Forum Klubu ROVERki.pl :: [R620] Lampka podsufitka
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R620] Lampka podsufitka
Autor Wiadomość
tomii620si 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1159
Skąd: Polkowice

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 11:45   [R620] Lampka podsufitka
Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 1994

Witam.. Z góry mówie, że szukałem i się nie udało.. Może mi ktoś wyjaśnić co to jest (to coś zaznaczone na zielono): Zdjęcie Zastanawiałem się co to jest i nie mam pojęcia do czego to się ma (nie posiadam instrukcji ani żadnych podobnych papierów)
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Pią Lut 25, 2011 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sty 24, 2011 11:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
karolj 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 534



Wysłany: Pon Sty 24, 2011 12:58   

To jest odbiornik podczerwieni do pilota.
 
 
tomii620si 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1159
Skąd: Polkowice

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 13:08   

hehe.. Pilota.. od czego?? :shock: żadnego pilota nie mam.. Weźcie mnie oświećcie bo jestem totalnie ciemny w tym temacie widocznie ..
_________________
Rover 620Si -> Rover 620Ti [*] -> Volvo v40 t4 -> Rover 620Ti -> BMW E38
735iA -> Mazda 6 3.0 V6 -> E46 ///M330Ci -> E38 750iA
 
 
 
tomason 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 156
Skąd: Lublin



Wysłany: Pon Sty 24, 2011 13:11   

No jezeli masz pilota na podczerwien to otwierasz nim samochod :D lub zamykasz :D
 
 
tomii620si 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1159
Skąd: Polkowice

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 13:14   

A jeżeli nie posiadam to co?? Można dokupić i będzie działać czy jak ?.. Ile taki kosztuje i jakby ktoś mógłbym zarzucić fotką takiego zacnego pilota..
 
 
 
tomason 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 156
Skąd: Lublin



Wysłany: Pon Sty 24, 2011 14:03   

Nie wiem czy da sie dokupic i zaprogramowac :P Ja zaraz wrzuce i pokaze
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Sty 24, 2011 14:06   

tomii620si napisał/a:
A jeżeli nie posiadam to co?? Można dokupić i będzie działać czy jak ?.. Ile taki kosztuje i jakby ktoś mógłbym zarzucić fotką takiego zacnego pilota..
To znaczy, że nie możesz sterować centralnym z pilota i uzbrajać w całości alarmu oraz immobilisera. Dokupienie raczej nie wchodzi w grę, chyba że w całości z centralką i innymi elementami. http://allegro.pl/pilot-r...1404951010.html
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 15:09   

Lepiej zrobisz jak dołożysz jakiś uniwersalny sterownik z pilotami radiowymi jak większość osób na twoim miejscu. Poszukaj na forum bo był nawet dokładny opis i zdjęcia jak to zrobić
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
tomason 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 156
Skąd: Lublin



Wysłany: Pon Sty 24, 2011 15:50   

Mi ten pilocik dziala tylko zza szyby i tylko jak mu sie zechce :P czasem jak go troche potelepie to zadziala :) Wymienialem baterie i jest to samo :) W srodku wyglada jak nowy :) Co to moze byc?
 
 
tomii620si 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1159
Skąd: Polkowice

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 15:53   

No w planie miałem założenie centralnego z tzw. globalnym domykaniem (kupienie jakiegoś zestawu z allegro), a to to tak przy okazji wyszło.. Nawet nie wiedziałem, że to auto kiedyś coś takiego miało.. ale jeśli ma ten odbiornik to widocznie i posiada takie coś.. A jeśli jesteśmy przy temacie tej konsoli na dachu.. Czy po dołożeniu szyberdachu od R600 było by to play&plug czy trzeba było by ciągnąć jeszcze jakieś kable?? Jak to sie ma ?? Dajmy, że mam kpl. szyberdach.. silniczek, szyny i szyber.. wkleiłem se go w dach podłączyłem wtyczke do konsoli w dachu to co muszę zrobić aby to działało ?? Dostarczyć tylko prąd do konsoli na dachu czy coś jeszcze??
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 16:14   

tomii620si napisał/a:
Mi ten pilocik dziala tylko zza szyby i tylko jak mu sie zechce :P czasem jak go troche potelepie to zadziala :) Wymienialem baterie i jest to samo :) W srodku wyglada jak nowy :) Co to moze byc?


A kierujesz dobrze w ten odbiornik pilot??

tomii620si napisał/a:
No w planie miałem założenie centralnego z tzw. globalnym domykaniem (kupienie jakiegoś zestawu z allegro), a to to tak przy okazji wyszło.. Nawet nie wiedziałem, że to auto kiedyś coś takiego miało.. ale jeśli ma ten odbiornik to widocznie i posiada takie coś..


Jeśli chcesz takie coś założyć to najlepiej wpiąć się do starej centralki w bagażniku. Ja tak zrobiłem i wszystko super działa :smile:

tomii620si napisał/a:
Czy można jakiś dokupiony szyberdach podpiąć pod sterowanie w tej konsoli tak aby wszystko działało?? Bo z tego co się orientowałem to 600 maja szyberdachy blaszane a ja chciałbym założyć np. od 400 aby był szklany..


R600 z tego co wiem też szklane mają. I pewnie mógł byś wsiąść jakiś szyberek od jakiegoś R600 tylko czy warto ?? Czytałem że taki przekładany szyberdach to na pewno nie będzie jak oryginalnie montowany i zawsze jakieś problemy są.
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
tomii620si 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1159
Skąd: Polkowice

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 16:25   

Z problemami zobaczymy.. nie którym nic się nie dzieje nie którzy mają niagare.. Ja bym oddał to specjalistycznej firmie.. Tylko chodzi mi o to, że dzwoniłem do faceta to mówił, że owszem szyber mi montują itd ale ja mam im wszystko dostarczyć czyli podsufitke już z dziurą na szyber.. centrale sterującą i pociągnąć okablowanie a oni są od tego aby ten dodatkowy element osadzić profesjonalnie i tak aby nie ciekło.. Tłumaczył się jeszcze tym, że takie dostarczenie części przez klienta skraca czas oczekiwania i zmniejsza jakiekolwiek spory, że to oni coś kupili dupnego bo wtedy możesz mięć pretensje do Siebie ze masz np. zły kolor podsufitki.. Tylko chodzi mi jak to z podłączeniem tego do napięcia aby to działało.. orientuje się ktoś?? (sory za odejście od tematu postu)... A co do centralnego to widziałem na allegro zestawy: 4 furtki + bagażnik i do tego globalne domykanie okien i szyber więc idealnie mi to leży szczególnie jakby się bagażnik z pilota otwierał (mocniejsze siłowniki i by ładnie sam sie na maxa otwierał) i domykanie szyb i szyber.. w końcu dodatkowa wygoda jak to przystało na R600.. Deamian tamten post trochę z edytowałem jak odpisywałeś więc poczytaj poprawkę i może coś ciekawego wniesiesz do tematu
 
 
 
tomason 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 156
Skąd: Lublin



Wysłany: Pon Sty 24, 2011 22:19   

Deamian, Dobrze kieruje. Zauwazylem tez, ze ta diodka powinna sie zapalac takimi dwoma mrugnieciami(wtedy otwiera lub zamyka) a mi przed stuknieciem swieci ciaglym jednostajnym(wtedy nic sie nie dzieje).
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 23:17   

tomii620si masz tylko jeden pilot ?? Jeśli tak to nie baw się z tym pilotem tylko załóż sobie najprostszy uniwersalny z pilotami radiowymi :smile: Na Allegro jest tego cała masa :smile: Tak ja zrobiłem i sporo osób do tego łatwo też o otwieranie bagażnika z pilota i innych bajerów i bajka jest :wink:

tomii620si napisał/a:
4 furtki + bagażnik i do tego globalne domykanie okien i szyber więc idealnie mi to leży szczególnie jakby się bagażnik z pilota otwierał (mocniejsze siłowniki i by ładnie sam sie na maxa otwierał) i domykanie szyb i szyber.. w końcu dodatkowa wygoda jak to przystało na R600..


Wszystko można samemu zrobić. Bagażnik to żaden problem a do domykania trzeba pewnie jeszcze moduł i wpiąć się w elektrykę szyb i szyberdachu. Troche zabawy ale jednak efekt fajny może być.

tomii620si napisał/a:
Dajmy, że mam kpl. szyberdach.. silniczek, szyny i szyber.. wkleiłem se go w dach podłączyłem wtyczke do konsoli w dachu to co muszę zrobić aby to działało ?? Dostarczyć tylko prąd do konsoli na dachu czy coś jeszcze??


Z tego Co na schemacie to jak byś niby nic więcej nie trzeba :smile: Ale niech się ktoś mądrzejszy przyjrzy :razz:
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
tomii620si 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1159
Skąd: Polkowice

Rover 600

Wysłany: Sro Sty 26, 2011 12:26   

1 pilot?? Ja w ogóle nie mam pilota.. Nawet nie wiedziałem od czego jest ta irda w podsufitce dopiero kolega karolj, i tomason, mnie wtajemniczyli co i jak.. Co do źle działającego pilota to kolega tomason,. :) Jak na razie dzięki.. po wypłacie kupie cały zestaw co centralnego i może w szyber też się uzbroję (i tak mam dach do malowania to mogę robić :) ) ale co do pilota to jak zobaczyłem jego zdjęcie to przypomniał mi się pilot u cioci w tico.. mogli by się bardziej postarać ale trudno ... Deamian, Dzięki za schemat.. Jak ktoś coś jeszcze wie to niech piszę.. Chętnie przeczytam bo tak czy tak będę to robił więc im więcej info tym lepiej dla mnie.. Dzięki
_________________
Rover 620Si -> Rover 620Ti [*] -> Volvo v40 t4 -> Rover 620Ti -> BMW E38
735iA -> Mazda 6 3.0 V6 -> E46 ///M330Ci -> E38 750iA
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Sro Sty 26, 2011 12:31   

tomii620si napisał/a:
1 pilot?? Ja w ogóle nie mam pilota..


Sory to miało być do kolegi tomason :razz:

tomii620si napisał/a:
ale co do pilota to jak zobaczyłem jego zdjęcie to przypomniał mi się pilot u cioci w tico.. mogli by się bardziej postarać ale trudno ...


Dopiero później radiowe lepsze były więc troszkę się poprawili :wink:

tomii620si napisał/a:
Jak ktoś coś jeszcze wie to niech piszę.. Chętnie przeczytam bo tak czy tak będę to robił więc im więcej info tym lepiej dla mnie..


Zajrzyj do Rave. Tam masz jeszcze lepiej wszystko pokazane :wink:
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
tomason 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 156
Skąd: Lublin



Wysłany: Sro Sty 26, 2011 13:06   

No ten pilot na podczerwien to troche kiszka. Ja jak fundusze pozwola(zrobie cala mechanike)
To kupie sobie ten uniwersalny :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R600] Lampka podsufitka
kruszan Rover serii 600, Honda Accord 5 Sob Lip 09, 2011 22:56
BorysOpole
Brak nowych postów [R620] Brzęcząca podsufitka
kotulsky Rover serii 600, Honda Accord 4 Pią Gru 24, 2010 16:05
kotulsky
Brak nowych postów [R620] Odklejona podsufitka
lysy22 Rover serii 600, Honda Accord 2 Wto Lis 03, 2009 11:02
darek_wp
Brak nowych postów [R620] Podsufitka sie odkleja miejscami
ziuta115 Rover serii 600, Honda Accord 10 Pon Maj 26, 2008 19:08
ziuta115
Brak nowych postów [R620] Lampka oświetlenia wnetrza
Deamian Rover serii 600, Honda Accord 1 Sob Sie 27, 2011 22:11
CichyEska



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink