Forum Klubu ROVERki.pl :: Dodatkowe naklejki Dyskusja :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowe naklejki Dyskusja :)
Autor Wiadomość
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 21:27   Dodatkowe naklejki Dyskusja :)

Witam
Bartek zaproponował mi 2 dodatkowe wzory jeszcze... Chciałem tu w offtopie zrobić dyskusje na ten temat.


Nick 1 Propozycja
http://imageshack.us/phot...overkinick.jpg/

Nick 2 Propozycja
http://imageshack.us/phot...verkinick2.jpg/

Nick jest z tłem przeźroczystym i w kolorach czarnym, srebrnym i białym
Oraz może być logo bez nicka :)


Wycinanka
http://imageshack.us/phot...iwycinanka.jpg/
logo czarno białe będzie wycinane ploterem jak naklejki www.ROVERki.pl - możliwość dodania Nicka, wielkość jaką proponuję to 8cm x 8cm - cena za 1 sztukę 1zł - 2sztuki 1,7zł + Nick gratis


Oczywiście są to tylko wstępne projekty przygotowane na szybko. Do ustalenia kolorystyka itp itd. Na szybkiego przedstawiliśmy wzory. Gdyż kilka osób było zainteresowanych podobnymi wzorami :)



Pozdrawiam
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 21:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 21:49   

Słabe to jak pomidorowa mojej teściowej. Może lepiej niech "Bartek" zrobi cos lepszego i nie na szybko. Jak dla mnie to kupa.
 
 
bartek2085 



Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 5



Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 22:16   

może takie będzie ok

http://img715.imageshack....54/roverki4.jpg

Pozdrawiam
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 22:23   

Nie miałem na mysli logotypu a te nicki. Jak juz cos pokazac to konkret.
 
 
bartek2085 



Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 5



Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 22:34   

Ok to wykonaj coś - pokaż innym

Ja robię to na prośbę jednego z was nie dla siebie i nie muszę nic dalej wykonywać, wykonam dla was naklejki i możemy zakończyć współpracę.

Mogę również poprosić o usunięcie tematu i już.

Skoro koledzy z takim nastawieniem.


Pozdrawiam
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 08:19   

Widze, ze ostatnio jest moda na strzelanie fochow po jakiejkolwiek krytyce. Moim zdaniem tez ten nick wpasowany jest do tego loga jak drzwi do lasu. Swoja droga niezla cena za naklejke :D 1zl sztuka na arkusz 1m2 wejdzie kolo 120 szt to daje 120zl/m2 :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 09:39   

bartek2085 napisał/a:
Ok to wykonaj coś - pokaż innym
Nie lubię się przechwalać.
bartek2085 napisał/a:
Ja robię to na prośbę jednego z was
Widzisz... Ciebie ktoś poprosił. Mnie nie. Więc po co?
bartek2085 napisał/a:
Skoro koledzy z takim nastawieniem.
Wybacz ale kilka liter umieszczonych obok logotypu i to byle jak nie powali mnie na kolana.
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 18:49   

Pływak napisał/a:
Widze, ze ostatnio jest moda na strzelanie fochow po jakiejkolwiek krytyce. Moim zdaniem tez ten nick wpasowany jest do tego loga jak drzwi do lasu. Swoja droga niezla cena za naklejke :D 1zl sztuka na arkusz 1m2 wejdzie kolo 120 szt to daje 120zl/m2 :D


Drogi kolego cena jest taka a nie inna kilkanaście osób ją zaakceptowało. Nie chce się wypowiadać głębiej bo nie ma sensu.
A jeśli chodzi o wzór naklejek to był to taki na szybko projekt który miał być przedyskutowany. Trudno aby ktoś poświęcał swój czas na dokładny projekt a nikt nie zainteresuje się naklejkami a czas pójdzie w błoto. To tak jak by szef powiedział Ci zrób coś tam a jak mi się spodoba to Ci zapłacę. Ja w pracy niekiedy nie ruszę palcem jak nie dostane 3x stawki normalnej bo robota albo jest ciężka albo wymaga nie wiadomo ile kombinowania.

Temat uważam za zamknięty. Naklejek tego typu nie będzie. Zamówię tylko dla siebie.



Pozdrawiam
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
chmielu 




Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 116
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 19:34   

Pływak napisał/a:
Widze, ze ostatnio jest moda na strzelanie fochow


popieram przedmówce. ludzie wezcie badzcie co poniektorzy samokrytyczni, wysluchajcie innych, podyskutujcie, a nie ze kurde od razu foch. tak to do niczego sie nie dojdzie, o ile cos chcemy miec wspolnie.

Mi osobiscie sie podoba napis z nickiem jaki ma Jugol na swoim wozie :cool:
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 21:48   

NiceMan napisał/a:

Drogi kolego cena jest taka a nie inna kilkanaście osób ją zaakceptowało. Nie chce się wypowiadać głębiej bo nie ma sensu.

Napisałem tylko, ze fajna cena nic nie mowie, ze można gdzieś zrobić to samo taniej czy drożej...

Cytat:
A jeśli chodzi o wzór naklejek to był to taki na szybko projekt który miał być przedyskutowany.

Mi się jednak wydaje, ze nie liczyliście na dyskusje, a na jęki zachwytu, a gdy się okazało, ze się komuś nie podoba to zaraz obrażanie i kończenie tematu...

Cytat:
Trudno aby ktoś poświęcał swój czas na dokładny projekt a nikt nie zainteresuje się naklejkami a czas pójdzie w błoto. To tak jak by szef powiedział Ci zrób coś tam a jak mi się spodoba to Ci zapłacę.

Szef mi tak powiedzieć nie może ale klient jak najbardziej tak. Rzadko kiedy pierwszy projekt wysłany do klienta jest w 100% akceptowany, a klient zapłaci dopiero po wykonanej robocie jak projekt mu się spodoba więc się poprawia go tak długo, aż klient zaakceptuje. Może u Was po pierwszym niezaakceptowanym projekcie szef strzela focha na klienta i mówi żeby sobie sam zrobił lepiej...

Cytat:
Ja w pracy niekiedy nie ruszę palcem jak nie dostane 3x stawki normalnej bo robota albo jest ciężka albo wymaga nie wiadomo ile kombinowania.

To nie rozumiem po co ktoś się czegoś podejmuje skoro mu się nie chce bo trzeba kombinować i coś zmieniać? Wiem, ze ktoś poświęca swój wolny czas i robi coś za darmo, chwała mu za to no ale Panowie to nie jest forum domowego przedszkola, krytykę należy przyjąć na klatę i w wolnej chwili zaproponować inny projekt skoro już się tematu podjęliśmy.

Cytat:
Temat uważam za zamknięty. Naklejek tego typu nie będzie. Zamówię tylko dla siebie.

:głaszcze:



Cytat:

Pozdrawiam

Również pozdrawiam :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
Ostatnio zmieniony przez Pływak Wto Kwi 03, 2012 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 21:52   

chmielu napisał/a:
Mi osobiscie sie podoba napis z nickiem jaki ma Jugol na swoim wozie


chmielu mam jeszcze jeden zapasowy, dawaj 9pln i Ci wyślę :lol:
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:03   

a to nie jest tak, że logotyp klubu jest zatwierdzony przez zarząd i taki ma być?
i jest dostępny tylko dla klubowiczów?
czy się coś pozmieniało, a ja nie jestem na bieżąco?
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:05   

kris-tofer, a nie dostrzegłeś różnicy między logiem klubu, a projektem stworzonym przez kolegę wyżej? To logo wyżej opiera się na emblemacie marki, logo klubowe jest całkiem inne.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:13   

faktycznie :mrgreen: ale nie chcę takiego nowego projektu, składane chyba w paincie :D
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:32   

Nie bardzo rozumiem syntezę tego logotypu... użyte logo marki i do tego nazwa Klubu.
Pomijam już kwestię estetyki wykonania... Nie wiem czy Zarząd się pod tym podpisywał?
Gdzieś ktoś pisał jakieś PW odnośnie naklejek, cen itp. itd. To są te właśnie ustalenia?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:45   

Drodzy koledzy dlaczego krytykujecie. Nie podoba się to nie patrzcie i nie kupujcie. Chłopcy chcą się pobawić więc niech to robią, a resztę towarzystwa zachęcam do bezinteresownej pomocy np. Radiu Maryja.

Pozdrawiam
apples :wink:
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:47   

proponuję opłacić składkę klubową, a znaczek będzie w prezencie i bez kombinowania :)
pewnie apples, ma taki znaczek na zbyciu ;)
Ja to bym wolał nie podpisywać auta swoim nickiem, bo mogłoby zostać porysowane albo jeszcze gorzej :mrgreen:
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 00:19   

Pływak napisał/a:
kris-tofer, a nie dostrzegłeś różnicy między logiem klubu, a projektem stworzonym przez kolegę wyżej?


Pływak w cywilizowanym świecie nazywa się to:"naruszenie intelektualnych praw własności" w poniższym przypadku modelu CEO w stosunku do BMW X5.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 00:25   

siemion_, w normalnym cywilizowanym świecie żaden koncern nie przyczepił się chyba do kogoś kto wykorzystuje logo marki, żeby ją propagować nie czerpiąc z tego korzyści majątkowych, popatrz na loga innych klubów w większości jest wkomponowane oryginalne logo marki. Oczywiście czepić się możesz jako prezes wykorzystania adresu klubu ale to już inna para kaloszy i nie wnikam w politykę zarządu.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 01:13   

Pływak napisał/a:
Oczywiście czepić się możesz jako prezes wykorzystania adresu klubu ale to już inna para kaloszy i nie wnikam w politykę zarządu.


A widzisz żebym wyraził sprzeciw w wykorzystaniu adresu Klubu?? Wyrażam sprzeciw zresztą jak i większość Zarządu przeciw tworzeniu tego typu dziwotworów.
Mamy już klubowe logo, mamy je na autkach, mamy na legitymacjach, mało tego, jest to pobrania na stronie klubowej. Więc wstrzymajcie się chwilowo z tworzeniem tego typu chimer. Może lepiej zrwrócić się do Klubu o udostępnienie pliku z logiem. Może to będzie właściwsza droga, żeby i Klubowicz i Sympatyk był zadowolony.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Naklejki
staf Offtopic 3 Wto Maj 11, 2010 18:03
tronsek
Brak nowych postów [416] co to za naklejki??
rip_80 Offtopic 4 Sro Kwi 16, 2008 03:37
rovero
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Naklejki pod tablice
Wolek Offtopic 133 Pią Mar 13, 2009 09:00
PTE



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink