Forum Klubu ROVERki.pl :: Jak skontaktować sie z Tomateam?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Jak skontaktować sie z Tomateam?
Autor Wiadomość
Czapa 



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 28
Skąd: Gdynia



Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 15:46   Jak skontaktować sie z Tomateam?

Nie mogę sie skontaktować, mail nie odpowiada, kom wyłączony,
a juz 2 tygodnie czekam na moją część :roll:

Jest jakiś inny sposób, czy to normalne i musze cierpliwie czekać?? :mad:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 15:46   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
TomC 




Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 15:59   

Poczekaj cierpliwie.
Jakieś drobne zmiany są i czasem czasowo się przeciąga.
_________________
-Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.-
 
 
 
greg_szczytno 




Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 277
Skąd: Szczytno

Rover 400

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 10:31   

mam ten sam problem i chyba zrezygnuje z zamówienia ponieważ do 1 maja muszę mieć auto na chodzie - nie ma sposobu by skontaktować się z Tomateam ehh fajnie nie drogo ale zamówiłem części na początku miesiąca i nic żadnego odezwu.
Zrozumiałbym że np: dostaje maila że z powodów takich a takich zamowienie zostanie zrezlizowane wtedy a wtedy, a tu niestety nawet nie wiem czy zostało ono przyjete.
To trochę nie wporzo
_________________
Pozdrawiam
Szczytno warmia - mazury
 
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 10:38   

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=26312
na końcu tematu są namiary.
_________________
It's all right...
 
 
 
Czapa 



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 28
Skąd: Gdynia



Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 16:38   

Ja sie dzisiaj dodzwoniłem na komórke, ale narazie dalej nic nie wiem...
 
 
greg_szczytno 




Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 277
Skąd: Szczytno

Rover 400

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 19:28   

No nieststy ja zgłosiłem tomiemu - w sumie to nie wiem czy zgłosiłem bo i na to potwierdzenia nie mam - że niestety musze zrezygnowac z zamówienia - części bedę miał jutro z lokalnego źródła. niestety trochę droższe ale dla mnie liczy się czas tym razem.
_________________
Pozdrawiam
Szczytno warmia - mazury
 
 
 
Czapa 



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 28
Skąd: Gdynia



Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 19:48   

Może sie nie znam, ale dziwie sie takim traktowaniem klientów. Wystarczyło napisać, że sprawa sie przeciągnie, do kiedy itp. Za to maila z informacją, że przesyłka na przelew czeka gotowa na wysyłke dostałem od razu. A potem cisza... Po rozmowie telefonicznej miałem wysłać maila (kolejnego) żeby sie przypomnieć i nadal nie mam odpowiedzi...
Kupiłem część na prezent, 2.04 zaksięgowany przelew i do dziś nie mam nawet zadnej informacji. Dziecinada...
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 14:46   

Zaczyna mi to działać na nerwy.... kontakt jest wybiórczo - albo komórka działa, albo nie można się dodzwonić nigdzie.
Po wysłaniu kasy chciałbym uzyskać jakąś informację, że przelew doszedł, że przesyłka wysłana, że mogę się umawiać z mechanikiem, że cokolwiek...
_________________
It's all right...
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:51   

Panowie, nerwy nerwami ale Tomi to nie 24-h online helpdesk.
Ma rodzinę, zonę, dziecko, ma swoje życie.
I jestem przekonana, że jeśli tylko może to odpowiada na maile.
Są sytuacje w życiu kiedy nie można rozmawiać przez telefon i może w takich go zastajecie. Trochę wyrozumiałości.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
greg_szczytno 




Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 277
Skąd: Szczytno

Rover 400

Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 11:07   

Spokojnie walkie, przynajmnie ja Go rozumiem dlatego nie wydzwaniałem tylko grzecznie napisałem że musze zrezygnowac bo zalezy mi na czasie :) Tylko można np ustawić sobie na skrzyneczce auto odpowiedz że wiadomość od kogokolwiek dotarła :)
_________________
Pozdrawiam
Szczytno warmia - mazury
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 11:19   

Ale ja jestem bardzo spokojna, i chciałabym aby wszyscy piszący w tym wątku pozostali spokojni. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
b0b3k 




Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 210
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 16:44   

Ja juz od 2 tygodni nie mam z nim kontaktu pisząc codziennie... niby "znajomy" z klubu no ale jednak prowadzi te działalność gospodarcza jakim jest sklep i po częsci też sie wymaga profesjonalnego podejścia mimo "taryfy ulgowej" :(
 
 
martens 




Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 692
Skąd: Lublin

Rover 25

Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 17:20   

Witam - ja kupowalam linke gazu w TomaTeam - przed rokiem. Tez przez kilka dni nie moglam sie dodzwonic, na maila nie odpowiadal (okazalo sie ze inwentaryzacja) ....ale jak sie juz dodzwonilam (byl bardzo zajety) to otrzymalam baaaardzo fachowa pomoc (odnosnie kilku czesci) i zapewnienie ze linka zostanie wyslana tego samego dnia (wieczorem!). Tak sie tez stalo, przesylke otrzymalam nastepnego dnia. Wiem ze brak kontaktu i brak mozliwosci jezdzenia zepsutym autem moze denerwowac - ja jednak planuje dale zamawiac w TomaTeam mimo pewnych niedogodnosci. Szanuje wielka wiedze i pasje wlasciciela!
 
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 18:52   

ja również robiłem zakupy od tomateam i nie miałem najmniejszych problemów z jego strony, największym problemem była firma kurierska która przejeżdzała do mnie i nie zostawiała żadnej informacji a jak w końcu zdobyłem nr do kuriera to on stwierdził że na Janowie jest tylko rano akurat jak ja jestem nieosiągalny :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Czapa 



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 28
Skąd: Gdynia



Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 00:12   

A ja uważam, że Tomateam to nie poważny człowiek. Wysłałem mu pieniądze 1 lutego, przesyłka czekała tylko na zaksięgowanie przelewu-2 lutego zaksięgowano, i zero kontaktu. Dodzwoniłem sie po 2 tygodniach!!!!!, prosi, żeby wysłać maila, wysłałem 2 razy i nic, zero odzewu. Przecież te maile nie giną w czasoprzestrzeni, tylko dochodzą na jego skrzynke.
I nie piszcie, że w ciągu 17 dni nie miał czasu napisać maila do wszystkich, że np. "będe w stanie wysłać za tydzień..." To trwa minute, może 2 jak dużo wiadomości do zaznaczenia :) I mogłbym to zrozumieć, ale informacji brak!!
To jest olewka. :mad:
Czy uważacie, że mam być spokojny, jak ktoś mnie olewa?
Mógłbym zrezygnować i dawno mieć cześci z innego sklepu, ale pieniądze już wpłaciłem Tomiemu...
To nie jest akcja dobroczynna, że ja coś chce za darmo, tylko płace za to, a Tomateam na tym zarabia. A jak zarabia, to niech wykona to co do niego należy...
Jestem tu nowy, ale naprawde kupowałem od różnych ludzi części, z allegro, innych forów i sklepów, :shock: takich jaj nie spotkałem. A widze, że u Tomateam to normalka i jeszcze go bronicie... :shock: :shock: :shock:

Pier... pasje, to że sie tak zna, chce moje części za które zapłaciłem :evil: !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 08:50   

Czapa, spokojnie. Nigdy tak nie było, tylko w ostatnim czasie Tomi jakiś przytłoczony pracą czy czymkolwiek jest. Poczekaj aż on się wypowie. To jest życie, raz jest lepiej raz jest gorzej... Nie mów, że Ty masz piękne życie w którym zawsze wszystko idzie po Twojej myśli... a Tomi specjalnie i z wyrachowaniem tego przecież nie robi.
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
adi 



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: trojmiasto



Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 11:18   

ja tez jestem z gdyni a sklep ten polecam 100% satysfakcji tanio a kolege poznalem kiedys bylem po sprzeglo w wa-wie do 1.8vi i z paliwem wyszlo taniej niz w trojmiescie
 
 
Czapa 



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 28
Skąd: Gdynia



Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 12:26   

Tomi sie wypowiedział przez telefon, że mam wysłać maila, wysłałem i dalej nic. Mówił, że ma zamieszanie i tyle.

Chyba trzeba skończyć temat, skoro dla Was to takie fajne i zupełnie normalne czekać na części ponad 2 tygodnie i nie wiedzieć czy w ogóle są wysłane... :roll:

Może to ja jestem dziwny?? Sam sprzedawałem trochę cześci, zdarzyło mi sie wysłać z opóźnieniem kilku dniowym, ale zawsze dawałem info co i jak.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 12:35   

Mysle, ze jak Tomi znajdzie troszke czasu to napisze tutaj odpowiednia informacje.
Byc moze z uwagi na silny przyrost angileskiej marki w naszym kraju pojawilo sie w jego sklepie duze zamieszanie. Byc moze z pasji zaczal sie rodzic biznes i zeby go ogarnac potrzeba jakis zmian, zeby moc usprawnic magazyn, wysylki itp.

Nie bede pisal za Tomiego, bo byc moze on nie zyczylby sobie tego.
Mnie podobny problem nigdy nie dotknal. Pewnie dlatego, ze mieszkam
w tym samym miescie co Tomek, spotykam sie niemal na kazdym spocie
i wszystko moge zalatwic osobiscie.

Koelga czapa ma pelne prawo sie irytowac, ale publiczne wycieczki nie wiel zmienia.
Ja proponuje kontakt na PW, gg, mail lub telefonowanie w dni powszednie, na pewno sie uda.

Mysle, ze niebawem zajda duze zmiany w jakosci obslugi klientow TomaTeam ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 12:45   

MaReK napisał/a:
Mysle, ze niebawem zajda duze zmiany w jakosci obslugi klientow TomaTeam ;)

Ojjjj MaReK coś wie...ale nie powie :razz:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Jak skontaktować się z Tomim?
kumilek23 Offtopic 105 Pon Lip 19, 2010 16:07
kasjopea
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [R ALL] TOMATEAM
baksik28 Offtopic 3 Pon Lip 19, 2010 17:54
kasjopea
Brak nowych postów Tomateam???
rav020 Offtopic 83 Wto Lis 26, 2013 13:54
apples
Brak nowych postów Sklep TOMATEAM
shirokaba Offtopic 17 Czw Mar 15, 2012 08:49
shirokaba
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi co się stało z Tomateam??
czy oni działają jeszcze
Edwardosks Offtopic 75 Czw Cze 24, 2010 13:48
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink