longer86



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink