Forum Klubu ROVERki.pl :: Film dajacy duzo do myslenia ;/ [DRASTYCZNE] UWAGA !!!!!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Film dajacy duzo do myslenia ;/ [DRASTYCZNE] UWAGA !!!!!!
Autor Wiadomość
tetryk 



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 372
Skąd: z gór



Wysłany: Nie Cze 21, 2009 10:42   

to czyste gdybanie...-pewnie pasażerowie byli zakleszczeni...straszny film,straszna śmierć - jedyny pożytek z tego taki że może ktoś zanim wciśnie pedał gazu do oporu - pomyśli trochę...zresztą niedawno zginał kolega znany z tego forum -ja go nie znałem,ale niektórzy pisali ze lubił "szybko" jeżdzic i miał spore umiejętnosci-jak widać to za mało....
każdy obejrzy ,wnioski wyciągnie sam-jednym da do myślenia innym nie....
a prawda jest taka że kilogramowa gaśnica w aucie to się nadaje tylko do "samoobrony" ,a nie do gaszenia pożaru w aucie....... :mrgreen:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 21, 2009 10:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Cze 21, 2009 10:58   

tetryk napisał/a:
ale niektórzy pisali ze lubił "szybko" jeżdzic i miał spore umiejętnosci-jak widać to za mało....

No niestety, do wiekszosci tego typu zdarzen potrzebne jest jeszcze szczescie - fart.
Bublewicz czy Kulig tez potrafili jezdzic, ale owego szczescia im zabraklo ;/

tetryk napisał/a:
a prawda jest taka że kilogramowa gaśnica w aucie to się nadaje tylko do "samoobrony" ,a nie do gaszenia pożaru w aucie.......

Byc moze, ale ja woze z mysla, ze kiedys przyda sie do wyznaczonego jej celu.
Jako mlody jeszcze czlowieczek, nie posiadajacy jeszcze swojego auta, widzialem
jak obok mojego miejsca zamieszkania na ulicy palil sie polonez.
Ogien szedl spod maski i dostal sie juz na deske rozdzielcza.

Zatrzymalo sie dwoch kierowcow i przy uzyciu gasnic - wlasnie takich malych jak piszesz -
udalo im sie stlumic ogien, ktory nie byl plomykiem, ale juz konkretnie sie palil.
Wtedy wystarczylo dwoch ludzi z malymi gasnicami.

W przypadku tego filmu, w/g mnie juz na starcie filmu ten ogien jest duzy.
I faktycznie 1KG proszku gasniczego nie pomoglbym, nawet nie wiem czy 10 daloby rade. Tutaj jednak nikt nie probowal. Chociaz to moze ze wzgledu na wczesna pore.

Zastanawiam sie jeszcze nad jednym. Czy ta latarnia byla zrobiona z szyny kolejowej, ze sie nie poddala uderzeniu. Czy ten samochod jest tak mocny konstrukcyjnie, ze sie poskladal jak karton?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
filo 




Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 942
Skąd: Zabierzów



Wysłany: Nie Cze 21, 2009 11:13   

MaReK napisał/a:
Zastanawiam sie jeszcze nad jednym. Czy ta latarnia byla zrobiona z szyny kolejowej, ze sie nie poddala uderzeniu. Czy ten samochod jest tak mocny konstrukcyjnie, ze sie poskladal jak karton?


Raczej latarnia mocna była.

Kojarzysz wypadek BMW na Bora-Komorowskiego w Krakowie (kawałek dalej odbywają się spoty roverkowe)?

BMW vs. latarnia
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Nie Cze 21, 2009 14:57   

A czy mi się zdawało czy w pewnym momencie przejeżdżał ambulans ?

Masakra, dobrze, że pomogli wydostać się temu gościowi, bo spłonął by żywcem :/

I nawiązując jeszcze do filmów, które powinny dawać dużo do myślenia.. http://www.youtube.com/watch?v=u4gN2tkpDG4 ten również daje bardzo dużo do myślenia. Komentarz naprawdę zbędny...
 
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Nie Cze 21, 2009 22:20   

obejrzałem filmik i zgadzam się że straszne jest to że nikt nie próbował gasic tego samochodu a kierowca miał dużo szczęścia że znalazł się jeden odważny który wybił szybę co pozwoliło mu się wydostać. Oglądałem kiedyś jeszcze straszniejszy filmik: porozbijane samochody ludzie martwi, ranni , leżący na asfalcie, wystający z wraków porozbijanych samochodów a środkiem chodził sobie ktoś z aparatem i kręcił ten filmik, nadjeżdżające samochody osobowe wężykiem przejeżdżały omijając elementy rozbitych samochodów i rannych/ martwych ludzi. Dopiero po dłuższej chwili zatrzymał się kierowca ciężarówki i zainteresował stanem poszkodowanych. Akcja tego filmiku toczyła się również na wschodzie.
tytuł filmiku "Russian inferno" idealnie pasujący. Nie zamieszczę jednak linku ze względu iż na stronie na której się znajduje jest bardzo wiele filmików przedstawiających wszystko co najbardziej drastyczne ze szczegółami które mogą interesować jedynie lekarzy medycyny lub czubów a nie chcę by ktoś tam trafił przypadkiem. Zainteresowanym mogę przesłać na pw
 
 
McGAJveR 




Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Norraby - Konin

Rover 600

Wysłany: Nie Cze 21, 2009 23:49   

Dydo napisał/a:
A czy mi się zdawało czy w pewnym momencie przejeżdżał ambulans ?

Masakra, dobrze, że pomogli wydostać się temu gościowi, bo spłonął by żywcem :/

I nawiązując jeszcze do filmów, które powinny dawać dużo do myślenia.. http://www.youtube.com/watch?v=u4gN2tkpDG4 ten również daje bardzo dużo do myślenia. Komentarz naprawdę zbędny...


Klasyczny przykład tego jak nadmiar zaufania we własne możliwości, brawury i młodzieńczej głupoty prowadzi do tragedii... Jednak niektórym "Hołowczycom" nawet dużo bardziej drastycznie filmiki nie przemówią do rozsądku, bo oni go nie mają.... :(
_________________
http://e-stacja-rna.pl
Tylko muzyka Niezależnych Artystów.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 00:43   

witgut napisał/a:
(...)
tytuł filmiku "Russian inferno" idealnie pasujący (..)


Obejrzałem i jestem w szoku takiej "znieczulicy" jeszcze nie widziałem nawet na filmach. Już pierwsze ujęcie pokazuje leżącą na ulicy osobę która się rusza jednak debil z kamerą woli nagrywać niż udzielić pomocy. Później ujęcie na samochód terenowy, w którym rusza się człowiek i nadal zero reakcji, a jak zobaczyłem przy tym samochodzie stojących trzech debili w tym jeden z łapami w kieszeni to już kompletnie osłupiałem...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [UWAGA DRASTYCZNE] Rozlozylo mnie to na lopatki MASAKRA
Emo - Bardzo drastyczne zdjęcia!!!
kamil_luczak Offtopic 50 Pon Sty 05, 2009 02:45
~Mateusz
Brak nowych postów Opuszczona fabryka Rovera - uwaga drastyczne zdjęcia
xROnx Offtopic 21 Czw Lip 26, 2012 13:46
sobrus
Brak nowych postów [film] a mg I b (n MG)
Gość Offtopic 11 Sob Gru 27, 2008 19:37
MaReK
Brak nowych postów Mój pierwszy film...
Rowan Offtopic 39 Sro Kwi 22, 2009 13:34
Dam-Kam
Brak nowych postów Nadchodzi film dla dorosłych w 3D
xROnx Offtopic 15 Pią Sty 30, 2009 22:58
AndrewS



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink