Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
Autor Wiadomość
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 21:14   

kris-tofer napisał/a:


MaReK napisał/a:
Ale on by wiedział, że ja próbowałem uniknąć tej kolizji i uciekać ;)
nie ważne, on ma chęć łamać ręce każdemu kto jakkolwiek brał udział w jakiejkolwiek kolizji, jeszcze napisałeś, że udałeś się po odszkodowanie, o bracie, uważaj lepiej na siebie :grin:


ale się wszyscy uśmiali z twojego żartu normalnie boki zrywać... żenada
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 21:14   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 22:57   

To nie był żart, a wspomnienie, które wywołuje śmiech aż do łez :mrgreen:
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 09:10   

kris-tofer napisał/a:
To nie był żart, a wspomnienie, które wywołuje śmiech aż do łez :mrgreen:


Lepiej nie kontynuuj tematu… bo nie chce znowu czytać twoich gorzkich żali, przeprosin i płakania na PW jak ostatnio…
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 09:51   

Znów zaczynasz? Proszę na dole wklejam wszystkie PW które do Ciebie wysyłałem, powiedz mi gdzi etam mowa o tym co piszesz:
dobryziom napisał/a:
Lepiej nie kontynuuj tematu… bo nie chce znowu czytać twoich gorzkich żali, przeprosin i płakania na PW jak ostatnio…

Wiem co się wiąże z tym wiążę, ale dobryziom, czasem się zamota, napisze coś bez sensu a teraz pewnie się ugryzie w język i nikt mi teraz nie powie, że było tak jak pisał powyżej dobryziom,
Wiem, że moje słowa mogą być tu mało wiarygodne, ale teraz proszę dowód.
Sorry MaReCkI za offa w temacie...

odpuść człowieku, nie wiem o co Ci chodzi?
masz do mnie jakiś problem to pisz tu, albo dawaj na spocie, a nie zasłaniasz się i manipulujesz cytatami, już miałem ochotę zrobić to z twoimi postami, bo to co teraz napisałeś to aż spadłem z krzesła: "sorry ale jak bym trafił na takiego cfaniaczka to bym wyszedł i mu połamał ręce kijem..." gdzie tu mowa o: "i znowu masz problem tym razem z kojarzeniem... czytaj ze zrozumieniem napisałem ze połamał bym ręce osobie która by mnie chciała naciąć na stłuczkę... gdyż nie toleruje cfaniactwa..."
sam tu cwaniakujesz i nie próbuj mi tu coś tłumaczyć, bo się pogrążasz na forum, przed wszystkimi...

kris-tofer

ale czy nie widzisz ze w ostatnim swoim poscie w temacie dodalem link do swojego wyjasnienia ktore jest na samym poczatku tematu?
*k#$#*, alebo ty naprawde jestes idiota, albo grasz idiote, sorry ale zachowujesz sie jak dziecko, co Ty mi probujesz udowodnic co? sam jestes cwaniakiem bo zachowujesz sie jak cwaniak na forum, pkaz ze masz jaja w realu, a nie oczerniasz mnie na forum

świetne rozwiązanie problemu, który sam stworzyłeś, a teraz nie wiesz co masz z tym poradzić.
Wiedz jednak, że ja nie rozwiązuję spraw siłą, ustąpię Ci w Twoim problemie, mnie nie zależy na tym, żeby ''moje było na wierzchu'' i przestań w końcu straszyć, bo ciskasz się nie wiadomo o co i nie wiadomo do czego dążysz. Póki co to Ty tylko sobie wstyd robisz przed wszystkimi, przystopuj, bo każdy będzie się z Ciebie śmiał i nie będzie Cię brał na poważnie, skoro kreujesz się na prawego obywatela to jaki sens w tym, że chcesz kogoś połamać? ja się Ciebie nie boję kawał ze mnie chłopa, wiedz, że nie zaczynam, ale oddać potrafię, mam wielgachną łapę, więc z dużą siłą :) - to wszystko to żart, bo nie traktuję Ciebie poważnie, ani Twoich gróźb, gdybym traktował Ciebie i Twoje groźby poważnie to miałbyś już najazd policji.
A teraz wybacz, ale zabierasz mi mój cenny czas...

Rób co uważasz za słuszne, chcesz to przyjedz na spota to pogadamy, nie chcesz nie przyjeżdżaj, mnie to wisi, jak mówiłem nie jesteś dla mnie poważną osobą, tak Cię nie traktuję i traktował już nie będę.
A tak naprawdę to coś się tak do mnie przyczepił? nie zaczepiałem Cię w temacie, sam się przybłąkałeś i szukasz zaczepek, ale tylko po to, żeby być zauważalnym? nie tędy droga,mnie nie zastraszysz, a jeśli chcesz się przekonać czy piszczę jak ten szczeniak pod murkiem to możesz przekonać się osobiście...

Nie wklejam odpowiedzi dobregozioma bo są poniżej poziomu dobrego zachowania i szacunku dla rozmówcy, z resztą nie mogę. Życzę miłej lektury i wyciągnięcia odpowiednich wniosków.
Ostatnio zmieniony przez kris-tofer Wto Wrz 20, 2011 09:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 09:54   

i znowu sie zaczyna...

po co wklejasz te PW tutaj ? czy taki jest temat tego topica ? zenada...
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 09:56   

kzrr, żeby udowodnić, że dobryziom kłamie

[ Dodano: Wto Wrz 20, 2011 09:56 ]
żeby udowodnić że nie prawdą jest to co pisał powyżej:
dobryziom napisał/a:
Lepiej nie kontynuuj tematu… bo nie chce znowu czytać twoich gorzkich żali, przeprosin i płakania na PW jak ostatnio…
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:11   

kris-tofer, a nie możecie sobie tego wyjaśnić pomiędzy sobą ? wątpie żeby każdego na forum (skoro temat jest otwarty) interesowały wasze przepychanki. Jak ktoś będzie chciał znać sprawę to da znać.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:25   

kzrr, ale sam widzisz, że ja tamtą sprawę rozwiązywałem z nim w końcu na PW a ten mi tu wyskakuje z kłamstwami w tym temacie, kłamstwa nie znoszę więc dowód jest i dla mnie ta sprawa również zakończona.
A jeśli ktoś mi zarzuci, że sprawa z PW które wkleiłem jest manipulowana to pójdą screeny i będzie jeszcze lepszy dowód.
 
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:32   

kris-tofer, usuń te pw bo łamiesz regulamin a to niestety skończy się warnem :neutral:
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:34   

szoso, to są moje PW które ja pisałem, więc powinienem mieć prawo je wstawiać, nie wklejałem odpowiedzi dobregozioma.
Znam regulamin.

Zmieniając treść napisanych wcześniej postów również łamię regulamin, szoso do czego Ty mnie namawiasz :wink:
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:05   

kris-tofer, wklejasz PW, z których nic nie wynika i są bełkotliwe. Temat jest o strzale w sandała a nie o Twojej smętnej korespondencji z użytkownikami forum. I któryś raz z rzędu ktoś wkleja korespondencje prywatną i któryś raz z kolei spotyka się to z tą samą reakcją, nie lepiej wnioski wyciągnąć i załatwiać sprawy między sobą?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:11   

jak tak sie wam chlopaki chce klikac, to juz w pajacyka poklikajcie, bedzie bardziej tworcze i bardziej produktywne ;) zapraszam do pozytecznej zabawy :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:44   

Wklejone PW są odpowiedzią na kłamliwe słowa dobregozioma o tym, że rzekomo przepraszałem go na PW w tych cytatach nie ma ani słowa o przeprosinach, więc wychodzi na to, że dobryziom jest kłamcą. Lepiej dostać warna i być czystym i rzetelnym w słowach niż go unikać i coś zatajać, ja nie mam nic do ukrycia. Pytanie dlaczego dobryziom kłamie, tylko dlatego, że mnie nie lubi? hehe spoko ale to nie piaskownica, a ja nie pozwolę sobie na kłamstwa pod moim adresem, dlatego wkleiłem te PW żeby to udowodnić.

maniaq, a jak się skacze pajacyki, Ty pewnie wiesz jak to się robi skoro piszesz, że to fajna zabawa :)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:48   

http://www.pajacyk.pl/

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=653787 :ok:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:57   

fajny temat sie robi wiec wpisze sie w kanon i zacytuje sam siebie :D

"klikac, to juz w pajacyka poklikajcie" wiec oczekuje publicznych przerosin i posypania glowy popiolem za oszczerstwa jakobym kazal wam skakac pajacyki, chociazz jako absolwent AWF moge wam pokazac jak to sie robi ;) ale zazwyczaj za treningi ludzi mi placa ;P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 13:00   

maniaq, kiedy masz wolny termin? wpisz mnie w kajecik, to poćwiczymy razem ;) w sumie przyda mi się trochę ruchu, ciągle tylko praca i praca...
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 13:03   

nawet mimo najszczerszych checi doszukania sie tam slowa przepraszam nie moge tego uczynic ;P oczekujesz tego od zioma, a samemu ci przez gardlo nie przejdzie, ze sie tak zagalopowales, ze nie doczytales co napisalem ;D

wolnych terminow brak O_o wekendy zaplanowane do polowy pazdziernika ;)

ale moze pojdz na spacer zamiat klepac w tym temacie.

posmialem sie i teraz EOT z mojej strony :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 13:12   

maniaq napisał/a:
nawet mimo najszczerszych checi doszukania sie tam slowa przepraszam nie moge tego uczynic ;P oczekujesz tego od zioma, a samemu ci przez gardlo nie przejdzie, ze sie tak zagalopowales, ze nie doczytales co napisalem ;D
no widzisz i nie doszukasz się w tym całym temacie wyrażenia, że oczekuję słowa ''przepraszam'' od dobregozioma :)

maniaq napisał/a:
ale moze pojdz na spacer zamiat klepac w tym temacie.

jak pisałem ciągle tylko praca i praca, poklepać mogę, ale na spacer wyjść to już brak czasu niestety, a wiesz, że czego sam nie zrobisz to zrobione nie będzie :razz:
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 14:10   

kris-tofer, a nie możesz już po prostu skończyć zanim zacznie śmierdzieć?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 14:28   

... a ja się pytam gdzie byli rodzice?... się znaczy moderacja ;) Jak rapt wczoraj poprosił o kliknięcie pomógł zaraz mu zwrócono uwagę, a na czysto prowokatorski post to już nikt z moderacji uwagi nie zwrócił :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów Samochody na F - wydzielone z "Chcę kupić Roverka"
magneto Offtopic 17 Sob Cze 20, 2009 09:25
tetryk
Brak nowych postów warszafka (wycięto z tematu "Zlot a powódź")
Perez Offtopic 64 Pon Maj 31, 2010 23:16
azer
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Valander vs Czarita, rozmowa o 827 (wydzielone z "forum
Paul Offtopic 7 Sro Kwi 11, 2007 11:59
Gość



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink