Forum Klubu ROVERki.pl :: Rzeszowskie Roverki - film
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeszowskie Roverki - film
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 22:04   Rzeszowskie Roverki - film

hej ;)
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
taka nasza mała twórczość ;) piszcie co sądzicie :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Gru 13, 2011 22:04   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
TIGER 


Striptizer zlotowy


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 314
Skąd: Sędziszów Młp.

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 22:10   

Tylko czemu mnie tam nie było? ;>
_________________
POZDRAWIAM TIGER - "POWER IS BACK".
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 22:14   

TIGER napisał/a:
Tylko czemu mnie tam nie było?

bo Ci sie nie chcialo przyjechac :evil:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 22:58   

Jakos tak chaotycznie, bez "fabuly" jakiegos pomyslu, i troche takie drgajaco skaczace niektore ujecia, sprawiaaj wrazenie amatorskiego kina.

I co MI sie rzucilo w oczy to brak zapietych pasow O_o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 23:15   

maniaq napisał/a:
Jakos tak chaotycznie, bez "fabuly" jakiegos pomyslu, i troche takie drgajaco skaczace niektore ujecia, sprawiaaj wrazenie amatorskiego kina.
bo to jest amatorskie kino :)
chociaż ja się nie znam to rzeczywiście za dużo drgań kamery, filmik tak naprawdę o niczym, jakich wiele na youtube
ale MGF taki fajny fajny :)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 23:51   

A mnie cieszy fakt, że wreszcie inna ekipa jak tylko warszawska wzięła się za robienie takich spotów-filmowych. Cóż można chcieć od filmu spotowego... czy nasze warszawskie mają większą fabułę? No owszem kilka było i jeden w zanadrzu, ale często robiłem zestaw kadrów z kilku spotów ;)

Technicznie... coś się w pewnym momencie dzieje z proporcjami. Brakuje mi podrasowania barw.
Napis ROVERki.pl powinien być taki, a nie Roverki.pl ;) Szczegóły.
Przejścia troszkę jakby nie wyrabiały się z kolejną sekwencją. Nie wiem, może to youtube wywalił jakieś klatki, ale nie wydaje mi się. Jak na taką dużą kamerę z łapy to i tak nie są te drgania takie złe. Myślę, Markzo, że ojciec ma stabilniejszą rękę z racji wprawy i siły. Dla Ciebie lepszym okazać mógłby się lekki handycam albo lustrzanka z możliwością kręcenia HD.

Jeśli możesz, to przekaż mi FLV'a, a ja uploadnę go na nasz serwer i stronkę.

Teraz Markzo i reszta ferajny... zróbcie filmik z fabułą. Nie prezentuj go do Zlotu letniego będzie wreszcie jakieś urozmaicenie. Ile można oglądać filmików spod ręki tej samej osoby... nuda! ;)

Także do dzieła.

Ew. Markzo namów Johnego na glidecam'a ;D

Pozdrawiam,

Chyba trzeba wystawić czołówkę wizarda_gp, aby inni mogli skorzystać w niej w swoich produkcjach roverkowych.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 23:53   

Kamera się trzęsie strasznie :wink: i ujęcia w rytm nie idą, ale może tak ma być :mrgreen: Ważne że cosik robicie!
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 14, 2011 00:36   

maniaq napisał/a:
Jakos tak chaotycznie, bez "fabuly" jakiegos pomyslu, i troche takie drgajaco skaczace niektore ujecia, sprawiaaj wrazenie amatorskiego kina.

I co MI sie rzucilo w oczy to brak zapietych pasow O_o


a jakie ma wrażenie sprawiać 1wszy film? :D nigdy wcześniej czegoś takiego nie kręciłem ani nie montowałem :) do tego tak jak Marek zauważył, to nie jest malutki aparacik tylko soniak 2100, który swoje waży, mój tato ma super płynne ruchy i ujęcia, bo filmuje pewnie z 20 lat, ja raczej pstrykam.

MaReK napisał/a:
A mnie cieszy fakt, że wreszcie inna ekipa jak tylko warszawska wzięła się za robienie takich spotów-filmowych. Cóż można chcieć od filmu spotowego... czy nasze warszawskie mają większą fabułę? No owszem kilka było i jeden w zanadrzu, ale często robiłem zestaw kadrów z kilku spotów

w wielkich bólach sie ten filmik zrodzil, bo mialo przyjechać wiecej autek, a wyszło jak zawsze. Grunt, że dobrze się bawilismy przy tworzeniu go :)

MaReK napisał/a:
Technicznie... coś się w pewnym momencie dzieje z proporcjami. Brakuje mi podrasowania barw.

w którym miejscu wariują proporcje? u mnie, wszystko wygląda ok... Co do barw, to nic nie jest ruszane bo nie składałem tego na swoim kombajnie do montazu, tylko na lapku na innym programie i szczerze nie wszystko jeszcze potrafie obsłużyć, obiecuje poprawę :)

MaReK napisał/a:
Przejścia troszkę jakby nie wyrabiały się z kolejną sekwencją. Nie wiem, może to youtube wywalił jakieś klatki, ale nie wydaje mi się

postaram się to dopracować :)

MaReK napisał/a:
Jak na taką dużą kamerę z łapy to i tak nie są te drgania takie złe. Myślę, Markzo, że ojciec ma stabilniejszą rękę z racji wprawy i siły.

dzięki za zrozumienie, machanie takim klockiem stojąc na fotelu mgf'a do łatwych nie nalezy :) Tato z pewnością by to zrobił 10000x lepiej, jednak dość mało czasu ma teraz na takie zabawy i dlatego kombinuje sam :/
MaReK napisał/a:
Dla Ciebie lepszym okazać mógłby się lekki handycam albo lustrzanka z możliwością kręcenia HD.
na pewno było by to praktyczniejsze i jakościowo lepsze.

MaReK napisał/a:
Jeśli możesz, to przekaż mi FLV'a, a ja uploadnę go na nasz serwer i stronkę.

mam to w FLV, zajmuje 2x tyle co ten mpg i się zacina :/ musze go puscic jeszcze raz bo adobe chyba zgłupiał.

MaReK napisał/a:
Teraz Markzo i reszta ferajny... zróbcie filmik z fabułą. Nie prezentuj go do Zlotu letniego będzie wreszcie jakieś urozmaicenie. Ile można oglądać filmików spod ręki tej samej osoby... nuda!

Mi tam się Twoje filmy nie nudzą :) jak się uda ludków zebrać i wygospodarować więcej czasu to kto wie, oby ;)

MaReK napisał/a:
Chyba trzeba wystawić czołówkę wizarda_gp, aby inni mogli skorzystać w niej w swoich produkcjach roverkowych.

dobry pomysł :ok:

Cytat:
Kamera się trzęsie strasznie i ujęcia w rytm nie idą, ale może tak ma być Ważne że cosik robicie!

przybycze na pakerni to przestanie sie mi reka trzasc ;) reszte dopracuje, dzieki za uwagi :)

[ Dodano: Sro Gru 14, 2011 00:36 ]
maniaq napisał/a:
I co MI sie rzucilo w oczy to brak zapietych pasow O_o

hmm... Kuba 2 razy miał niezapięte, na początku na obwodnicy bo stanęlismy, ujechalismy 500m i znowu halt, 2 raz na drodze przy placu manewrowym, gdzie znowu byl postoj, obgadanie co i jak, 300m jazdy na drodze bez ruchu i znowu halt ;) Reszta clay czas w pasach :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sro Gru 14, 2011 23:16   

Markzo, możesz się wykazać przy produkcji mojego filmiku :D

[ Dodano: Sro Gru 14, 2011 23:16 ]
a może ja bym coś wydumał... co myślicie o tej produkcji z przed paru lat? to był mój pierwszy i w zasadzie jeden z niewielu filmów, w zasadzie o niczym ale auto szło na sprzedaż więc się robiło co się nakręciło ;) http://www.youtube.com/wa...xg&feature=plcp
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Roverki CARGO jadę z punku X do punktu Y mogę coś podrzucic
czyli jadę z punku X do punktu Y i mogę coś podrzucić.
czort Offtopic 95 Sro Gru 16, 2015 20:39
TomeCki
Brak nowych postów [roverki]Co naprawiliscie dzieki forum roverki
chyn Offtopic 19 Czw Kwi 10, 2008 21:19
Cyk
Brak nowych postów [film] a mg I b (n MG)
Gość Offtopic 11 Sob Gru 27, 2008 19:37
MaReK
Brak nowych postów Mój pierwszy film...
Rowan Offtopic 39 Sro Kwi 22, 2009 13:34
Dam-Kam
Brak nowych postów Nadchodzi film dla dorosłych w 3D
xROnx Offtopic 15 Pią Sty 30, 2009 22:58
AndrewS



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink