Forum Klubu ROVERki.pl :: Uwagi TheArt na temat Klubu (wydzielony)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Uwagi TheArt na temat Klubu (wydzielony)
Autor Wiadomość
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:18   

Czyli jakie cele, jeśli mogę zapytać bo widzę, że już się kasjo krzywo na mnie patrzysz. Klub ma jakieś wydatki? Poza serwerem i domeną (150-200zł rocznie) nie przypominam sobie żadnych innych kosztów utrzymania.

To zlotowe, to jeśli wynajmujecie jakieś tory czy inne atrakcje to oczywiście opłata musi być. Choć moim zdaniem Ci, którzy z tychże atrakcji nie chcą korzystać też mogliby przyjechać po prostu pobyć, pogadać, spotkać się.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:23   

Tak i oczywiście będziesz stał z boku, kiedy wszyscy będą uczestniczyć w rajdzie. Trochę realizmu.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:23   

TheArt napisał/a:
Czyli jakie cele, jeśli mogę zapytać bo widzę, że już się kasjo krzywo na mnie patrzysz.
Poczytaj, wejdź na stronę klubową i zagłąb się w lekturę. Odkąd się zarejesrowałeś co chwilę coś krytykujesz. Może warto czasem poszukać informacji, a potem dyskutować? ;)
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:26   

kasjopea napisał/a:
Tak i oczywiście będziesz stał z boku, kiedy wszyscy będą uczestniczyć w rajdzie. Trochę realizmu.


Pewnie, przecież pokibicować też fajnie. Na rajd i tak szkoda by mi było auta.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
Ostatnio zmieniony przez TheArt Pon Maj 24, 2010 20:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:27   

To jest akurat rajd "krajoznawczy".

Krytykujesz, czepiasz się, ciągle Ci się coś nie podoba. Jest strona klubowa, poczytaj sobie o Klubie, czym jest, jakie ma cele, dlaczego tak, a nie inaczej.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:29   

Choc naucz si ortografii.
Potem zobacz na co ida skladki. Na zlocie mozna uslyszec szczegolowe rozliczenie jak we wspolnocie.
Potem zacznij wydawac osady i z przykroscia to mowie, ale pewnie nie jednemu si to cisnie na ustach jak si czyta Twoje wypociny zaloz sobie wlasny klub!
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:29   

Ah Thef ty mnie znów źle zrozumiałeś, nic nie krytykuję, po prostu pierwszy raz się z tym spotykam. A mówiąc o snobizmie miałem na myśli zamknięty krąg, bo "kasa" jeszcze nigdy nie łączyła. Im jej mniej tym ludzie fajniejsi i milsi, pojedź kiedyś na zlot Golfa, tam nie ma żadnych wpisowych, członkowskich, zlotowych a nawet Golfa nie trzeba mieć. I zobaczysz że przyjeżdza nie 20-30 aut tylko setki. O tym mówię, żadnych barier.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:30   

Z forum Dacii, którego jesteś członkiem:

Marcin napisał/a:
Jak juz mozna przeczytac w innym watku http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1602 Polski Internetowy Klub Użytkowników Renault zaproponowal nam jako Dacii wspolny udzial w zlocie BORKI 2009.
Jest to niesamowita okazja, aby wszyscy Klubowicze naszego forum spotkali sie w jednym miejscu. Tym bardziej, ze odpada nam cala procedura organizacyjna za co podziekowania nalezy kierowac do organizatorow czyli PIKUR-a :mrgreen:
Jak zapewnil mnie G-Boy uzytkownicy Dacii maja miec przydzielone domki obok siebie, aby nie byli porozrzucani po calym osrodku ;-)

Zlot odbedzie sie w dniach 22-24 maja 2009 w OSW BORKI w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego ( www.borki.pl )

Opłaty za miejsca noclegowe - wg. cennika ośrodka Borki:

- Domek 3 osobowy ( z wc, łazienką, umywalką, 2 pokoje) - 100zł/doba
- Pokój 2 osobowy 100zł/doba (2os), na dwie doby - 90zl/doba (2os.). Pokój zajęty przez 1 osobę 80,00zł/doba, osoba dodatkowa (trzecia) w pokoju 10,00zł/doba
- Namiot 1-2 osobowy 5zł/doba + 10zł/doba osoba dorosła, 5zł/doba osoba ucząca się
- Namiot 3-4 osobowy 10zł/doba + 10zł/doba osoba dorosła, 5zł/doba osoba ucząca się

Do cen należy doliczyć opłatę jednorazową tzw. Składki na Zlot:
- 25zł osoba dorosła
- 10zł dzieci 6-15 lat
- dzieci poniżej 6 lat bez składki
Wszystkich obowiązuje opłata miejscowa w wysokości (wymog osrodka):
- osoba dorosła: 1zł/doba
- osoba ucząca się: 0,20zł/doba

Zapraszam zatem wszystkich Klubowiczow do uczestnictwa w zlocie!

Prosze takze, aby kazdy kto zdecyduje sie na udzial w Zlocie wpisal sie na liste w tym temacie: http://www.daciaklub.pl/f...p?p=26478#26478


Dlaczego mówisz, że się z tym nie spotkałeś? Może po prostu nie brałeś udziału i się nie orientowałeś jak to zazwyczaj wygląda.
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:31   

Perez napisał/a:
Choc naucz si ortografii.
Potem zobacz na co ida skladki. Na zlocie mozna uslyszec szczegolowe rozliczenie jak we wspolnocie.
Potem zacznij wydawac osady i z przykroscia to mowie, ale pewnie nie jednemu si to cisnie na ustach jak si czyta Twoje wypociny zaloz sobie wlasny klub!


No ty szczególnie znasz się na ortografii :D . Naucz się ojczystej mowy bo na moich forach byś wyleciał za brak polskich znaków :D . Znowu się zaczyna, nawet własnego zdania nie można napisać. Zrozum, że nigdy się nie spotkałem ze składkami czy zlotowymi a należę do kilku innych klubów. I wiesz swój też mam.

Na zlotach Daci byłem, owszem tam była "składka jednorazowa", jednak jak widzisz jest ona niziutka a Ci którzy chcieli przyjechać/przyjechali tylko pogadać nie musieli jej uiszczać.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
Ostatnio zmieniony przez TheArt Pon Maj 24, 2010 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:33   

Szczęśliwie to nie jest Klub Golfa. I tu stawiamy na jakość, nie na ilość.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:36   

Dlaczego "szczęśliwie"? Byłaś tam kiedyś? Widziałaś tę atmosferę, poznałaś tych ludzi? To się nazywa ZLOT przez duże Z. Mimo że Golfa uważam za zwyczajny nudny dupowóz nie ośmieliłbym się powiedzieć cokolwiek na ich spotkania. Właśnie ilość się liczy bo za nią idzie jakość, prasa i telewizja.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
Ostatnio zmieniony przez TheArt Pon Maj 24, 2010 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:38   

TheArt napisał/a:
Dlaczego "szczęśliwie"? Byłaś tam kiedyś? Widziałaś tę atmosferę, poznałaś tych ludzi? To się nazywa ZLOT przez duże Z. Mimo że Golfa uważam za zwyczajny nudny dupowóz nie ośmieliłbym się powiedzieć cokolwiek na ich spotkania. Właśnie ilość się liczy bo za nią idzie jakość, prasa i telewizja.
TheArt, nie byłeś nigdy na zlocie naszego klubu, a osądy takie wydajesz jakbyś co najmniej 5 razy już był.
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:40   

Chcę żebyście zrozumieli że wcale Was nie krytykuję, absolutnie. Z pewnością robicie świetne imprezy, nawet dlatego o tym piszę. Chciałbym tylko móc przyjechać na zlot bez płacenia 60zł bo wolę to przeznaczyć na dojazd. Chciałbym zaczepić Roverovca na parkingu i powiedzieć mu (tak się robiło w DaciaKlub) żeby przyjechał na zlot, pozna ludzi, pośpiewa przy grillu i spali gumę na płycie lotniska. Gdybym powiedział że musi zapłacić 60zł to nie warto byłoby z auta wychodzić. Bądźmy szczerzy mało kogo stać na to.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:41   

TheArt napisał/a:
Właśnie ilość się liczy bo za nią idzie jakość, prasa i telewizja.
Nam zarzucasz snobizm, a tu proszę, poklask się liczy i bicie rekordów na ilość ;)
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:41   

Eh żadnych rekordów tylko otwartość. Chciałbym przyjechać bez zlotowego, mogę? Zabiorę ze sobą kilku innych Roverzystów, mogę? Krótka piłka.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
martens 




Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 692
Skąd: Lublin

Rover 25

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:47   

Mam nieodparte wrazenie, ze ta dyskusja prowadzi donikad. Moze nie zawsze warto jest przekonywac ze biale jest biale a nie czarne :hmm:
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:47   

TheArt napisał/a:
prasa i telewizja.
Tak, a tego nam najbardziej do życia potrzeba :/
TheArt napisał/a:
bo na moich forach byś wyleciał za brak polskich znaków
A nas się czepiasz ? :roll:
TheArt napisał/a:
Czyli jakie cele, jeśli mogę zapytać bo widzę, że już się kasjo krzywo na mnie patrzysz. Klub ma jakieś wydatki? Poza serwerem i domeną (150-200zł rocznie) nie przypominam sobie żadnych innych kosztów utrzymania.
Klubowicze mają takie informacje i dokładne rozliczenie, corocznie na Walnym Zgromadzeniu Klubu (podczas Zlotu) i są to informacje WEWNĘTRZNE klubu.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:47   

TheArt napisał/a:
Chcę żebyście zrozumieli że wcale Was nie krytykuję, absolutnie. Z pewnością robicie świetne imprezy, nawet dlatego o tym piszę. Chciałbym tylko móc przyjechać na zlot bez płacenia 60zł bo wolę to przeznaczyć na dojazd. Chciałbym zaczepić Roverovca na parkingu i powiedzieć mu (tak się robiło w DaciaKlub) żeby przyjechał na zlot, pozna ludzi, pośpiewa przy grillu i spali gumę na płycie lotniska. Gdybym powiedział że musi zapłacić 60zł to nie warto byłoby z auta wychodzić. Bądźmy szczerzy mało kogo stać na to.
Posiadasz samochód, może nawet klika skoro udzielasz się w tylu klubach, a mówisz, że 60zł to za dużo. Można wpłacić składkę roczną 50zł (można zbierać do skarbonki po 4 zł z groszami co miesiąc skoro to dużo) i przyjechać na zlot nie płacąc opłaty.

A co do klubu golfa, po pierwsze spojrzałem na ich forum, no są zloty, są, nie wiadomo za bardzo, który ogólnopolski, który jakiś inny, ale mają swoje cenniki, a z tego co widzę są też sponsorowane przez mnóstwo firm. Niestety, my nie mamy takiego przebicia i takich sponsorów. Jest na stosunkowo niewielu, marka jest mało popularna, weź to pod uwagę.
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:50   

Paul napisał/a:
Klubowicze mają takie informacje i dokładne rozliczenie, corocznie na Walnym Zgromadzeniu Klubu (podczas Zlotu) i są to informacje WEWNĘTRZNE klubu.


...i jest jeszcze komisja rewizyjna, żeby nie było, że coś jest nie halo :nonono:
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:50   

TheArt napisał/a:
Chciałbym przyjechać bez zlotowego, mogę? Zabiorę ze sobą kilku innych Roverzystów, mogę? Krótka piłka.
Nikt Ci nie zabrania, możesz przyjechać i pogadać, pooglądać, z tym, że musisz sobie zorganizować wyżywienie i noclegi, no i nie skorzystasz z atrakcji sponsorowanych przez Klub jako uczestnik, tylko co najwyżej obserwator.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Auto Mariana_K - wydzielony
maciej Offtopic 37 Sob Wrz 05, 2009 15:39
Marian_K
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu Remi55
Gość Offtopic 67 Pią Cze 24, 2011 18:30
Remigiusz
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik
Brak nowych postów Kolejna dyskusja LPG kontra diesel (wydzielony)
Wydzielone z tematu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=47129&postdays=0&postorder=asc&a
kasjopea Offtopic 81 Pią Lis 27, 2009 14:32
sobrus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink